برگزیده های پرشین تولز

دفتر مدیر ورزش ...بفرمایید

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
درود

در نظر داشتیم این تاپیک تبدیل به یک بخش مجزا بشه تا بیشتر در معرض دید کاربرها باشه و بتونیم پل ارتباطی بزنیم برای شنیدن بیشتر و بهتر انتقادها و پیشنهادهای کاربران بخش ورزش. اما به دلایلی نشد. در هر حال الان لینک این تاپیک رو توی امضام گذاشتم شاید بیشتر دیده بشه. لطفن با ما در ارتباط باشید تا بتونیم با تعامل دوطرفه فضای بهتری برای بخش ورزش و زیرمجموعه هاش بسازیم. با یاد و سپاس ویژه و فراوان از ساسان و فرزاد بسیار عزیزم که جاشون سبزه...

پاینده باشید
با تشکر

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
چه خبرهایی که با ذکر منبع گذاشتیم و پاک شد و حالا مدیر محترم اینطور خبر میذارن:
25658965347884199242.jpg

خبر با تیتر میذاریم........پاک میشه
خبر رو کامل میذاریم پاک میشه
عنوان خبرگزاری رو های لایت میکنیم ..پاک میشه
خبر نمیذاریم .....پاک میشه
لطفا اگر واقعا این فروم حساب و کتابی داره و ظلم به کاربرا رو نمی پسنده ،یه فرد مسئول دیگه ای غیر از مدیر رنگی یاد شده بیاد پاسخگو باشه یا ایشون رو توجیه کنه یا ما رو
خداشاهده یکی دو هفته است ایشون افتادن به جون کاربرای استقلال

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
چه خبرهایی که با ذکر منبع گذاشتیم و پاک شد و حالا مدیر محترم اینطور خبر میذارن:
25658965347884199242.jpg

خبر با تیتر میذاریم........پاک میشه
خبر رو کامل میذاریم پاک میشه
عنوان خبرگزاری رو های لایت میکنیم ..پاک میشه
خبر نمیذاریم .....پاک میشه
لطفا اگر واقعا این فروم حساب و کتابی داره و ظلم به کاربرا رو نمی پسنده ،یه فرد مسئول دیگه ای غیر از مدیر رنگی یاد شده بیاد پاسخگو باشه یا ایشون رو توجیه کنه یا ما رو
خداشاهده یکی دو هفته است ایشون افتادن به جون کاربرای استقلال
خب... شکرخدا شما با اینطور انتقادها علیرغم همه توهین ها و افتراهایی که میبندید، ما رو روسفیدتر میکنید. اینطور خبر که من گذاشتم کاملا براساس قانونه. اگر لازمه شخص دیگه ای این رو تایید کنه تا شما شاید... شاید بپذیرید، اون بحثی است جدا. درکش هم نیازی به فوق لیسانس و دکترا نداره. فقط تسلط بر زبان فارسی سره میخواد.
این از پاسخ شما...

ضمنا، با لحن زشت و توهین آمیزتون تابحال خیلی کنار آمدیم. اگر میخواید فضای اینجا رو هم تبدیل به فضای تاپیک وقایع فوتبال کنید، مستحضر باشید که طبق قانون برخورد میشه. گفتم که گله ای نباشه...

پاینده باشید

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
با همه ی طرفدارای داش علی لج میکنی یا فقط با ما اینجوری برخورد کردی ؟
با همه ی هوادارای رویانیان لج کردی یا فقط بلدی منو یکماه بن کنی ؟
بعضی وقتا احساس میکنم استقلالی هستی
اگه انتقاد پذیر نیستی میتونی پخ بفرستی پستمو پاک کنم

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
با همه ی طرفدارای داش علی لج میکنی یا فقط با ما اینجوری برخورد کردی ؟
با همه ی هوادارای رویانیان لج کردی یا فقط بلدی منو یکماه بن کنی ؟
بعضی وقتا احساس میکنم استقلالی هستی
اگه انتقاد پذیر نیستی میتونی پخ بفرستی پستمو پاک کنم

