برگزیده های پرشین تولز

مرجع سوالات پستی - گمرکی

پست از آمریکا به ایران چقدر طول میکشه تا برسه؟

• کمتر از 10 روز

Votes: 24 11.2%
  • بین 10 تا 20 روز

Votes: 38 17.8%
  • بین 20 تا 30 روز

Votes: 61 28.5%
  • بالای 30 روز

Votes: 91 42.5%

• Total voters
    214

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
از دوستان کسی اطلاع داره ؛ ابزار(به طور مشخص دریل شارژی)به صورت تکی گمرکیش چند درصده؟
مدلی رو که میخوام بگیرم اینجا نیست و در حدود 300 $ هست.
300 چوق تجاری محسوب نمیشه
شرکت های اکسپرس 20 تا 25 درصد ارزش فاکتورتونو برای خدمات ترخیص میگیرن
پست هم سلیقه ای است

• Like
Reactions: j-e

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
والا خوب من چی باید بگم دقیقا ولی میدونم 3 تا 25 کیلو هستش از دبی میارن همین من کلا همین رو می دونم حالا اگه موردی هست که باید بدونم لطفا یبه راهنمایی کوچیکی بکنید ببینم چی ها رو باید بپرسم
شما میخوای 16000 دلار واردات کنی
خوب به فروشنده بگو یک پیش فاکتور به شما بده
اگر نمیتونی حتی یک پیشفاکتور بگیری
رو چه حساب میخواهی 16000 چوق کالا وارد کنی ؟!

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
والا هنوز هیچ کاری نکردم می خوام ببینم قیمت گمرک این ها چند در میاد

دریای احتما 99 درصد

اگر 25 کیلو هست بهتره هوایی بیارید . ولی در رابطه با دستگاه ماینر ( فلزیاب ) خودمون شاید بهتون گیر بدن برای مجوز یا استاندارد . پس برای اوردنش دقت کنید که به مشکل برنخورید . اگرتمایل داشتید میتونیم براتون کارهای ترخیص و ثبت سفارش رو انجام بدیم شاید هم بشه بصورت غیر تجاری در اورد سخت هست ولی نشدنی نیست

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
شما میخوای 16000 دلار واردات کنی
خوب به فروشنده بگو یک پیش فاکتور به شما بده
اگر نمیتونی حتی یک پیشفاکتور بگیری
رو چه حساب میخواهی 16000 چوق کالا وارد کنی ؟!
خب خرید من اینترنتی هستش و با دی اچ ال میفرسته فاکتورش ایتنترنتی هستش و بعد از خرید مشخص میشه من می خوام ببینم الان چقدر میشه کل هزینه های من تا ببینم ارزش داره یا نه یا یه کار دیگه ایی باید بکنم کلا

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
اگر 25 کیلو هست بهتره هوایی بیارید . ولی در رابطه با دستگاه ماینر ( فلزیاب ) خودمون شاید بهتون گیر بدن برای مجوز یا استاندارد . پس برای اوردنش دقت کنید که به مشکل برنخورید . اگرتمایل داشتید میتونیم براتون کارهای ترخیص و ثبت سفارش رو انجام بدیم شاید هم بشه بصورت غیر تجاری در اورد سخت هست ولی نشدنی نیست
حتما به ایشون مجوز ورود نمی دن
مجوز میراث فرهنگی می خواد
تنها دوتا شرکت مجوز میراث فرهنگی دارن

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
خب خرید من اینترنتی هستش و با دی اچ ال میفرسته فاکتورش ایتنترنتی هستش و بعد از خرید مشخص میشه من می خوام ببینم الان چقدر میشه کل هزینه های من تا ببینم ارزش داره یا نه یا یه کار دیگه ایی باید بکنم کلا
شرمنده نمی تونم راهنمائیتون کنم
شما رو بازی نمی کنی

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
دوست عزیز منظورم گنج یاب نیست که منظورم به دستگاه کامل الکترونیکی هستش اینم عکسش دوست عزیز

77888655961600077501.jpg

حتما به ایشون مجوز ورود نمی دن
مجوز میراث فرهنگی می خواد
تنها دوتا شرکت مجوز میراث فرهنگی دارن

شرمنده نمی تونم راهنمائیتون کنم
شما رو بازی نمی کنی

نه عزیز من ماینر کی گفته دستگاه گنج یابه یه دستگاهی که پول الکترونیکی باش در میارن با استفاده از تجزیه و تحلیل بعدشم قیمت هر کودومش 5095 دلار هستش ما می خوایم 3 تاش رو بیاریم نمونش هم وجود خارجی در ایران نداره نمایندگی نداره هیچی نداره اصلا بعید می دونم کسی داشته باشدش

