برگزیده های پرشین تولز

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام من مودمی میخام که بتونم اینترنت gprs ایرانسلو باهاش شر کنم و یا بعضا بتونم adsl و همه یا همه اینکارارو به صورت اوی فای یا کابل به مصرف کننده بدم این مودم ها کدومشون این قابلیت رو دارن؟
ذر مورد اول چجوری میتونم اینترنت gprs رو با این مودم ها شر کنم؟
این مودم ها در مقایسه با t-plink در چه سطحی هستن؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
هر سه مدل این قابلیت را دارند در صورتی که مودم تری جی جداگانه خریداری شود و به این مودمها وصل شوند
این مودم برای کاربران حرفه ای مثل پورشه است. اما برای کسانی که رانندگی بلد نیستند همان تی پی لینک کفایت میکند
یک مینی کامپیوتر محسوب میشود که در صورت ارتقا فریم ور به لینوکسی قابلیتهایی از قبیل دانلود مستقیم توسط مودم هم اضافه میشود

aryaamehr

Registered User
لایک‌ها
77
اقا كسي تعميركار نميشناسه من اينو بدم بهش برام درس كنه
شما رو یک سیستم دیگه با xp چک کن
یا یه بار کنترل و اف5 رو با هم بزن بعد از وارد کردن 192.168.0.1
البته وارد کردی موقع لود صفحه،قبلش ضربدر رو بزن بعد کنترل اف 5

aryaamehr

Registered User
لایک‌ها
77
730 تومن واریز شد
آدرس ارسال گردید

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
سلام و عرض ادب
قیمت همکار مودم vodafone HG553 رو واسم پ.خ کنید
روی تک و کارتن
استان گلستان / گرگان هستم

منتظرم
با تشکر

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
با سلام و عرض ادب
4 دستگاه vodafone HG553 از ایشون خریداری شده و منتظر دریافت محصولات هستم

پس از دریافت اطلاع رسانی خواهد شد

پیروز باشید

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,735
سلام
هر سه مدل این قابلیت را دارند در صورتی که مودم تری جی جداگانه خریداری شود و به این مودمها وصل شوند
این مودم برای کاربران حرفه ای مثل پورشه است. اما برای کسانی که رانندگی بلد نیستند همان تی پی لینک کفایت میکند
یک مینی کامپیوتر محسوب میشود که در صورت ارتقا فریم ور به لینوکسی قابلیتهایی از قبیل دانلود مستقیم توسط مودم هم اضافه میشود
در این مورد بیشتر توضیح میدین؟
یعنی میشه به وسیله خود مودم فایلها رو دانلودکرد؟
بدون کامپیوتر؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
در این مورد بیشتر توضیح میدین؟
یعنی میشه به وسیله خود مودم فایلها رو دانلودکرد؟
بدون کامپیوتر؟
بله میشود.به شرطی که از فریم ور کاستوم استفاده کنید . شما با یک مینی کامپیوتر سروکار دارید و هر چیزی که برنامه نویسان بخواهند میتوانند بهش اضافه کنند.البته با توجه به سخت افزار

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,735
بله میشود.به شرطی که از فریم ور کاستوم استفاده کنید . شما با یک مینی کامپیوتر سروکار دارید و هر چیزی که برنامه نویسان بخواهند میتوانند بهش اضافه کنند.البته با توجه به سخت افزار
لطف میکنید لینکی یا مرجعی که حاوی توضیحات بیشتر باشه بذارید؟
من مدل hg556 a رو دارم که از خودتون هم خریداری کردم. روی این مدل هم قابل اجراست؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
Openwrt
سرچ کنید برای مودم شما هم هست فقط برای نصب نیاز به لینوکس و جی تگ دارد

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
لطف میکنید لینکی یا مرجعی که حاوی توضیحات بیشتر باشه بذارید؟
من مدل hg556 a رو دارم که از خودتون هم خریداری کردم. روی این مدل هم قابل اجراست؟