درود

پستتون رو پاک نکنید. بذارید بمونه... برای من استقلالی و پرسپولیسی فرقی نداره به ویژه وقتی پای احترام متقابل وسط باشه. علیرغم القایی که تلاش دارید تا انجام بدید، بن شدن شما نه ربطی به آبی و قرمز داشت نه ربطی به کریمی و رویانیان و نه اساسا به فوتبال ایران. اگر همچنان نتونید در پستهاتون احترام به دیگران رو رعایت کنید و به تهمت زدن و انگ بستن ادامه بدید، بازهم همین اتفاق در انتظار شما و سایر کاربرانی هست که نمیتونن این حرمتها رو مراعات کنن.

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
درودپستتون رو پاک نکنید. بذارید بمونه... برای من استقلالی و پرسپولیسی فرقی نداره به ویژه وقتی پای احترام متقابل وسط باشه. علیرغم القایی که تلاش دارید تا انجام بدید، بن شدن شما نه ربطی به آبی و قرمز داشت نه ربطی به کریمی و رویانیان و نه اساسا به فوتبال ایران. اگر همچنان نتونید در پستهاتون احترام به دیگران رو رعایت کنید و به تهمت زدن و انگ بستن ادامه بدید، بازهم همین اتفاق در انتظار شما و سایر کاربرانی هست که نمیتونن این حرمتها رو مراعات کنن.

خسته نباشی اقای مدیر
صبر میکردی سال دیگه جوابم رو میدادی

خجالت نکش،اصلا نمیخواد بخاطر دیر جواب دادن معذرت خواهی کنی

پس بن شدنم بخاطر چی بود ؟
بخاطر این بود که نزاشتم یک همجنس لوات رو تبلیغ کنه؟
به نظرت اگه حرفهای اون آدم منحرف رو بچه ای نابالغ و یا خانومی میدید چی میشد ؟
ها بنظرت چی میشد؟
اگه میخوای با همین سیاست دیکتاتوری پیش بری و با تهدید کارا رو جلو ببری پس دیگه به حرف زدن با شما ادامه نمیدم !!!!!!! ولی اگه میخواین تغییر کنین اینو بدونین که هیچوقت دیر نیست
به عنوان شخصی که "ارشد مدیریت دولتی داره" بهت توصیه میکنم کمی با کاربر های محترم سایت رفیق باشید تا دشمن !!!!!! از اصول یک **** قوی اینه که "در مواقع بحران باید دست زیردستی های خودش رو بگیره ، نه اینکه بزنه زیر پاش" حالا شما بجای بن کردن میتونستی باهام صحبت کنی ، تا الان دوتا از مدیر های محترم با من صحبت کردن و بخاطر ادب و احترامی که به من گذاشتن به حرفشون گوش کردم

جسارت نباشه ولی بهتره یادبگیری بجای تهدید با کاربر ها رابطه ی دوستانه برقرارکنی اقای به اصطلاح مدیر

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
با شخص شما بسیار مدارا کردم. متاسفم از اینکه اکثریت کسانی که حریمها و رعایت نمیکنن بیشتر از خیلی های دیگه اهل مظلوم نمایی هستن... خب خدا رو شکر که خودتون معترف شدید به دلیل بن شدنتون. پس اتهام پست اول به بنده هم نابجا بود... با شما کم صحبت کردم؟ کم قول دادید به من که مراعات میکنید؟ کردید؟ افترایی که خودتون بهش اعتراف کردید افترای کمی بود؟ شما و بقیه رو به عقل سلیم ارجاع میدم... گزارش های تخلف بسیاری از شما آمده و همچنان میاد...

ضمنا... لطفا برای کسی تعیین تکلیف نکنید. من موظف به پاسخ دادن هستم. اما نه الزاما در زمانی که شما دوست دارید. کسی که از ظلم بیزاره، با زبان و کلام خودش هم حق ظلم کردن نداره. اما اگر خلاف مقررات عمل کنید همین روال ادامه خواهد داشت.

