برگزیده های پرشین تولز

آیا بک لینک بخرم ؟!!

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
من سایتم راجع ب کنکور سراسری هست
بدون خرید بک لینک یا سیو و فقط با نوشتن مطالب کاربردی واسه اغلب خدمات سایت صفحه اول و اغلب رنک 1 هستم
ولی نمیدونم چرا با کلمه کنکور نمیام.. شایدم پستی راجع به این موضوع ننوشتم..
ولی درکل میخوام راجع به اغلب مطالب سایتم بیام بالاتر..
حالا بنظرتون آیا خرید بک لینک تاثیری داره؟
بعضیا میگن ضرر داره بعضیا میگن خوبه..
منتظر نظرات ارزشمندتون هستم:)
maktabestan.ir

unp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
اگه در سایت مقاله بک لینک قوی خواستید در خدمتم
بک لینک های قوی و داءمی و هم موضوع بسیار تاثیر خواهند داشت

mamaly021

Registered User
لایک‌ها
131
اگه در سایت مقاله بک لینک قوی خواستید در خدمتم
بک لینک های قوی و داءمی و هم موضوع بسیار تاثیر خواهند داشت
آدرس سايتتو همراه با قيمت سه ماهه بك لينك بفرست بررسي كنم

rz76900

Registered User
لایک‌ها
21
در مورد اینکه بک لینک باید خرید یا نه بهتره چند نفر که بک لینک خریدن رو پیدا کنی و ازشون بپرسی که تاثیر داشته یا نه - برای من که هیچ تاثیری نداشت - بعضی از بک لینک ها هم هستند که گوگل آن ها را به عنوان اسپم و... شناسایی میکنه و لینک قرار داده شده رو وارد لیست سیاه میکنه - یعنی بک لینک حتی میتونه تاثیر منفی هم داشته باشه! - بک لینک هایی که دوستان ثبت میکنن و غیر رایگان هستن تاثیر بهتری نسبت به بک لینک های خریداری شده دارن - پس بهتره چند نفر رو پیدا کنی که پیج رنک داشته باشن و با اون ها تبادل لینک کنی (بجز سایت های تبادل لینک هوشمند - چون در سایت های تبادل لینک . لینک فقط داخل یه صفحه وجود داره ولی در سایت های دوستان در قسمت پیوند ها و در همه جای سایت نشون داده میشه) - این, تاثیرش بهتر از خریدن لینکه.

.......................................

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
توصیه نمیشه دوست عزیز

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
خوده سئو کارها همه میگن خرید نکنید دنبال بک لینک طبیعی باشید

ولی الان بک لینک رو بورس هست ....تبلیغات تو همین فروم چقدر زیاد شده :دی

حتی دیدم خوده سایت سئو بک لینک خریده ......

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199
در مورد اینکه بک لینک باید خرید یا نه بهتره چند نفر که بک لینک خریدن رو پیدا کنی و ازشون بپرسی که تاثیر داشته یا نه - برای من که هیچ تاثیری نداشت - بعضی از بک لینک ها هم هستند که گوگل آن ها را به عنوان اسپم و... شناسایی میکنه و لینک قرار داده شده رو وارد لیست سیاه میکنه - یعنی بک لینک حتی میتونه تاثیر منفی هم داشته باشه! - بک لینک هایی که دوستان ثبت میکنن و غیر رایگان هستن تاثیر بهتری نسبت به بک لینک های خریداری شده دارن - پس بهتره چند نفر رو پیدا کنی که پیج رنک داشته باشن و با اون ها تبادل لینک کنی (بجز سایت های تبادل لینک هوشمند - چون در سایت های تبادل لینک . لینک فقط داخل یه صفحه وجود داره ولی در سایت های دوستان در قسمت پیوند ها و در همه جای سایت نشون داده میشه) - این, تاثیرش بهتر از خریدن لینکه.

.......................................
سلام. دیدم همه جا زیر نوشته ها لینک میدین.. ببینین با محتوا باید بیاین بالا. الان صفحه اصلیتون رو ببینین. همش عکس هست. خودتون رو بذارین جای گوگل ، به وبلاگتون بهایی میدین؟

بالا