برگزیده های پرشین تولز

وارد کردن یک ماشین لکسوس

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
سلام دوستان
میخواستم سوال کنم که کلا وارد کردن یک لکسوس چجوریاست ؟ :general210:
الان با این لینک http://www.abw.by/allpublic/sell/5314450/ یک لکسوس rx350 نو 40 هزار دلاره که میشه 120 تومن . و براساس این لینک
http://khodrobank.ir/Group.aspx?BrandID=11 توی ایران کمه کم 350 میلیونه . حالا با وارد کردنش بعد گمرک و هزینه هاش سودی نصیب میشه ایا؟؟؟
ممنون

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
چون بالای 2400 cc هست 90% گمرکی بهش میخوره بعلاوه کلی هم هزینه های دیگه مثل گواهی اسقاط و مالیات ارزش افزوده و خیلی مسخره بازی های دیگه که تاپیکش هست بگردی
سود هم اگه بتونی خوب بیاریش (با روند کار آشنا باشی تا با کمترین هزینه و دردسر بیاری) بازارم خراب نشه بین 5 تا 15 تومنی فکنم داشته باشی

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
چون بالای 2400 cc هست 90% گمرکی بهش میخوره بعلاوه کلی هم هزینه های دیگه مثل گواهی اسقاط و مالیات ارزش افزوده و خیلی مسخره بازی های دیگه که تاپیکش هست بگردی
سود هم اگه بتونی خوب بیاریش (با روند کار آشنا باشی تا با کمترین هزینه و دردسر بیاری) بازارم خراب نشه بین 5 تا 15 تومنی فکنم داشته باشی
کل هزینه هاش تا اینجا اوردنش ( حالا هر ماشینی ) حدود چقدره به نظرتون ؟

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
کل هزینه هاش تا اینجا اوردنش ( حالا هر ماشینی ) حدود چقدره به نظرتون ؟
ببین یجورایی همونقد که گمرکی میخوره همونقدر هم هزینه های دیگه میخوره
یه سر به این تاپیک بزن قبلا بحث شده
http://forum.persiantools.com/threads/سرمایه-گذاری-در-واردات-خودرو.556683/
البته از امسال خودرو بالای 2500 cc تعرفش رو 90% گذاشتن

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
ببین یجورایی همونقد که گمرکی میخوره همونقدر هم هزینه های دیگه میخوره
یه سر به این تاپیک بزن قبلا بحث شده
http://forum.persiantools.com/threads/سرمایه-گذاری-در-واردات-خودرو.556683/
البته از امسال خودرو بالای 2500 cc تعرفش رو 90% گذاشتن
پلاک نمیدن برای بالای 2500 نمیتونی بیاری

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
سلام دوستان
میخواستم سوال کنم که کلا وارد کردن یک لکسوس چجوریاست ؟ :general210:
الان با این لینک http://www.abw.by/allpublic/sell/5314450/ یک لکسوس rx350 نو 40 هزار دلاره که میشه 120 تومن . و براساس این لینک
http://khodrobank.ir/Group.aspx?BrandID=11 توی ایران کمه کم 350 میلیونه . حالا با وارد کردنش بعد گمرک و هزینه هاش سودی نصیب میشه ایا؟؟؟
ممنون
دکتر جان
لکسس میخواستی به خودم میگفتی
معمولا از روسیه نمی صرفه و کسی وارد نمیکنه
از عمان و امارت بیشتر میارن
از ترکیه هم میارن ولی بشتر برای منطقه آزاد جلفا
به صورت کلی به نسبت نمایندگی 10-15 درصد پاینتر از قیمت نمایندگی می افته
اگر از شرکت غیر معتبر در خارج از کشور بخری
معمولا یه جوری کم فروشی میکنن
چند سری به خود ما به اسم آپشن دادن ولی آپشن نداشت
البته حقشونو گذاشتم کفه دستشون ... دی
بیشتر بستگی به این داره که اینجا مشتری داشته باشی و به اون بفروشی
یا برا خودت بیاری

