برگزیده های پرشین تولز

دوران مدرسه تقلب می کردی؟

• Total voters
    253

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
من دوستم کلا دوم راهنمایی و سوم با تقلب امدیم بالا :دی
روشمونم اینطور بود که پیش هم مینشستیم دوستم کتاب باز میکرد نگاه میکرد مینوشت و من هواسم بود که معلم نبینه تا معلم نگاه میکرد با پا یا دست میزدم بهش سریع خودش جمع میکرد
زیرکترین معلم ها هم نتونسن دستمون رو کنن :> یه معلم داشتیم خیلی ادعای تقلب گرفتنش میشد همرو میگرفت اما مارو نه :> میدونید چرا ؟ چون ما گروهی کار میکردیم و اونا تکنفره یا انفرادی :>
یادم میاد 1 سوال تو علوم بود 5-6 خط بود هیچکس ننوشت منو دوستم نوشتیم بعد همه کف کرده بودن معلمم همینطور خلاصه تا آخر سال تو نخ ما بود آخرشم نتونست مارو بگیره :>
ما کلا پیشگام بودیم تو ساخت روش های جدید تقلب همینطور اختراع میکردیم :>
توی دبیرستان دوستم نصف کتاب میخوند منم نصف دیگشو مثلا 100تای اول اون 100تا بعد من بعد میرفتیم اون مینوشت منم مینوشتم بعد برگ عوض میکردیم اونایی که من خوندمو مینوشتم اونم اونایی که خونده بود :دی
دیگه بقیشو نمیگم بد آموزی داره :دی
و بدینگونه با زحمت و کمک خدا و زور تقلب دیپلم گرفتیم :دی خخخخخخ

alphi

Registered User
لایک‌ها
308
تقلب زیاد بود یادش بخیر :D ولی یکی از تقلبا خیلی باحال بود اون یادم نمیره
یادمه سر جلسه امتحان نهایی برا بعضی از صندلیا که خراب بود یه زیر دستی میدادن سر جلسه ما امتحان ریاضی داشتیم تو خونه 1 دونه زیر دستی دقیقا کپی همونی که سر جلسه میدادن درست کردم پُشتش تمام فرمول ریاضی نوشتم بردمش سر جلسه
مراقب اومده بود میگفت صندلی تو خو صافه چرا زیر دستی برداشتی:D گفتم من بدون زیر دستی تمرکز ندارم

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
تا دلتون بخواد میگرفتم و میرسوندم . نمیدونم دبیرای ما کور میدیدن یا اصلا نمیدیدن . ولی خداییش بیشتر میرسوندم . اوناییم که تو مواقع سختی بهم نرسوندن حلال نمیکنم :)

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
یه بنده خدایی تو دانشگاه با یه روش خاص! کاری کرده بود که مراقبا بهش تقلب میرسوندن! :دی
با معدل 19 هم دکتری گرفت!!!!!

salar1391

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یه بنده خدایی تو دانشگاه با یه روش خاص! کاری کرده بود که مراقبا بهش تقلب میرسوندن! :دی
با معدل 19 هم دکتری گرفت!!!!!

بیچاره اونی که میخواد از این بابا اطلاعات بگیره
تقلب تو ذات ماست من خودم تا جایی که در توانم بود تقلب کردم و رسوندم

SUB-ZERU

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
تو راهنمایی و دبیرستان تقریبا تموم امتحان ها تقلب تو کلاس ما رایج بود ولی دیگه تو دانشگاه نمیشه
روشمون هم تو امتحان های تستی این بود (دوره راهنمایی )
قبل از امتحان جملات گزینه ها رو مشخص میکردیم (1 = تو کتابه .2= سوال ها خیلی راحته 3=مگه نخوندی ؟ 4=حرف نزن)
سر امتحان مثلا یکی بلند میگفت . اقا سوال 2 رو خوندیم ؟
بعد وقتی اون یکی میگفت حرف نزن . یعنی گزینه 4 درسته . :general609:
البته این روش برای معلمان با iq پایین قابل اجرا بود . برای معلمان دیگه روش های متنوع دیگه رو به کار می بردیم :general705:

rezagfa

Registered User
لایک‌ها
295

نه ، مدرسه ما رو می . . . o_O

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
همه از روش ها و شیوه های تقلب خودشون گفتن . حالا بذارید یه مورد جالب بگم . زمان ما بحث این مدرسه های نمونه دولتی و نمونه مردمی خیلی داغ بود و حتی مدیران مدارس هم با هم کل کل داشتند . ما سوم راهنمایی حوزه ی امتحانیمون همون مدرسه ی خودمون بود . اول جلسه مدیر در رو باز میکرد میومد تو . جواب ها رو تا آخر میخوند و بعدش میرفت بیرون . 80 درصدمون تشریف بردیم البرز . سال 76 . مدرسه راهنمایی شهید .................... . منطقه 10 .

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
بیچاره اونی که میخواد از این بابا اطلاعات بگیره
تقلب تو ذات ماست من خودم تا جایی که در توانم بود تقلب کردم و رسوندم

حالا اگه بگم تو یکی از شعب مرکزی یکی از بانک های دولتی سمتی داره که خیلی چیزا رو این باید تائید کنه چی میگی؟ :general707:

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
تا دلتون بخواد هم میکردیم هم میرسوندیم طوری که استادش شده بودیم خخخخخ ;) طوری که آخر سال خرداد مراقبا فقط چششون به من بود

فاخـر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
همه می کردند ما هم می کردیم.

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
توی دوران ابتدایی کلا به دیگران تقلب میرسوندم راهنمایی و دبیرستان هم میگرفتم و هم مرسوندم.
توی دانشگاه ابتدا از ماشین حساب حافظه دار استفاده میکردم و آخراش فهمیدم روش های خیلی بهتری هم هست!

m.keshavarz

Registered User
لایک‌ها
4
من ی بار امتحان ناحیه داشتم ی برگم پشت رو پر کردم گذاشتم داخل جیب داخلی اور کتم بعد مراقبه ک از اتاق بیرون رفت به عنوان برگ چرک نویس استفاده کردم تو ناحیه اول شدم

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
زیاااااد :D
اصلاً دانش آموز و دانشجویی که بدون تقلب مراحل مختلف تحصیلش رو به پایان برسونه، مدارکش هیچ ارزشی نداره :D
اما جالبترین خاطرم از تقلب برمیگرده به دوره ی دبیرستان و پیش دانشگاهی. یکی از دوستان ما خیلی پسر خوبی بود، اصلاً اهل تقلب و ... نبود. پدر بزرگوارشون هم از اساتید برجسته ی دانشگاه بودن و وقتی وارد دانشگاه شدیم دیدیم به به، جناب دکتر رییس دانشکده هم هستن :D
اما خاطره ای که گفتم، سوم دبیرستان بودیم و امتحان عربی، قبل از امتحان دیدیم که ای بابا، حاج مهدی خیلی بهم ریختس، گفتیم مهدی جان چته داداش؟ چرا اینطور قاطی هستی؟ بیخیال بابا حالا نمرت 20 نشه، 19.5 بشه، زشته و تو مردی شدی و این جور رفتار درست نیست. بیخیال باش و ازین چرت و پرتا برای دادن روحیه به این دوستمون!!!
آخرش گفت سعید، بخدا هیچی نخوندم، اگر نمرم کم بشه چکار کنم و چطور تو روی معلم(ایشون هم از اساتید برجسته و معروف عربی در استان و کشور هستن) نگاه کنم...
گفتم مهدی جان تا حالا تقلب کردی؟
بنده خدا رنگش مثل گچ شد که نههه، این دزدیه و درست نیست و من نمیخوام حق کسی رو ضایع کنم و...
خیلی دلم براش سوخت :D حدوداً نیم ساعتی از مزایای تقلب براش گفتم و این که حق کسی ضایع نمیشه و ...
آقا بالاخره راضی شد که در جمع همفکران برتر دبیرستان حاضر بشه.
امتحان شروع شد :D :D دیدم هی زیر چشمی نگاه ما میکنه. یواش گفتم حاج مهدی صبر کن تا برات برگه آماده کنم. اقا ما ترجمه ها رو نوشتیم و منتظر موندیم تا موقعیت گیر بیاد. یه لحظه که مراقبا غافل شدن، برگه رو رسوندیم به حاج مهدی :general304:
چند ثانیه ای نگذشته بود که دیدم یا خدا، این صداها چیه میاد!!!
حاج مهدی قصه ی ما از ترس و اضطراب به سکسکه افتاد :general304: یه سکسکه های عجیبی میکرد که کل سالن امتحانات از خنده ی بچه ها بهم ریخته بود. ما هم نمیتونستیم خودمون رو نگه داریم و خندمون گرفته بود. بیچاره اینقدر سکسکه کرد که نفسش بالا نمیومد. هر چی آب به خوردش دادن فایده نداشت تا اینکه دبیرمون اومد و گفت آقای..... چت شده؟ حالت بده؟ برگتم که سفیده. این بنده خدا رو از سر جلسه بردن بیرون و ما به امتحان دادنمون ادامه دادیم. بعدش هم فهمیدیم که دبیرمون چند روز بعد دوباره ازش امتحان گرفته و خدا رو شکر تونسته بود بخونه و نمره ای هم گرفت :D
توو دانشگاه چند بار دیدمش گفتم مهدی جان حالا یاد گرفتی تقلب کنی یا هنوزم سکسکه میزنی؟؟؟!!!
به قول خودش الان دیگه دانشجو شده و خیلی چیزا یاد گرفته :)
ببخشید اگه طولانی بود.

moneybookers

Registered User
لایک‌ها
25
بهترین تقلب رو تو دانشگاه کردم که برگه ام رو عوض کردم با یکی دیگه و نمره 38 از 40 گرفتم از امتحانی که 1 نمره هم نمی گرفتم ازش.

controlL

Registered User
لایک‌ها
270
از اول راهنمایی به بعد فکر مکینم تقریبا خیلی از دروس رو با تقلب پاس کردم اما دانشگاه اوضاع فرق کرد چند باری تقلب کردیم تا یکی از دوستان رو سر جلسه گرفتن و معرفی شد به کمیته انضباطی و نمره 25 صدم بهش دادن که به عنوان لکه ی ننگ کارنامه کارشناسیش شد و ما هم دیگه چشممون ترسید .
یادم میاد امتحانات سال اخر دبیرستان بود منم مثل همیشه فرصت نکرده بودم بخونم از اونجایی هم که همه ی بچه ها بهم لطف داشتن با یکی از کناری ها که درسخون هم بود داشتیم تبادل اطلاعات میکردیم که مراقب منو دید خیلی هم سخت گیر بود همینجوری نگاهش کردم و یه چشمک زدم خندید و سر چرخوند و ما هم بکارمون ادامه دادیم تا یکی از سخترین امتحانات رو پاس کردم . مشکل من این بود معمولن فرصت خوندن نداشتم هر درسی رو که میرسیدم بخونم خیلی عالی پاس میکردم اما بقیه رو مجبور به تقلب بودم :)

Done

Registered User
لایک‌ها
168
به نظرم تو زندگی تقلب خیلی جاها واجب هستش و اگه تقلب نکنی از دستت رفته توی این دنیای متقلب ها
از کودکی تا بزرگسالی تقلب بیاموز

بالا