برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

YARAY

Registered User
لایک‌ها
164
قسمت تایم لاین تاپاتالک خیلی افتضاحه،وقتی پایین صفحه قراره تاپیکای بعدی لود بشه دوباره از اولین تاپیک هی تکرار میشه،نمیدونم فقط من این مشکلو دارم یا همه،باز یه تستی بکنید،ممنون.

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
قسمت تایم لاین تاپاتالک خیلی افتضاحه،وقتی پایین صفحه قراره تاپیکای بعدی لود بشه دوباره از اولین تاپیک هی تکرار میشه،نمیدونم فقط من این مشکلو دارم یا همه،باز یه تستی بکنید،ممنون.
اره عزیز
تایید میشن

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
سلام.
چرا تا هنگامی که وارد اکانت خود نمیشم نمی تونم پاتوق رو ببینیم؟
راست میگی :eek:o_O درسته
یاد حرف یکی از کاربرا که فکر کنم مدیر بود افتادم موقع افتتاح پاتوق گفت خیالتون راحت اینجا(پاتوق) محافظت شدست
اول متوجه نشدم اما الان مثل اینکه مشخص شد چرا این حرفو زد :D من اطلاعاتم تو وبمستری صفره اما بنظر میاد پاتوق از نوعی محافظت برخورداره فکر میکنم نوشته های پاتوق رو از دسترسه موتورهای جستجو خارج کردن چندتا نوشته از بخش پاتوق رو سرچ کردم گوگل پیداشون نکرد حتی persiantools رو هم جلوش نوشتم بازم پیدا نکرد اما توی تاپیکهای دیگه غیر از پاتوق نوشتهای کاربرا رو گوگل پیدا میکنه
کسایی که به وبمستری واردن یه نگاه بندازن
اِی مدیرای شیطون :general703:

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
یاد حرف یکی از کاربرا که فکر کنم مدیر بود افتادم موقع افتتاح پاتوق گفت خیالتون راحت اینجا(پاتوق) محافظت شدست
اول متوجه نشدم اما الان مثل اینکه مشخص شد چرا این حرفو زد :D من اطلاعاتم تو وبمستری صفره اما بنظر میاد پاتوق از نوعی محافظت برخورداره فکر میکنم نوشته های پاتوق رو از دسترسه موتورهای جستجو خارج کردن چندتا نوشته از بخش پاتوق رو سرچ کردم گوگل پیداشون نکرد حتی persiantools رو هم جلوش نوشتم بازم پیدا نکرد اما توی تاپیکهای دیگه غیر از پاتوق نوشتهای کاربرا رو گوگل پیدا میکنه
P30World هم از همین روش استفاده کرده برای باز نگه داشتن بخش های مربوط به فیلم و موسیقی،نمی دونم چرا اینجا انجام نمیشه...

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
مدیریت محترم سایت جناب @ehsan
این مدیر modernyanni چون چند وقت پیش مشتری یه گوشی ما با قیمت بزخری بود و من بهش ندادم باهام لج کرده و رفتارش در شان و شخصیت مدیر بودن سایت بزرگی مثل پرشین تولز نیست.همینجوری الکی میاد تایپیکارو حذف میکنه.حداقل باید احترام افراد سابقه دار رو نگه داره.من میگم 2 3 ساعت دیگه عکس میزارم یعنی میزارم نیو یوزر نیستم که دروغ بگم و کلاهبرداری کنم.
از تون میخوام سریعا از مدیریت اخراج و از فروم بیرونش کنید.
با تشکر

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
این مدیر modernyanni چون چند وقت پیش مشتری یه گوشی ما با قیمت بزخری بود و من بهش ندادم باهام لج کرده و رفتارش در شان و شخصیت مدیر بودن سایت بزرگی مثل پرشین تولز نیست.همینجوری الکی میاد تایپیکارو حذف میکنه.حداقل باید احترام افراد سابقه دار رو نگه داره.من میگم 2 3 ساعت دیگه عکس میزارم یعنی میزارم نیو یوزر نیستم که دروغ بگم و کلاهبرداری کنم.
با تشکر

قبل از قضاوت متعصبانه بهتر نیست قوانین فروم را مطالعه کرده و سپس فعالیت کنید ؟!