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
دکتر جان
لکسس میخواستی به خودم میگفتی
معمولا از روسیه نمی صرفه و کسی وارد نمیکنه
از عمان و امارت بیشتر میارن
از ترکیه هم میارن ولی بشتر برای منطقه آزاد جلفا
به صورت کلی به نسبت نمایندگی 10-15 درصد پاینتر از قیمت نمایندگی می افته
اگر از شرکت غیر معتبر در خارج از کشور بخری
معمولا یه جوری کم فروشی میکنن
چند سری به خود ما به اسم آپشن دادن ولی آپشن نداشت
البته حقشونو گذاشتم کفه دستشون ... دی
بیشتر بستگی به این داره که اینجا مشتری داشته باشی و به اون بفروشی
یا برا خودت بیاری
شما که بمب اطلاعاتی واقعا .
نه مهندس واسه خودم نیست گفتم واسه سود ، اما حالا که فکر میکنم میبینم اصلا این حد پول ندارم که بخوام بخرم و گمرک و این حرفا:D

lasholoosh

Registered User
لایک‌ها
236
اولا لکسوس قیمتش تو ایران 100 میلیون نیس که هر کسی راحت بخره . یعنی اینجوری نیس که از کانتینر نیاوردی پایین مشتری بیاد براش
دوما سودشم اتفاقا خوبه منتهی اگه آشنا داشته باشی تو امارات . روسیه رو که ولش کن( روسیه ای دیگه؟ )

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
اولا لکسوس قیمتش تو ایران 100 میلیون نیس که هر کسی راحت بخره . یعنی اینجوری نیس که از کانتینر نیاوردی پایین مشتری بیاد براش
دوما سودشم اتفاقا خوبه منتهی اگه آشنا داشته باشی تو امارات . روسیه رو که ولش کن( روسیه ای دیگه؟ )
ممنون / اره

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
از امارت قطعات یدکی تویوتا - هیوندای وارد کنی با این پول خیلی سود میکنی .ریسکش هم کمتره

abbas joon

Registered User
لایک‌ها
218
اگه میخوای ماشین وارد کنی باید تو فکر النترایی یا مثلا کیا اپتیمایی یا چیز اینجوری باشی
تو فکر لکسوزو بی ام ،بنز اینا نباش چون وارد کردن اینا کاره من یا شما نیست و اشنا میخواد هم
کلا کارت هم اگه زرنگ باشیو پیگیر بین بیست تا یک ماه طول میکشه
و حتما حتما حتما ماشینی که انتخاب میکنی موتورش زیر 2400 باشه چون بازم بالای 2400 که بره واردتاش (پارتی میخواد )

Sent from my C5502 using Tapatalk

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
اگه میخوای ماشین وارد کنی باید تو فکر النترایی یا مثلا کیا اپتیمایی یا چیز اینجوری باشی
تو فکر لکسوزو بی ام ،بنز اینا نباش چون وارد کردن اینا کاره من یا شما نیست و اشنا میخواد هم
و حتما حتما حتما ماشینی که انتخاب میکنی موتورش زیر 2400 باشه چون بازم بالای 2400 که بره واردتاش (پارتی میخواد )

چه آشنایی میخواد ؟!
...

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
با 400ملیونی که میخواد خرج اوردن لکسوس بشه، یه جای ارزون قیمت شمال میشه 200متر زمین خرید و یه 4واحدی ازش دراورد و 100%سود کرد

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
با 400ملیونی که میخواد خرج اوردن لکسوس بشه، یه جای ارزون قیمت شمال میشه 200متر زمین خرید و یه 4واحدی ازش دراورد و 100%سود کرد

اشتباه هست در حال حاضر البته

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
درحال حاضر انجام هر کاری اشتباه هست ولی اگه کسی بخواد کاری انجام بده بهتره بین بد و بدتر، بد رو اتنخواب کنه

نه نیازی نیست بد رو انتخاب کنی الان پیش خرید آپارتمان در تهران شدیدا توصیه میشه . از پایه بخرید

Carno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
هرمزگان بندرلنگه بلوار امام ره روبروی گمرک

