برگزیده های پرشین تولز

واقعا سگ واجبه یا مبارزه با مواد مخدر؟

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
خواستم چیزی بگم دیگه چیزی نمونده که بگم همه رو گفتن !
اسلام ؟ فقط تو ایران اسمش داریم اسلاممممممممممممممم:general711:
پلیس ؟ :general711: همون ****** اره :general312:

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
اسلام به ذات خود ندارد عیبی
هر عیب که هست از خود اسلام است
[emoji41]

سگ یکی از باهوش ترین و باوفاترین جانورانه اون وقت یه دین عقب افتاده اومده نجسش کرده.

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
سگ رو که میارید تو محیط عمومی بالاخره حیوونه مدفوع میکنه تو مکان عمومی مثل پارک بچه مردم میاد اونجا بازی میکنه دستش بخوره بزنه دهنش و ...کلی انگل و مریضی تو مدفوع حیوانات هست
این مامور میتونست محترمانه تر برخورد بکنه ولی ایشونم به وظیفش عمل کرده

hamedM1368

Registered User
لایک‌ها
866
من که ربط این قضیه رو به اسلام نفهمیدم ولی توی کشوری که بر مبنای دین اسلام حکومت می کنن مردم هر برخورد بد و نکته ی منفی رو به اسلام ربط میدن
البته این پلیس ها و نیروی انتظامی رو قبول دارم خیلی قلدر و بد برخورد می کنن پشتشون گرمه انگار خود قانون هستن حتی اگه شکایت هم کنی اکثر مواقع حق رو میدن به پلیسها ولی سعی کن این مسائل رو با اسلام قاطی نکنی

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
سگ رو که میارید تو محیط عمومی بالاخره حیوونه مدفوع میکنه تو مکان عمومی مثل پارک بچه مردم میاد اونجا بازی میکنه دستش بخوره بزنه دهنش و ...کلی انگل و مریضی تو مدفوع حیوانات هست
این مامور میتونست محترمانه تر برخورد بکنه ولی ایشونم به وظیفش عمل کرده
انگل هایی مثل تنیاسولیوم و آمریکانوس و در مورد سگ اکینو کوکوس گرانوزولوس بدون واسط انسان رو درگیر نمیکنن یه چیزی مثل گوسفند باید علف آلوده به مدفوع رو بخوره و بعد از آلوده شدن انسان گوشت اون گوسفند یا گاو رو بخوره.اونم تازه باید خوب پخته نشده باشه .
مطمئن باشید اگه پلیس بخواد برای سلامتی مردم شهر کاری بکنه خیلی کارای دیگه هست که وقتش به جمع کردن سگ نمیرسه و سگ این آقای استارتر از من هم سالمتره. این ظاهرسازی ها به دلیل اسلامی بودن کشور و دستورات پرت و پلای دینی هست .
من که ربط این قضیه رو به اسلام نفهمیدم ولی توی کشوری که بر مبنای دین اسلام حکومت می کنن مردم هر برخورد بد و نکته ی منفی رو به اسلام ربط میدن
البته این پلیس ها و نیروی انتظامی رو قبول دارم خیلی قلدر و بد برخورد می کنن پشتشون گرمه انگار خود قانون هستن حتی اگه شکایت هم کنی اکثر مواقع حق رو میدن به پلیسها ولی سعی کن این مسائل رو با اسلام قاطی نکنی
به اسلام ربط ندن به کی ربط بدن . موقع حکومت کردن به مردم که اسلام تعیین میکنه کی شلاق بخوره کی اعدام شه کی سنگسار شه . موقع بوجود اومدن مشکلات اسلام رفته ددر ؟

