برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

danitfk

Registered User
لایک‌ها
37
سلام بر همه دوستان.
خوب من اول رام کیت کت رو فلش زدم و گوشیم هاردبریک شد.(که اشتباه از خودم بود که به نکته هاش توجه نکردم)
بعد رام اصلی 1.0.6 که توی نیدارم هستش رو گرفتم و فلش زدم و دوباره رام کیت کت رو فلش زدم که هنوز همه چیزش رو چک نکردم ولی چیزایی که چک کردم رو بهتون میگم:
مزایا:
دوربین گوشی که فوق العاده کیفیت رفته بالا . همین الان(که شب هم هست) iso رو گذاشتم روی 200 و توی اتاق کاملا تاریک عکس گرفتم . که در زیر گذاشتم خودتون میتونید مقایسه کنید.
از لحاظ سرعت که خیلی عالی -
باتری هم کمتر خالی میکنه ولی دیرتر هم فول شارژ میشه.
با لاین و واتس آپ و وایبر و ... رمش همیشه 50 درصد به بالا خالیه.
راستش موارد دیگه رو چک نکردم به محض اینکه تستش کنم بهتون میگم.

ولی نکته های نصب:
حتما توی فلش تولز دکمه آپدیت رو بزنید(خودم دفعه اول دکمه دانلود رو زده بودم)
حتما حتما بعد از اینکه پروسه فلش تموم شد نگذارید گوشی بیاد بالا و قبلش دکمه power=volum up رو بزنید و wipe data reset و wipe cache رو حتما بزنید. و بعدش گوشی رو ریبوت کنید .

مراحل نصب هم دقیقا مطابق گفته یکی از کاربرای نیدرام پیش برید:

it works, cool. Thank you. Installed by this instruction:
1. Installing driver MT65XX android phone (the ones you set yourself for the inevitable one must know)

2. Shut off the phone, remove the battery.

3. Unzip the downloaded rom, open up FlashTool v3 or v5, select Scatter-loading baskets browse to the unzippedfolder selected rom MT6582_Android_scatter

Looking at the 4 position one finds that FlashTool not tick that UBOOT, RECOVERY, CACHE and USRDATA.
I tick craftinto 4 positions then left-click on each one and browse to the location:

uboot.bin for UBOOT
, V3_140722__recovery_140728-171 533- for RECOVERY
, V3_140722__boot_patched_140728 for CACHE and DATA. ( هم برای دیتا و هم برای کش باید از این فایل استفاده کنید)
4. Connect a cable with a laptop or computer, not connected to the phone
5. Click the Upgrade Firmware-then quickly connect the other end of the cable to the phone.

6. Wait for the flashing process ends there will be a small bulletin board with blue letters show up ok's it.

7. Unplug the cable, and open it up. I teach you how to boot up the machine and get straight to the main screen, thenwatch as FlashTool process is complete. And what machine you boot logo hangs or something they do to the last step,

8. Hold the power button + volum + to enter recovery mode. The format you select wipe data reset and wipe cache, thenreboot system now, will guarantee 100% success.

اینم نمونه عکس در شب :(عکس رو دانلود کنید وبه جزئیاتش دقت کنید)

سلام
یک تاپیک آموزش فارسی میتونید ایجاد کنید؟ :D
که اونجا مزایا و معایت آپگرید به 4.4 هم بیان بفرمایید؟

ممنون میشم

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
سلام بر همه دوستان.
خوب من اول رام کیت کت رو فلش زدم و گوشیم هاردبریک شد.(که اشتباه از خودم بود که به نکته هاش توجه نکردم)
بعد رام اصلی 1.0.6 که توی نیدارم هستش رو گرفتم و فلش زدم و دوباره رام کیت کت رو فلش زدم که هنوز همه چیزش رو چک نکردم ولی چیزایی که چک کردم رو بهتون میگم:
مزایا:
دوربین گوشی که فوق العاده کیفیت رفته بالا . همین الان(که شب هم هست) iso رو گذاشتم روی 200 و توی اتاق کاملا تاریک عکس گرفتم . که در زیر گذاشتم خودتون میتونید مقایسه کنید.

ولی نکته های نصب:
حتما حتما بعد از اینکه پروسه فلش تموم شد نگذارید گوشی بیاد بالا و قبلش دکمه power=volum up رو بزنید و wipe data reset و wipe cache رو حتما بزنید. و بعدش گوشی رو ریبوت کنید .

1. Installing driver MT65XX android phone (the ones you set yourself for the inevitable one must know)

3. Unzip the downloaded rom, open up FlashTool v3 or v5, select Scatter-loading baskets browse to the unzippedfolder selected rom MT6582_Android_scatter

Looking at the 4 position one finds that FlashTool not tick that UBOOT, RECOVERY, CACHE and USRDATA.
I tick craftinto 4 positions then left-click on each one and browse to the location:

uboot.bin for UBOOT
, V3_140722__boot_patched_140728 for CACHE and DATA. ( هم برای دیتا و هم برای کش باید از این فایل استفاده کنید)
5. Click the Upgrade Firmware-then quickly connect the other end of the cable to the phone.

