برگزیده های پرشین تولز

کسب ماهانه 15 تا 20 دلار با امکان پرداخت آنی

omid828

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
در این سایت کلیکی 200 زیرمجموعه به قیمت 40 دلار اجاره میکنید ( اگه میخواستید کمتر اجاره کنید، به همون اندازه سود میکنید ) که بعد یک ماه که زمان اجاره زیرمجموعه هاتون تمام میشود ، حساب اکانتتان 55 تا 60 دلار است که با درخواست برداشت ، بصورت آنی و اتوماتیک به حساب اگوپی تان واریز میشود
عضویت در سایت
نکات:
* سایت به اگوپی پرداخت دارد
* قبل از اتمام زمان اجاره زیرمجموعه ها ، برداشت نکنید، چون با اولین برداشت ، کلیک زیرمجموعه ها قطع میشود ، پس بعد اتمام کامل زمان اجاره رفرال ها ، برداشت کنید
* بعد از اتمام زمان اجاره رفرالها ، به ازاء حذف شدن هر رفرال 02/. دلار ار حسابتان کم میشود ، پس نگران نباشید
* رفرال ها را تمدید نکنید
*رفرالهای غیرفعال را تعویض نکنید
* برای هر کلیک زیرمجموعه 005/. دلار میدهد و همیشه تقریبا نصف زیرمجموعه ها فعال هستند که میشود آن مقدار درآمد که گفتم
* آپگرید نکنید چون پتانسیل اپگرید کردن ندارد
* بعد اتمام زمان اجاره ، تمام پول رو برداشت کنید و بعد 3 روز ، دوباره از حساب اگوپی اقدام به اجاره رفرال کنید ، چون
سایت به شارژ شدن دوباره اکانت برای اجاره رفرال ، واکنش مثبت نشان میدهد ،
* هنگام اجاره رفرال ، با 20 دلار ، 100 تا اجاره کنید و 7 روز دیگه ، 100 تا دیگه و یکجا 40 دلار را وارد سایت نکنید
* برای ایجاد حساب اگوپی ، از فیلترشکن وب فریر استفاده کنید ( برنامه انتی ویروس را غیرفعال کنید ، چون به وب فریر حمله میکند)
* برای خرید و فروش دلار اگوپی از این سایت استفاده کنید http://exchanging.ir
سوالی داشتید در خدمتم

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
سند برداشت؟

milati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تا حالا برداشتی داشتی با این سایت؟

milati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
داود بهشتی اینجا نوشته معتبره برای سرمایه گذاری.

omid828

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من که آپگرید رو پیشنهاد نمی کنم

milati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
میشه توضیح بدی این 1 و 2 چیه؟ 2 رو که کلیک میکنی این پیام روی صفحه میاد

iy971ka3tex4nb3niz75.png

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
میشه توضیح بدی این 1 و 2 چیه؟ 2 رو که کلیک میکنی این پیام روی صفحه میاد

iy971ka3tex4nb3niz75.png

دوست عزیز یک میگه که پرداخت اتوماتیک غیرفعاله (منظورش به نظرم پرداخت اتوماتیک روزانه زیرمجموعه هاست)
و دو هم برای تعویض زیرمجموعه هستش گویا که هفت سنت ازت کم میکنه و زیرمجموعت رو عوض میکنه (برای زیرمجموعه های غیرفعال ازش استفاده کن)

Sent from my bell & sebastian

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
فقط استارتر عزیز لطفا سند برداشتی بذار
توی تاریخچه برداشتهای سایت و همچنین توی حساب بانکیتون هست

milati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
الان AutoPay رو باید Enable کنم یا بزارم Disable باشه؟؟

lord_bet

Registered User
لایک‌ها
88
فقط استارتر عزیز لطفا سند برداشتی بذار
توی تاریخچه برداشتهای سایت و همچنین توی حساب بانکیتون هست

دوستان جای تعجب داره:D

این زپ باکس هست دیگه اصلا سند برداشت نمیخواد همه میشناسن این سایت رو سایت مطمئنی هست:)

خیلیها توش عضو هستن سایت خوبی هست.

omid828

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
پرداخت داره اما یه بدی هم داره، اول اینکه هیچکی رفرال من نشد و دوم اینکه اگه آپگرید کنید رفرالهای اجاره تعطیل میشن و یه جوری میشه اسم اسکم روش گذاشت و 70 دلار میپره

lord_bet

Registered User
لایک‌ها
88
پرداخت داره اما یه بدی هم داره، اول اینکه هیچکی رفرال من نشد و دوم اینکه اگه آپگرید کنید رفرالهای اجاره تعطیل میشن و یه جوری میشه اسم اسکم روش گذاشت و 70 دلار میپره

مشکل اول شما فقط مخصوص شما نیست یا از قبل عضو بودن یا که بی معرفت بازی درآوردن دیگه.(همیشه همینه:D)

مشکل دوم هم فک نکنم اونطوری که شما میگی باشه شما اول آپگرید کنی بعد زیر مجموعه اجاره کنی مشکلی نیست (امتحان کردم قبلا)

;)

• Like
Reactions: vbd

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
مشکل اول شما فقط مخصوص شما نیست یا از قبل عضو بودن یا که بی معرفت بازی درآوردن دیگه.(همیشه همینه:D)

مشکل دوم هم فک نکنم اونطوری که شما میگی باشه شما اول آپگرید کنی بعد زیر مجموعه اجاره کنی مشکلی نیست (امتحان کردم قبلا)

;)
چی ازشون کم میشه
همه به این مشکل برخورد کردیم مشکلی که هست اینه که دیگه دوستان با معرفت خیلی کم شدن :(

omid828

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چی ازشون کم میشه
همه به این مشکل برخورد کردیم مشکلی که هست اینه که دیگه دوستان با معرفت خیلی کم شدن :(
منم همین کارو کردم، اول آپگرید کردم و بعد رفرال اجاره کردم، اما درآمدش از حالت استاندارد کمتر بود و کلا رفرالها اسکم شدن و به زور پول خودمو درآوردم

lord_bet

Registered User
لایک‌ها
88
منم همین کارو کردم، اول آپگرید کردم و بعد رفرال اجاره کردم، اما درآمدش از حالت استاندارد کمتر بود و کلا رفرالها اسکم شدن و به زور پول خودمو درآوردم

رفرال چی هست که اسکم بشه؟:D

این مشکل تو همه سایتها هست بخاطر اینه که خیلی از سایتا برای سرمایه گذاری های بالا فقط سود میدن.

رفرال هارو تعویض کنی مگه چی میشه؟

بالا