برگزیده های پرشین تولز

دومین دوره مسابقات ایران تمپ با موضوع گرافیک

mortezaal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه ی دوستان گل پرشین تولز.
من مدیر سایت ایران تمپ هستم و میخوام تمام دوستان گرافیست خودم رو به یک مسابقه دعوت کنم.
دومین دوره مسابقات ایران تمپ با موضوع گرافیک چند روزیه در حال برگزاریه.
مسابقه این دوره در دو مرحله برگزار میشه و 10 نفر برتر دور اول به مرحله نهایی راه پیدا میکنن.
در بخش داوری طراحانی چون ایمان شریفی یکی از طراحان برتر کشور، به طرح ها امتیاز میدن. همچنین بخش رای گیری عمومی هم داریم.
مسئول برگزاری امیررضایی مدیریت ارشد مجموعه ایران تمپ هست.
حامی مالی ( اسپانسر ) این دوره هم سایت سرویس فا، یکی از سایت های برتر در زمینه هاست و دامنه هست.
جوایز نفیسی در پایان به طراحان برتر اهدا خواهد شد.
صفحه رسمی مسابقات ایران تمپ: race.ir-temp.ir
تاپیک اطلاع رسانی: forum.ir-temp.ir/showthread.php?tid=1760
از همه ی دوستان دعوت میکنم شرکت کنید.
لطف کنید از مسابقه حمایت و به دوستان گرافیست خود اطلاع رسانی کیند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مسابقه و جوایز و راهنمایی به انجمن ایران تمپ مراجعه کنید.

hosein 007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
سلام ی سوال دقیقا گرافیک ،چ شاخه ای چ موضوعی؟؟؟؟؟؟:general710:

mortezaal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر چند دیر دارم جواب شما دوستان رو میدم چون زیاد به این انجمن نمیام. مسابقه به روزای پایانیش نزدیک شده.
اول اینکه موضوع مسابقه مشخص بود: یک لوگو و دو بنر در دور اول و یک قالب psd در دور دوم.
جواب دوستمون که گفتن جایزه باید 1 میلیون باشه.
اولا من برای خودم نمیخواستم. تمامی ارسالی های کاربران اعم از بنر و لوگو و قالب که بصورت psd به ما تحویل میشه بطور رایگان برای استفاده کاربرانمون قرار میدیم. شما و دوستانی که کارتون 1 میلیون می ارزه که اصراری به شرکت نیست. هر چند میتونستید با یه طراحی ساده تر و بهتر از دیگران در مسابقه شرکت کنید.
یا علی ..

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
اولا من برای خودم نمیخواستم. تمامی ارسالی های کاربران اعم از بنر و لوگو و قالب که بصورت psd به ما تحویل میشه بطور رایگان برای استفاده کاربرانمون قرار میدیم. شما و دوستانی که کارتون 1 میلیون می ارزه که اصراری به شرکت نیست. هر چند میتونستید با یه طراحی
شما وقتی اطلاعاتی در این زمنیه ندارین نیازی نیست کارهای گرافیکی رو با این کارتون ارزون جلوه بدین عزیز من
بطور رایگان برای استفاده کاربرانمون قرار میدیم.
لوگوتون رو برای کاربراتون قرار می دین بنر کنن بزنن سر کوچشون :|
هر چند میتونستید با یه طراحی ساده تر و بهتر از دیگران در مسابقه شرکت کنید.
شما پول می زاشتین اون وخت بقیه این کار رو می کردن :|

بالا