برگزیده های پرشین تولز

شماباشیدکدوم پاورروانتخواب میکنید

امید رض

Registered User
لایک‌ها
12
باسلام من میخواستم یه پاور750وات بخرم که اخرخریدم
ولی یه سوال بین دوتاپاورهست کدوم قویتره
یکی پاورgreen750oc
ویکی دیگهcorsair cs750m
من سراین دوتا تومشکل پیداکردم کدوم قویتره رفتم برای خرید یکی فروشنده میگفت گرین کلی فناوری داره بالاترازگرین رنگی نیست
یکی میگفت گرین اشغاله کورسیر امریکایی عالیه وکلی صحبت ها
بالاخره یدونه کورسیر همون مودل بالا خریدم 400تومن
بنظر شمامن اشتباه کردم اون گرین بهتره
قیمتش هم 435تومن بودبخواطر این که کیسش خوب نبود پاورشونخریدم
نظرتون وبگیدکدوم قویتره

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
باسلام من میخواستم یه پاور750وات بخرم که اخرخریدم
ولی یه سوال بین دوتاپاورهست کدوم قویتره
یکی پاورgreen750oc
ویکی دیگهcorsair cs750m
من سراین دوتا تومشکل پیداکردم کدوم قویتره رفتم برای خرید یکی فروشنده میگفت گرین کلی فناوری داره بالاترازگرین رنگی نیست
یکی میگفت گرین اشغاله کورسیر امریکایی عالیه وکلی صحبت ها
بالاخره یدونه کورسیر همون مودل بالا خریدم 400تومن
بنظر شمامن اشتباه کردم اون گرین بهتره
قیمتش هم 435تومن بودبخواطر این که کیسش خوب نبود پاورشونخریدم
نظرتون وبگیدکدوم قویتره
سلام. کورسر یه برند جهانی و درجه یک هست و گرین به مارک متفرقه و غیر جهانی که بین پاورهای در پیت بهترین هست و تولید ایرانه و تو دنیا هیچ جایگاهی نداره. باز قبلا که ارزون بود تاحدودی توجیه داشت الان اصلا پبشنهاد نمیشه

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
به نظر من هر دو برندهای خوبی هستن ...
عزیز. پاورهای Green اصلا برند نیست. حتی توی یه سایت مطرح برای مقایسه اسمی ازش نیومده. گرین توی ایران تولید میشه و بین مارکهای درپیت خوبه.
پس یادمون باشه که گرین اصلا برند نیست.

امید رض

Registered User
لایک‌ها
12
سلام. کورسر یه برند جهانی و درجه یک هست و گرین به مارک متفرقه و غیر جهانی که بین پاورهای در پیت بهترین هست و تولید ایرانه و تو دنیا هیچ جایگاهی نداره. باز قبلا که ارزون بود تاحدودی توجیه داشت الان اصلا پبشنهاد نمیشه
دوست عزیزاینومیدونستم گرین که تولید ایرانه وغیره
میخوام مقایسه دوپاوربالا انجام بشه که کدوم ازنظر کشش برترن شما دوتا پاوربالارومقایسه کن
چه برتری این پاورکورسیرcs750mباگرین750 oc داره

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
دوست عزیزاینومیدونستم گرین که تولید ایرانه وغیره
میخوام مقایسه دوپاوربالا انجام بشه که کدوم ازنظر کشش برترن شما دوتا پاوربالارومقایسه کن
چه برتری این پاورکورسیرcs750mباگرین750 oc داره
عزیزم کل سایتهای معتبر دنیا رو بگرد اسمی از پاور گرین و مقایسه اون دیدی سلام ما رو هم برسون. مثل این می مونه که بگن یه گوشی چهار هسته ای مارک چینی درجه 3 رو با یه گوشی چهارهسته ای مثلا نوکیا مقایسه کن! با اینهمه اینم یه لینک از سایت جهانی tomshardware در خصوص مقایسه برندهای مطرح دنیا:
http://www.tomshardware.com/charts/...Efficiency-80-PLUS-Testing-100-Load,2568.html
اینم یه لیست از پاورهای برتر جهان با قیمتها و کاربریهای متفاوت:
http://www.buildcomputers.net/best-computer-power-supply.html
اینم یه لینک از سایت جهانی و مطرح تچ اسپات:
http://www.techspot.com/products/power-supplies/

