برگزیده های پرشین تولز

روس ها هواپیمای مسافربری مالزیایی را با موشک زدند

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من حاضرم ایران زیر سلطه اسراییل و عامریکا و عنگلیس بره ولی زیر روسیه نره هر کشوری که زیر روسیه هست بدبخته.خودم ادم روسی هر چی از نزدیک دیدم باور کنید نجس بودن یه رگ کثافتی توشون هست نمیدونم چرا همچین حسی دارم [emoji50]

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
من حاضرم ایران زیر سلطه اسراییل و عامریکا و عنگلیس بره ولی زیر روسیه نره هر کشوری که زیر روسیه هست بدبخته.خودم ادم روسی هر چی از نزدیک دیدم باور کنید نجس بودن یه رگ کثافتی توشون هست نمیدونم چرا همچین حسی دارم [emoji50]

اره قبول دارم حرفت رو و از خیلی ها هم شنیدم
مار داره وجودشون اصلا
اینا به زنا و دختاری خودشون رحم نمیکنن و قاچاقشون میکنن واسه پراستتیوشن
کثیف ترین باندهای زیر زمینی هم مربوط به همین مردمه چون واقعا بی شرف و حرمت هستن و خیلی از کشورها یاکوزا و مافیا و نیگر ها و هر مدل ارازلی هستن با اینکه با هم دشمنن ولی جلوی اینا با هم متحد میشن که روسا قدرت نگیرن !!
سیاست مداراشم که عین زالو افتادن جون وطن ما
کم خوردن رو پروژه ی بوشهر بازم دارن جاهای دیگه رو زخمی میکنن

L7 II

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505

روسیه دافهای خوشگلی داره
من استقبال می کنم بریم زیر یوغشون

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061

Aras11

Registered User
لایک‌ها
217
ماهیگیری :general304:

درآمد 50 میلیون دلاری ایران از سقوط MH17

خبرگزاری ایلنا: سرپرست فرودگاه‌های کشور گفت: سقوط هواپیمای مالزی در خاک اکراین موجب شد تا یاتا و ایکائو به دلیل امنیت مسیر های هوایی کشور راه ایران را در پیش گیرند و از ما در خواست کرده اند تا مسیر هوایی ایران جایگزینی برای پرواز به اروپا و خاور دور شود.

همچنین باید توجه داشت کاهش مسیرهای عبوری افزایش 30 درصدی پروازهای عبوری را به همراه دارد که این مهم سالیانه رقمی بالغ بر 50 میلیون دلار به درآمدهای کشور اضافه می کند.

پ.ن : امکان سقوط دختران هلندی در میان خانه هایمان وجود دارد :general703:

hamid tomcat

Registered User
لایک‌ها
128
دوستان در مورد قسمت فني روسها از ابتداي جنگ سرد ساخت موشك هاي پدافندي زمين به هوا موسوم سايت هاي سام رو در دستور كار قرار دادن اين سايتها به علت لينك بودن بهم و قيمت زياد و غيره غير قابل فروش به چريك هاست صحبت سر سامانه هاي حرارت ياب متحرك نصب شده بر روي يك هودروي سنگين يا دوش پرتاب نيست سايت چون در ارتفاع ٣٠٠٠٠ پا به بالا براي هيچ پرتو حرارتي قابل ردگيري نيست بنابراين موشك هايي كه از هدايت راداري نيمه فعال يا فعال بهره ميبرند توانايي حمله به اين هواپيما را دارد مثال هواپيماي جاسوسي يو٢ به خلباني پاورز كه در ارتفاع ٧٠٠٠٠ پا بر فراز شوروي بر در پرواز بود با اصابت موشك سام ٢ ملقب به گايد لاين سقوط كرد پس از فروپاشي شوروي سامانه اس ٣٠٠ يا سام ١٠ گرامبل و سام ١٢ گد فلاي در حال توسعه بودند كه هر دو در اختيار اين دو كشور اوكراين و روسيه قرار دارند چون كد هاي شناسايي اي اف اف يا شناسايي دوست از دشمن اين دو كشور كاملا جداست و اوكراين سامانه گدفلاي رو كه بسيار پيشرفته هست رو در اختيار نداره با پيدا شدن لاشه راكت موشك ميشه فهميد البته سايتهاي سام ٢.٣.٥.٦ نيز مورد نظر هستن واي سيستمهاي فوق از رده موشك هاي پدافندي ميان تا دور برد خارج شده توسط شوروي در اوايل سال ٢٠٠٠ هستند بزودي با مشخص شدن نوع پرتابه مقصر شناخته ميشود

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rivolta

Registered User
لایک‌ها
220
اره قبول دارم حرفت رو و از خیلی ها هم شنیدم
مار داره وجودشون اصلا
اینا به زنا و دختاری خودشون رحم نمیکنن و قاچاقشون میکنن واسه پراستتیوشن
کثیف ترین باندهای زیر زمینی هم مربوط به همین مردمه چون واقعا بی شرف و حرمت هستن و خیلی از کشورها یاکوزا و مافیا و نیگر ها و هر مدل ارازلی هستن با اینکه با هم دشمنن ولی جلوی اینا با هم متحد میشن که روسا قدرت نگیرن !!
سیاست مداراشم که عین زالو افتادن جون وطن ما
کم خوردن رو پروژه ی بوشهر بازم دارن جاهای دیگه رو زخمی میکنن

L7 II
نه عزیز , اشکال از داخله که راه رو برای هر نیروی خارجی باز میکنه ....
چون نیک نظر کرد پر خویش در ان دید
گفتا زکه نالیم که از ماست که برماست

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
با این که کار امریکا نبوده ولی بازم مرگ بر امریکا .... نبینم کسی با روسیه کاری داشته باشه هاااااا

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamid tomcat

Registered User
لایک‌ها
128
مرگ بر هر کشوری کلا حرفی بی معنیه چون انسان بد و خوب همه جا هست بحث رو لطفا منحرف نکنید

davud-z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
63
ماهیگیری :general304:

درآمد 50 میلیون دلاری ایران از سقوط MH17

خبرگزاری ایلنا: سرپرست فرودگاه‌های کشور گفت: سقوط هواپیمای مالزی در خاک اکراین موجب شد تا یاتا و ایکائو به دلیل امنیت مسیر های هوایی کشور راه ایران را در پیش گیرند و از ما در خواست کرده اند تا مسیر هوایی ایران جایگزینی برای پرواز به اروپا و خاور دور شود.

همچنین باید توجه داشت کاهش مسیرهای عبوری افزایش 30 درصدی پروازهای عبوری را به همراه دارد که این مهم سالیانه رقمی بالغ بر 50 میلیون دلار به درآمدهای کشور اضافه می کند.

بعد از سقوط **** صدام در عراق و ملغاء شدن منطقه پرواز ممنوع بر فراز این کشور، اغلب شرکتهای هواپیمایی، مسیر ترکیه-ایران را با مسیر ترکیه-عراق-خلیج فارس جایگزین کردن. این مسیر ( ترکیه - عراق - خلیج فارس) تا قبل از حادثه پیش آمده برای پرواز MH17 در کنار مسیر لهستان-اوکراین-روسیه یکی از دو کریدور اصلی شرقی-غربی را تشکیل می دادن. در روزهای نخست پس از حادثه پرواز MH17 و بسته شدن مسیر اوکراین ترافیک بسیار سنگینی روی مسیر ترکیه - عراق- خلیج فارس ایجاد شد و ظاهرا همین موضوع برخی از شرکتهای هواپیمایی را دوباره به فکر مسیر ایران انداخته. در عمل طبق نقشه های راداری سایت http://www.flightradar24.com ترافیک روی ایران در چند روز گذشته به صورت چشم گیری افزایش پیدا کرده. همین الان که دارم این مطلب را می نویسم دو تا هواپیمای غول پیکر ایرباس A380 خطوط هوایی مالزی از روی استان گیلان یکی به مقصد پاریس و اون یکی به مقصد لندن در حال پرواز هستند!!!

nv36t1.jpg

حالا فکرش را بکنید اگه داعش یک هواپیما را رو آسمان عراق بزنه چی میشه!!!
:android03:

فایل های ضمیمه

• Air Trafic.jpg
    Air Trafic.jpg
    337.7 KB · نمایش ها: 9
Last edited:

hamid tomcat

Registered User
لایک‌ها
128
داعش فاقد توانایی پدافند موشکی ارتفاع بالاست تنها تکیه گاه اونا موشکهای سام ۷ گریل ملقب به استرلاست که مثل ار پی جی از شانه نفر شلیک میشه این موشک قدرت تخریب چشمگیری نداره و فقط میتونه به هواگزدهایی از جمله بالگرد هواپیماهای مادون صوت پهباد هایی که زیر ارتفاع ۱۵۰۰۰ پا و زیر سرعت صوت حرکت میکنند رو هدف قرار بده این موشک مهندسی معکوس شده موشک دوش پرتاب امریکایی رد ای ساخته شده و عملکرد ساده ای داره سیستم هدایت مادون قرمز یا حرارتی روی یه جایروسکوپ قرار گرفته و هنگام تعقیب هواگرد در صورت تغیر مسیر جستجوگر رو جایرسکووپ چرخیده و این چرخش توسط سیستم پنوماتیک موشک به سطوح هدایت و بالچه های واپایشگر موشک انتقال داده میشه قابل ذکر است استرا به راحتی توسط دیکوی های فلیر گمراه میشه ایرباس ا ۳۸۰ رو سوار شدم ولی چیزی که منو به عنوان یه علاقمند به امور هوانوردی چه نظامی چه غیره متعجب ساخت موتور ترنت ۹۰۰ جی ایکس ساخت شرکت رولز رویس بود قطر ورودی این موتور ۴متر و ۷۰ سانته و مثل چرخ گوشتی عظیم نماینگره در ضمن ا ۳۸۰ به سامانه ای سی ام یا ضد عمل الکترونیک مجهزه که به این راحتی توسط هر چریکی مورد اصابت قرار نگیره البته تنها در هنگام تیک اف و لندینگ در این هواپیما در ارتفاع ۴۰ تا ۴۵ هزار پا با سرعت کروز ۸۵۰ کیلومتر در ساعت پرواز میکنه که غیر از رویارویی با یه شکاری جنگنده زدنش ممکن میشه مثال بویینگ ۷۴۷ خطوط هوایی کره شمالی در دهه ۸۰ در ارتفاع ۳۸ هزار پایی اشتباها از دالان خارج میشه و بعد از چند دقیقه سرگردانی در اسمان وحشتناک شوروی سابق مورد اصابت موشک ار ۴۰ نام ناتو ای ای -۶ اکرید شلیک شده از یک جنگده رهگیر سوخو ۱۵ فلاگون سرنگون میشه و تمامی ۴۸۰ مسافر و خدممه در دم جان میسپارن و پرواز ۰۰۷ ابدی میشه

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
اسمش سوء استفاده نیست . مثل این دکل های ایرانسل میمونه . میان رو پشت بام و حیات بعضی از خونه ها دکل میزنند . همینجوری سر خود که نرفتن دکل رو نصب کنند . مطمئنا به صاحب خونه پول میدن . الان شما اجازه میدی یکی بیاد تو حیات خونه ی شما کسب و کار راه بنداره ؟ قطعه اکراین هم اجازه نمیده یه کشور دیگه بیاد تو خاک کشورش کسب و کار راه بندازه و هیچ سودی براش نداشته باشه . گذشته ها گذشته . این که بگید قبلا جزو خاک روسیه بوده بی معنیه . عراق مگه چند ساله از ایران جدا شده ؟ بحرین چند ساله جدا شده ؟

انقدر طرفداری این روسیه رو نکنید . به خدا قسم که هیچ کشوری منافع ملی خودشو ول نمیکنه به نفع کشور دیگه رفتار کنه . همین روسیه کلی بلا سر کشور ما آورده . بلایی که آمریکا و انگلیس نتونستن . امام ***** در یکی از سخنرانی هاشون گفتن آمریکا از انگلیس بدتره . روسیه از هر دو
منم نگفتم روسیه از اکراین مجانی گاز انتقال میده ...
داره از موقعیت استراتژیکش بین روسیه و اروپا سو استفاده میکنه برا باج خواهی بیشتر ...
میدونم در زمان جنگ جهانی دوم که آلمان صنعت رو وارد ایران کرد ... انگلیس و شوروی با لشکر کشی علیه نازی تهران رو علیرغم بیطرفی فتح کردند.
ولی بهرحال روسیه علیرغم کمونیسم بودنش به وعده هاش وفا میکنه شاید زرنگ بازی در بیاره ... ولی انگلیس و آمریکا چی ؟ .... دو رو ... و خودخوا ....
بنظرم روسیه بهتر از انگلیس و امریکاست.
البته من طرفدار هیچکدوم نیستم ...ولی با توجه به شرایط بحرانی ایران و لزوم حمایت یه کشور قدرتمند از ایران ، روسیه بهترین گذینه اس

بالا