برگزیده های پرشین تولز

کمک در مورده جوجه شاهین

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
من عقاب خریدم بردم محیط زیست شخصا تحویلشون دادم هیچی ام نشد،این پرنده ی شمام دلیجس

ramin.shahin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam dostan man ye joje shahiye 2 hafteyi daram mikhastam ye seri chiz ha dar morede negahdarish beporsam 1 bayad to nor bashe in joje
2 garmayesh va sarmayesh in joje bayad be che nahvi bashe k behtar bashe barash
3 ghazash bayad haviye ostokhan bashe ya na man alan daram behesh dele morgh midam soal kardam goftan gardane morgh behtare aya khobe
4 va sathi k rosh khabide bayad narm bashe yani az kah bashe ya bayad az sang bashe ?
va koli mavarede dg k hanoz nemidonam age behem begin mamnon misham

saeedboy68

Registered User
لایک‌ها
254
دوست عزیز
کار خوبی کردی آزادش کردی. این حیوانات پت نیستن و ذاتشون برای حیوان خانگی بودن نیست. از طرف دیگه خودتون رو وابسته نکردین. چون بعد از یک مدت به هم وابسته میشدین طوری که میلیارد میزاشتن جلوت از پرنده دست نمیکشیدی. من تجربه داشتم یکی از دوستان به پرنده وابسته شده بود وقتی پرنده عمرش تموم شد یک هفته داشت واسش گریه میکرد. من ترجیح میدم حیوانات خودشون به سراغم بیان تا اینکه من به زور اونها رو تو قفس نگه دارم. دو سه تا گربه هستن با چند تا قمری که بهشون غذا میدم خرد نون و ... و کلی لذت میبرم از اینکه خودشون سراغم میان تا بهشون غذا بدم.

ramin.shahin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

عسل مجید

Registered User
لایک‌ها
105
به نظرم این یه قرقی هستش ، بهترین کار رو کردین که آزادش کردین.ممنون از شما

farhad021

Registered User
لایک‌ها
110
داداش کار خوبی کردی که آزادش کردی ولی ای کاش یک یا دو ماه دیر تر این کار رو می کردی(البته اگه شرایط نگه داریش رو داشتی).این خیلی جوجه است فکر نکنم الان از پس خودش بر بیاد.
ضمنا این دلیجه است.دوست عزیزی که گفتی این عقاب طلایی ایراینه!!! عقاب طلایی نشنونش اینه که زیر هر بالش یه خال بزرگ روشن داره که موقع پرواز معلوم می شه.شما چطور از این عکس فهمیدی که عقاب طلاییه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!ضمن اینکه عقاب طلایی در حالت بلوغ وقتی بال هاش رو باز کنه طول دو بالش بیش از دو متر خواهد بود.حالا به نظرت این عقاب طلاییه؟؟!!!!
ضمنا عقاب طلایی خیلی خیلی کمیاب تر از اینه که من و شما حتی یک بار تو زندگیمون از نزدیک ببینیمش.اگر عقاب طلایی بود همین الان جوجه اش بیش از 50 میلیون تومن ارزش داره.عرب های امارات هم در به در دنبال خریدنش هستن.
یه چیزی نمی دونید الکی راهنمایی نکنید.

سلطانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام بر همگی
این طفل معصوم همان جوجه دلیجه یا قوشه. خیلی سال پیش ما از درخت میرفتیم بالا و اونها رو وقتی خیلی کوچیک بودند ، برای مثلا پرورش و آموزش برای خودمون نگه میداشتیم. این که گیر شما افتاده بود هم بنظر دست پرورده انسانه والا اهل شوخی و بازی با آدمیزاد نیست.

بالا