اینم یه لیست دیگه از بهترین پاورهای سال 2014:
http://toptengamer.squidoo.com/best-power-supply-psu
اینم یکی دیگه:
http://reviews.squidoo.com/best-psu-power-supply
همونطور که میبینید توی همش Corsair موجوده و اصلا گرین اسمی ازش نیست.
پس شک نکنید که پاور Corsair برتر از گرین عمل می کنه و توان واقعی که روش نوشته رو در دراز مدت و بدون نوسان بهتون میده. اما گرین تولید ایرانه و ....
دیگه همه چیز مشخصه. از اولش هم مقایسه این دو پاور غیرمنطقی و بیخود بود.مقایسه یه برند که توسط یه کمپانی که برترین پاورهای دنیا رو تولید می کنه با یه پاوری که فقط توی ایران بازار داره وگرونه و هیچ جای دنیا حتی واسه تست هم بکار گرفته نمیشه. حالا دیگه هر جور خودت می دونی.

امید رض

Registered User
لایک‌ها
12
عزیزم کل سایتهای معتبر دنیا رو بگرد اسمی از پاور گرین و مقایسه اون دیدی سلام ما رو هم برسون. مثل این می مونه که بگن یه گوشی چهار هسته ای مارک چینی درجه 3 رو با یه گوشی چهارهسته ای مثلا نوکیا مقایسه کن! با اینهمه اینم یه لینک از سایت جهانی tomshardware در خصوص مقایسه برندهای مطرح دنیا:
http://www.tomshardware.com/charts/...Efficiency-80-PLUS-Testing-100-Load,2568.html
اینم یه لیست از پاورهای برتر جهان با قیمتها و کاربریهای متفاوت:
http://www.buildcomputers.net/best-computer-power-supply.html
اینم یه لینک از سایت جهانی و مطرح تچ اسپات:
http://www.techspot.com/products/power-supplies/

اینم یه لیست دیگه از بهترین پاورهای سال 2014:
http://toptengamer.squidoo.com/best-power-supply-psu
اینم یکی دیگه:
http://reviews.squidoo.com/best-psu-power-supply
همونطور که میبینید توی همش Corsair موجوده و اصلا گرین اسمی ازش نیست.
پس شک نکنید که پاور Corsair برتر از گرین عمل می کنه و توان واقعی که روش نوشته رو در دراز مدت و بدون نوسان بهتون میده. اما گرین تولید ایرانه و ....
دیگه همه چیز مشخصه. از اولش هم مقایسه این دو پاور غیرمنطقی و بیخود بود.مقایسه یه برند که توسط یه کمپانی که برترین پاورهای دنیا رو تولید می کنه با یه پاوری که فقط توی ایران بازار داره وگرونه و هیچ جای دنیا حتی واسه تست هم بکار گرفته نمیشه. حالا دیگه هر جور خودت می دونی.
ممنون اززحمتاتون کارتون حرف نداره
ولی یه سوال دارم این که چجوری فناوری پلاس دارن پاورهای گرین الکی خودشون گذاشتن ودراخریه سوال دارم که ربطی نداره به این دوتاپاور شایدشماجوابشوبدونی
واینه که پاوربیشترازتوان سیستم مثلا یه سیستم که کل مصرفش 400واته یه پاور850وات واقعی یعنی بیشترازمصرف سیستم باشه به سیستم اسیب میرسونه