قابل اجرا هست اما متاسفانه هنوز برای این مدل و مدلهای دیگری که از پلتفرم bcm63xx استفاده میکنند adsl را ساپورت نمیکنه چون درایورشون نیست. فقط در صورتی که از adsl استفاده نمیکنید نصبش کنید.
http://wiki.openwrt.org/toh/huawei/hg556a
http://foro.seguridadwireless.net/openwrt/openwrt-en-huaweig-hg556a/

part.mobile.2009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ارزون ترین مودمی ک وای فای داشته باشه چی پیشنهاد میکنید؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سری جی که با تخفیف عید فطر ۱۰۰تومان است

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
دوستان این فرصت طلایی خرید را از دست ندید.این تاریخ تمدید نمیشه.
مودم های 3جی هم آخر این هفته میرسد و تاپیک جداگانه خواهم زد
سلام دوست عزیز . مودم ADSL2+ وای فای یا وای فای روتر داری که قابلیت اتصال به شبکه vp*n و به اشتراک گذاشتن اون رو برای کاربر ها داشته باشه ؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام بله شما میتوانید از مودم پلاس با فریم ور لینوکسی استفاده کنید
که قابلیتهای بسیار زیادی نسبت به فریم ور استوک دارد
چند پست قبل اقا مصطفی بیان کردند

AmisPT

Registered User
لایک‌ها
4
قابل اجرا هست اما متاسفانه هنوز برای این مدل و مدلهای دیگری که از پلتفرم bcm63xx استفاده میکنند adsl را ساپورت نمیکنه چون درایورشون نیست. فقط در صورتی که از adsl استفاده نمیکنید نصبش کنید.
http://wiki.openwrt.org/toh/huawei/hg556a
http://foro.seguridadwireless.net/openwrt/openwrt-en-huaweig-hg556a/
سلام
خوشحال شدم که دیدم شما روی این مودم OpenWRT رو نصب کردید فقط یه سوال داشتم روی مودم n+ یعنی ARV7510PW22 خودتون نصب کردید؟
آیا ADSL هم خوب کار میکنه در کل ازش راضی هستید؟ دانگل 3G چی اونم کار میکنه ؟
واینکه روی مدل های bcm63xx هم نصب کردید ؟ اگه بله اونها چطوز کار میکنند ؟ میدونم ADSL روش جواب نمیده
با تشکر

Last edited:

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
سلام بله شما میتوانید از مودم پلاس با فریم ور لینوکسی استفاده کنید
که قابلیتهای بسیار زیادی نسبت به فریم ور استوک دارد
چند پست قبل اقا مصطفی بیان کردند
کدوم پست ؟ شماره پست ؟
قیمت این نوع حدوداً چقدر درمیاد ؟

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام
خوشحال شدم که دیدم شما روی این مودم OpenWRT رو نصب کردید فقط یه سوال داشتم روی مودم n+ یعنی ARV7510PW22 خودتون نصب کردید؟
آیا ADSL هم خوب کار میکنه در کل ازش راضی هستید؟ دانگل 3G چی اونم کار میکنه ؟
واینکه روی مدل های bcm63xx هم نصب کردید ؟ اگه بله اونها چطوز کار میکنند ؟ میدونم ADSL روش جواب نمیده
با تشکر
بله خودم نصب کردم آموزش نصبش را هم گذاشتم توی همین تاپیک
adsl و همه امکاناتی که با فریمور اصلی داره بخوبی جواب میده حتی با امکانات و تنظیمات بیشتر. مثلا فریمور اصلی با هارد 3 ترا مشکل داشت با openwrt براحتی با dlna و samba توی شبکه share میشه
همچنین امکانات متنوع دیگه ای مثل پرینتر سرور حرفه ای - dlna - samba - دانلود منیجر (torrent and usenet - pyload or aria2) - انواع v.p.n و پرو.کسی - اتصال هاب usb - وبکم بعنوان دوربین مداربسته - اتصال ایستگاه هواشناسی - استریم صدا و ویدیو و عکس - مانیتورینگ پیشرفته شبکه - فایروال و روتر حرفه ای - وب سرور - ایمیل سرور - ddns - افزایش حافظه فلش و رم توسط usb flash memory - ه.ک وایرلس و امکانات متنوع مدیریت وایرلس - اتصال پایگاههای داده - voip - 3g - .....
.3g هم روش جواب میده من خودم نداشتم که تست کنم اما آموزش راه اندازیش توی سایتش هست.
روی bcm63xx نصب نکردم بدرد کسانی میخوره که از 3g میخوان رو این مدلها استفاده کنند وگرنه adsl که جواب نمیده فعلا بقیه امکاناتش هم که مشکلی نداره و مشترک هست.