شما و سایر دوستان همفکرتون میتونید درجایی فعالیت کنید که هر نوع فحاشی و افترا بستنی آزاده. یا میتونید منتظر روزی باشید که کسی مثل من اینجا نباشه تا اینجا رو هم به سرنوشت همون فضاها دچار کنید.

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
با شخص شما بسیار مدارا کردم. متاسفم از اینکه اکثریت کسانی که حریمها و رعایت نمیکنن بیشتر از خیلی های دیگه اهل مظلوم نمایی هستن... خب خدا رو شکر که خودتون معترف شدید به دلیل بن شدنتون. پس اتهام پست اول به بنده هم نابجا بود... با شما کم صحبت کردم؟ کم قول دادید به من که مراعات میکنید؟ کردید؟ افترایی که خودتون بهش اعتراف کردید افترای کمی بود؟ شما و بقیه رو به عقل سلیم ارجاع میدم... گزارش های تخلف بسیاری از شما آمده و همچنان میاد...

ضمنا... لطفا برای کسی تعیین تکلیف نکنید. من موظف به پاسخ دادن هستم. اما نه الزاما در زمانی که شما دوست دارید. کسی که از ظلم بیزاره، با زبان و کلام خودش هم حق ظلم کردن نداره. اما اگر خلاف مقررات عمل کنید همین روال ادامه خواهد داشت.

شما و سایر دوستان همفکرتون میتونید درجایی فعالیت کنید که هر نوع فحاشی و افترا بستنی آزاده. یا میتونید منتظر روزی باشید که کسی مثل من اینجا نباشه تا اینجا رو هم به سرنوشت همون فضاها دچار کنید.
مرد حسابی چرا مغلطه میکنی،کی افترا زدم بهت !

چرا عوام فریبی میکنی تا از زیر جواب دادن در بری !

من فقط از شما یک سوال پرسیدم و اصلا قصد جسارت نداشتم،اما شما علاقه دارین با سفسطه کردن ذهن بقیه رو به سمتی هدایت کنین که انگار قصد من چیزی غیر از یک سوال ساده بوده

جز این رفتار،انتظار دیگه ای هم نداشتم

همه میتونن بیان حرفای ما دو نفر رو بخونن ، بهتره قضاوت رو بزاریم با عاقلان !!!!!!!!!!

[/SPOILER]

به نظرت اگه حرفهای اون آدم منحرف رو بچه ای نابالغ و یا خانومی میدید چی میشد ؟ ها بنظرت چی میشد؟
اگه میخوای با همین سیاست دیکتاتوری پیش بری و با تهدید کارا رو جلو ببری پس دیگه به حرف زدن با شما ادامه نمیدم !!!!!!! ولی اگه میخواین تغییر کنین اینو بدونین که هیچوقت دیر نیست
به عنوان شخصی که "ارشد مدیریت دولتی داره" بهت توصیه میکنم کمی با کاربر های محترم سایت رفیق باشید تا دشمن !!!!!! از اصول یک **** قوی اینه که "در مواقع بحران باید دست زیردستی های خودش رو بگیره ، نه اینکه بزنه زیر پاش" حالا شما بجای بن کردن میتونستی باهام صحبت کنی ، تا الان دوتا از مدیر های محترم با من صحبت کردن و بخاطر ادب و احترامی که به من گذاشتن به حرفشون گوش کردم

جسارت نباشه ولی بهتره یادبگیری بجای تهدید با کاربر ها رابطه ی دوستانه برقرارکنی اقای به اصطلاح مدیر

حرفامو بالا گفتم

قضاوت باشه با کاربر های فهیم انجمن ، موفق و سربلند باشید !!!!!!!!!!!!!!!!!!

به نظرت اگه حرفهای اون آدم منحرف رو بچه ای نابالغ و یا خانومی میدید چی میشد ؟ ها بنظرت چی میشد؟

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
به کاری که کردم شک ندارم تا پاکش کنم... همچنان بر اصولم مبنی بر جلوگیری از بی احترامی و تهمت و افترای کاربرها به هم، پایبندم. اینکه حرفی ندارید هم طبیعیه... امیدوارم در دوران ارشد به شما آموزش نداده باشن که هرکس هر رفتاری کرد مجاز و قابل پذیرشه...