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
گرین دیگه این سوال داره؟
بر چه اساسی اینو می فرمائید؟! اصلا برند کورسر رو میشناسید!؟ میشه لطف کنید نام چند برند معتبر پاور رو بفرمائید. میشه لینکی از سایتهای معتبر جهانی سخت افزار بدید که پاور گرین رو هم توی لیستش آورده باشه یا حتی توی یه سایت معتبر با پاورهای دیگه مقایسه شده باشه!؟ دلیلی , مدرکی , استدلالی چیزی بفرمائید ممنون میشیم. نکنه می خواین به تولید ملی کمک کنید که از این پاور ایرانی با قیمت گزاف حمایت می کنید!؟ o_O

Last edited:

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
ممنون اززحمتاتون کارتون حرف نداره
ولی یه سوال دارم این که چجوری فناوری پلاس دارن پاورهای گرین الکی خودشون گذاشتن ودراخریه سوال دارم که ربطی نداره به این دوتاپاور شایدشماجوابشوبدونی
واینه که پاوربیشترازتوان سیستم مثلا یه سیستم که کل مصرفش 400واته یه پاور850وات واقعی یعنی بیشترازمصرف سیستم باشه به سیستم اسیب میرسونه
عزیز فن آوری 80 Plus هستش که این پاور رو بین پاورهای در پیت چینی یک کم رو آورده. ضمنا اگر توان پاور بالاتر از توان مورد نیاز سیستم باشه نه تنها ضرری نداره بلکه سیستم بسیار Stable تر و با ضریب اطمینان بیشتر عمل می کنه. مثل این می مونه که مثلا شما می دونید ماشینتون از نقطه A تا B مثلا 20 لیتر بنزین لازم داره اما شما بیاین 40 لیتر بزنید. پس نه تنها مشکلی ایجاد نمی کنه بلکه ضریب اطمینان شما رو بالا میبره.

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
حرف اون دوستمون که گفتن گرین شناخته شده نیس تایید میشه
اما من با تحقیقات فراوون کیس 5 میلیونیمو فقط سپردم به پاور گرین . ایرانیه اما فوق العاده باکیفیته
راضیم ازش

EhsanCPU

Registered User
لایک‌ها
199
GREEN توی کارائی خودش رو نشون داده و نیازی به تعریف نداره و مصرف کننده اونو ترجیح میده
و از رموز موفقیتش استفاده از قطعات و IC های Original و به روز بودن پاورهاش با تکنولوژی های جدید و روز دنیا و تنوع محصولاتش هست ...

