برگزیده های پرشین تولز

آپلود سنتر ها بهترند یا هاست های دانلود

shayan3040

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام اپلود سنتر های رایگان و یا پولی بهترند یا هاست دانلود بگیرم برای سایتم

Last edited:

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
توی آپلود سنتر ممکنه فایل ها حذف بشه ولی هاست دانلود هم کنترل روی فایل ها بیشتره و هم تا وقتی تمدید بشه فایل ها پاک نمیشن

mohammad34

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آپلودسنتر محدودیت برای دانلود کاربرا وجود داره شاید خیلی مشکلات پیش بیاد اکثر مواقع هم فایل ها بعد از مدتی که دانلود نشه پاک میشه.
هاست دانلود هیچ محدودیتی نداره سرعت دانلود هم بالاست و لینک ها مستقیم هستن.

Visualirans

Registered User
لایک‌ها
69
هاست دانلود

zarinserv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هاست دانلود بهتره چون علاوه بر نظارت اختصاصی بر روی فایل ها میتونی برای کاربرا هم یه امکاناتی هم قرار بدی

sepehrdl

Registered User
لایک‌ها
128
100 درصد هاست چون تو هاست تا زمانی که تمدید بکنی فایل هات سرجاش هستن ولی تو آپلود سنتر های رایگان معلوم نیست ولی برای شروع آپلود سنتر های رایگان خوبن

misaf

Registered User
لایک‌ها
27
آپلودکده منم متقاعد کرد که دیگه آپلودسنتر ها بهترن
مرسی از این همه توضیححححححح

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
شما هاست را با آپلودسنتر رایگان مقایسه کردی که در ظاهر کار درستی نیست با این حال باید عرض کنم که باز هم آپلودسنترها بهترند چون آپلودسنترهایی داریم که فضای رایگان با ماندگاری دائمی فایل ها را ارائه می دهند.از جمله آپلودکده
قابلیت خوبی که آپلودسنترها دارند اینه که شما می تونید بصورت رایگان شروع کنید ولی هاست ها اینطور نیست .
قابلیت خوبی که آپلودسنترها دارند قیمت پایین اونها نسبت به فضایی که ارائه میدند در برابر قیمت هاست ها و فضایی که ارائه میدند هست
آپلودسنترها در واقع مکمل سایت ها هستند . با ظهور آپلودسنترها مدیران صفحات وب تونستند مدیریت بهتری روی صفحات وب خودشون داشته باشند . کم شدن هزینه های نگهداری سایت ها با ظهور اپلودسنترها سبب شده که هر کسی با کمترین توانایی مالی یک سایت راه اندازی کند.
آپلودکده را تجربه کنید.www.uploadkadeh.ir
میدونی از مدرسان شریف هم بدتر کردی؟:D

-------------------
اپلودسنتر ها هر چی امکانات هم داشته باشن ولی بازم مال خودت نیستن.این که هیچ فایلی حذف نمیشود همش شعاره
اپلودسنتر های بزرگ هم نمیتونن تضمین کنن که فایلت همیشه بمونه
یهو دیدی اپلودسنتر رو چیلتر کردن و این یعنی اینکه فایلات پر:confused:

توصیه به استارتر;)همون هاست دانلود بگیر بهتره

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
صد درصد آپلود سنتر..

هاست دانلود هم خیلی محدودیت داره و امکانانت کمی داره و اگر بخواید امکانات رو اضافه کنیدیا باد بلد بااشید یا باید پول بدید..
در ضمن هسات دانلود هم به کرات دیدم بسته شده به بهونه های مختلف.. مثلا شما سرویس رو میخری و استفاده میکنی حالا 200 فضا خریدی ها ولی به 100 که میرسه میبندن میگن ما سرویس رو به شرط مصرف منصفانه داده بودیم اینجوری حق بقیه خورده میشه..!! بابا من پول 200 گیگ رو دادم الی بلا.. حالیشون نمیشه که نمیشه.. یه بار اون اوایل سر خودم هم اومد.. اسم هاستینگش یادم نمیاد.. ول هاست دانلود خوب نیست در کل..

توی همین آپلود سنتر های معتبر عضو شو اکانت پریمیوم بگیرو خیالتم راحت باشه که چیزی نمیشه..
و الا سرور اختصاصی بگیر که بازم هزیه اش زیاده ..

jakson383

Registered User
لایک‌ها
21
اگر برای استفاده شخصی در حد چند کیلوبایت تا چند مگابایته و برات مهم هم نیست پاک بشن یا نه ، از آپلودسنترهای رایگان توی نت استفاده کن که هزینه ای برات نداشته باشه .
اما اگر فایل هایی که داری خیلی خیلی مهمه برات که حذف نشن باید هاست دانلود تهیه کنی
ارادت

netdoc

Registered User
لایک‌ها
34
نه همه آپلود سنترها مثل هم هستن و نه همه هاست دانلودها.

انقد آپلود سنتر باکیفیت داریم از جمله اپلود بوی و ترین بیت و ... که خودم چند ساله بیشار از 6 ساله فایل هام رو اپلود کردم و موجودن و دسترسی سریع دارم بدون مشکل

و هاست دانلود هم داریم با کیفیت و داریم اصن اسم شو نزاریم هاست دانلود بهتره.

الان که همه سایت دارن واسه هاست و سرور که دیگه خیلی زیاد شدن
اما هاست های با کیفیت کم هستن واسه دانلود
و اینکه هر وقت پول هاست و ندی فایل هات از بین رفتن و تمام.

همه اپلود سنترها رایگان نیستن همون طور که همه هاست دانلود ها هم پولی نیستن و رایگان هم داریم هاست دانلود

اما ایا هاست دانلود رایگان با کیفیت و دائمی داریم؟

اما آپلود سنتر دائمی و رایگان با کیفیت داریم.

ایا هاست دانلود دائمی داریم؟

ولی آپلود سنتر رایگان و غیر رایگان دائمی داریم.

بالا