برگزیده های پرشین تولز

گلایه از بن دائم شدن یوزر Abbath

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad-bojnord

Registered User
لایک‌ها
7,963
بنده هم اعلام میکنم که عباس فردی بسیار منطقی و شوخ طبعه و بهش نمیخوره که دنبال جنجال باشه..

لذا اگه عباس رفع بن نشه،من هم دیگر در پی تی فعالیت نخواهم کرد..

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
اینجا بن شدن یوزر های قدیمی عادت شده ... نیویوزر ها نظارت کمتری روشون هست ... برا یه تاپیک فروش یه وسیله منو 2-3هفته بن کردن با اینکه تعداد زیادی از این نوع تاپیک ها بدون بن شدن پاک میشدن !
هیچ کسی هم پاسخگو نبود غیر از یکی دوتا از مدیران که اونا هم کاری از دستشون برنمیومد ...(حمید و یکی دیگه از دوستان)
کلا داره میره بسمت ناکجا آباد ! جای متهم و بی گناه عوض شده !
این حرکت آخری هم که دیگه خدا بوده ! یه نیویوزر بیاد بهت فحش بده بعد هیچکاری نکنی و فقط ریپورت بدی ! این کارو هرکسی نمیتونه انجام بده ... منم بودم در حد بالاتری جوابشو میدادم ...
امیدوارم این دوستمون از بن دربیاد ... حضورش دیده میشه ...

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
چه عباث از بن در بیاد و چ از بن درنیاد پی تی روششو در پی گرفته!
دیر یا زود کاربران قدیمی از این فروم دل میکنن و فروم پر میشه از کاربرای 2014 و بالاتر.

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
یوزر قدیمی من هم بن دائم شد
جالب اینحاست که من فقط 1 اخطار داشتم
در مرحله اول 1 الی 2 ماه باید بن میشدم و سپس بن دائم :(

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505
چند نکته:
1- آیا مدیریت باید در مورد یوزرهای جدید و یوزرهای قدیمی در اعمال قانون تبعیض قائل بشه؟
2- فحش رکیک و ناموسی مجازاتش بن دائم هست از طرف هر یوزری باشه ولی آیا یک کاربر قدیمی نباید انقدر عقلش برسه و از قوانین آگاه باشه و انقدر به احساساتش مسلط باشه که وقتی یک یوزر جدید از عمد در جهت بن کردنش بهش فحاشی کرد اون کاربر قدیمی جوابشو نده و به ریپورت کفایت کنه؟
اگر قرار باشه هر کاربر قدیمی که فحش داد بن نشه ایا این رویه به وجود نمیاد که دیگران کاربرهای ناسزا گو رو خودشون با فحاشی مجازات کنن و پی تی تبدیل بشه به چاله میدون؟
ضمن اینکه من قبلا از کاربر Abbath لحن نامتاسب و فحاشی های زیادی در سطح فروم دیده بودم و فحاشی کردن ایشون جدید نیست و اینطور نیست که ایشون قبلا حیلی مودب بوده باشه و یکدفعه در همین یک پی ام فحش داده باشه و بن دائم شده باشه!
3- ظاهرا کاربر Abbath طرفداران و دوستان زیادی در این انجمن داره
ولی استارتر محترم اگر یک کاربر دیگر که یک کاربر با سابقه و زحمتکش با 3000 پست هست و هیچ دوست و رفیقی هم در فروم نداره در پی ام جواب فحاشی یک نیویوزر رو میداد و بن دائم میشد بازم شما میومدی برای رفع بنش تاپیک بزنی یا اون کاربر در مظلومیت کامل در بن دائم باقی می موند و شاید حتی بن دائمش رو هیچ کس هم نمی فهمید؟
مطمئنا کاربران زیادی قبلا بودن که بسیر با سابقه بودن ولی به دلیل فحاشی در پی ام بن شدن منتها براشون تاپیک برای رفع بن راه نیفتاده
پس اگر کاربر Abbath با ایجاد این تاپیک رفع بن بشه در حق اون قبلی ها ظلم شده