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
حرف اون دوستمون که گفتن گرین شناخته شده نیس تایید میشه
اما من با تحقیقات فراوون کیس 5 میلیونیمو فقط سپردم به پاور گرین . ایرانیه اما فوق العاده باکیفیته
راضیم ازش
عزیز شما سلیقه ای عمل کردید. توی ایران شرکت آینده سیما چنان مخ ملت رو زده و مخ فروشگاههارو که اصلا سراغ هیچ پاور دیگه ای نرن. اصلا ملت نمی دونن که Antec , Enermax , Silverstone, Thermal take ,Cooler Master و ... برند سازنده پاور هستن. خیلیها هم شاید فکر می کنن که توی ایران گیر نمیاد و یا قیمتهای بالایی داره! عزیز اینکه شما اینو خریدید کاملا مشخصه تحقیقاتتون بر اساس حرفهای فروشگاههاست و ... والا هیچ سایت جهانی و علمی فرمایش شما رو تایید نمی کنه. اینکه قیمت پاورهای حتی رده پایین گرین الان با برندها یکی شده فاجعست! اما این شرکت آینده سیما همچنان از بی اطلاعی مردم و حتی فروشگاهها با تسهیلاتی که به فروشگاهها می ده نمزاره ملت حتی به پاورهای دیگه فکر کنن. اگه دست بنده بود که این پاور رو تا زمانیکه قیمتش رو معقولانه نکنه(مثل 15 سال پیش) تحریم می کردم.
GREEN توی کارائی خودش رو نشون داده و نیازی به تعریف نداره و مصرف کننده اونو ترجیح میده
و از رموز موفقیتش استفاده از قطعات و IC های Original و به روز بودن پاورهاش با تکنولوژی های جدید و روز دنیا و تنوع محصولاتش هست ...
آره. وقتی حدود 15 سال پیش توی چین تولید می شد و قیمتش با یه پاور در پیت تفاوت جزئی داشت نسبت به قیمت توجیه داشت. رمز موفقیتش هم سابقه قبلیشه که بالا توضیح دادم و عدم آگاهی مردم و فروشگاهها و گاهی هم سیاستهای شرکت آینده سیما(نماینده پاورهای گرین) و امتیازاتی که به فروشندگان برای فروش محصول میده. این پاور صرفا در ایران موفق هستش و دلایلش هم همینه و اگر مردم آگاه باشن عمرا با ای قیمتها این مارک(نه برند) رو انتخاب می کنن.
بنده نمی گم گرین بده. اما اصلا قابل قیاس با برندهای مطرح جهان نیست کما اینکه هیچ سایت جهانی معتبری اسمی ازش نیاورده. اما سگش میارزه به پاورهای درپیتی که توی بازار با قیمتهای ارزون به فروش میرسه. اما قیمتش اصلا معقول نیست. ضمنا از وقتی که ایران تولیدش می کنه یه کم افت کیفیتش مشهوده. اما گارانتیش واقعا پاسخگو هستش.
اما شما میشه بفرمائید روی چه حسابی می فرمائید IC ارژینال و ... استفاده می کنه. اصلا میشه بفرمائید توی ساخت پاور از چه قطعانتی استفاده میشه و مدل IC های غیراصل رو بفرمائید و تفاوتهاشونو بگید تا ما هم روشن بشیم. البته با منبع معتبر نه تبلیغات ایرانی این مارک که بیشتر مبالغه هستش.
عزیزان زیاد به جوی که فروشندگان بازار راه انداختن توجه نکنید که اونا بیشترش دروغ و در راستای منافع خودشونه.

siavash_ATi

Registered User
لایک‌ها
239
اما شما میشه بفرمائید روی چه حسابی می فرمائید IC ارژینال و ... استفاده می کنه. اصلا میشه بفرمائید توی ساخت پاور از چه قطعانتی استفاده میشه و مدل IC های غیراصل رو بفرمائید و تفاوتهاشونو بگید تا ما هم روشن بشیم. البته با منبع معتبر نه تبلیغات ایرانی این مارک که بیشتر مبالغه هستش.
عزیزان زیاد به جوی که فروشندگان بازار راه انداختن توجه نکنید که اونا بیشترش دروغ و در راستای منافع خودشونه.

احتمالا منظور اوشون از ای سی همون خازنه !!
خازناش میگن اصل ژاپنه

EhsanCPU

Registered User
لایک‌ها
199
منم قبول دارم که قیمتش بالا رفته ولی شما بگو قیمت چی بالا نرفته ؟؟؟ :( :general208:
منظورم استفاده از قطعات با کیفیت در ساختش بود :
GREEN
ضمنا اگه دقت کنین روی برد پاور IC هایی وجود داره از جمله IC رگولاتور ;)

Last edited:

