برگزیده های پرشین تولز

*** مشکل بسیار جالب و مهم با اینترنت ریموت دسکتاپ ... کی میتونه؟ ***

hossein7genius

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوستان عزیز

من یه ریموت دکستاپ (vps) دارم که از طریق اون وارد اکانت پیپالم میشم و پرداخت های اینترنتی رو انجام میدم. امروز یه سایتی در پرداخت آنلاین یه ارور خیلی عجیب و جالب بهم داده:
It appears you are connected to the Internet via an open proxy or *** service. For fraud prevention, we are unable to complete this purchase. Please disconnect from the proxy server and try again​
این خطا در واقع بین اینترنت vps و اینترنت کامپیوتر خانگی تفاوت قائل شده و اینترنت vps رو یک پر و کسی یا *** شناسایی کرده.
سوال من اینه که میشه با تغییرات در رجیستری ریموت و یا تنضیمات اینترنت و یا با نرم افزار خاصی این خطا رو از بین ببرم؟
یعنی یجوری بتونم این سایت رو دور بزنم؟ با کامپیوتر خانگی نمیشه چون ایران در پیپال تحریمه و حتما باید در ریموت دکستاپ انجامش بدم :general505:

miskoolak

Registered User
لایک‌ها
41
آی پی وی پی اس و باید عوض بکنی ولا غیر

mhsenpc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
برای vps ت باید یک آیپی دیگه از یک range دیگه بگیری.
یا اینکه روی vps ت پراکسی نصب کنی

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
بعضی از سایت ها فقط IP ISP ها رو تو وایت لیستشون قرار دادن
یعنی اینکه با هر چیز دیگه ای غیر از ISP وصل شی اینا اررور می دن

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
یا مرورگر VPSت مشکل داره و پر/./ک<>سی! داخلش ست شده یا آی پی سرورت توسط اون سایت بلاک شده.

شما از طریق مرورگر سرورت به سایت های زیر برو و ببین آیا پر/./ک<>سی! رو تشخیص میده یا خیر؟

باید بنویسه هیچ پروکسی یافت نشد.

کد:
whatismyipaddress.com/proxy-check
infobyip.com/detectproxy.php

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
یا مرورگر VPSت مشکل داره و پر/./ک<>سی! داخلش ست شده یا آی پی سرورت توسط اون سایت بلاک شده.

شما از طریق مرورگر سرورت به سایت های زیر برو و ببین آیا پر/./ک<>سی! رو تشخیص میده یا خیر؟

باید بنویسه هیچ پروکسی یافت نشد.

کد:
whatismyipaddress.com/proxy-check
infobyip.com/detectproxy.php

خوب نیستن این سایتا . پروکسی منو تشخیص نمیدن ولی سایتایی که ایرانو تحریم کردن پروکسی منو میشناسن.
Untitled.jpg

بالا