برگزیده های پرشین تولز

بهترین فیلمی که تا حالا دیدین

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
امشب فیلم فارست گامپ (Forrest Gump) رو دیدم فیلم درباره سرگذشت زندگیه یه ادم خل و چله که تبحر خاصی توی دویدن داره!
فیلم با طنز و درام دلنشین خودش هم روایت شخصی بنام فارست گامپ رو نشون میده هم اشاره ایی زیرکانه به تاریخ امریکا داره بازی درخشان و تاثیر گذار تام هنکس مثل همیشه عالی بود کارگردانیه این فیلم خوب بود این دو سالها بعد در فیلم دور افتاده با هم همکاری کردن که اون فیلم هم فوق العادست
در کل با اینکه فیلم محصول 1994 اما ارزش نگاه کردنش خیلی از فیلمهای بی محتوای کنونی بالاتره فیلم برنده 6 اسکار شده از جمله بهترین بازیگر برای تام هنکس و بهترین کارگردان برای رابرت زمکیس

108885_104.jpg

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
امشب فیلم فارست گامپ (Forrest Gump) رو دیدم فیلم درباره سرگذشت زندگیه یه ادم خل و چله که تبحر خاصی توی دویدن داره!
فیلم با طنز و درام دلنشین خودش هم روایت شخصی بنام فارست گامپ رو نشون میده هم اشاره ایی زیرکانه به تاریخ امریکا داره بازی درخشان و تاثیر گذار تام هنکس مثل همیشه عالی بود کارگردانیه این فیلم خوب بود این دو سالها بعد در فیلم دور افتاده با هم همکاری کردن که اون فیلم هم فوق العادست
در کل با اینکه فیلم محصول 1994 اما ارزش نگاه کردنش خیلی از فیلمهای بی محتوای کنونی بالاتره فیلم برنده 6 اسکار شده از جمله بهترین بازیگر برای تام هنکس و بهترین کارگردان برای رابرت زمکیس

مشاهده پیوست 639744
فیلمش قشنگه و خوش ساخته و بازی هنکس هم خیلی خوبه فقط یه ایرادی که داره که دیگه واقعا خیلی طولانیه و در یک وعده نتونستم ببینمش !! دیگه یه جاهایی ادم جدا خسته میشه

L7 II

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
فیلمش قشنگه و خوش ساخته و بازی هنکس هم خیلی خوبه فقط یه ایرادی که داره که دیگه واقعا خیلی طولانیه و در یک وعده نتونستم ببینمش !! دیگه یه جاهایی ادم جدا خسته میشه

L7 II
برا من اصلا طولانی نبود خیلی جاهاش هم چقدر خندیدم
پسر پس فیلم لینکلن رو ببینی چی میگی من دوشب دیدمش هنوز تمام نشده بسکه این فیلم دیالوگاش سنگینه و ضرب اهنگش کنده :general509:

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
برا من اصلا طولانی نبود خیلی جاهاش هم چقدر خندیدم
پسر پس فیلم لینکلن رو ببینی چی میگی من دوشب دیدمش هنوز تمام نشده بسکه این فیلم دیالوگاش سنگینه و ضرب اهنگش کنده :general509:

کدوم لینکلن رو میگی؟ دی لوییس بازی کرده ؟ میخواستم بگیرمش اگه اینجوریه بیخیال شم پس !!
L7 II

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
کدوم لینکلن رو میگی؟ دی لوییس بازی کرده ؟ میخواستم بگیرمش اگه اینجوریه بیخیال شم پس !!
L7 II
اره خودشه اونم بخاطر روی گل دنی ده لوئیس ادامشو میدم کلا فیلمهای بیوگرافی فیلمهای کسل کننده و طولانی هستند البته منم فیلمهایی که در زمان عصر درشکه به اونطرف باشنو نمیپسندم
جی اف کی رو دیدیم نیکسون رو هم دیدم نمیشد لینکلن رو نبینم :D

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474

مشاهده پیوست 639744
فیلم خیلی خوبیه پارسال دیدمش بازی هنکس توی این فیلم خیره کننده ست.

فیلمی که منو تکون داد :
The Shawshank Redemption
با بازی تیم رابینز و مورگان فریمن
خیلی ها این فیلمو دیدن
اشک من یکی رو که در آورد

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331

فیلمی که منو تکون داد :
The Shawshank Redemption
خیلی ها این فیلمو دیدن
اشک من یکی رو که در آورد
بازی مورگان فریمن دیوانه کننده ست. عالیه این فیلم.
واقعا میارزه به کل فیلمای جدید و بی کیفیتی که هر روز هم دارن بیشتر میشن.

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
اصلا بازی هنکس تو کدوم فیلم خیره کننده نیست ؟ بهترین بازیهاشو تو همین فارست گامپ - ترمینال و دور افتاده دیدم

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
اصلا بازی هنکس تو کدوم فیلم خیره کننده نیست ؟ بهترین بازیهاشو تو همین فارست گامپ - ترمینال و دور افتاده دیدم
آخر کاپیتان فیلیپس غوغا میکنه تام هنکس!

amijon

Registered User
لایک‌ها
283
فیلم Don Jon را ببینید.حتماً متحول میشین!!!:D

grive

Registered User
لایک‌ها
364
رستگاری در شاوشنک - مسیر سبز و فارست گامپ و .....

md70

Registered User
لایک‌ها
2,533
Noah-Russel-Crowe.jpg

خب فیلم نوح آرانوفسکی رو هم دیدم و بعد از فیلم سوالی که به ذهنم رسید این بود که اصلا آرانوفسکی چرا این فیلمو ساخت ؟!! :دی
من اصلا موضع مذهبی ندارم اما خب واقعا منظور آرانوفسکی از ساخت این فیلم رو نفهمیدم.
آرانوفسکی کلا هر دیدی و شناختی که بر اساس منابع مذهبی نسبت به نوح و داستانش داشتیم رو کاملا در فیلم به هم زده و به نظرم بهتر بود اسم فیلمش رو میذاشت : نوح به روایت آرانوفسکی !
داستان خیلی بد پرداخت شده بود ، مثلا در هیج جای فیلم ما هیچ گونه هدایت و تلاشی برای نجات انسان ها رو از جانب نوح مثلا پیامبر ندیدم ! فیلم به طرز خیلی مسخره ای نشون داد که تمام نوادگان قابیل سیاه و بالفطره گناهکار هستن ، به عبارت دیگه ژن گناهکاری رو به ارث بردن !
نوح هم در این فیلم یک انسان خودخواه و فاقد هر گونه حس دلسوزی و شفقت برای سایر انسان ها بود و تنها بازیگر خالق خودش برای اجرای فیلم بود.
در کل حتی نتونستم با راسل کرو در نقش نوح ارتباط برقرار کنم ، 1 جواریی بازیگر خشک و بی روحیه.
جدای از بحث شخصیت پردازی و محتوای فیلم به نظرم تنها نکته مثبت فیلم جلوه های ویژه و بصری خیلی خوب و بازی خوبه جنیفر کانلی بود.

BluRay20

Registered User
لایک‌ها
259
فیلمی که منو تکون داد :
The Shawshank Redemption
خیلی ها این فیلمو دیدن
اشک من یکی رو که در آورد
البته جایگاه اول بودنش در IMDB فکر کنم یکم دور از انتظاره . مثلا باید جزو 20 تای اول باشه .

بالا