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
احتمالا منظور اوشون از ای سی همون خازنه !!
خازناش میگن اصل ژاپنه
عزیزم خازنهای جامد با دوام مدت زیادیه که جای خازنها معمولی قبلی رو توی پاورها و مادربوردها گرفته. لطفا بر اساس اینکه میگن و ... استناد نکنید. البته بنده همین دیروز یه پاور Green GP330-A واسه مشتری خریدم و روی سیستمش بستم. توش خازنهای معمولی هم بود.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
منم قبول دارم که قیمتش بالا رفته ولی شما بگو قیمت چی بالا نرفته ؟؟؟ :( :general208:
منظورم استفاده از قطعات با کیفیت در ساختش بود :
GREEN
عزیزم بنده دارم عرض می کنم قیمتش با پاورهای برند مثل Enermax یا Corsair توی بازار الان یکی شده و الانه که توجیه نداره خریدش. طبیعتا اگر قیمتش بیاد حدود 30 تا 50 درصد پایین یکی از انتخابهای خوب کیفیت نسبت قیمته , چون با اون مبالغ اصلا سراغ برند نمیشه برید. قطعاتش هم در مقایسه با پاورهای درپیت خوبه. والا در قیاس با برندها مالی نیست عزیز.

امید رض

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان بزرگوار ازهمتون ممنون بابت راهنمایی بااین جمع بندی فهمیدم که گرین یا پردیس صنعت خودمون یک شرکت اشغال هستش من دوتاکیس ازاین شرکت داشتم اسمبل توش مکافات بود لعنت به گرین اگه ایرانیه اگه تولید ملیه درست تولید کنن نه این که ملت وخرکنن
اخه یه چیزی که هست این عوضیا توکل بازار پاورهاشون هست من میگم کولرمسترمیخوام سیلوراستون میخوام هرجارومیگردی پیدانمیکنی من باکلی دوندگی وباکلی ساعت توبازارکورسیرپیداکردم همه مغازه ها گرین میفروشن ملت چاره ای جزخرید گرین نداره وقتی میتونه راحت گیربیاره
چندتا مغازه رفتم میگمAntecمیخوام برمیگرده میگه این یه مودل الکیه ودرپیته Antecبیا گرین غول ببند اخه چجوری سرملت گول میزنن پس اشتباه مردم نیست توخرید پاورگرین کل بازارمااینه اصلاپول بخوره توصورتشون جنس باکیفیت بسازن

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
دوستان بزرگوار ازهمتون ممنون بابت راهنمایی بااین جمع بندی فهمیدم که گرین یا پردیس صنعت خودمون یک شرکت اشغال هستش من دوتاکیس ازاین شرکت داشتم اسمبل توش مکافات بود لعنت به گرین اگه ایرانیه اگه تولید ملیه درست تولید کنن نه این که ملت وخرکنن
اخه یه چیزی که هست این عوضیا توکل بازار پاورهاشون هست من میگم کولرمسترمیخوام سیلوراستون میخوام هرجارومیگردی پیدانمیکنی من باکلی دوندگی وباکلی ساعت توبازارکورسیرپیداکردم همه مغازه ها گرین میفروشن ملت چاره ای جزخرید گرین نداره وقتی میتونه راحت گیربیاره
چندتا مغازه رفتم میگمAntecمیخوام برمیگرده میگه این یه مودل الکیه ودرپیته Antecبیا گرین غول ببند اخه چجوری سرملت گول میزنن پس اشتباه مردم نیست توخرید پاورگرین کل بازارمااینه اصلاپول بخوره توصورتشون جنس باکیفیت بسازن

دوست عزیز درسته از فروشنده ها اطلاعات گرفتیم
اما تو خیلی از سایتهای ایرانی از جمله شهر سخت افزار با حضور نماینده همه شرکتها بنچمارک گرفتن گرین رتبه خوبی آورده بود
این لینکش :
http://www.shahrsakhtafzar.com/foru...ررسی-پاور-های-مختلف-در-رنج-850-900-وات-21517/
مطالعه کاملا بی طرف بوده و توسط مجله عصر شبکه
خواهشا به دقت بخون بعد تصمیم بگیر

bazarmusic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
بنظرم گرین خوبه ... من عمریه گرین استفاده میکنم ... بد نیست زیاد مته به خشخاش نذارید ... سی دی رو بذار تو کامپیوتر و حالشو ببر ... و فکرتو زیاد مشغوله این اعداد و ارقام نکن !!!:general509:

بالا