برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت

hmm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دارم دوباره به صبانت برمیگردم
میخواستم ببینم نحوه استفاده از شبانش چه جوریه
باید یوزر پسورد جدا بدیم مثل قدیما یا با همون یوزر پسورد روزانه اتوماتیک تو شبانه دیگه ترافیکو حساب نمیکنه ؟

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
من دارم دوباره به صبانت برمیگردم
میخواستم ببینم نحوه استفاده از شبانش چه جوریه
باید یوزر پسورد جدا بدیم مثل قدیما یا با همون یوزر پسورد روزانه اتوماتیک تو شبانه دیگه ترافیکو حساب نمیکنه ؟

با همون یوزر پسورد روزانه اتوماتیک تو شبانه دیگه ترافیکو حساب نمیکنه

ولی بهت پیشنهاد میکنم که اگر دانلود شبانه برات مهمه فعلاً صبانت نیایی!

هر کی که میخواد برای دانلود شبانه بیاد صبانت بهتره نیاد! چون سرعت شبانه از 128 تا چند مگ همه روی 30 کیلوبایت ثابت شده!

اگر هم سرعت روز برایتان مهمه 128 بیشتر نگیرید چون سرعت روزها را برای همه سرویس‌های‌شان بالاتر از یک مگ بستند و شبها به همه سرعتها دارند 30 کیلوبایت سرعت دانلود میدهند برای همین خرید سرویس بالای 128 یعنی دادن پول زور به صبانت!

Last edited:

Babak_Sto

Registered User
لایک‌ها
6
نه بچه ها هیشکی نیاد صبا نت سرعت شبانه رو شدیدا پایین آوردن در حد مورچه . تا هفته قبل خوب بود ولی الان دوباره نرم افزار محدود کننده سرعت گذاشتن .من زنگ زدم پشتیبانی می گن سرعت رو نصف تا یک چهارم خط تون کردیم یعنی مثلا اگه 1 مگ بخرین 128 دارین برای شبانه ولی خیلی کمتراز این حرفاست . شبا بعد ساعت 2 صفحه هم باز نمیشه چه برسه به دانلود . به محض اینکه ساعت شبانه تمام میشه سرعت یه دفعه 20 برابر میشه .

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
به نظر من هر کی میخواد صبانت بمونه باید قید شبانه را بزنه و سرعت 128 بگیره! چون دیگه هیچ فرقی بین 128 با 512 و یک مگ و بالاتر از آن وجود نداره!

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
اینجا کسی از کرج هست که سرویس داشته باشه؟
وضعیت چطوره؟

e4run

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من الان گزارش مصرفم را چک کردم دیدم حدود 25 درصد دانلود شبانه را جزء مصرفم آورده و از حسابم کم کرده!!!!!!
قضیه چیه؟؟؟!!!
شما هم حتما چک کنید ببینیم دارند چیکار میکنند!!؟؟

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
اخوی شما شارژی که کردی شبانه غیر رایگان بوده
نیم بها بوده عزیز ...

Last edited:

jim281

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسی هست که تلفن اینترنتی استفاده کنه ؟ من الان چند ماهی هست که سرویس صبانتم تو تلفن اینترنتی قطعی شدید داره . یعنی هر 2 دقیقه قطع میشه . پشتیبانی گفت نویزه اما من با وی پی ان این مشکلم حل شد . اما الان باز این مشکل اومده سراغم . الان هیچ تلفن اینترنتی هم کارمو راه نمیندازه اسکایپ ، اووو ، یاهو و حتی لاین رو هم امتحان کردم . متاسفانه سرویسم 1 سالس و 9 ماهشم مونده نمیتونم پس بدم . راستی الان ساعت 3 نصفه شبه و سرعت دانلود من 80 90 هست با سرویس 128 !

ms_saber

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان

می خواستم بدونم که آیا از دوستان کسی هست که سرویس 12mb با مثلا حجم دانلود 10gb خریده باشه؟
می خوام بدونم سرعت دانلود و آپلود آن در روز و شب چطوره.

با تشکر،

ashkan 706

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان

می خواستم بدونم که آیا از دوستان کسی هست که سرویس 12mb با مثلا حجم دانلود 10gb خریده باشه؟
می خوام بدونم سرعت دانلود و آپلود آن در روز و شب چطوره.

با تشکر،

من الان 8م دارم تو سایت اسپید تست به سرور خارجی نهایت سرعت دانلودش 3م میشه تو روز که بد نیست ولی شبا به درد نمیخوره سرعت اپلودش که دیگه شب و روز داغونه

alphi

Registered User
لایک‌ها
308
صبا نت خوزستان سرویس داره؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام بچه ها...

1م صبانت دانلود ( روزانش ) چقدر هست؟؟؟ من الان 128 دارم دانلود روزانم بین 60 الی 120 هست ... اگر به همین منوال 1م هم باشه خوبه..

amir.fly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام بچه ها...

1م صبانت دانلود ( روزانش ) چقدر هست؟؟؟ من الان 128 دارم دانلود روزانم بین 60 الی 120 هست ... اگر به همین منوال 1م هم باشه خوبه..
روزانه بین 400-700 بسته به کیفیت خط
شبانه حدود 60-70
اگر کیفیت خطتتون خوبه (اول با شرکت چک کنید) سرعت بالتر مثلا" 8مگ بگیرید . تفاوت قیمت زیادی نداره

technician

Registered User
لایک‌ها
132
روزانه بین 400-700 بسته به کیفیت خط
شبانه حدود 60-70
اگر کیفیت خطتتون خوبه (اول با شرکت چک کنید) سرعت بالتر مثلا" 8مگ بگیرید . تفاوت قیمت زیادی نداره

سلام به دوستان.
من خودم نماینده فروش صبا هستم. خواستم در جریان باشید :
سرعت ها بسته به سرعت سرویس داره مثلا:
128 » باید تا حول وحوش 120 KB دانلود داشته باشه
512 » تا 190 KB
1 » تا 480 KB
.
.
.
البته سرعت ها کاملا به کیفیت خط بستگی داره خصوصا شبانش.

اینترنت رایگان :
کلا از 2 تا 7 صبح
از 12 مرداد برا خراسان که سرعت شبانه بعد از تغییری که داده شده خیلی بهتر شده
مثلا خط 512 KB با سرعت متوسط 60 KB دانلود میکنه که تو اون 5 ساعت میشه حول و حوش 1 GB
.
.
خط 12 MB الان مشترک داریم که تا شبی 5 الی 6 گیگابایت دانلود کرده
البته بستگی به سایت و هاست دانلود و دانش کاربر هم داره

سوالی بود در خدمتیم.

Mahdi99

Registered User
لایک‌ها
1
كسي ١٢ مگابيت گرفته؟
سرعت دانلودش چنده؟

technician

Registered User
لایک‌ها
132
كسي ١٢ مگابيت گرفته؟
سرعت دانلودش چنده؟

بستگی به کیفیت خط مخابراتی و داخل خونت داره اگه نویز نداشته باشه دانلود طی روزش به حدود 1200 KBPS میرسه اگه یه نویز نه خیلی قوی داشته باشه حدود 700.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستان من یه مدت هست به شدت احساس میکنم حجم الکی کم میشه ازم.. نه ویروسی هستم نه Auto Update چیزی دارم.. اوایل 9 گیگ 3 ماه میخریدم ، 2 ماه تموم میشد کردمش 12 گیگ 3 ماه ، باز 2 ماه ِ تموم میشد ، حالا کردمش 5 گیگ ماهانه باز 10 روز گذشته 4 گیگ کم کرده !!!!

کلا هر چقدر که من اضاف میخرم باز همون تعداد روز هست :دی ، این جریان نیم بها و ربع بها دیگه چیه؟؟ مگه کلا 2-7 رایگان نیست؟ 6-7 سالی هست مشترک صبانت هستم ، دوست دارم عوض کنم فعلا فرصت نشده..

technician

Registered User
لایک‌ها
132
دوستان من یه مدت هست به شدت احساس میکنم حجم الکی کم میشه ازم.. نه ویروسی هستم نه Auto Update چیزی دارم.. اوایل 9 گیگ 3 ماه میخریدم ، 2 ماه تموم میشد کردمش 12 گیگ 3 ماه ، باز 2 ماه ِ تموم میشد ، حالا کردمش 5 گیگ ماهانه باز 10 روز گذشته 4 گیگ کم کرده !!!!

کلا هر چقدر که من اضاف میخرم باز همون تعداد روز هست :دی ، این جریان نیم بها و ربع بها دیگه چیه؟؟ مگه کلا 2-7 رایگان نیست؟ 6-7 سالی هست مشترک صبانت هستم ، دوست دارم عوض کنم فعلا فرصت نشده..

شما می تونی به ریز مصرف تو سایت صبا نت مراجعه کنی عزیز ببین که مصرف تو همون ساعتی هست که خودت ان بودی یا نه.
اون مورد اینترنت شبانه هم برای همه سرویس ها نیست مثلا شامل سرویس های جشنواره تابستانی نمیشه.
راستی مودمت وایرلس هست؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
شما می تونی به ریز مصرف تو سایت صبا نت مراجعه کنی عزیز ببین که مصرف تو همون ساعتی هست که خودت ان بودی یا نه.
اون مورد اینترنت شبانه هم برای همه سرویس ها نیست مثلا شامل سرویس های جشنواره تابستانی نمیشه.
راستی مودمت وایرلس هست؟

سلام

من تقریبا اکثر مواقع آن هستم ، و ریز مصرف به درد من نمیخوره ، من دنبال چیزی هستم که مثلا نشون بده 1 گیگ بابت دانلود فلان چیز کم شده :دی

در مورد وایرلس هم احتمال هک شدنش 0.001% ، چون هم MAC گذاشتم هم اینگه چک میکنم اکثر مواقع که چند نفر آنلاین هستند :-s

بالا