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
چند نکته:
1- آیا مدیریت باید در مورد یوزرهای جدید و یوزرهای قدیمی در اعمال قانون تبعیض قائل بشه؟
2- فحش رکیک و ناموسی مجازاتش بن دائم هست از طرف هر یوزری باشه ولی آیا یک کاربر قدیمی نباید انقدر عقلش برسه و از قوانین آگاه باشه و انقدر به احساساتش مسلط باشه که وقتی یک یوزر جدید از عمد در جهت بن کردنش بهش فحاشی کرد اون کاربر قدیمی جوابشو نده و به ریپورت کفایت کنه؟
اگر قرار باشه هر کاربر قدیمی که فحش داد بن نشه ایا این رویه به وجود نمیاد که دیگران کاربرهای ناسزا گو رو خودشون با فحاشی مجازات کنن و پی تی تبدیل بشه به چاله میدون؟
ضمن اینکه من قبلا از کاربر Abbath لحن نامتاسب و فحاشی های زیادی در سطح فروم دیده بودم و فحاشی کردن ایشون جدید نیست و اینطور نیست که ایشون قبلا حیلی مودب بوده باشه و یکدفعه در همین یک پی ام فحش داده باشه و بن دائم شده باشه!
3- ظاهرا کاربر Abbath طرفداران و دوستان زیادی در این انجمن داره
ولی استارتر محترم اگر یک کاربر دیگر که یک کاربر با سابقه و زحمتکش با 3000 پست هست و هیچ دوست و رفیقی هم در فروم نداره در پی ام جواب فحاشی یک نیویوزر رو میداد و بن دائم میشد بازم شما میومدی برای رفع بنش تاپیک بزنی یا اون کاربر در مظلومیت کامل در بن دائم باقی می موند و شاید حتی بن دائمش رو هیچ کس هم نمی فهمید؟
مطمئنا کاربران زیادی قبلا بودن که بسیر با سابقه بودن ولی به دلیل فحاشی در پی ام بن شدن منتها براشون تاپیک برای رفع بن راه نیفتاده
پس اگر کاربر Abbath با ایجاد این تاپیک رفع بن بشه در حق اون قبلی ها ظلم شده
1- 100 درصد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! البته بسته به مفهوم یوزر قدیمی و جدید هم داره!! انجمن رو همین یوزرهای قدیمی سرپا نگه داشتن!

2- شما دانای کل! شما عاقل! شما کاظم اوکی! ولی اگه من بیام 2بار بهت فحش ناموسی بدم، ریپورت میدی! و ریپورت رسیدگی نمیشه! دفعه سوم که فحش ناموسی دادم بهت هم خیلی شیک و مجلسی رد میشی؟؟؟ حتی اگه بدونی این یوزر یوزر دوم کیه!!! دفعه nام چی!

من کاری به سابقه افراد ندارم! بحث من در مورد همین مورده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یک یوزر یک روزه با فحاشی باعث بن شدن یک یوزر 4 ساله بشه!

3- گفتم قبلاً هم! برام فرق نمیکنه دوست و دشمن در این مورد!!!! بحث اینجاست که رفقا رو میشناسی! اخلاقشون رو میدونی! مثلاً خود شما! من باهاتون برخورد نداشتم! و نمیتونم ازتون دفاع کنم! وگرنه اگر شناخت سطحی هم داشته باشم! اگر براتون همچین موردی پیش بیاد بدون شک به مدیران اعتراض میکنم!!!

اگر در حق عده ای ظلم باشه با یه ساختار اشتباه دلیلی نمیشه این ساختار ادامه داشته باشه و به دیگران هم ظلم کنیم! تا حق قبلی ها ضایع نشه!! جلوی ضرر رو از هرجا بگیری فایدست!

ضمناً عزیز از بین این افراد 4 5 نفرشون با اون کاربر رفاقت دارن! و بقیه به مدیریت اعتراض دارن!!! وسط همین پست ها! پست یک لیورپولی بود! خود شما میدونی حمایت یک لیورپولی از منچستری در تاریخ دیده نشده!!!!!!

Last edited:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
بيايد يك بار ايراني وار فكر نكنيم :)

14. تخطی از هر یک از موارد فوق برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و دسترسی متخلفان بدون اطلاع قبلی محدود خواهد شد. کاربران در صورت مشاهده نقض هر یک از قوانین فوق، می توانند از دکمه "گزارش تخلف" که زیر نوشته هر نفر آمده استفاده کنند.

مديراي پي تي گفتن اگه كسي بهتون اسپم داد ريپورت كنيد و جوابشو نديد و وقتي شما داديد طبق بند 14 مقررات براي همه ي يوزر ها يكسان است .
هيچ تبصره اي مبني بر تعيين مجازات وابسته بر پست هاي كاربر وجود نداره پس هيچ جاي گله اي باقي نميمونه

حال شما بايد حرفتون رو اصلاح كنيد و بگيد : از مديران پي تي درخواست داريم تبصره اي مبني بر تعيين مجازات وابسته بر پست هاي كاربران به قوانين اضافه شود

اگر هر مديري از قوانين تخلف كرد همه بايد مجازاتش كنند اما مجازات كاربران با مدير هست :) اين حرف ديگه خيلي واضحه

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
بيايد يك بار ايراني وار فكر نكنيم :)

14. تخطی از هر یک از موارد فوق برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و دسترسی متخلفان بدون اطلاع قبلی محدود خواهد شد. کاربران در صورت مشاهده نقض هر یک از قوانین فوق، می توانند از دکمه "گزارش تخلف" که زیر نوشته هر نفر آمده استفاده کنند.

مديراي پي تي گفتن اگه كسي بهتون اسپم داد ريپورت كنيد و جوابشو نديد و وقتي شما داديد طبق بند 14 مقررات براي همه ي يوزر ها يكسان است .
هيچ تبصره اي مبني بر تعيين مجازات وابسته بر پست هاي كاربر وجود نداره پس هيچ جاي گله اي باقي نميمونه

حال شما بايد حرفتون رو اصلاح كنيد و بگيد : از مديران پي تي درخواست داريم تبصره اي مبني بر تعيين مجازات وابسته بر پست هاي كاربران به قوانين اضافه شود

اگر هر مديري از قوانين تخلف كرد همه بايد مجازاتش كنند اما مجازات كاربران با مدير هست :) اين حرف ديگه خيلي واضحه
کل زندگيمون ايرانيه, در مورد همين يک مورد بياييم و يک بار ايرانى وار فکر نکنيم؟؟؟ چقدر شيک!! ناز شصتت!!!
بابا بيخيال!! مگه چند درصد قوانين تو انجمن پياده ميشه!!؟؟؟
مگه قانون نيست مولتى يوزر نبودن؟؟؟ بيا من شونصد تا مولتي يوزر نشونت بدن راست راست دارن ميچرخن تو تاپيکا!! کسى بهشون نميگه بالا چشت ابرويه!!
مديريت که کاملا سليقه ايه و بحثى توش نيست اصلا!!
اين قوانين هم هست که دست رو باز بزاره!! هرجا دلشون بخواد استناد ميکنن!! هرجا هم بخوان نه!!!
جداى از همه اينها هر مديرى که ادعا ميکنه بايد سکوت کرد و به ريپورت افاقه کرد!! بايد خودش رو بزاره جاى کاربر عادى!! هى ريپورت بده, کسى رسيدگى نکنه!, هي عمه و ننه اش رو فحش بدن اونم خيلى شيک ريپورت بده!!! مگه ميشه؟؟؟

sent from hell

Last edited:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
کل زندگيمون ايرانيه, در مورد همين يک مورد بيايم و ايرانى فکر نکنيم؟؟؟ ناز شصتت!!!
بابا بيخيال!! مگه چند درصد قوانين تو انجمن پياده ميشه!!؟؟؟
مگه قانون نيست مولتى يوزر نبودن؟؟؟ بيا من شونصد تا مولتي يوزر نشونت بدن راست راست دارن ميچرخن تو تاپيکا!! کسى بهشون نميگه بالا چشت ابرويه!!
مديريت که کاملا سليقه ايه و بحثى توش نيست اصلا!!
اين قوانين هم هست که دست رو باز بزاره!! هرجا دلشون بخواد استناد ميکنن!! هرجا هم بخوان نه!!!
جداى از همه اينها هر مديرى که ادعا ميکنه بايد سکوت کرد و به ريپورت افاقه کرد!! بايد خودش رو بزاره جاى کاربر عادى!! هى ريپورت بده, کسى رسيدگى نکنه!, هي عمه و ننه اش رو فحش بدن اونم خيلى شيک ريپورت بده!!! مگه ميشه؟؟؟

sent from hell
ميشه چند تا از كار هايي كه ايراني انجتم ميديم رو بگي؟تيراژ هري پاتر از شاهنامه بيشتره داداش كجاي كاري تنها چيزمون كه تو ايرانه فرهنگه
مديريت سليقه ايه ولي اگه يه قانوني اشتاه باشه بايد پيشنهاد داد نه تاپيك هاي اهانت به مدير
داداش من خودم وقتي توي صحبت كردنم ادب خرج ميكنم و به همه احترام ميزارم هيچكس كرم نداره بهم فحش بده مگر اينكه يه كاري كرده باشم
مقررات فرندلي هستند و ما بايد خودمون رو اول اصلاح كنيم بعدش مقررات رو

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
ميشه چند تا از كار هايي كه ايراني انجتم ميديم رو بگي؟تيراژ هري پاتر از شاهنامه بيشتره داداش كجاي كاري تنها چيزمون كه تو ايرانه فرهنگه
مديريت سليقه ايه ولي اگه يه قانوني اشتاه باشه بايد پيشنهاد داد نه تاپيك هاي اهانت به مدير
داداش من خودم وقتي توي صحبت كردنم ادب خرج ميكنم و به همه احترام ميزارم هيچكس كرم نداره بهم فحش بده مگر اينكه يه كاري كرده باشم
مقررات فرندلي هستند و ما بايد خودمون رو اول اصلاح كنيم بعدش مقررات رو
شما کلا در يک عالم ديگه سير ميکني!!
اتفاقا خيلى ها کرم دارند!! شما 1 سال صبر کن با کرم دار ها اشنا ميشى!!
همين که شما تو ايران فرهنگ مي بينى بحث رو تموم ميکنه!!

Last edited:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
اگه واقعا كسي كرم داره يه تاپيك بزن معرفيشون كن ما هم بشناسيمشون در ضمن من نيو يوزر نيستم ولي بازم صبر ميكنم
پاراگراف آخر رو نفهميدم

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
اگه واقعا كسي كرم داره يه تاپيك بزن معرفيشون كن ما هم بشناسيمشون در ضمن من نيو يوزر نيستم ولي بازم صبر ميكنم
پاراگراف آخر رو نفهميدم
عزيز من شما نيو يوزر نيستى ولى خيلى چيزها رو نديدي!!!
مثلا من بعد اين بحث با شما يه يوزر ميسازم همين الان!! شروع ميکنم تو خصوصى کل خاندانت رو ميارم جلوي چشات!! بعد هم درگيرى ميشه جفتمون اخراج ميشيم!! ولى من اين يوزرم به قوت خودش باقيه! به اين ميگن کرم داشتن!!
نميشه معرفيشون کرد چون مدرکى نيست!! شکايت ميکنن ازت با همون قوانين بن ميکننت

sent from hell

fooladi

کاربر فعال هواشناسی
کاربر فعال
لایک‌ها
2,483
به عنوان یکی از کاربران قدیمی اینجا از مدیران درخواست می کنم در مورد ایشون تجدید نظر بشه.
شما یه کاربر عادی رو بن نکردید. ما به اطلاعات علمی و فعالیت ایشون در بخش هواشناسی نیاز داریم.

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
کاربران محترم ، شما همیشه یک طرفه قضیه را نگاه می کنید و این کاربر را بنده بن کردم چون تمامی صحبت های ایشون را در پیام خصوصی ای که با کاربر دیگری داشتن دیدم و فروم جای همچین افرادی نیست.
ممنون از اینکه این تاپیک را شروع کردین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا