برگزیده های پرشین تولز

عدم همکاری و جناح بازی عده ای از مدیران بخش ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
بسم الله القاصم الجبارین
متاسفانه من این موضوع رو بار ها توسط بعضی مدیران دیدم که :
طبق قوانین بازارچه فروش بصورت سفارشی در فلان بخش ممنوع هست ولی انواع تاپیک ها دارن فعالیت میکنن که عنوان و محتوای کارشون سفارش هست و وقتی بنده یا کسانی دیگه این نوع تاپیک رو میزنن بلافاصله تاپیک حذف میشه .
و وقتی تاپیک های مشابه رو علت پاک نشدن رو سوال میکنیم خیلی راحت اعلام میشه از طرف مدیر مربوط که اون تاپیک رو ندیدیم .
متاسفانه مشکل جدی تر اینجاست تاپیک هایی که برای نمونه اعلام میشه خدمتشون تاریخ ایجاد تاپیک مربوط به حداقل 10 روز پیش و گاها چند ماه پیش هست .
به جرات میشه گفت به صورت کاملا روشن باند بازی تو این فروم داره خودشو نشون میده .
البته این یه نمونه بود و موضوعاتی شبیه به این مسئله هم وجود داره که در صورت مشاهده رسیدگی به این موضوعات اعلام میشه
هر چند این قبیل اعتراض ها از سوی کاربرانی مثل بنده ( کاربران جدید و بدون سابقه که بماند ) رسیدگی نمیشه و نخواهد شد از سوی مدیران بالاتر ولی گفتن این مسئله خالی از لطف نیست به عنوان اعتراض به مدیریت این فروم.

یهدی من یشاء و یضل من یشاء

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
نمیشه اینو جناح بازی گذاشت. من تو بازارچه کم فعالیت می کنم اما ندیدم یه نفر منفعتی داشته باشه برای مدیر بازارچه. هر چی هست بی هماهنگی بین این مدیراس یکی می بنده یکی باز می کنه ... هر چی باشه بند و جناح نیست.
یادمه یکی می گفت drdexter جانب شما رو تو یه شکایتی گرفته. خب اگه بخوایم حرفتو قبول کنیم مجبوریم حرف اونم قبول کنیم.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
نمیشه اینو جناح بازی گذاشت. من تو بازارچه کم فعالیت می کنم اما ندیدم یه نفر منفعتی داشته باشه برای مدیر بازارچه. هر چی هست بی هماهنگی بین این مدیراس یکی می بنده یکی باز می کنه ... هر چی باشه بند و جناح نیست.
یادمه یکی می گفت drdexter جانب شما رو تو یه شکایتی گرفته. خب اگه بخوایم حرفتو قبول کنیم مجبوریم حرف اونم قبول کنیم.

جانب منو گرفت چون حق با من بود و بقیه هم طرف منو گرفتن چون میدونستن حق باکیه
منتها اینجا قانون خود فروم هست
شما تاپیک میزنی تو قسمت بازارچه عمومی با یه عنوان و موضوع من هم تاپیک میزنم تو همون بخش با همون موضوع و عنوان تاپیک شما رو میبندن تاپیک منو نه اینجا باز هم میگی هیچ تفاوتی وجود نداره بازم

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
جانب منو گرفت چون حق با من بود و بقیه هم طرف منو گرفتن چون میدونستن حق باکیه
منتها اینجا قانون خود فروم هست
شما تاپیک میزنی تو قسمت بازارچه عمومی با یه عنوان و موضوع من هم تاپیک میزنم تو همون بخش با همون موضوع و عنوان تاپیک شما رو میبندن تاپیک منو نه اینجا باز هم میگی هیچ تفاوتی وجود نداره بازم
خب اگه اونطرفی که شما می گی حق باش نبوده گفت اینجا باندبازی و جناح بازیه شما چی می گی؟
با کلی گویی به نتیجه نمی رسی. لینک اون تایپیکی که می گی نبستنو بزار متن تایپیک خودتم بزار قضاوت کنیم.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
خب اگه اونطرفی که شما می گی حق باش نبوده گفت اینجا باندبازی و جناح بازیه شما چی می گی؟
با کلی گویی به نتیجه نمی رسی. لینک اون تایپیکی که می گی نبستنو بزار متن تایپیک خودتم بزار قضاوت کنیم.