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
در دوران های باستانی سگ در ایران موجود با احترام و با ارج و قربی بوده و مثل الان نبوده که به هر کی بخوان فحش بدن بهش بگن پدرسگ
همونطور که الان شیر و ببر و پلنگ و عقاب و شاهین حیوانات پر ارج و قربی هستن و به هر کی بگن شیر یعنی دارن ازش تعریف می کنن در گذشته سگ هم چنین جایگاهی داشته چون سگ حیوانی بوده که از گله مواظبت می کرده و همیشه حیوان باوفایی بوده و خدمات زیادی به انسان ها می رسونده ولی به تدریج و مخصوصا بعد از اسلام برعکس شده و سگ موجود پست و نجسی طلقی شده
حتی گفته میشه نام قوم سکاها که در ایران و مرزهای اون زندگی می کردن از نام سگ گرفته شده و اسم سرزمینشون هم سگستان بوده که بعدا تغییر کرده به سکستان و سیستان و چون سکاها در مرزهای ایران بودن و مثل نگهبان عمل می کردن این اسم به اونها داده شده
گفته میشه نام قوم ساکسون و ایالت ساکسونی آلمان هم از این قوم گرفته شده

kiarashi

Registered User
لایک‌ها
51
انگل هایی مثل تنیاسولیوم و آمریکانوس و در مورد سگ اکینو کوکوس گرانوزولوس بدون واسط انسان رو درگیر نمیکنن یه چیزی مثل گوسفند باید علف آلوده به مدفوع رو بخوره و بعد از آلوده شدن انسان گوشت اون گوسفند یا گاو رو بخوره.اونم تازه باید خوب پخته نشده باشه .
مطمئن باشید اگه پلیس بخواد برای سلامتی مردم شهر کاری بکنه خیلی کارای دیگه هست که وقتش به جمع کردن سگ نمیرسه و سگ این آقای استارتر از من هم سالمتره. این ظاهرسازی ها به دلیل اسلامی بودن کشور و دستورات پرت و پلای دینی هست .

به اسلام ربط ندن به کی ربط بدن . موقع حکومت کردن به مردم که اسلام تعیین میکنه کی شلاق بخوره کی اعدام شه کی سنگسار شه . موقع بوجود اومدن مشکلات اسلام رفته ددر ؟
قربون کلامت داداش واقعا کاشکی میشد صد باهم بهت تشکر داد اون آقایونی که میان دفاع الکی میکنن از اسلام آقا ربط ندین به اسلام پس ربط بدیم به چی؟مگه تو مملکت بر اساس قوانین و شرع اسلام زندگی نمیکنم؟مگه اسم کشور ما جمهوری اسلامی نیس؟با هرکیم تو خیابون کوچه حرف میزنم حتی اونی که نماز میخونه میاد با سگه بازی میکنه کلیم باهاش حال میکنه چون موجود بسیار خوبی هست اینو هیچکی تاحالا منکر نشده همه هم اعتراض دارن به این قوانین
این عکسو تو یه تاپیکی دیدم خدایی نمیدونم کی رو شما مذهبیا دیگه میگین خیلی کافرو بی دینو جنایت کارن تاحالا دیدی اینجوری بکنن؟این عکسو نگاه کنین نظراتتونو بگین
1910184_10152533430848954_5251739977979834804_n-jpg.640802

فایل های ضمیمه

• 1910184_10152533430848954_5251739977979834804_n.jpg
    1910184_10152533430848954_5251739977979834804_n.jpg
    54.8 KB · نمایش ها: 84

rezagfa

Registered User
لایک‌ها
295
قربون کلامت داداش واقعا کاشکی میشد صد باهم بهت تشکر داد اون آقایونی که میان دفاع الکی میکنن از اسلام آقا ربط ندین به اسلام پس ربط بدیم به چی؟مگه تو مملکت بر اساس قوانین و شرع اسلام زندگی نمیکنم؟مگه اسم کشور ما جمهوری اسلامی نیس؟با هرکیم تو خیابون کوچه حرف میزنم حتی اونی که نماز میخونه میاد با سگه بازی میکنه کلیم باهاش حال میکنه چون موجود بسیار خوبی هست اینو هیچکی تاحالا منکر نشده همه هم اعتراض دارن به این قوانین
این عکسو تو یه تاپیکی دیدم خدایی نمیدونم کی رو شما مذهبیا دیگه میگین خیلی کافرو بی دینو جنایت کارن تاحالا دیدی اینجوری بکنن؟این عکسو نگاه کنین نظراتتونو بگین
1910184_10152533430848954_5251739977979834804_n-jpg.640802

ببینید تو پست قبلی هم گفتم من مسلمونم ولی خودم میدونم چیزهایی به دین وارد شده که معلوم نیست از کجا ها در آوردن
شما برید چند مورد از رفتار پیامبر رو با حیوانات بخونید
اگه به مسلمون بودن باشه که خیلی ها اسمشون مسلمون هست همین تکفیری ها ، داعش روی پرچمشون اسم پیامبر قرار داده شده ولی هیچ بویی از انسانیت نبردن
اینم دقیقا مثل همینه

پیامبر اون زمان گفتن سگ رو تو خونه نگه ندارید چون آلودگی و میکروب ها رو به انسان انتقال میده که این حرف برای اون زمونه واقعا حرف حساب بوده

آداب رفتار با حيوانات
پيامبر صلى الله عليه وسلم برای اصحابش تعريف می کند که مردی داشت در راهی می رفت، سخت تشنه شد و دنبال آب می گشت تا بنوشد. و چاهی را ديد در آن فرو شد و آب آشاميد، و بعد از آن بيرون شد، ناگهان سگی را ديد که از شدت تشنگی زبان از کامش برآمده بود، از تشنگي خاک خيس را می خورد. با خود گفت: اين سگ هم مثل من به سختی تشنه شده، پس به چاه درآمده کفشش را آب کرده آن را بدهن خود گرفت، از چاه بالا آمد و سگ را سيراب کرد، خداوند مزد اين عمل را داد و او را آمرزيد. صحابه گفتند: يا رسول الله، آيا در کمک کردن به چارپايان پاداش داده می شود؟ آن حضرت صلى الله عليه وسلم فرمود: (في كل ذات كَبِد رَطْبَة أجر) يعني: «در (کمک به) هر جگر تازه ای پاداش است.» [متفق عليه]

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
صحابه گفتند: يا رسول الله، آيا در کمک کردن به چارپايان پاداش داده می شود؟
هنوزم هستن همین آدمای کوته بینی که در پس هر عملی به دنبال سود و منفعت شخصی هستند و اگه سود ( در اصطلاح دینی : مزد ) در کار نباشه هر چقدر هم کار انسانی باشه از انجامش سر باز میزنند.
یک جان که نجاتش برای شما 2،3 دقیقه وقت میبره و باز هم به دنبال این هستید که در ازای این 2 دقیقه چه کسی در اون دنیا همخواب شما خواهد شد .
خود پیامبر مطمئنا برای چیزی مثل مزد و پاداش این کارو نکردن یعنی امیدوارم نکرده باشن ولی برای هر انسان معمولی ای هم شرم آوره ./.

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
این عکسو یبار اینجا گذاشتن یکی از کاربرا هم گفت مونتاژه یعنی عکس پایین سمت چپ هیچ ربطی به سه عکس دیگه نداره
الان من تو عکس هم دقت میکنم یه خانم میبینم معمولا خانمها سگ کشی رو نگاه نمیکنن اصلا وجود یه زن توی این صحنه خیلی عجیبه o_O
اما در اینکه شهرداری با همکاری نیرویه انتظامی سگها رو با اسلحه میکشن شکی توش نیست چون خودم دو بار شاهد این ماجرا بودم :(

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
این عکسو یبار اینجا گذاشتن یکی از کاربرا هم گفت مونتاژه یعنی عکس پایین سمت چپ هیچ ربطی به سه عکس دیگه نداره
الان من تو عکس هم دقت میکنم یه خانم میبینم معمولا خانمها سگ کشی رو نگاه نمیکنن اصلا وجود یه زن توی این صحنه خیلی عجیبه o_O
اما در اینکه شهرداری با همکاری نیرویه انتظامی سگها رو با اسلحه میکشن شکی توش نیست چون خودم دو بار شاهد این ماجرا بودم :(
پس سربازه داره به چی شلیک میکنه ؟
قسمت تیزی از لبه ی گودال که تو عکسای 1 و 2 مشخصه نشون میده عکس 3 هم مرتبطه با بقیه .
خانومای نیرو انتظامی رو از نزدیک دیدی ؟ یه مقدار فرق دارن با این خانومایی که جاهای دیگه میبینی .