کدوم پست ؟ شماره پست ؟
قیمت این نوع حدوداً چقدر درمیاد ؟
صفحه 50 پست 990 به بعد البته پست 990 مربوط به ساختن فریمور با تنظیمات شخصی هست که فقط مخصوص افراد حرفه ای هست شما میتونید از فریمور آماده پست 995 استفاده کنید سعی میکنم هر 40 روز آپدیتش کنم.

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
بله خودم نصب کردم آموزش نصبش را هم گذاشتم توی همین تاپیک
adsl و همه امکاناتی که با فریمور اصلی داره بخوبی جواب میده حتی با امکانات و تنظیمات بیشتر. مثلا فریمور اصلی با هارد 3 ترا مشکل داشت با openwrt براحتی با dlna و samba توی شبکه share میشه
همچنین امکانات متنوع دیگه ای مثل پرینتر سرور حرفه ای - dlna - samba - دانلود منیجر (torrent and usenet - pyload or aria2) - انواع v.p.n و پرو.کسی - اتصال هاب usb - وبکم بعنوان دوربین مداربسته - اتصال ایستگاه هواشناسی - استریم صدا و ویدیو و عکس - مانیتورینگ پیشرفته شبکه - فایروال و روتر حرفه ای - وب سرور - ایمیل سرور - ddns - افزایش حافظه فلش و رم توسط usb flash memory - ه.ک وایرلس و امکانات متنوع مدیریت وایرلس - اتصال پایگاههای داده - voip - 3g - .....
.3g هم روش جواب میده من خودم نداشتم که تست کنم اما آموزش راه اندازیش توی سایتش هست.
روی bcm63xx نصب نکردم بدرد کسانی میخوره که از 3g میخوان رو این مدلها استفاده کنند وگرنه adsl که جواب نمیده فعلا بقیه امکاناتش هم که مشکلی نداره و مشترک هست.

صفحه 50 پست 990 به بعد البته پست 990 مربوط به ساختن فریمور با تنظیمات شخصی هست که فقط مخصوص افراد حرفه ای هست شما میتونید از فریمور آماده پست 995 استفاده کنید سعی میکنم هر 40 روز آپدیتش کنم.
قیمت این نوع مودم چقدره ؟ من خودم مودم دارم . روتر وای فای باشه برام بهتره .

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
یه چیز جالب کشف کردم!
البته از نظر تکنیکی توجیهی ندارم اما روی آسیاتک با اینکار محدودیت سرعت رو بر میداره و میرسه به سرعتی که مودم سینک شده سرعتتون :دی

توی telnet یک آپشنی برای کانفیگ هست به اسم sesdrop ، اینو که فعال کردم از محدودیت 20 کیلوبایت خلاص شدم و حداکثر سرعت خط رو دانلود میکنه.
برای فعال کردنش هم با تلنت به مودم وصل بشید و بعد:

فقط مشکل اینه که دو سه ساعتی یبار سکته میزنه کانکشن اینترنت اینجوری، در عوض سرعت خوبه.
هر چند این گزینه اصلا کارکردش چیز دیگه ای هست ولی خب دیگه چه کنیم کار میکنه! شاید فقط برای من.
دقیقاً کاربردش چیه ؟ رو مودم های دیگه قابلیت راه اندازی این گزینه هست ؟

بالا