برگزیده های پرشین تولز

یک نفر سایت منو در کلمات خاص و مهم پنالاتی میکنه کسی میتونه کاری کنه ؟؟!!!

mohsenapp

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
9
سلام
سایت من فریر هست یک نفر سایت رو در کلمات خاص پنالتی میکنه و اول رتبه 1 گوگل بود بعد رفت بالا تا میاد بالا دوباره پنالاتی میشه نمیذاره سایت بیاد بالا کسی راهی برای این قضیه داره ؟؟

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
استارتر معذرت میخوام برای سوالم اینجا :
میشه بگین پنالتی گوگل چه جوریه ؟ از کجا باید فهمید ؟

grive

Registered User
لایک‌ها
364
مثلا چه کلماتی و سایتتون چیه؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
استارتر معذرت میخوام برای سوالم اینجا :
میشه بگین پنالتی گوگل چه جوریه ؟ از کجا باید فهمید ؟
منظورش اینه که سایتش در صدر نتایج نیست! ممکنه نتیجه دوم-سوم باشه یا مثلا در صفحه دهم باشه! ولی معمولاً اصطلاح پنالتی برای سایتهایی که از نظر گوگل اسپم شناخته میشن به کار میره.

اطلاعات بیشتر:
http://www.google.com/search?q=پنالتی+گوگل

WIKIMASTER

Registered User
لایک‌ها
75
عزیز احتمالا خود گوگل این کارو انجام بده یعنی کسی گزارشی نده و اگه گزارش هم بدن مدرکی دارن که گوگل آن را تایید می کند مثلا مطلب آنها رو کپی کردید و در مطلبتون لینک مستقیم آنها هست یا عکس آنها و . . . .

mohsenapp

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
9
عزیز احتمالا خود گوگل این کارو انجام بده یعنی کسی گزارشی نده و اگه گزارش هم بدن مدرکی دارن که گوگل آن را تایید می کند مثلا مطلب آنها رو کپی کردید و در مطلبتون لینک مستقیم آنها هست یا عکس آنها و . . . .
نه اصلا اینطوری نیست چون چیز خاصی نداره که بخوان بخ گوگل گزارش بدن قالب فریر هست البته فقط صفحه اصلی
اول سایت تا یک مدت صفحه اول و رتبه 1 بود بعد رفت صفحه 6,5 بعد اومد بالا چندبار اومد بالا و چند رو قبل به صفحه 1 رتبه 5 رسید رفت صفحات بعدی این انتفاق تکرار میشه

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
نه اصلا اینطوری نیست چون چیز خاصی نداره که بخوان بخ گوگل گزارش بدن قالب فریر هست البته فقط صفحه اصلی
اول سایت تا یک مدت صفحه اول و رتبه 1 بود بعد رفت صفحه 6,5 بعد اومد بالا چندبار اومد بالا و چند رو قبل به صفحه 1 رتبه 5 رسید رفت صفحات بعدی این انتفاق تکرار میشه
این که اسمش پنالتی نیست!!
پنالتی یعنی سایت شما کلا از نتایج گوگل حذف بشه
تا صفحه 100 هم بگردی اثری از سایتت نباشه اون میشه پنالتی

mohsenapp

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
9
این که اسمش پنالتی نیست!!
پنالتی یعنی سایت شما کلا از نتایج گوگل حذف بشه
تا صفحه 100 هم بگردی اثری از سایتت نباشه اون میشه پنالتی

درسته عذر خواهی میکنم نمیدونستم اسمش چیه به هر حال هنوز کسی نتونسته کمک کنه یا راه حلی ارئه بده
هزینش هم پرداخت میکنم اگر واقعا راهی باشه
اگر راهی نیست من هم باید به دنبال سئو منفی برای رقبا باشم ؟

shahi33

Registered User
لایک‌ها
5
درسته عذر خواهی میکنم نمیدونستم اسمش چیه به هر حال هنوز کسی نتونسته کمک کنه یا راه حلی ارئه بده
هزینش هم پرداخت میکنم اگر واقعا راهی باشه
اگر راهی نیست من هم باید به دنبال سئو منفی برای رقبا باشم ؟
سایت شما گوگل وب مستر داره؟ اونجا نشون میده چرا اینقدر بالا پائین میشه.
یکی از نشونه های پنالتی شدن سایت همین بالا پائین شدن های خیلی زیاده . تو وب مستر شما یه نمودار دارید که نشون میده تو نتایج رتبه سایت چقدر بالا پائین شده
اگر فاصله این خط ها خیلی زیاد باشه این میتونه یکی از نشونه های این باشه که سایت شما آماده پنالتی شدنه توسط گوگل
یه چیز دیگه هم اینکه لینک هایی که به سایت شما داده شده تو وب مستر چک کنید. یکی از راه های پنالتی کردن همین بک لینکه به تعداد زیاد از سایت های نا معتبر (از نظر گوگل)
مثلا یک سیستم وب لاگ دهی یه شبه لینک شما رو بصورت ثابت تو 10000 تا وب لاگ ایندکس شدش بزاره

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
سایت شما پنالتی نمیشه
بلکه کم کاری خودتون هست یعنی لینک هایی که برای سایتتان میگیرید اسپم هستند

بالا