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
پس سربازه داره به چی شلیک میکنه ؟
قسمت تیزی از لبه ی گودال که تو عکسای 1 و 2 مشخصه نشون میده عکس 3 هم مرتبطه با بقیه .
خانومای نیرو انتظامی رو از نزدیک دیدی ؟ یه مقدار فرق دارن با این خانومایی که جاهای دیگه میبینی .
نمیدونم پس احتمالا عکس درسته
نه خانومایه نیرو انتظامی رو از نزدیک ندیدم فرقشو به من نیشان بده :D

old_boy

Registered User
لایک‌ها
659
  • استارتر عزیز
  • اگه واقعا سگتو میخوای گردش ببری بیارش پارک باغچه بان تو کسری این پارک با اینکه نیرو انتظامی هست هیچ کاری به سگ ندارن
  • خواهشا دیگه یه طرفه به قضیه نگاه نکنیم
  • شما حتما یه مکانی اوردی که کلی مردم با خونواده واسه شامی چیزی اومدن
  • منم بودم به شخصه بهت گیر میدادم
  • رفیقم با سگش کل پرک کوهستانو پارک شرقیو هر جمعه پیاده روی میکنه تا الان هیچ مشکلی واسش پیدا نشده
  • نه سگ داشتن جرمه نه سگ بازی :-D
  • فقط اینکه نباید باعث اخلال در نظم عمومی بر هم زدن ارامش عمومی باشه
  • موفق باشید

kiarashi

Registered User
لایک‌ها
51
  • استارتر عزیز
  • اگه واقعا سگتو میخوای گردش ببری بیارش پارک باغچه بان تو کسری این پارک با اینکه نیرو انتظامی هست هیچ کاری به سگ ندارن
  • خواهشا دیگه یه طرفه به قضیه نگاه نکنیم
  • شما حتما یه مکانی اوردی که کلی مردم با خونواده واسه شامی چیزی اومدن
  • منم بودم به شخصه بهت گیر میدادم
  • رفیقم با سگش کل پرک کوهستانو پارک شرقیو هر جمعه پیاده روی میکنه تا الان هیچ مشکلی واسش پیدا نشده
  • نه سگ داشتن جرمه نه سگ بازی :-D
  • فقط اینکه نباید باعث اخلال در نظم عمومی بر هم زدن ارامش عمومی باشه
  • موفق باشید
داداش ما مثل شما پولدار نیستیم که با ماشینای مدل بالا بریم کسری یا پارک کوهستان واسم مقدور نیست خودم برم چه برسه به سگم بعدم شما که اطلاعی نداری از کجا میدونی من کجا بودم؟خونواده بودن ولی اون طرف بلوار نه اون طرفی که من دارم ازش رد میشم
اها بعد مایین که باعث اختلال تو نظم عمومی هستیم؟شما که اینقدر کارت درسته اون دور ورای کسری و اینا میچرخی تاحالا جرئت کردی شب از محله جاده قدیم پیاده رد شی؟تاحالا بهت گیر دادن؟نهههههههههه واسه اینه که شما پول داریو سوار ماشین چه میدونی از وضعیت شهرت اون بالاهاییو حالشو میبری پس تو مواردی که ازش سر در نمیاری و بهت نمیخوره اظهار نظر نکن
درضمن هنوز ندیدی کیا باعث اختلال تو نظم عمومی و برهم زدن آرامشن دعام میکنم نخورن به پستت چون مثل من الان جای زخمش روی بدنت میمونه
رفیق تو اون پارک اره ولی پارکی که ما دورورمونه میریم به ادمشم گیر میدن الکی چه برسه به سگ
دفعه بعد خودتو مثل ما فرض نکن با تشکر

