برگزیده های پرشین تولز

فروش سلطان SQ دنیا JL W3v2

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mhmax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام
منظورم تست حضوری بود.
از این جهت درباره تست پرسیدم چون میترسم که 300 وات برای صندق ال90 کم باشه.

Ali Subi

Registered User
لایک‌ها
588
سلام
منظورم تست حضوری بود.
از این جهت درباره تست پرسیدم چون میترسم که 300 وات برای صندق ال90 کم باشه.
البته بستگی به انتظار و سلیقه شما بستگی داره.
در هر صورت در خدمتتون هستم.

ali reza 222

Registered User
لایک‌ها
69
در انتخاب ساب برند جی ال اصلا نیازی به فکر کردن نداره و تو هم قیمتهای خودش یک سر و گردن بالاتره.کسیکه یک ساب تمام عیار میخاد شک نکنه تو خریدش که بعضی مواقع هر چی دنبال چنین چیزهایی باشین نایابه و دست نیافتنی.............
علی آقا هم که خودش گله..............

Ali Subi

Registered User
لایک‌ها
588
در انتخاب ساب برند جی ال اصلا نیازی به فکر کردن نداره و تو هم قیمتهای خودش یک سر و گردن بالاتره.کسیکه یک ساب تمام عیار میخاد شک نکنه تو خریدش که بعضی مواقع هر چی دنبال چنین چیزهایی باشین نایابه و دست نیافتنی.............
علی آقا هم که خودش گله..............
مرسی علیرضا جان.
ایشالا بیفته دست کسی که بدونه داره چی میخره.

Mr.Saxobeat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تا چند وات تحم میکنه؟ ویبره میده و ماشینو میلرزونه؟

Alidark2013

Registered User
لایک‌ها
105
همین برند ساب 1تومنی هم داره ساب 300 400 تومنی هم داره دلیل نمیشه که عزیز.
با این اوصاف بابت w7 باید 5میلیون پول بدی طبق گفته ی شما!

aryangolden

Registered User
لایک‌ها
88
یه jl w3v2 دارم ، به بالاترین پیشنهاد میفروشم
قیمت پایه 5 میلیون!!!
بابا بس کنین این حرکتارو
از خراب کردن تاپیک این و اون چه سودی میبرید؟ تو ساندی زورتون نمیرسه میاید اینجا تخلیه میکنید؟
نگران نباشید کسی که jl رو بشناسه کاری به حرفهای شما نداره میخره، کسی هم که نشناسه خب نمیشناسه نمیخره، بازم کاری به حرفهای شما نداره
این وسط فقط رو سیاهی میمونه واسه شما

keyvan66

Registered User
لایک‌ها
476
دوستان این ساب تقلبی زیاد داره میشه گفت از 4تاش یکیش اصل ولی خب دلیل نمیشه که مال ایشون تقلبی باشه و تا تست نشه نمیشه فهمید
از بچه ساندی هم اگه حرف من قبول ندارن میتونن یه تماس با وحید بگیرن

Ali Subi

Registered User
لایک‌ها
588
چه جالب!
این ساب روش بالای 4 کد قابل ثبت و پیگیری تو امریکا داره! اینجا اومدن دارن بحث میکنن که فیکه یا نه!!!!
د اگه ساب فیک بود که نمیومدم سابقه خودم رو خراب کنم به اسم اصل بفروشم!! وجدان چیزیه که مانع اینکار میشه.
مشکل اینه که قیمتش رو کم گذاشتم. باید مثل خیلیای دیگه قیمت پرت میدادم تا ارزش جنس بالا بره!! ایرانییم دیگه عادت کردیم هرچی بیشتر پاچمون بره خوشحال تر شیم.
با این حساب و این همه خاطر خواه ساب رو نگه میدارم و فروشش رو کنسل میکنم. اینجور جنس ها گیر نمیاد گیر هم بیاد فیکه و خر خر میفته زود.
مدیران محترم تاپیک رو ببندن.
موفق باشید.

am1988

Registered User
لایک‌ها
13
این آقای Eshghe Subwoofer ساندی شاپ همین Ali Subi هستش؟ خیلی آدم عوضی هست تو ساندی شاپ بد اخلاق و بد عنق و از اون مغازه دارای بنداز بوده من شنیدم کل سابای JL و کیکر تو ایران تقلبین.
پس این Alireza222 Ali Subi و .. همشون دلال و بندازن اینجا کسافت خونه شده.
توی این فرومها همه دارن به ملت جنسای فیک و تعمیریو .. میندازن که جالبههمه دروغ میگن و ... صد رحمت به مغازه دار بریم از مغازه دار بخریم بهتره والا.
داداش گل
SoundyShop دمت گرم دست این عوضیا رو رو میکنی ببینم می بوسمت.
مستر تو کلاه برار بودن یه عده هیج شکی نیست!!! کاربر سراغ دارم فید بکش بالای 100 ولی.....
حرفی حدیثی هست مثه انسان با دلیل مدرک مطرح کن ،جا اینکه بیای فحش بدی و تهمت بزنی
مستر محض اطلاعت علی مغازه نداره
عقلم خوب چیزیه !! کلا چند تا جنس علی فروخته اینجا!!
مغازه داشت که اینجا تاپیک نمیزد! در مغازه 6975 میداد دست ملت حالشو ببرن
محض اطلاعت کیکر و جی ال پایونیر نیست بغالی سر کوچه داشت باشه پس حتما همونطوری که تقلبی داره اصلم داره فقط طالب عاقل میخواد،شما ندیدی دلیل بر عدم وجودش نیست
راستی مستر برا خراب کردن تاپیک ملت نیازی نبود 2 تا ایدی بسازی همون یدونش کفایت میکرد
یه سر به خودت بزنن ببین چند چندی

دوستان این ساب تقلبی زیاد داره میشه گفت از 4تاش یکیش اصل ولی خب دلیل نمیشه که مال ایشون تقلبی باشه و تا تست نشه نمیشه فهمید
از بچه ساندی هم اگه حرف من قبول ندارن میتونن یه تماس با وحید بگیرن
کسی رو این بحثی نداره
الان افاضات اون جناب مهمه که مشخصه کینه شتری داشته از علی!! حالا علی چیکارش کرده خدا عالمه:general406:

یاعلی

Mr.Saxobeat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مستر تو کلاه برار بودن یه عده هیج شکی نیست!!! کاربر سراغ دارم فید بکش بالای 100 ولی.....
حرفی حدیثی هست مثه انسان با دلیل مدرک مطرح کن ،جا اینکه بیای فحش بدی و تهمت بزنی
مستر محض اطلاعت علی مغازه نداره
عقلم خوب چیزیه !! کلا چند تا جنس علی فروخته اینجا!!
مغازه داشت که اینجا تاپیک نمیزد! در مغازه 6975 میداد دست ملت حالشو ببرن
محض اطلاعت کیکر و جی ال پایونیر نیست بغالی سر کوچه داشت باشه پس حتما همونطوری که تقلبی داره اصلم داره فقط طالب عاقل میخواد،شما ندیدی دلیل بر عدم وجودش نیست
راستی مستر برا خراب کردن تاپیک ملت نیازی نبود 2 تا ایدی بسازی همون یدونش کفایت میکرد
یه سر به خودت بزنن ببین چند چندی

کسی رو این بحثی نداره
الان افاضات اون جناب مهمه که مشخصه کینه شتری داشته از علی!! حالا علی چیکارش کرده خدا عالمه:general406:

یاعلی
شما معلومه خودت اینکاره ای به همه برچسب ... میچسبونی.
شماهایی که طرفداری همو میکنید همتون یه باندید و دستتون تو جیب همدیگه هست.
هر تاپیکی اینجا میبینم همه فقط می خوان بندازن.
ربطی به گرونی و ارزونی نداره الان یکی داره اینجا 6975 تقلبی رو 350 میده!
کینه شتری اگه داشتم توی چند تا تاپیک دیگه هم به کسای دیگه گفتم جنست آشغاله می خوای بندازی فقط اینجا نمیگفتم و فقط دیدم که آقای Soundyshop این توضیحاتو داد میثل همیشه طرفدار دزد هم خودش دزده!

Mr.Saxobeat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
VERY LIKE :general408:
بنده خدا میاد میگه فلان جنس امریکایی رو باید بالای 1 میلیون پول بدی تا بهت بدن.
اخه مرد حسابی هر جنسی که اسم امریکا روش میخوره قرار باشه بالای 1 میلیون باشه که هیچی دیگه.
نمیدونم چی فکر میکنن با خودشون!
به خدا هر جنسی ارزش خودشو داره و قرار نیست جنسی که ارزشش از 400 تومن بیشتر نیست و با عقل جور در نمیاد بگی این اصلش بالای 1تومنه!
من باشم هیچ وقت از 400 تومن حاضر نمیشم بیشتر پول بدم!
شماهایی که اینطوری فک میکنید یا خیلی ساده اید که بعید بدونم یا خیلی گرگ و .. تشریف دارید بقیه رو می خواید خر کنید.

Mr.Saxobeat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یه jl w3v2 دارم ، به بالاترین پیشنهاد میفروشم
قیمت پایه 5 میلیون!!!
بابا بس کنین این حرکتارو
از خراب کردن تاپیک این و اون چه سودی میبرید؟ تو ساندی زورتون نمیرسه میاید اینجا تخلیه میکنید؟
نگران نباشید کسی که jl رو بشناسه کاری به حرفهای شما نداره میخره، کسی هم که نشناسه خب نمیشناسه نمیخره، بازم کاری به حرفهای شما نداره
این وسط فقط رو سیاهی میمونه واسه شما
الان شما خودتو بزار جای دیگران ساب نه باند نه یه چیز دیگه بخوای بری بخری و از هرکی بپرسی هیشکی راهنماییت نکنه و همه بهت دروغ بگن بره تو پاچت این کارو می پسندی؟

aryangolden

Registered User
لایک‌ها
88
شما دیگرانی؟
شما الان میخوای این ساب رو بخری؟
اگه میخوای بخری، میتونی بری بررسی کنی ببینی اصله یا نه، چه از خود فروشنده چه از افراذ دیگه
هیچکی وظیفه نداره کسی رو راهنمایی کنه، هرکی هم میکنه از روی دلسوزیه، شما یا همون دیگرانی که میفرمایید اگه عاقل باشن میرن پرس و جو میکنن و اگه قانع نشدن خب نمیخرن
کسی که کسی رو مجبور نکرده آقا حتما بیا این ساب رو بخر یا اون باند رو بخر
پس دلیلی نداره همینطوری الکی کسی رو دزد و بقیه افرادی که توی این تاپیک نظر دادن رو هم هم دست دزد بدونید

اگر واقعا اینکارتون از روی دلسوزی بود از فروشنده میخواستید که دلایلشون برای اصل بودن جنس رو بگن، نه اینکه فورا بگی ال شد بل شد! شما این ساب رو دیدی که میگی تقلبیه و زود به خر خر میفته؟ دلیلتون واسه تقلبی بودن چیه؟
میدونید که اگه نتونید ثابت کنید علی آقا میتونه بره پلیس فتا و به خاطر تهمت دزدی و کلاه برداری ای که بهش زدید بره ازتون شکایت کنه؟

کم انصاف هم خوب چیزیه واقعا...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا