برگزیده های پرشین تولز

تردید در خرید g3

nima.hh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.من قبلا قصد خرید اس5 رو داشتم.و در همینجا هم دوستان لطف کردن راهنماییم کردن اما به خاطر اسپیکر خیلی ضعیفش از خیرش گذشتم.اما حالا نظرم به g3 میباشد.اما انتظاراتم:
1-دوربین بسیار با کیفیت چه در شب و چه در روز و تقریبا در حد s5 وحتی بالاتر
2-اسپیکر پر قدرت و با کیفیت برای پخش فیلم و آهنگ حتی بدون نیاز به هنذفری
3-صفحه نمایش با کیفیت و زاویه دید مناسب و خوانایی در فضای باز(چون در بعضی بررسیها گفته شده که خوانایی g3 در فضای باز نسبت به بقیه پرچمداران کمتره.واگه کمتره در حدی هست که زیر نور آفتاب به راحتی قابل دیدن باشه؟)
4-کار کردن گوشی با یک دست و سایز حدود 5 تا 5.2(البته این رو میدونم که g3 سایزش 5.5 هست ولی ظاهرا زیاد بزرگتر از گوشیهایی مثل اس5 نیست و حاشیه های دور گوشیش رو کم کرده..منظورم اینه که با یه دست هم بشه باش کار کرد)
5-باتری خوب(چون با این صفحه نمایش با کیفیت شاید به مشکل بخوره)
6-سرعت و روونی بازیها وبرنامه ها
7-ساپورت usb on the go
8-ساپورت خوب و اینکه براحتی قابل آپدیت کردن باشه

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
سلام.من قبلا قصد خرید اس5 رو داشتم.و در همینجا هم دوستان لطف کردن راهنماییم کردن اما به خاطر اسپیکر خیلی ضعیفش از خیرش گذشتم.اما حالا نظرم به g3 میباشد.اما انتظاراتم:
1-دوربین بسیار با کیفیت چه در شب و چه در روز و تقریبا در حد s5 وحتی بالاتر
2-اسپیکر پر قدرت و با کیفیت برای پخش فیلم و آهنگ حتی بدون نیاز به هنذفری
3-صفحه نمایش با کیفیت و زاویه دید مناسب و خوانایی در فضای باز(چون در بعضی بررسیها گفته شده که خوانایی g3 در فضای باز نسبت به بقیه پرچمداران کمتره.واگه کمتره در حدی هست که زیر نور آفتاب به راحتی قابل دیدن باشه؟)
4-کار کردن گوشی با یک دست و سایز حدود 5 تا 5.2(البته این رو میدونم که g3 سایزش 5.5 هست ولی ظاهرا زیاد بزرگتر از گوشیهایی مثل اس5 نیست و حاشیه های دور گوشیش رو کم کرده..منظورم اینه که با یه دست هم بشه باش کار کرد)
5-باتری خوب(چون با این صفحه نمایش با کیفیت شاید به مشکل بخوره)
6-سرعت و روونی بازیها وبرنامه ها
7-ساپورت usb on the go
8-ساپورت خوب و اینکه براحتی قابل آپدیت کردن باشه
منم موندم اس5 رو بدم جی۳ بگیرم یا نه

shahriar73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
داداش من یکک کلیپ مقایسه از یک سایت معتبر دیدم این نتایج بدست اومد:
1.دوربین g3 با اختلاف کمی بهتره
2.صدای g3 در برابر s5 خیلی بهتره و کاملا این برتری موقعی که صداشونو مقایسه میکنه مشهوده
3.باتری g3 3000 ولی باتری s5 2800mah هست
4.از لحاظ صفحه نمایش g3 رزولیشن بیشتری داره ولی s5 روشنتره و این به خاطر سوپر امولده که روشنتر نشون میده ولی g3 ماته و گرم تره
5.در کل به نظر من g3 بهتره.امیدوارم کمکت کرده باشم
منبع:pocketnow

nima.hh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فقط یه چیزی درباره g3 دودلم میکنه.اگه میشه توضیح بدین اینکه روشنایی صفحه نمایشش چطوره و آیا ارضام میکنه یا اینکه نسبت به بقیه پرچمداران خیلی پایینتره؟

shahriar73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
داداش خیالت نسبت به صفحه نمایشش راحت تراکم پیکسلیش 534 و تا به حال هیچ گوشی ای با این تراکم نیومده در ضمن برای خرید هم اگه عجله نداری صبر کن و مهر ماه بخرش چون همه گوشیها وقتی تازه میان قیمتشون نجومیه و حدود 200 تا 300 هزار کاهش پیدا میکنه