DEX33ER

Registered User
لایک‌ها
209
بذارین من یه چیزی بگم.تو **** کلی پارتی بازی و گه کاری هست یه طرف.اکثرا هم از خوانواده های فقیر تر میرن کارمندشون میشن

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
بابا سگو میدادی دست رفیقت یکی میخوابوندی تو گوش طرف فرار ؛ هیچی از توش در نمیومد . کلا همه این نظامی ها عقده ای هستند . فکر می کنن این لباسو که پوشیدن کسی هستن واسه خودشون . باووو طرف باید بیاد .... سگتو بخوره .
.... سگت شرف داره به کل هیکل این نظامی های عقده ای !!

old_boy

Registered User
لایک‌ها
659
داداش ما مثل شما پولدار نیستیم که با ماشینای مدل بالا بریم کسری یا پارک کوهستان واسم مقدور نیست خودم برم چه برسه به سگم بعدم شما که اطلاعی نداری از کجا میدونی من کجا بودم؟
با ماشینای مدل بالا ؟ کسری ؟ عاخه Baby خونگی تو چی از من میدونی به خودت میبینی اینجوری حرف بزنی ؟
اها بعد مایین که باعث اختلال تو نظم عمومی هستیم؟شما که اینقدر کارت درسته اون دور ورای کسری و اینا میچرخی تاحالا جرئت کردی شب از محله جاده قدیم پیاده رد شی؟تاحالا بهت گیر دادن؟نهههههههههه واسه اینه که شما پول داریو سوار ماشین چه میدونی از وضعیت شهرت اون بالاهاییو حالشو میبری پس تو مواردی که ازش سر در نمیاری و بهت نمیخوره اظهار نظر نکن
با خودت چند چندی مشتی ؟ چی میگی ؟
زاغه نشین همه جا همینه تهرانشم داره قله مرغیو حلبی آبادو
عاخه تو چرا باید از اونجا رد شی ؟ سگت دوس داره اونجا بچرخه ؟
درضمن هنوز ندیدی کیا باعث اختلال تو نظم عمومی و برهم زدن آرامشن دعام میکنم نخورن به پستت چون مثل من الان جای زخمش روی بدنت میمونه

به جز تجاوز هر چی به سرت بیاد 60% به بالا تقصیر خود نوعیت بوده
با تشکر !

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
استارتر شانس آوری تهران و کرج نیستی و گرنه سگ تو میگرفتن میبردن جایی ول میکردن تا از گشنه گی بمیره و مگس ها کم کم بخورنش

ماهم با توله ولش کرگی های با صفامون فقط ب خاطر عقائد اسلامی ـه ننه بابامون خدافضی کردیم:( اینققدر ب طور ـه غریضه ای با شعور بودن ک نگو! :(

IMG_9910.jpg IMG_9930.jpg

Benchmarker@

خوده شهردار ـه زنجان تو گفتگو با رادیو جوان اون سگ کشی هارو تایید کرد شوما میگه بدووش!!

تایید شده خوده سایت حقوق دیدبان ها هم هست!

http://arw.ir/?tag=سگ-کشی

شلیک سگ کش های شهرداری به سه زن/ تصویر

http://arw.ir/?p=57187

حتی شهرت جهانی داریم تو این ضمینه نه تنها سگ بلکه ما بقی حیوانات بی گناه

http://arw.ir/?p=47550

میدونی که چقدر در آمد داره سگ کشی!

http://www.mojerasa.ir/fa/news/6046/درآمد میلیونی از سگ کشی/

engmrmz

Registered User
لایک‌ها
55
عزیز این سگت خیلی گوگولی و نازه، پیشنهادم اینه که یه دوبرمنی، ژرمنی، روت وایلری چیزی بگیری، ایندفعه پلیسه رو دیدی، بده تیکه پارش کنه... :D
متاسفانه مملکت داغون و بی صاحبی داریم، باید همه جا آشنا داشته باشی...

فاخـر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
علت علاقه شما به سگ چیست؟
از انسان ها ناامید شده اید که به سگ روی آورده اید؟

بالا