6. Wait for the flashing process ends there will be a small bulletin board with blue letters show up ok's it.

7. Unplug the cable, and open it up. I teach you how to boot up the machine and get straight to the main screen, thenwatch as FlashTool process is complete. And what machine you boot logo hangs or something they do to the last step,

8. Hold the power button + volum + to enter recovery mode. The format you select wipe data reset and wipe cache, thenreboot system now, will guarantee 100% success.

ممنون میشم چند تا عکس از محیط رام آپ کنید،همچنین باگ و مشکلاتش رو مطرح کنید.
وضعیت gps به چه صورته؟
شارژدهی باطری و مشکلاتش برطرف شده؟
اگر امکانش هست آموزش کامل آپدیت به رام کیت کت رو به اشتراک بزارید تا دوستان استفاده کنند.
سپاس

Sent from my V3

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
سلام بر همه دوستان.
مزایا:

ولی نکته های نصب:

uboot.bin for UBOOT

داداش ببین Air Guster فعال نشده ؟!
فکر کنم اگه فعال شده باشه گزینه ای باشه.
داداش وقتی باتری بیرون بیاری مگه گوشی روشن میشه ؟! o_O

saeedsaresangi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
ممنون میشم چند تا عکس از محیط رام آپ کنید،همچنین باگ و مشکلاتش رو مطرح کنید.
وضعیت gps به چه صورته؟
شارژدهی باطری و مشکلاتش برطرف شده؟
اگر امکانش هست آموزش کامل آپدیت به رام کیت کت رو به اشتراک بزارید تا دوستان استفاده کنند.
سپاس
Sent from my V3
یک تاپیک آموزش فارسی میتونید ایجاد کنید؟ :D
که اونجا مزایا و معایت آپگرید به 4.4 هم بیان بفرمایید؟

ممنون میشم
داداش ببین Air Guster فعال نشده ؟!
فکر کنم اگه فعال شده باشه گزینه ای باشه.

راستش خودم گوشیم مال قرن دقیانوسه . این گوشی خانوممه زیاد به گوشی دسترسی ندارم ولی سعی میکنم تا جای ممکن همه مواردش رو چک کنم

داداش وقتی باتری بیرون بیاری مگه گوشی روشن میشه ؟!

منظورم وقتی آپدیت تموم شد و باتریش رو گذاشتید و خواستید روشنش کنید این دفعه قبل از اینکه بیاد بالا فول وایپش کنید

ممنون از همه دوستان.

bagherbahreini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من از وقتی گوشی رو آپدیت کردم آنتن گوشی کار نمیکنه... اول به 1.1.1 آپدیت کردم و الان هم به همین کیت کت آپدیت کردم ولی باز هم همینجوره... سیمکارت رو میشناسه ولی آنتن خالیه و روش ضربدر زده...

یه مشکل خیلی عجیب هم که با این گوشی دارم اینه که هرچیزی روش میریزم یا پاک میکنم اصلا اثری نمیکنه... مثلا وصلش میکنم به کامپیوتر و روش فایل میریزم یا چیزی رو از روش پاک میکنم... بعد وقتی گوشی رو از کامپیوتر جدا میکنم اون فایلهایی که ریختم توش نیست و اون چیزهایی رو که پاک کردم از روش هنوز هست... هم حافظه داخلی هم رم اینجوریه... حتی شده وصل کردم به کامپیوتر و رم رو فرمت کردم ولی بعد دیدم هیچ چیزی از روی رم پاک نشده... با چندتا رم هم امتحان کردم... هر رامی هم نصب کردم درست نشد...

خواهشا کمک کنید...

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509

راستش خودم گوشیم مال قرن دقیانوسه . این گوشی خانوممه زیاد به گوشی دسترسی ندارم ولی سعی میکنم تا جای ممکن همه مواردش رو چک کنم

منظورم وقتی آپدیت تموم شد و باتریش رو گذاشتید و خواستید روشنش کنید این دفعه قبل از اینکه بیاد بالا فول وایپش کنید

ممنون از همه دوستان.
داداش خب منظورتو شفافتر میگفتی !!
اگه این رام جدید روش Air Guster کار کنه میرزه دانلود کنی وگرنه که فعلا کاربردی نداره چیز شاخی اضافه نکردن.
یه چیزی که خیلی رو اعصابه از دست این گوشی های چینی اینه که همش باید دولپرا رام دستکاری کنن بدن بیرون.
ای نیو هم تا به پشتیبانی در مورد 1 چیز فنی پیام میدی میپیچونه :|
شرکت های چینیم که کلا فقط گوشی میسازن میدن بیرون غیر از کمپانی شیامی.

دوستان من از وقتی گوشی رو آپدیت کردم آنتن گوشی کار نمیکنه... اول به 1.1.1 آپدیت کردم و الان هم به همین کیت کت آپدیت کردم ولی باز هم همینجوره... سیمکارت رو میشناسه ولی آنتن خالیه و روش ضربدر زده...