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
من امروز رفتم باهاش کار کردم. اس 5 خودم هم همراهم بود...از نظر LCD و اشباع رنگ و جذابیت تصویر در برابر اس5 حرفی نداره....AMOLED لامصب به روی آدم میخنده.....اون ناک ناکش واقعا باحال بود. ولی نسبت به اس5 واقعا خوش دست تر هست و وقتی دستت میگیری حس بهتری بهت میده.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
فقط درباره دوربین، s5 تو پرچمدارای امسال بهترین دوربین رو داره، حوصله دارید بخونید بررسیشو.

nima.hh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چون دوربین و صدا هر دو برام مهمن پس باید g3 رو بگیرم.البته اگه روشناییش بخصوص در فضای باز تو ذوق نزنه.پس از بابت روشنایی صفحه نمایش خیالم راحت باشه؟

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
چون دوربین و صدا هر دو برام مهمن پس باید g3 رو بگیرم.البته اگه روشناییش بخصوص در فضای باز تو ذوق نزنه.پس از بابت روشنایی صفحه نمایش خیالم راحت باشه؟
توی همه رویوها این نکته رو گفتن که کمه.

nima.hh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببخشید آقا amirچی کمه؟متوجه نشدم

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
روشنی صفحه نمایش احتمالاً!
درسته.

من تا وقتی چند تا سایت ایرانی ریویو بکننش صبر میکنم و بعد تصمیم گیری میکنم. تهران هم نیستم برم نمایندگی و چند ساعت باهاش کار کنم. بدبختی گوشی باز هم دورمون نیست اینو بخره ما تستش کنیم

nima.hh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته تو شهر ما(اهواز)برا تست گذاشتنه.بنظرتون اگه باهاش کار کنم صفحه نمایشش مشخصه روشناییش کمه یا خوبه؟یا حتما باید در فضای باز امتحان بشه تا مشخص بشه؟

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
البته تو شهر ما(اهواز)برا تست گذاشتنه.بنظرتون اگه باهاش کار کنم صفحه نمایشش مشخصه روشناییش کمه یا خوبه؟یا حتما باید در فضای باز امتحان بشه تا مشخص بشه؟
یه گوشی با خودت ببر. مثلا اس5. اگه کنار هم قرار ندی نمیشه درست مقایسه کرد. من یه عکس رو بلوتوس کردم به جی۳ و کنار اس۵ گذاشتم و یه عکس رو روی هر دو باز کردم.

روشنایی رو دقت نکردم ولی اشباع رنگ و کانترستش به وضوح کمتره. البته یه عده میگن رنگهای آمولید غیر طبیعیه ولی این غیر طبیعی بودن رو خیلی ها مثه من دوسش دارن. سامسونگ رنگهاش واقعا غنی هستند

یه ضد حال دیگه زمان بیشتری هست که واسه شارژ لازم داره که واسه من کم بودن این زمان مهمه.

nima.hh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض معذرت سئوالی که برام پیش اومده توی سایتها که داشتم درباره سرعت و روونی g3 تحقیق میکردم در بیشتر مواقع تست سرعت g3 و اعداد و ارقامی که میزدند از بقیه پرچمداران کمتر بود که بیشتر بخاطر صفحه نمایش با کیفیت g3 میباشد.به نظرتون این مورد توی برنامه یا بازیهای سنگین به مشکل نمیخوره .چون گوشی که میگیریم میخام لااقل تا دو سه سال برام به راحتی جواب بده

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
لرزشگیر دوربین G3 رو در عکاسی و فیلم برداری هیچ دوربینی نداره
و عجیب اینه که در هیچ مقایسه ای هم به اون اشاره نمیشه !!

در مورد بلندی صدا هم فکر نکنم هیچ گوشی ـی به HTC ONE برسه ( اسپیکر استریو و کنار صفحه نمایش - بقیه گوشی ها اسپیکرشون پشت دستگاه هست - کسانی که روبروی شما هستند صدای بلندتری از شما می شنوند )

بالا