برگزیده های پرشین تولز

واقعا سگ واجبه یا مبارزه با مواد مخدر؟

kiarashi

Registered User
لایک‌ها
51
سلام بر دوستان گرامی
من کیارشم از کرمانشاه من خودمو زیاد دوست ندارم وارد حرفای سیاسی بکنم ولی خدایی دیشب یه چیزی دیدم واقعا خیلی بهم زور داشت اینو اینجا میزارم اقا بیاین خودتون نظر بدین شاید من اشتباه کنم
من یه سگ دارم تریر یک سالشه خیلی خوبه نه ازارو اذیتی داره نه پارس میکنه خیلی با ادبو خوبه خلاصه شب به شب یه ساعتی میبرمش بیرون بگرده حیوون دلش نگیره دیشب برده بودمش یه بلوار هست نزدیک خومون مردم میشینن البته جدیدا چون قهوه خونه هارو تو شهر ما جوگیر شدن بستن همرو هرجای شهر میری میبینی کلی ادم لاشی با قلیون نشتن قلیون کشیدنو...خلاصه من با دوستم داشتیم قدم میزدیم از یه گوشه نه کاری به کار کسی داشتیم نه چیزی یهو یه ماشین پلیس زد رو گاز زد کنارمون
یارو نشته بود جلو:بیا اینجا ببینم(طرز صحبتشون رو دقت کنین لطفا)
من:بله بفرمایین؟
یارو:تو بیجا میکنی سگ میاری بیرون
من:بله؟ببخشید اطلاع نداشتم دارم میبرمش خونه ببخشید
یارو:تو غلط کردی سرکار جعبرو بزن بالا ببینم وقتی شیش ماه انداختمت زندان میفهمی
منو دوستم:اقا ببخش شما
با هزارتا ببخشیدو ...بیخیال شد
کلیم مردم همه برگشتن نگامون کردن مردمم که حالیشون نیست که چیه میگن ببین چیکار کردن
خلاصه یه چندتا نکته واسم جالبه همیشه:
1.مگه اسلام دین مهربانی نیست؟مگه پیامبر همیشه نمیگفته با حیوانا خوب رفتار کنین اینا چیه؟این موجود بی زبون چه ازاری واسه کسی داشته؟بخدا میبرمش تو راه همه بچه ها خونواده ها کلی واسش ذوق میکنن بچه هاشونو میارن باهاش بازی میکنن
2.اقایی که مسول استخدام نیرو انتظامی و ...هستی یه لطفی بکن یا مدرک استخدامی رو از سیکلو دیپلم ببر بالا یا یه کلاسی قبلش واسه روابط با مردم بزار که حداقل بلد باشن 4 کلمه با ملت درست صحبت کنن(البته همه اینجوری نیستن سو تفاهم نشه)
منم از طرف نگرفتم چون معلوم بود عقده ایه چرا اینجوری باید باشه؟نمیشد بگه مثلا اقای محترم لطفا سگتون رو نیارین بیرون ممنوع هست منم حتما گوش میگرفتم ولی این برخورد رو دیدم از امشب بدتر میکنم چون واقعا یارو رو با ارزش نمیدونم که بخوام حرفش واسم ارزش داشته باشه وقتی اون بزرگتر از منه داره با این لحن حرف میزنه منه کوچیکتر باید ازش چی یاد بگیرم؟سال فرهنگ مگه نیس؟
3.کرمانشاهیاش میدونن چی میگم/هرکی خواست هروقت خواست هر ساعت از شبانه روز بیاد من میبرمش تو هر محل حداقل 10 تا مواد فروش علنی دقت کنین علنی یعنی یکی وایساده در خونشون یا تو پنجره یا تو مغازه علنن پول میدی مواد میده هرکی خواست شماره میزارم بیاد تا ببرمش.همون بلواره که ما میریم دوستان وظیفه شناس آیا نمیبینین این همه پسر لاشی با قلیون و...نشستن با صدای بلند فحش میدنو یه نوامیس مردم توهین میکنن؟چرا نباید مواد فروشا دستگیر بشن؟چرا نباید با فساد مبارزه بشه؟فقط مشکل سگه منه؟ایا بیشتر از مواد فروشا داره آسیب میزنه؟
من حرفامو زدم قضاوت با شما ایتم عکس سگم یک سالشه
image223-jpg.639721

فایل های ضمیمه

• Image223.jpg
    Image223.jpg
    400.7 KB · نمایش ها: 239

kiarashi

Registered User
لایک‌ها
51
منتظر نظراتتون هستم

mojazshop

Registered User
لایک‌ها
98
دوست عزیز شانس اوردی
چون بعضی ها لحنشون خوبه ولی بر میدارن میبرن سگ رو هم نمیدن دیگه این لحنش بد بوده ولی خداروشکر ول کرده
چند وقت پیش منو سر روزه خواری گرفتن جالبش اینجا بود که روزه هم بودم
ماموره گرفته دوستم سیسگار میکشید پول خواست 50 دادم گفت 300 (ماشین دیده بود جوگیر بود)
ندادیم برد کلانتری نوشت سه تامونم سیگار میکشیدم
جالبش اینجاست من روزه بودم دوستم میکشید اون یکی دوستمم اصلا اسم داره سیگار نمیتونه بکشه

kiarashi

Registered User
لایک‌ها
51
دوست عزیز شانس اوردی
چون بعضی ها لحنشون خوبه ولی بر میدارن میبرن سگ رو هم نمیدن دیگه این لحنش بد بوده ولی خداروشکر ول کرده
چند وقت پیش منو سر روزه خواری گرفتن جالبش اینجا بود که روزه هم بودم
ماموره گرفته دوستم سیسگار میکشید پول خواست 50 دادم گفت 300 (ماشین دیده بود جوگیر بود)
ندادیم برد کلانتری نوشت سه تامونم سیگار میکشیدم
جالبش اینجاست من روزه بودم دوستم میکشید اون یکی دوستمم اصلا اسم داره سیگار نمیتونه بکشه
بله داداش ماشین دوست مام بدلیل آلودگی صوتی خوابوندن کلی جریمه بعدا نگاه کردن دیدن ای بابا این ماشین سه ماهه ضبت و بلندگو نداره اصلا

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
دوست عزیز برخورد نیروی انتظامی ربطی به اسلام نداره
معمولا استخدامیهای نیرو انتظامی ادمهای بی فرهنگ و سادیسمی و عقده ایی هستند که به خیلی چیزهای بیخود گیر الکی میدن خود منو دو سال پیش یکی از همین گوسفندا گرفت به دلیل اینکه مسافرمو اخر کوچه ایی که توش مواد میفروختن پیاده کردم حالا جالب بود مسافرم که رفته بود از خونه مواد بگیره جلو چشماشون بود رو کار نداشت به منی که تاکسی تلفنی بودم گیر داده بود که چرا اومدی تو کوچه ایی که توش مواد میفروشن o_O

به دل نگیر میدونم چقدر ناراحتی اما اینجا ایرانه جهان سومیه با مردمی دچار فقر شدید فرهنگی

profile

Registered User
لایک‌ها
78
خدا رو شکر که مشکلی برات ایجاد نکردن. خدا نکنه آدم کارش به مراجع قضایی انتظامی بیفته....فقط قشر خلافکار و کلاهبردار میدونن با این جور ادما چه جوری رفتار کنن;);)
تو محل خودمون یه خونه مرکز پخش بود.پلیس میومد زنگ در و میزد یارو هم در و باز نمیکرد از پشت پنجره نیگاه می کرد. مامورم می گفت ما کاری نمیتونیم کنیم :خخخخخخ
ولی بازم تو هر قشری یه سری آدم خاص هست که با کاراشون کل مجموعه رو میبره زیر سوال..........همه رو نمیشه با یه چوب روند!:general710:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
اکثر کسایی که سگ های تپل مپل و پاکوتاه و خلاصه این مدلی میگیرن و میان تو خیابونا و پارک ها بیشتر واسه داف بازی خودشون هست ، بعضی از دخترا هم که اگر بابا ننشون تو لیوان ِ آب خورده باشه ، تا 10 بار نشورنش ، بی خیال نمیشن اما همچین این سگ ها رو به خودشون میمالن و همه جای سگ رو لمس میکنند که بیا و ببین :|

حالا شما هم واقعا شاید این اهداف رو واقعا دنبال نکردی و نمیکنی اما خب بعضی جاها سخت گیری میشه.. یه مدت حتی اگر تو ماشین هم سگ داشتی بهت گیر میدادن...

دانشمند

Registered User
لایک‌ها
135
ما در ایران آزادی داریم ولی نه آزادی سگی !
شما آزادی سگی می خوای که متاسفانه معذوریم
ایران طبق قوانین شرع اسلام اداره میشه و آزادیهاش هم درچارچوب اسلام هست
سگ یک موجود نجس هست و نگهداریش خلاف قانونه
البته بابت لحن بد اون مامور می تونید شاکی باشید ولی اینکه سگتونو نبرده اتفاقا خیلی بهتون ارفاق کرده

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
این نیروی عن تظامی غیر از گیر دادن به آدمهای معمولی و بی گناه سر حجاب یا آرایش یا داشتن سگ هیچکاری بلد نیست
اون وقت این همه خلافهای جور وا جور توی ایران رخ می ده .ککشون نمی گزه