رو 15300 هزار دلار برای یه قطعه الکترونیک چقدر میگیرن یه مقدار ضمنی هم کسی بگه حله می خوایم مزنه بیاد دستمون کی به کیه آیا بیاریم یا نیاریم مثلا اگر 40 درصد یه دفعه بگیرن ما مجبور میشیم 2 تاش رو بیاریم کلا حالا یه مقدار ضمنی به بنده بگید ممنون میشم

Last edited:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
ای بابا . اقا این مملکت چرا اینجوریه . من یه بیماری مبتلا شدم که داروی دست سازش فقط ترکیه است . بعد خریدم کلی پول ریختم حساب طرف 5 هفته پیش منتظر شدم بیارن بعد توی گمرک گیر کرده و پس فرستادن کرم رو . حالا من چیکار کنم ؟ چجوری بیارمش به ایران ؟ خیلی خیلی خیلی لازم دارم . اقا یکی یک راه حلی به من نشون بده .

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
ای بابا . اقا این مملکت چرا اینجوریه . من یه بیماری مبتلا شدم که داروی دست سازش فقط ترکیه است . بعد خریدم کلی پول ریختم حساب طرف 5 هفته پیش منتظر شدم بیارن بعد توی گمرک گیر کرده و پس فرستادن کرم رو . حالا من چیکار کنم ؟ چجوری بیارمش به ایران ؟ خیلی خیلی خیلی لازم دارم . اقا یکی یک راه حلی به من نشون بده .
عزیز یک نسخه پزشک میبردی گمرک بهشون نشون میدادی بهت دارو رو میدادن
درضمن جلو چشم خودم یک جعبه بزرگ دارو رو از امریکا طرف اورده بود بهش دادن رفت!!عجیبه داروی شما رو برگشت زدن!!!

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
عزیز یک نسخه پزشک میبردی گمرک بهشون نشون میدادی بهت دارو رو میدادن
درضمن جلو چشم خودم یک جعبه بزرگ دارو رو از امریکا طرف اورده بود بهش دادن رفت!!عجیبه داروی شما رو برگشت زدن!!!
به من اصلا زنگ نزدن که بیا وسیله ات تو گمرکه . از کجا می دونستم رفته گمرک . امروز طرف ترکیه ای خبر داده که بهم زنگ زدن گفتن محصولت تو گمرک گیر کرده پس فرستادیم بیا بگیر . گفت خیلی از محصولاتی که با پست ارسال میشه توی گمرک گیر میکنه .

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
به من اصلا زنگ نزدن که بیا وسیله ات تو گمرکه . از کجا می دونستم رفته گمرک . امروز طرف ترکیه ای خبر داده که بهم زنگ زدن گفتن محصولت تو گمرک گیر کرده پس فرستادیم بیا بگیر . گفت خیلی از محصولاتی که با پست ارسال میشه توی گمرک گیر میکنه .
سلام مجدد
از طریق کد رهگیریتون باید پیگیری میکردید. باز هم اینکه نگفتن بهتون و برگشت زدن ترکیه قابل پیگیری هست
البته ممکنه مدت زمان زیادی تو پست مونده باشه که بعد دیدن نیامدید ببرید برگشت زدن

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
سلام مجدد
از طریق کد رهگیریتون باید پیگیری میکردید. باز هم اینکه نگفتن بهتون و برگشت زدن ترکیه قابل پیگیری هست
البته ممکنه مدت زمان زیادی تو پست مونده باشه که بعد دیدن نیامدید ببرید برگشت زدن
استاد ایشون در پست های قبلیشون فرموده بودن که با پست عادی فرستاده شده پس کد رهگیری نداره !

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
چون با پست عادی فرستاده شده شما عملا نمی تونی به پست اعتراض کنی
علت هم بی توجهی فرستنده و کم لطفی ایشون بوده
ضمنا اینکه خیلی از محصولاتی که با پست ارسال میشه توی گمرک گیر می کنه صحت نداره از خودش در آورده
اینجوری باشه کل ادارات پست هم جوابگوی انبار داری مرسولات پستی خارجی نیست !
ضمنا جهت اطمینان از صحت ادعا های فرستنده ترک
( مسبوق به سابقه است )
شما بگید یه عکس واضح از مرسوله به همراه بسته بندی و مدارک بگیره و برای شما ارسال کنه

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
دوست عزیز منظورم گنج یاب نیست که منظورم به دستگاه کامل الکترونیکی هستش اینم عکسش دوست عزیز

77888655961600077501.jpg

نه عزیز من ماینر کی گفته دستگاه گنج یابه یه دستگاهی که پول الکترونیکی باش در میارن با استفاده از تجزیه و تحلیل بعدشم قیمت هر کودومش 5095 دلار هستش ما می خوایم 3 تاش رو بیاریم نمونش هم وجود خارجی در ایران نداره نمایندگی نداره هیچی نداره اصلا بعید می دونم کسی داشته باشدش