پ ن : ضمنا چون هر چند دقیقه یکبار میاید و ادیت میکنید، این رو هم اضافه کنم که متن پستهای شما و همچنین تعهدات ضمنی که به من دادید برای رعایت مقررات فعالیت قابل انتشاره. اگر خیلی به قضاوت وجدانهای آگاه اعتقاد دارید، لازم بشه اونها رو هم منتشر میکنم تا وجدانهای آگاه بدونن که شما بی مقدمه و از سر هوا و هوس بن نشدید. همین تهمتهای شما به بنده هم که خودتون ردش کردید، نشانه ایه برای وجدانهای آگاه...

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خب... حرفاتون رو هم که عوض میکنید... اول از پاک شدن پستم حرف میزنید و بعد پاک میکنید. من واقعا در برخورد با شما موندم... سفسطه؟ از زیرجواب در رفتن؟ شما جواب نگرفتید هنوز؟

از من پرسیدید بخاطر طرفداری از کریمی و رویانیان بنتون کردم؟ این سوال اولتون بود (بماند توجیهتون مبنی بر استقلالی بودن من!!!)

خودتون جواب دادید :
پس بن شدنم بخاطر چی بود ؟ بخاطر این بود که نزاشتم یک همجنس لوات رو تبلیغ کنه؟

شما نذاشتید کسی چیزی رو تبلیغ کنه؟ شما علنا و در فضایی که همه میدیدن کسی رو متهم به فعل شنیعی میکنید و از خودتون راضی هم هستید؟ باید به شما مدال میدادم؟ تشکر میکردم ازتون؟ شما اگر قصدتون اصلاح بود با یه ریپورت ساده جلوی اشتباه طرف رو میگرفتید نه اینکه نه یکبار که چندبار طرف رو متهم به فعلی بکنید که در پیغام خصوصی التماس کنه که اینکاره نیست و شما دارید با شخصیتش بازی میکنید... در دوره ارشد مدیریت اینها رو بهتون یادآوری کردن؟ که با آبروی مردم بازی کنید بخاطر اینکه یه وقت خانومی رد نشه و نبینه؟ احسنت بر شما...
این شما هستید که با کش دادن این داستان قصد فرار از زیر مسوولیت دارید... شما با آبروی افراد بازی کردید. این جواب برای بن شما کافی نیست؟ یک در میلیارد اگر احتمال میدادید که اشتباه میکنید هم نباید این کار رو میکردید. چندبار تمنا کردیم که فقط ریپورت کنید و شخصا جواب ندید؟ این سفسطه است؟ اگر نبود احترامی که برای کاربران اینجا داشتم و البته برای مدیرانی که به من اعتماد کردن وقت ارزشمندم رو برای بحث در باره مساله به این روشنی تلف نمیکردم...
تهمت خطای بزرگیه آقا... نمیدونید بدونید... بدون اطلاع و آگاهی کسی رو خطاب کردن خطای بزرگیه... شما فقط یک ماه بن شدید... در مقابل بازی با آبروی یک آدم که اتهامش هم اثبات نشده بود.
بذارید عاقلان و کاربران فهیم اینجا بدونن چه کسی اونها رو به شهادت میطلبه و بابت چی... برای رسیدگی به خطای من هم مرجع بالاتری هست. به اونها عارض بشید تا من هم مستنداتم رو رو کنم تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد...

شما یک عذرخواهی بزرگ به کسی که بدون آگاهی و اطلاع با آبروش بازی کردید بدهکارید. این رو با وجدانتون حل کنید... باقی بماند...