یعنی خاککککککک

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
ما هم سگمون پای یه دزدو گاز گرفت فرداش اومد دم در خونه شکایت نیروی عزیز انتظامی هم حق رو به ایشون داد و گفت رضایتشو بگیرید:general107:eek:_O:general306:
جالبه گفته بود داشتم تو خیابون راه میرفتم که این سگه از بالا دیوار خونه ما پریده روش منم میخواستم بهش بگم سگ ما کلید داره از بالا دیوار نمیره بعدشم مگه پلنگه که از دیوار 2 متری بره بالا بعدشم از همون دیوار بپره داخل خونه:general405:

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
ما در ایران آزادی داریم ولی نه آزادی سگی !
شما آزادی سگی می خوای که متاسفانه معذوریم
ایران طبق قوانین شرع اسلام اداره میشه و آزادیهاش هم درچارچوب اسلام هست
سگ یک موجود نجس هست و نگهداریش خلاف قانونه
البته بابت لحن بد اون مامور می تونید شاکی باشید ولی اینکه سگتونو نبرده اتفاقا خیلی بهتون ارفاق کرده
تو یکی از ازادی خواهشا حرف نزن . بهتره بگم اصلا حرف نزن. فکر نمیکنم استارتر دنبال نظر امثال تو بوده باشه. با اون اسلامت. یکی دوست داره بره دنبال نجاست اخرشم بره جهنم. به تو چه اخه ؟

kiarashi

Registered User
لایک‌ها
51
اقا نجاست کجا بود؟اقا نمیخوام توهین کنیم من زیاد ادم مذهبی نیستم ولی احترام قائلم واسه پیامبرو اماما ولی خدایی یه لحظه بیاین فکر کنیم اولا پیامبر خودش تو روایتاش هست کلی به سگا غذا میداده و...دوما خدایی اون موقع تو عربستان تو بیابون چه نوع سگایی زندگی میکردن؟سگ بی نزاد هار و خیلی کثیف معلومه باید ازشون دوری میکردن و نجس گفتن ولی خدایی اونموقع کسی تریر یا زرمن شیپر دیده؟درمورد صحبت دوستمون هم داف بازی به قول شما راهو چه داره من ساعت 12 بردمش بیرون داف کجاس؟بعدم دیگه اینقد وضع خراب نیس من دارم از یه گوشه میرم دخترا بپرن جلوم سگو بکنن تو حلقشون
اقا بحث اینه بجای این کارای الکی چرا این همه مجرم خطرناک ول میچرخن؟چرا همه محل میدونن اقا این خونه مواد میفروشه یعنی خود نیرو انتظامی نمیدونه؟اخه این چه معنی غیر این میده که طرف صنمی با نیرو انتظامی داره؟من اینارو میگم چون واقعا استنباطم بیشتر از این جواب نمیده حالا شاید شما بگین من چیزیو ندونم
بعدم به نظرم این موارد الکی رو انجام میدن واسه صحنه سازی که مثلا تو جمع مردم به ما گیر بدن که ببینن اقا پلیس چه فعاله یا تو خیابون گیر میدن دخترو پسرا مردم ببینن ولی اونجایی که تو دید مردم نیس باید باشن دخالت نمیکنن

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
این دوستانی که میگن سگ نجسه و هزارتا بیماری داره و فلان و بسار، اگر اینطوری باشه تمام اروپایی ها باید از مریضی و نجاست بمیرن دیگه چون اکثرشون سگ دارن.o_O
اینا که سگ خیابونی نیستن که میگید نجس. اگر اینجوری بخوای حساب کنی که گربه هم نجس میشه. یکم خواهشن رو عقل و منطق حرف بزنید

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
مثل همین اتفاق پارسال برای یک پسر بچه نهایت 8-9 ساله افتاد . بچه داشت با سگ پا کوتاهش تو پارک قدم میزد اون طرفم یه جووونی مواد رو اووردوز کرده بود خوابیده بود زمین با اون کاری نداشتن اومدن از دست بچه به زور سگ رو گرفتن از زنجرش بلند کردن نزدیک بود خفه شه انداختن پشت ماشین پدر بچه رو هم نزدیک بود بزنن خوابوندن زمین ول کردن صدای گریه زاری بچه هم پارک رو برداشت . اینجا همینه به اراذل زورشون نمی رسه فردا خیابون پیدا میکنه یونش میذاره اما به توی ضعیف که هیچ کاری نمی تونی بکنی گیر میده .

kiarashi

Registered User
لایک‌ها
51
بله واقعا اینا همش بی عدالتی هست که از پلیس که باید نماد امنیت باشه تو کشورمون شاهدیم برعکس داره عمل میکنه واقعا نیازه یه فکر اساسی واسش بشه باور کنین من از گیر دادن طرف اصلا ناراحت نیستم مشکل من اینه آیا واجب تر از من نبود؟آیا مشکل ما فقط یه بچه سگه بی ازاره؟مشکل من اینه بسه دیگه نمایش واقعا کی میخوان با فسادو مواد مخدر و اختلاس و کلی جرایم دیگه که عین نقل و نبات تو شهر ریخته مبارزه جدی کنن؟اونوقت میگن تولید ملی برین ببینین روزانه چقدر جنس قاچاق داره میاد چقدر مواد مخدر داره میاد واقعا نمیشه جلوی اینارو گرفت؟یعد 6 ماه یه بار تو اخبار استان نشون میدم اره محموله 50 کیلویی مواد مخدر کشف شد.50 کیلو فقط فروش یه روز مواد فروشای یه محله بقیش این همه مواد از کجا میاد؟واقعا نمیدونن؟چرا میزارن بیاد؟یعنی آمار ندارن مامورا؟یعنی من اطلاعاتم از اونا بیشتره؟کاشکی یه پلیسی تو انجمن بود به سوالای ما جواب میداد

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
بله واقعا اینا همش بی عدالتی هست که از پلیس که باید نماد امنیت باشه تو کشورمون شاهدیم برعکس داره عمل میکنه واقعا نیازه یه فکر اساسی واسش بشه باور کنین من از گیر دادن طرف اصلا ناراحت نیستم مشکل من اینه آیا واجب تر از من نبود؟آیا مشکل ما فقط یه بچه سگه بی ازاره؟مشکل من اینه بسه دیگه نمایش واقعا کی میخوان با فسادو مواد مخدر و اختلاس و کلی جرایم دیگه که عین نقل و نبات تو شهر ریخته مبارزه جدی کنن؟اونوقت میگن تولید ملی برین ببینین روزانه چقدر جنس قاچاق داره میاد چقدر مواد مخدر داره میاد واقعا نمیشه جلوی اینارو گرفت؟یعد 6 ماه یه بار تو اخبار استان نشون میدم اره محموله 50 کیلویی مواد مخدر کشف شد.50 کیلو فقط فروش یه روز مواد فروشای یه محله بقیش این همه مواد از کجا میاد؟واقعا نمیدونن؟چرا میزارن بیاد؟یعنی آمار ندارن مامورا؟یعنی من اطلاعاتم از اونا بیشتره؟کاشکی یه پلیسی تو انجمن بود به سوالای ما جواب میداد
این نیرو انتظامی خودش امار همه مواد فروشا رو داره اما حق حساب میگیره ازشون برا همین کاری بشون نداره من خیلی وقت پیشا به سرم زده بود برم همه مواد فروشای محل رو لو بدم به نیرو انتظامی اما یکم که تحقیق کردم دیدم بعععله اینا حق حساب میگیرن یه موقعهایی هم بصورت کاملا نمادین و فرمالیته و با اطلاع قبلی میریزن خونه مواد فروشه بعد میگن چیزی پیدا نکردیم

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
يا كلا اگه مواد فروشارو به جرم مواد بگيرن ٢-٣ ساعت بعدش ازادشون ميكنن ولى جدا از اين بحثا من تا حالا نديدم كسيو به جرم داشتن سگ بگيرن مگر اينكه سگش واس كسى مزاحمت ايجاد كنه يا تو مكان هاى شلوغ ببرتش

rezagfa

Registered User
لایک‌ها
295
منم ندیدم کسی رو به خاطر سگ بگیرن
تو پارک نزدیک خونمون با اینکه زیاد سگ میارن ولی ندیدم پلیس گیر بده

در ضمن من نمیفهمم چرا این مورد رو قاطی کردید با اسلام ؟
همون طور که خودتون گفتید اگه به معنای واقعی به دستورات اسلام ( که در قرآن امده ) عمل بشه نباید همچین مواردی به وجود بیاد

پس مشکل از اسلام نیست و نباید با اسلام قاطی کرد این موارد رو

kiarashi

Registered User
لایک‌ها
51
منم ندیدم کسی رو به خاطر سگ بگیرن
تو پارک نزدیک خونمون با اینکه زیاد سگ میارن ولی ندیدم پلیس گیر بده

در ضمن من نمیفهمم چرا این مورد رو قاطی کردید با اسلام ؟
همون طور که خودتون گفتید اگه به معنای واقعی به دستورات اسلام ( که در قرآن امده ) عمل بشه نباید همچین مواردی به وجود بیاد

پس مشکل از اسلام نیست و نباید با اسلام قاطی کرد این موارد رو
بله حق با شماست ولی اینجور کارا به اسم اسلام هست و به نام اسلام و اینجوریه که اسم اسلام خراب میشه

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
خوندم پست اولو بسیار متاسف شدم.
اسلامو که ول کن آقا . دین چیه . اصول اولیه ی برخورد با هم نوع رو اجرا کنید دینداری پیشکش .

بالا