کلی گویی نیست عزیز من شما متنی که من نوشتم قشنگ بخون بعد نظرتو بگو شما همون تاپیکی که از اون بنده خدا صحبت میکنی برو بخون هنوز هم هست نوشته هاش کسی که اطلاعات هاست و اطلاعات سایت مشتریشو میاد میزاره تو دید عموم مشخصه چه جور ادمی هست نه تنها مدیر اون قسمت کلیه کاربرانی که اونجا بودن هم هم حق رو به من دادن .
برا نتیجه گرفتن این تاپیک رو نزدم فقط برا اعلام نظریم ( مشکلی که احساس میگنم وجود داره ) زدم این تاپیک رو چه مدیران رسیدگی کنن چه رسیدگی نکنن مهم نیست.
تاپیک خودم که پاک شده عزیز من ولی چند نمونه تو پست بعدی میزارم ببینید + متن تاپیکم رو
من تو قسمت مربوط به مدیر اون قسمت هم اعلام کردم 3-4 مورد رو من بهشون نشون دادم که پاک کردن ( عجیب برا من اینه که تاپیک ها بعد از 2-3 هفته که ایجاد شدن تازه دیدن البته دیدن که چه عرض کنم نشونشون دادیم ) جالب تر اینجاست یکی از همون تاپیک هایی که پاک کرده بودن رو الان دیدم دوباره برگشته .
فقط مشکل من اینجاست چرا طبق قوانینی که برای مدیران شرح داده شده و نوشته شده تو قوانین فروم به طور یکسان عمل نمیشه برای همه ی کابران.

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
کلی گویی نیست عزیز من شما متنی که من نوشتم قشنگ بخون بعد نظرتو بگو شما همون تاپیکی که از اون بنده خدا صحبت میکنی برو بخون هنوز هم هست نوشته هاش کسی که اطلاعات هاست و اطلاعات سایت مشتریشو میاد میزاره تو دید عموم مشخصه چه جور ادمی هست نه تنها مدیر اون قسمت کلیه کاربرانی که اونجا بودن هم هم حق رو به من دادن .
برا نتیجه گرفتن این تاپیک رو نزدم فقط برا اعلام نظریم ( مشکلی که احساس میگنم وجود داره ) زدم این تاپیک رو چه مدیران رسیدگی کنن چه رسیدگی نکنن مهم نیست.
تاپیک خودم که پاک شده عزیز من ولی چند نمونه تو پست بعدی میزارم ببینید + متن تاپیکم رو
من تو قسمت مربوط به مدیر اون قسمت هم اعلام کردم 3-4 مورد رو من بهشون نشون دادم که پاک کردن ( عجیب برا من اینه که تاپیک ها بعد از 2-3 هفته که ایجاد شدن تازه دیدن البته دیدن که چه عرض کنم نشونشون دادیم ) جالب تر اینجاست یکی از همون تاپیک هایی که پاک کرده بودن رو الان دیدم دوباره برگشته .
فقط مشکل من اینجاست چرا طبق قوانینی که برای مدیران شرح داده شده و نوشته شده تو قوانین فروم به طور یکسان عمل نمیشه برای همه ی کابران.
من و شما تو اصل قضیه یه نظرو داریم اما ریشه مشکل تو چیزای متفاوت می بینیم. شما میگی باندبازیه من میگم بی هماهنگی.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
این عنوان و متن تاپیک من :

خرید کلیه لوازم جانبی موبایل و تبلت از امریکا و تحویل در ایران

سلام
دوستانی که تمایل دارن میتونن قطعات جانبی موبایل و تبلت و کامپیوتر رو از امریکا براشون خرید کنیم و تو ایران بهشون تحویل بدیم.
تکی خرید نداریم و فقط بالای 10 عدد خرید میکنیم
برای قیمت گرفتن لینک محصول مورد نظرتون رو بدید از سایت های امریکایی مثل امازون . اپل . وال مارت و .....
باطری سفارش گرفته نمیشه ( اجازه ارسال به ایران رو نداره )
تحویل هم 20-30 روزه هست

علت پاک شدن هم طبق گفته مدیر اون قسمت :

فروش بصورت سفارشی در بخش موبایل ممنوع هست

حالا چند تا از تاپیک هایی که همین خدمات رو دارن عرضه میکنن ( البته 2-3 تا که پاک شد )

http://forum.persiantools.com/threa...ن-کارمزد-از-سایت-aliexpress-com-░▒▓██.573931/

این مورد رو هم بهشون گفتم (هر چند برای فروشنده این تاپیک و همینطور تاپیک قبلی ارزش بسیار زیادی قائلم ولی هدف مشخص شدن این مشکله) که عنوان فروش هست ولی داره همون فروش سفارشی انجام میشه

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-لوازم-جانبی.376847/

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
من و شما تو اصل قضیه یه نظرو داریم اما ریشه مشکل تو چیزای متفاوت می بینیم. شما میگی باندبازیه من میگم بی هماهنگی.

بی هماهنگی نیست عزیز چون این مورد مربوط به خود مدیر قسمته مثل مشکل یه سری از دوستان نیست که تاپیک رو انتقال میدن یا ....
هر چند من مدیر اون قسمت رو میشناسم و قبلا هم معامله داشتم باهاشون ( قبل از مدیر شدنشون ) ولی اصلا این توضیحاتی که دادن منو به هیچ وجه قانع نکرد