یه مشکل خیلی عجیب هم که با این گوشی دارم اینه که هرچیزی روش میریزم یا پاک میکنم اصلا اثری نمیکنه... مثلا وصلش میکنم به کامپیوتر و روش فایل میریزم یا چیزی رو از روش پاک میکنم... بعد وقتی گوشی رو از کامپیوتر جدا میکنم اون فایلهایی که ریختم توش نیست و اون چیزهایی رو که پاک کردم از روش هنوز هست... هم حافظه داخلی هم رم اینجوریه... حتی شده وصل کردم به کامپیوتر و رم رو فرمت کردم ولی بعد دیدم هیچ چیزی از روی رم پاک نشده... با چندتا رم هم امتحان کردم... هر رامی هم نصب کردم درست نشد...

خواهشا کمک کنید...

داداش فول وایپ کردی ؟

saeedsaresangi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14

خواهشا کمک کنید...
من هم دقیقاً به همین مشکل برخوردم که این جوابو از نیدرام گرفتم و مشکل برطرف شد:
Hello, you have maybe lost your IMEI numbers after the flash. You have to store them again.

Dail ” *#06#” Check Imei for validity. Your IMEI should be displayed under the battery on the sticker.

To store them back on your phone:

Just type it on call pad

“* # * # 3646633 # * # *”
“ *#15963#*”
2- then follow that path –> CDS info –> Radio info –> Phone1 (for the first imei)
3- at the top there is a command line which begins “AT+” just type there “AT +EGMR=1,7,”IMEI_1″ (instead of IMEI_1 put your first imei number)
4- hit send command
5-if you done just reboot the phone, if you change the second imei go to step 2 and select “Phone2″
6-and enter the code “AT +EGMR=1,10,”IMEI_2″ (instead of IMEI_2 put your second imei number) hit send command
7-reboot
8-Dail ” *#06#” Check Imei

milad69m69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان
برای این گوشی آپدیت بصورت خودکار میاد که با خود گوشی آپدیت بشه؟

California

Registered User
لایک‌ها
434
خب این طور که من متوجه شدم گوشی جالبی نیست . مشکلات خاصی داره . در کل ارزش خرید داره به نظر شما که این گوشی رو دارید ؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
سلام دوستان
برای این گوشی آپدیت بصورت خودکار میاد که با خود گوشی آپدیت بشه؟
بله این قابلیت در ورژن های جدید اضافه شده
خب این طور که من متوجه شدم گوشی جالبی نیست . مشکلات خاصی داره . در کل ارزش خرید داره به نظر شما که این گوشی رو دارید ؟
میشه بگید چه مشکلی؟
من که ازش راضی ام ، ارزش خرید داره.

Sent from my V3

California

Registered User
لایک‌ها
434
تو همین صفحه بچا دارن میگن مشکل آنتن داره . قبلا هم من مشکل وای فای شنیده بودم . خب حالا که شما میگید قبول !
1.gif

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
تو همین صفحه بچا دارن میگن مشکل آنتن داره . قبلا هم من مشکل وای فای شنیده بودم . خب حالا که شما میگید قبول !
1.gif
دوست عزیز: عزیزی که مشکل آنتن داشت به این دلیل بود که اشتباهی گوشیش رو فلش زده بود (دوستان راهنمایی کردند انشاالله مشکلش حل میشه)و مشکل وایفای به هیچ وجه نداره(الان با وایفای متصل هستم)

Sent from my V3

dearvahab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
kitkatتست شد ولی inew بنده از قدیمیاشه صدا هست تصویر سیاهه درایور display نداره براش.. مجبپر شدم برگردم عقب ..کسی راه حلی نداره برای این امر

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
kitkatتست شد ولی inew بنده از قدیمیاشه صدا هست تصویر سیاهه درایور display نداره براش.. مجبپر شدم برگردم عقب ..کسی راه حلی نداره برای این امر
متوجه نشدم : لطفا در صورت امکان سوالتان رو واضح تر بپرسید...

Sent from my V3

varoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گوشی inew من اندرویدش پاک شده لطفا کمکم کنید من چه کار کنم خیلی ممنون

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
گوشی inew من اندرویدش پاک شده لطفا کمکم کنید من چه کار کنم خیلی ممنون
آندرویدش پاک شده!!!مگه میشه...لطفا واضح تر توضیح بدهید...
چکارش کردی زبون بسته رو...

Sent from my V3

varoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گوشی رو روت چینی زدم آنتنش پرید خواستم داخل تنظیمات بشم وارد نشد باتری رو در آوردم خواستم روشن کنم فقط لوگوی inew میاد

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
گوشی رو روت چینی زدم آنتنش پرید خواستم داخل تنظیمات بشم وارد نشد باتری رو در آوردم خواستم روشن کنم فقط لوگوی inew میاد
حتما اشتباه رووت کردی...
منو ریکاوری رو گوشیت نصب هست یا نه؟(اگر نصب هستش یه ریسیت بزن بالا میاد)
اگر نه باید گوشیت رو به یه رام خوب فلش کنی با نرم افزار flash tools

Sent from my V3

بالا