Last edited:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
اینکه طرف توی پیام خصوصی فحش ناموسی بفرسته چه معنی ای میده از نظر شما !!! اول از من بپرسید چه اتفاقاتی افتاده بعدا حرف بزنید

بهتره یکطرفه به سمت قاضی نرید !!! وقتی از هیچ چیزی خبر ندارین بهتره حرف نزنید تا اینطوری رسوا نشید

پست های اون آقا پاک شده وگرنه همیشه از همجنس بازها حمایت میکرد
وقتی پست های اون آدم کثیف پاک شده الان چطوری بیام به شما ثابت کنم !!!!!!!!!! به نظرت چرا پست های طرف پاک شد.یکم فکر کن خودت !!!! به نظرت چرا طرف بن دائم شد

شما یک عذر خواهی به من بدهکار هستین

طرف فحش ناموسی فرستاد ولی سکوت کردم.فقط گزارش دادم که خوشبختانه قانونی باهاش برخورد کردن

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
ریپورت آقا... ریپورت... حتی پیغام خصوصی توهین آمیز رو هم میتونستید ریپورت کنید تا اگر فحش ناموس داده بود بن دائمش میکرم... شما میخوای قانون رو خودت اجرا کنی و این شدنی نیست... اونچه که گزارش میشه چه از طریق همکاران و چه از طریق ریپورت کاربران منبع من برای برخورده... شما نمیخوای ریپورت کنی و خودت برخورد میکنی مشکل من نیست...

بازهم که تهمت زدید... حالا من یکطرف رفتم به قاضی یا شما؟ من پیغام رو ندیده باید حدس بزنم که طرف چه برخوردی با جنابعالی داشته که تصمیم بگیرم؟ من علم غیب ندارم... دیگران رو نمیدونم... رسوا شدن من توسط ادله بسسیار محکم شما هم که دیگه آخرش بود...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
شما یک عذر خواهی به من بدهکار هستین

طرف فحش ناموسی فرستاد ولی سکوت کردم.فقط گزارش دادم که خوشبختانه قانونی باهاش برخورد کردن

باهاش برخورد هم شد و من عذرخواهی بدهکارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عالی بود...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
نکته آخر... شما مرجع رسیدگی نیستید... گفته ها و ادعاهای شما پر از تناقضه... حتی اگر هم اون کاربر مرتکب تخلفی شده و اون تخلف منجر به محکومیتش شده باشه، رفع مسوولیت از تخلف شما نمیکنه... برخورد با تخلف ایشون بجای خود و با تخلف شما هم بجای خود...

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
باهاش برخورد هم شد و من عذرخواهی بدهکارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عالی بود...
شما به دلیل بن کردن بی مورد یک عذر خواهی به من بدهکار هستید !!!!!!!

چرا سعی داری حرف های منو جوری که خودت دوست داری معنی کنی !!!!!!!!

حرف های من اینجا تموم شده است

عاقلان دانند حق با کی بوده

Last edited by a moderator:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
بی مورد!!!!!!!!!!!! راست گفتن که کسی که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار کرد... شاد باشید

shokri1221

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام خدمت مدیر محترم
اقا چهارمین ورزش محبوب دنیا یه تاپیک جدا نداره اومدین تو جمع ورزش های راکتی قرار دادین این درست نیس به نظر من

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
با سلام خدمت مدیر محترم
اقا چهارمین ورزش محبوب دنیا یه تاپیک جدا نداره اومدین تو جمع ورزش های راکتی قرار دادین این درست نیس به نظر من
درود

ترکیب تاپیکها بخاطر استقبال اندک کاربرها از اونها صورت میگیره. مسلما اگر تنیس یا هر ورزش دیگه ای اونقدر مورداقبال کاربرها باشه که فعالیت جدی در اون داشته باشن، تاپیک مستقل براش ایجاد میکنیم.
اگر بنا رو بر این بذاریم که برای هر ورزشی یک تاپیک جدا داشته باشه با انبوهی از تاپیکها مواجه میشیم که شاید سالی یک پست هم نخورن. من مشتاق تاپیک جدا برای تنیس هستم. اما میزان فعالیت هم شرطه... من مدتی به تاپیک شما وقت میدم. با توجه به اینکه تازه وارد هستید، چنانچه فعالیت شما در اون تاپیک بصورت مستمر نباشه و صرفا به جهت بالا بردن تعداد پستهاتون باشه و ضمنا دیگران هم استقبال جدی از اون تاپیک نکنن، با تاپیک قبلی ادغام خواهد شد...

پاینده باشید

بالا