برگزیده های پرشین تولز

آیا موفقیت در زندگی بمعنای پولدار شدن است؟

S.RezaManesh10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به عقیده من یه بخش مهمی از موفقیت رو شامل میشه.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
همچی پول همه چی
بیماریو درمون میکنه پیاده رو سوار میکنه بی خانمانو خانه دار میکنه بی ابرو و ابرو دار میکنه وهزاااار کار دیگه که فقط از این پول لا مصب بر میاد....

Sent from my F**king life

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
نه از نظر من انسان پولدار احمق میتونه خیلی زود همچی رو از دست بده .موفقیت 50 درصد پوله و باقیش تکامل و رشد انسانی و عقلانی و اجتماعیه .

Aras11

Registered User
لایک‌ها
217
موفقیت مگه تعریفی غیر از رسیدن به هدف داره ؟

اگه هدف از تاسیس بنگاه پولدار شدن باشه اون بنگاهی موفقه

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
یه روز از یه بنده خدایی که خیلی با سختی پول دار شده بود و کلی مغازه و کارخونه و تشکیلات داشت و همه رو هم با تلاش و زحمت به دست آورده بود گفتم فلانی, تو با این همه پول و ثروتت چرا ماشین زانتیا سوار میشی؟ تو که داری. برو بنز و بی ام و بیگر حالش رو ببر.
برگشت به من گفت ببین. تمام ثروت من, کارخونه من , تمام این تشکیلات میلیاردی مال تو ! 20 سال عمر تو که جوون تر از منی , مال من !
من بیست سال پیش با بنز حال میکردم, الان دیگه زانیا و پراید برام فرقی نداره. جفتش راه میره.

بنابراین من فکر نمیکنم پول دار شدن در همه عرصه های زندگی به معنای موفقیت باشه. کاملا نسبی هست. بستگی به طرفش داره. که چقدر مثلا ماتریالیستی فکر میکنه یا چقدر متافیزیکی و ...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
داشتن آرامش و سلامتی بهترین موفقیتی هست که یک انسان در این دنیای فانی میتونه بهش دست پیدا کنه..

Rech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
معمولا کسی که از هیچ پولدار میشه،کل زندگیش رو میذاره تا بتونه پولدار بشه و شاید خودش زیاد لذتی نبره ولی...... بچه پولدار به دنیا اومدن خوبه،از همون اول عشق و حاله!:p
به هدف طرف بستگی داره و 90 درصد هدف ها هم پولدار شدن هست:D
در جواب میشه گفت تقریبا اره

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
بچه پولدار به دنیا اومدن اصلا خوب نیست. چون اگه جایی گیر کنند انقدر وابسته پولند که نمیتونن با عرض پوزش دماغشون رو بکشن بالا. ولی اونها که زحمت کشیدند باز میتونن گلیم خودشون رو از آب بکشن بیرون. بعدشم آدم ترند، قشرهای پایین رو درک میکنن.

مهین

Registered User
لایک‌ها
48
اگه موفقیت به معنای پولدار شدن نیست لابد خوشبختی به معنای پولدار شدنه:D آخه چی میگن اینا ای خدا:general404:

مهین

Registered User
لایک‌ها
48
عزیزان من یه خورده به پایینتر از خودتون نگاه کنید
آهان دیدید خودمو میگم ، کوچیک همتون، شباهت الفاظ بسیار متفاوت تر از اعمال است و در همه این زنجیره پول و موفقیت و خوشبختی و راحتی. یا سختی و رضایت یا نارضایتی یک تشابه اصیل و قدیمی هست که اگه موفق هم باشی چون راضی نیستی و توقعت بیشتره اونو به بی پول ربط میدی ، به نارضایتی و یا به سختی و این مثال به چند طریق بالعکس در رابطه با احساسات و شرایط زندگیمان بستگی دارد و همه بهانه ای برای دلیل و و آوردن و حقانیت ماست
اگر راضی باشید نه بی پولی تأثیر بر پیشرفت میگذارد. و حتی اینکه احساس خوشبختی بیشتری هم میکنید

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
موافقم این مساله کاملا subjective هست و از آدم به آدم، هدف به هدف فرق میکنه. متغیرهای زیادی تو تعریف موفقیت و خوشبختی برای افراد وجود داره.

CONSTANTLY1317

Registered User
لایک‌ها
2,568
وقتی دل خوش نباشه, پول به هیچ دردی نمیخوره.

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
این مرفهین بی دردو دیدین میگن پول بده ?! یه ذره از اون بداتون بدید خرج کنیم ! دل خوش سیری چند ?!

فرستاده شده از LG-P713ِ من با Tapatalk

htcone

Registered User
لایک‌ها
24
پول داریم تا پول اگر دلار باشه شک نکن که موفق تره :general105:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اگه شغلت رو دوست داری و لذت می بری؛ درآمدت کفاف خرج هاتو میده؛ یک حاشیه ی امن داری برای روز مبادا؛ روابط صمیمانه و لذت بخشی رو تجربه می کنی؛ اوقات فراغتت به بطالت نمی گذره؛ راه رشدت بسته نیست؛... خلاصه اگه احساس زنده بودن می کنی؛ چیز دیگه ای هم هست که بخوای؟
من که نمی خوام!

pegu206

Registered User
لایک‌ها
867
الان هر کی پولداره به چشم آدم موفق دیده میشه
بله متاسفانه :( و این یک مسئله خیلی خیلی ناراحت کننده در مملکت ماست :general208::general208: چرا در کشور ما یک معلم خوب یا یک راننده تاکسی خوش برخورد یا یک پرستار زحمت کش یک آدم موفق به حساب نمیان ؟؟؟

بالا