سلام
در حال حاضر فقط خودرو هایی میتونین وارد کنین که مجوز ورود داشته باشه .که الان با حجم موتور زیر 2500cc مجاز هست
البته با این تبصره که همین حجم موتور و خودروهایی که مجاز در سیستم گمرک و بازرگانی باشن.
carno

abbas joon

Registered User
لایک‌ها
218
ببخشید دیر جواب دادم دسترسی به نت نداشتم
اول از همه در جواب دوستمون که گفتن چه آشنایی>>>>> یه پارتی کلفت :general208:
در جواب دوستمون که گفتن با 400 تومن که میخوای ماشین وارد کنی یه زمین دویست متری بخر و یه چهار واحدی....
اول از همه دوست من ساخت و ساز به همین سادگی که شما میگی نیست که،شما اصا میدونی قیمت ساخت هر واحد به طور میانگین چند میشه؟؟(با آشغال ترین جنس ممکن)
بعدم بستگی داره جایی که شما زمین یا خونه کلنگی میخری کجا باشه ضابطه چند بهش بدن(البته این ها من با توجه به شیراز میگم)
البته هیچ کاذری پر درامد تر از این شغل هم نیست،چون تجربه این کارو سالیانه درازه که داریم اگه یه مرد شیرازی اینجا باشه و من فامیلمونو بهش بگم میتونه اینو تایید کنه
و اگر کسی بتونه و سرمایه راه اندازی این کارو داشته باشه قطعا پیشرفت خوب و قابل توجهی میکنه
و در جواب دوستمون که گفتن ماشین بالای 2500 مجاز نیستو این حرفا
این که خیلی وقته اینجوریه، ماشین تا زیر 2500 ،دقیق نمیدونم چند درصد میشد ولی حدود 50 درصد فقط مالیات میخوره
در مورد بالای 2500 هم>>>> همیشه همه کاری با پارتی و آشنا امکان پذیر هست!!!!!!!!

Carno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
هرمزگان بندرلنگه بلوار امام ره روبروی گمرک
o
ببخشید دیر جواب دادم دسترسی به نت نداشتم
اول از همه در جواب دوستمون که گفتن چه آشنایی>>>>> یه پارتی کلفت :general208:
در جواب دوستمون که گفتن با 400 تومن که میخوای ماشین وارد کنی یه زمین دویست متری بخر و یه چهار واحدی....
اول از همه دوست من ساخت و ساز به همین سادگی که شما میگی نیست که،شما اصا میدونی قیمت ساخت هر واحد به طور میانگین چند میشه؟؟(با آشغال ترین جنس ممکن)
بعدم بستگی داره جایی که شما زمین یا خونه کلنگی میخری کجا باشه ضابطه چند بهش بدن(البته این ها من با توجه به شیراز میگم)
البته هیچ کاذری پر درامد تر از این شغل هم نیست،چون تجربه این کارو سالیانه درازه که داریم اگه یه مرد شیرازی اینجا باشه و من فامیلمونو بهش بگم میتونه اینو تایید کنه
و اگر کسی بتونه و سرمایه راه اندازی این کارو داشته باشه قطعا پیشرفت خوب و قابل توجهی میکنه
و در جواب دوستمون که گفتن ماشین بالای 2500 مجاز نیستو این حرفا
این که خیلی وقته اینجوریه، ماشین تا زیر 2500 ،دقیق نمیدونم چند درصد میشد ولی حدود 50 درصد فقط مالیات میخوره
در مورد بالای 2500 هم>>>> همیشه همه کاری با پارتی و آشنا امکان پذیر هست!!!!!!!!
خدمت دوست خوبم باید عرض کنم که برای واردات خودرو تا حجم 2000cc تعرفه 40% گمرکی +8% مالیات +5% ارزش فوب + 2ملیون الی 2.5 خرج مجوز و ...
خودرو با حجم 2000cc تا 2500cc تعرفه 55% +8% مالیات +2 الی 2.5 خرج مجوز و ترخیص کالا
خودرو با حجم بالای 2500cc هم میتونم با اطمینان کامل بگم تحت هیچ شرایظی قابل ورود ب سرزمین اصلی نیست . حتی با پارتی .
من واردات خودرو از بندرلنگه و بندرعباس و بوشهر انجام میدن .

بالا