BIG-BANG

Registered User
لایک‌ها
60
دیدم اسمم اینجا تک شده گفت یه توضیحی بدم خدمت دوستان که یه وقت سو تفاهم یا دعوایی خدایی نکرده بین دوستان پیش نیاد.این تاپیک من و علی آقا که میبینید حدود سه الی چهار بار فقط تاپیک مپ پاک شده و همینطور مال علی آقا و هر دفه مشکل یه چیزی بوده که رفع شده و تاپیک‌باز شده.همین امروز هم تمام تاپیک های این شکلی حذف شدند و علی آقا تاپیکشون رو ویرایش کردند و اوکی‌شد تاپیکشون.تاپیک‌ منم زحمت کشیدند و‌باز کردند و تا آخر امشب بهم فرصت دادند که ویرایشش کنم و لوازمی که موجود دارم رو برا فروش‌بزارم و عنوانش هم ویرایشش کنم.امیدوارم که دوستان متقاعد شده باشند و فک نکنند مدیران اینجا پسرخاله ی ما هستند.وگرنه خود من امروز بالای ده تا پیام برا باز کردن تاپیک‌دادم تا بر اساس قوانین درستش کنم

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
دیدم اسمم اینجا تک شده گفت یه توضیحی بدم خدمت دوستان که یه وقت سو تفاهم یا دعوایی خدایی نکرده بین دوستان پیش نیاد.این تاپیک من و علی آقا که میبینید حدود سه الی چهار بار فقط تاپیک مپ پاک شده و همینطور مال علی آقا و هر دفه مشکل یه چیزی بوده که رفع شده و تاپیک‌باز شده.همین امروز هم تمام تاپیک های این شکلی حذف شدند و علی آقا تاپیکشون رو ویرایش کردند و اوکی‌شد تاپیکشون.تاپیک‌ منم زحمت کشیدند و‌باز کردند و تا آخر امشب بهم فرصت دادند که ویرایشش کنم و لوازمی که موجود دارم رو برا فروش‌بزارم و عنوانش هم ویرایشش کنم.امیدوارم که دوستان متقاعد شده باشند و فک نکنند مدیران اینجا پسرخاله ی ما هستند.وگرنه خود من امروز بالای ده تا پیام برا باز کردن تاپیک‌دادم تا بر اساس قوانین درستش کنم

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

به شما فرصت داده شد ویرایش کنید به بقیه تاپیک ها چرا فرصت داده نشده ؟
شما داری میگی 3-4 بار تاپیکتون پاک شده یا قفل شده ولی این سفارش گرفتن شما از پست اول وجود داشته ( این قانونی هم که مدیر مربوط میگن تو قوانین بوده و جدید نیومده )
تاپیک کاربر @@S_ALI_A ویرایش شده بود از قبل طبق گفته مدیر
و همینطور دلیل اینکه عنوان تاپیک یه چیزه و سفارش گفتن تو تاپیک یه چیز دیگست مدیر اون بخش اعلام کنن که همه بدونن و از این روش استفاده کنن.
بنده مشکلم با شما و ... نیست مشکام با مدیر مربوطه هست

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
به شما فرصت داده شد ویرایش کنید به بقیه تاپیک ها چرا فرصت داده نشده ؟
شما داری میگی 3-4 بار تاپیکتون پاک شده یا قفل شده ولی این سفارش گرفتن شما از پست اول وجود داشته ( این قانونی هم که مدیر مربوط میگن تو قوانین بوده و جدید نیومده )
تاپیک کاربر @@S_ALI_A ویرایش شده بود از قبل طبق گفته مدیر
و همینطور دلیل اینکه عنوان تاپیک یه چیزه و سفارش گفتن تو تاپیک یه چیز دیگست مدیر اون بخش اعلام کنن که همه بدونن و از این روش استفاده کنن.
بنده مشکلم با شما و ... نیست مشکام با مدیر مربوطه هست
من می خواستم تو بحث شما شرکت کنم اما شما فقط جانب خودتو گرفتی این پست آخرمه
شما که یه تایپیک تازه فرستادی نباید انتظار فرصت داشته باشی در مقابل تایپیکی که چندین صفحه داره.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
من می خواستم تو بحث شما شرکت کنم اما شما فقط جانب خودتو گرفتی این پست آخرمه
شما که یه تایپیک تازه فرستادی نباید انتظار فرصت داشته باشی در مقابل تایپیکی که چندین صفحه داره.

شما یا وارد یه موضوع نشو یا وارد شدی تا اخرش برو به این کاری که الان میخوای انجام بدی یه چیز دیگه میگن
سوال من اینه در جواب حرف شما :
اون تاپیکی که چندین صفحه رفته جلو چه جوری رفته جلو در صورتی که اون قانونی که مدیر گفته از قدیم بوده ؟ چرا از همون روزی که زده شده جلوش گرفته نشده ؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
درود
بهتر است شما مدیران رو تگ کنید تا خودشون برسی کنند!
@ehsan
@Forum Manager

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
من همین مشکل رو داشتم، دو تا تاپیک داشتم که فقط داخل تصویر ها نام کاربریم نبود که پاک شد ولی من خودم به شخصه دیده بودم تاپیک هایی رو که داشتن همنیجوری کار میکردن و قدیمی هم بودن خب چرا اونها پاک نشدن. ولی در کل اینگونه پارتی بازی ها توی همه جا هست و دیده شدنش توی همینچین جاهایی شاید جای تعجب نداشته باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا