برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

irman23

Registered User
لایک‌ها
210
مکمل های ورزشی رو حتما و حتما و حتما از اشخاص قابل اعتمادی که مکمل های اصل میفروشن تهیه کنین
گینر یا هر نو مکمل کربو بالا برا افزایش وزن خوبه اونم با شکم ... اگر دوستان دنبال حجم با کیفیت هستن میتونن از مکمل هایی استفاده کنن که نسبت پروتئین به کربو بیشتر باشه مثلا synta6 شرکت bsn
سلامتی خودتون رو برا افزایش وزن به خطر نندازین
با علم و اگاهی و مطالعه ببینین چه مکملی برا شما مناسبه
تجربه ی شخصی بنده بود

Last edited:

amin-rhmti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.من 18 ساله قد 177 وزن حدودا 76 -77.
چربی دارم،ولی نه زیاد.یک ماهه باشگاه میرم.پیشرفت خوبی از لحاظ قدرت داشتم،بدنم بر فرم نیست،ولی خط عضلانی ندارم.
مربی گیر داده CLA و .. بخور!!
من خودم از بس جنس تقلبی تو بازار هست جراتشو ندارم.نظر شما؟مکمل LEANX که برچسب شبنم داره خوبه؟
**** هم رفتم تو کارش.هوازی هم کار میکنم.

irman23

Registered User
لایک‌ها
210
سلام.من 18 ساله قد 177 وزن حدودا 76 -77.
چربی دارم،ولی نه زیاد.یک ماهه باشگاه میرم.پیشرفت خوبی از لحاظ قدرت داشتم،بدنم بر فرم نیست،ولی خط عضلانی ندارم.
مربی گیر داده CLA و .. بخور!!
من خودم از بس جنس تقلبی تو بازار هست جراتشو ندارم.نظر شما؟مکمل LEANX که برچسب شبنم داره خوبه؟
**** هم رفتم تو کارش.هوازی هم کار میکنم.
با سابقه ی 1 ماه و با مصرف هر نوع مکمل ورزشی ظلم بزرگی به بدن خودتون میکنین
شما اول باید به بدن اجازه ی خود نمایی بدین باید شکل بگیره با ژنتیک خاص هر فرد
بعد تغذیه و رعایت باید و نباید های **** غذایی
اشنایی با نوع حرکات ورزشی و اجرای صحیحشون
و بعد با اگاهی و مطالعه در مورد مکمل های ورزشی برید سراغشون
همه اینها مدتی زمان میبره و خود این کمک بزرگی به شما تا با اعتماد به دانش خودتون و علمی که تو این مدت بدست میارین نیازهای بدن خودتون رو بدونین و تامین کنین
.........................
شما چند ماه بدون مکمل و با تغذیه شروع کنید و هییچ عجله ای برا ارنولد شدن نداشته باشید
بیشتر مربیان باشگاهها به فکر جیب خودشون هستن تا سلامتی شما
cla , l-carnitin جزو چربی سوزهای سبک هستن که تاثیر ملایم وخوبی تو دراز مدت میزارن
..............................
کسی که این ورزش رو شروع میکنه چاره ای نداره جز صبر .. تمرین سخت و مطالعه

salar1391

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سابقه ی 1 ماه و با مصرف هر نوع مکمل ورزشی ظلم بزرگی به بدن خودتون میکنین
شما اول باید به بدن اجازه ی خود نمایی بدین باید شکل بگیره با ژنتیک خاص هر فرد
بعد تغذیه و رعایت باید و نباید های **** غذایی
اشنایی با نوع حرکات ورزشی و اجرای صحیحشون
و بعد با اگاهی و مطالعه در مورد مکمل های ورزشی برید سراغشون
همه اینها مدتی زمان میبره و خود این کمک بزرگی به شما تا با اعتماد به دانش خودتون و علمی که تو این مدت بدست میارین نیازهای بدن خودتون رو بدونین و تامین کنین
.........................
شما چند ماه بدون مکمل و با تغذیه شروع کنید و هییچ عجله ای برا ارنولد شدن نداشته باشید
بیشتر مربیان باشگاهها به فکر جیب خودشون هستن تا سلامتی شما
cla , l-carnitin جزو چربی سوزهای سبک هستن که تاثیر ملایم وخوبی تو دراز مدت میزارن
..............................
کسی که این ورزش رو شروع میکنه چاره ای نداره جز صبر .. تمرین سخت و مطالعه

کاملا موافقم تا 6 ماه اول مصرف هر نوع مکملی ممنوعه

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
دوستان مکمل بی ضرر برای افزایش وزن سراغ دارید؟ بدنسازی نمیرم، فقط یه چیز واسه افزایش وزن میخوام

bazarmusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
یک مکمل میخوام که چاقم کنه و البته زیاد ورزش هم نمی کنم ! و کمبود وزن زیاد دارم ! واسه کلیه و فشار خون هم ضرر نداشته باشه ؟ پلیز !:rolleyes:

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483

bazarmusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
غذا هم می خورم ! فک کم خسته شده از بس غذا جویدم !:general409:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
برای بنده اخیرا با توجه به فرمایشات قبلی اعضا سوالی مطرح گردید که می فرمایند گینر مصرف نکنید و بربری و هر غذایی که میخورید همون گینر هست و باعث افزایش وزن و اینکه وزن رو اهسته بالا ببرید و برای گینر پول خرج نکنید و بجاض پروتئین بخرید . سوال بنده این هست که ایا معقول و به صرفه نیست که ادم گینر بخره بجای پروتئین چون اصولا گینر هر وعده اش 50 گرم پروتئین داره در حالی که خود پروتئین whey هر وعده اش 25-30 گرم پروتئین داره . به نظر شما مصرف گینر یک تیر با دونشان نیست ؟ چرا واسه پروتئین که نهایت 30 گرم پروتئین داره پول خرج کنیم اما واسه گینر نه ؟

Eyou

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان من می خوام بالا تنه حجمش بیشتر بشه - باشگاه نمیرم منتهی روزانه بالای 4 ساعت پیاده روی میکنم به نظرتون از چه مکملی استفاده کنم ؟

MERMOH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
برای بنده اخیرا با توجه به فرمایشات قبلی اعضا سوالی مطرح گردید که می فرمایند گینر مصرف نکنید و بربری و هر غذایی که میخورید همون گینر هست و باعث افزایش وزن و اینکه وزن رو اهسته بالا ببرید و برای گینر پول خرج نکنید و بجاض پروتئین بخرید . سوال بنده این هست که ایا معقول و به صرفه نیست که ادم گینر بخره بجای پروتئین چون اصولا گینر هر وعده اش 50 گرم پروتئین داره در حالی که خود پروتئین whey هر وعده اش 25-30 گرم پروتئین داره . به نظر شما مصرف گینر یک تیر با دونشان نیست ؟ چرا واسه پروتئین که نهایت 30 گرم پروتئین داره پول خرج کنیم اما واسه گینر نه ؟
اکثر گینر ها هر پیمونه 25 30 گرم پروتئین داره . هر وعده دو پیمونه که بخوری میشه 50 .
پروتئین هم 25 گرم هر پیمونش داره .
مصرف گینر برای افراد لاغر خیلی بهتره کربوهیدرات و کالری زیادی داره .
پروتئین خالص کربوهیدرات نداره و بیشتر برای حجم خشک و موقع **** مسابقات کاربرد داره و چربی و کربوهیدرات کمی داره .
پس یک تیر دو نشان نیست چون هرکدوم کاربرد خودشو داره .

MERMOH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
دوستان من می خوام بالا تنه حجمش بیشتر بشه - باشگاه نمیرم منتهی روزانه بالای 4 ساعت پیاده روی میکنم به نظرتون از چه مکملی استفاده کنم ؟
بالاتنه تا وزنه نخوره نمیشه که حجیم بشه !

بالا