رو 15300 هزار دلار برای یه قطعه الکترونیک چقدر میگیرن یه مقدار ضمنی هم کسی بگه حله می خوایم مزنه بیاد دستمون کی به کیه آیا بیاریم یا نیاریم مثلا اگر 40 درصد یه دفعه بگیرن ما مجبور میشیم 2 تاش رو بیاریم کلا حالا یه مقدار ضمنی به بنده بگید ممنون میشم
اولا اون بیت کوین ماینره نه ماینر خالی
دوما چون اون دستمون که جواب شما رو داده بودن فعالیت تجاری میکنن گفتیم شاید در پیغام خصوصی پیغاماتی با هم داشتین که ایشون فرمودن معدنیاب !
سوما وقتی میگیم پیشفاکتور یعنی همین اسم کالا با مشخصات دقیق وکشور فروشنده و...
چهارما میگیم رو بازی نمی کنی 5 تا پست دادی بعد پنج تا پست اومدی اسم دستگاه رو دادی بعد هم به جای لینک فروششنده اومدی عکسشو گذاشتی ! فکر کنم به نظرت فقط شما بیت کوین ماینر را کشف کردی در ایران !
پنجما حتی اگر از آنلاین شاپینگ هم میخواهی بخری میتونستی به صورت صوری سبد خریدت را پرکنی با این کالا از صفحه خرید یا سبدت یه کپی یا عکسی چیزی میگرفتی به جای پیشفاکتور ارائه میدادی
ششما اون یه قطعه الکترونیک نیست و دستگاه بیت کوین ماینره
هفتما نمیتونی بیاری چون نمیتونی در گمرک بدون مجوز ترخیصش کنی چون نمیتونی مجوزش رابگیری چون مربوط به پول الکترونیکی هست که مورد تایید بانک مرکزی نیست
هشتما سابقه در گمرک نداره پس باید بری اداره گمرک درخواست تعیین تعرفه بدی
نهما پیشنهاد میکنم سایر اساتید راهنمائیت کنن
دهما هم داره ولی نمیگم
منی که دارم صلواتی وقت میذارم و جواب خلق الله رو میدم انتظار دارم خلق الله پرسشگر رو بازی کنن

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
اولا اون بیت کوین ماینره نه ماینر خالی
دوما چون اون دستمون که جواب شما رو داده بودن فعالیت تجاری میکنن گفتیم شاید در پیغام خصوصی پیغاماتی با هم داشتین که ایشون فرمودن معدنیاب !
سوما وقتی میگیم پیشفاکتور یعنی همین اسم کالا با مشخصات دقیق وکشور فروشنده و...
چهارما میگیم رو بازی نمی کنی 5 تا پست دادی بعد پنج تا پست اومدی اسم دستگاه رو دادی بعد هم به جای لینک فروششنده اومدی عکسشو گذاشتی ! فکر کنم به نظرت فقط شما بیت کوین ماینر را کشف کردی در ایران !
پنجما حتی اگر از آنلاین شاپینگ هم میخواهی بخری میتونستی به صورت صوری سبد خریدت را پرکنی با این کالا از صفحه خرید یا سبدت یه کپی یا عکسی چیزی میگرفتی به جای پیشفاکتور ارائه میدادی
ششما اون یه قطعه الکترونیک نیست و دستگاه بیت کوین ماینره
هفتما نمیتونی بیاری چون نمیتونی در گمرک بدون مجوز ترخیصش کنی چون نمیتونی مجوزش رابگیری چون مربوط به پول الکترونیکی هست که مورد تایید بانک مرکزی نیست
هشتما سابقه در گمرک نداره پس باید بری اداره گمرک درخواست تعیین تعرفه بدی
نهما پیشنهاد میکنم سایر اساتید راهنمائیت کنن
دهما هم داره ولی نمیگم
منی که دارم صلواتی وقت میذارم و جواب خلق الله رو میدم انتظار دارم خلق الله پرسشگر رو بازی کنن

تو خودت یه سری اطلاعات داری فکر می کنی حالا همه اون اطلاعات رو باید داشته باشن خب آقا جون بنده ندارم این اطلاعات رو بعد تا حالا کسی رو دیدی بیاد ماینر برا معدن تو این انجمن دنبالش باشه ما که ندیدیم اینجا شاید شمادیده باشی

بیخیال حاجی دهن مارو صاف کردی ولی چیزی نگفتی تهش

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
تو خودت یه سری اطلاعات داری فکر می کنی حالا همه اون اطلاعات رو باید داشته باشن خب آقا جون بنده ندارم این اطلاعات رو بعد تا حالا کسی رو دیدی بیاد ماینر برا معدن تو این انجمن دنبالش باشه ما که ندیدیم اینجا شاید شمادیده باشی
من سعی کردم اصولی راهنمائیت کنم
بند پنجم رو بخون
تا بند دهم را بهت بگم

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416

نمیتونید همچین دستگاهی رو وارد کنید . مطمعن باشید نیاز به مجوز داره دی اچ ال هم تا یه سقفی رو میتونه ترخیص کنه اگه بیشتر از اون سقف بشه میشه کالا تجاری و میره قبض انبار میشه و باید برید ثبت سفارش کنید و ترخیص کنید . البته راه داره که بتونید از گمرک در بیارید ولی سخته و ریسک بالایی داره . اگه نشه ترخیصش کرد یا باید از مرز خارجش کنید یا میمونه تو انبار متروکه میشه . قرار نیست هر ترخیص کاری بیاد اینجا به شما بگه که روش کاریش چطوریه یا همه اطلاعات رو در اختیارتون بزاره هر کاری رمز و رموز خودش رو داره .
بهترین کار این هست یک کاتالوگ و اطلاعات فنی رو بردارید و ببرید میدان ولیعصر ساختمان اسدالهی کارشناس ثبت سفارش ببینه اونجا بهتون میگن که میتونید وارد کنید یا نه و تحت چه عنوان تعرفه ای و نیاز به چه مجوز هایی داره .

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
نمیتونید همچین دستگاهی رو وارد کنید . مطمعن باشید نیاز به مجوز داره دی اچ ال هم تا یه سقفی رو میتونه ترخیص کنه اگه بیشتر از اون سقف بشه میشه کالا تجاری و میره قبض انبار میشه و باید برید ثبت سفارش کنید و ترخیص کنید . البته راه داره که بتونید از گمرک در بیارید ولی سخته و ریسک بالایی داره . اگه نشه ترخیصش کرد یا باید از مرز خارجش کنید یا میمونه تو انبار متروکه میشه . قرار نیست هر ترخیص کاری بیاد اینجا به شما بگه که روش کاریش چطوریه یا همه اطلاعات رو در اختیارتون بزاره هر کاری رمز و رموز خودش رو داره .
بهترین کار این هست یک کاتالوگ و اطلاعات فنی رو بردارید و ببرید میدان ولیعصر ساختمان اسدالهی کارشناس ثبت سفارش ببینه اونجا بهتون میگن که میتونید وارد کنید یا نه و تحت چه عنوان تعرفه ای و نیاز به چه مجوز هایی داره .
هانتر جان والله ما هم همینو میگیم
ایشون پیشفاکتور نمیده که هیچ
اسم دستگاه رو هم کامل نگفته
میگیم لا اقل یه لینک بده
ایشون حتی دلش نمیاد یه لینک بده
تازه همه راهنمایی های من صلواتیه
من یه ریال کسی را شارژ نکردم
صلواتی تجربه و مطالعات دانشگاهی و...
میدیم به خلق الله

j-e

Registered User
لایک‌ها
37
300 چوق تجاری محسوب نمیشه
شرکت های اکسپرس 20 تا 25 درصد ارزش فاکتورتونو برای خدمات ترخیص میگیرن
پست هم سلیقه ای است
در وهله اول از پاسختون ممنونم؛ البته شرمنده جوابتون رو ندیده بودم.
ببخشید منظورتون از تجاری محسوب نمیشه, چیه و البته شرکتهای اکسپرس منظورتون همون پستهای خارجی هست؟
(والا حقیقتش من خواستم سفارش بدم به این شرکتهای وارد کننده ,ولی ظاهرا شد نون و پنیر با دل درد ,قیمت چلو کبابه!! اینقدر که چپ و راست پول میگیرن)

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
در وهله اول از پاسختون ممنونم؛ البته شرمنده جوابتون رو ندیده بودم.
ببخشید منظورتون از تجاری محسوب نمیشه, چیه و البته شرکتهای اکسپرس منظورتون همون پستهای خارجی هست؟
(والا حقیقتش من خواستم سفارش بدم به این شرکتهای وارد کننده ,ولی ظاهرا شد نون و پنیر با دل درد ,قیمت چلو کبابه!! اینقدر که چپ و راست پول میگیرن)
منظورم واضح و روشنه
معنیش اینه که میتونی خودت بیاری و کارهاشو بکنی
پست هم یک شرکت ارسال باره که خدمات اکسپرس هم ارائه میده
خیلی از این شرکت های واردکننده حق دارن !
مثل دکترها
راننده تاکسی
بقال و...

بالا