Captssure.JPG

http://forum.persiantools.com/threa...مزایده،قیمت-گذاری،امتیازدهی-بازارچه-و.528700/

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
با تشکر
کاربر محترم
نخست در مواردی که در بازارچه به مشکل بر می خورید به مدیران بازارچه و در مراحل بعدی به مدیران ارشد فروم مراجعه کنید. بدیهی است که ادمین سایت به این موارد جزئی رسیدگی نمی کند.
دوم مطابق تبصره 5 قانون عکس با نام کاربری از مجموعه قوانین بازارچه:
اگر تاپیک فروش کالا فاقد عکس با نام کاربری و مشخصات باشد، به محض مشاهده حذف خواهد شد. تهیه تصویر مذکور قبل از ارسال تاپیک الزامی است و به درخواست مهلت یا اشاراتی با محتوای اینکه این عکس بزودی قرار داده خواهد شد، توجهی نخواهد شد. (ایجاد تاپیک فروش کالا بدون عکس قانونی از آن، تخلّف محسوب می‌شود.)
در خصوص مورد بالا هر چه سابقه کاربر بیشتر باشد با سختگیری بیشتری برخورد خواهد شد چرا که از یک کاربر با سابقه انتظار بیشتری در رعایت دقیق تر و جدی تر قوانین می رود.
همچنین مطابق تبصره 6 این قوانین:
متخلّفین از این قانون در مرحله اول با حذف فوری تاپیک، در مراحل بعدی حذف تاپیک و اخطار با نمره منفی و در صورت اصرار بر ادامه تخلّف، با محدودیّت دسترسی جریمه خواهند شد.
همکاران محترم بازارچه در صورت تکرار تخلف می بایست موارد را گزارش کنند تا مراحل بعدی برخورد از جمله محدودیت دسترسی کاربر متخلف اعمال شود.
بنابراین مواردی که بدان معترض هستید وارد نیست. اگر هر یک از اعضای تیم مدیریتی بازارچه در حین اجرای قوانین به شما توهین کرده اند موارد را از طریق "گزارش تخلف" اطلاع دهید تا بررسی شود.

The Mechanic

Registered User
لایک‌ها
1,696

P30World هم از همین روش استفاده کرده برای باز نگه داشتن بخش های مربوط به فیلم و موسیقی،نمی دونم چرا اینجا انجام نمیشه...
اگه اون طوری هستش همه اینجا میگن که گفت و گوی آزاد رو آزاد کنید پس از این روش استفاده کنن و اونجا رو آزاد کنن دیگه
این طور خوب نیست؟

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
قبل از قضاوت متعصبانه بهتر نیست قوانین فروم را مطالعه کرده و سپس فعالیت کنید ؟!

مشاهده پیوست 640811

http://forum.persiantools.com/threa...مزایده،قیمت-گذاری،امتیازدهی-بازارچه-و.528700/
نخیر بحث این نیست ایشون با بنده مشکل داره.واقعا مدیران اینجا قبل حضور این آقا خیلی آدمای خوب و منطقی محسوب میشدن من جمله شما.ولی ایشون یه جوریه انگار نرمال نیست و ابهت مدیران رو از بین برده.برای خودتون میگم بیرونش کنید و گرنه من که فعالیت آنچنانی ندارم.

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
جز اخلاق خوب تاحالا هیچ چیز دیگه ای از modern yani ندیدم

rz76900

Registered User
لایک‌ها
21
من تازه کار هستم 1- اینجا چه جوری باید پخ داد (پیام خصوصی) 2- اینجا چه جوری میشه داخل امضا کد اچ تی ام ال و جاوا وارد کرد؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

.......................................

saeednot

Registered User
لایک‌ها
282
عرض ادب خدمت مدیران محترم.
لطفا یکم تنظیمات مربوط به جستجو تو فوروم رو پیشرفته تر کنید.وقتی جستجو میکنیم بدون هیچ ترتیبی موضوعات یافته شده رو نشون میده!مثلا من اگه بخوام جستجو بر اساس تاریخ کنم نمیشه و موضوعات یافت شده یکی برای سال 2008 هست و بعدی بطور مثال برای 2013 و...
ممنون

saeednot

Registered User
لایک‌ها
282

ali-peugeot

Registered User
لایک‌ها
13
درود
من نمیتونم امضام رو ویراش بکنم همون جور که حدس میزدم و دوستان گفتن بخاطر پست های پایینمه!!
پست هام به چندتا باید برسه تا بتونم ویرایش بکنم؟؟؟
مرسی

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
درود
من نمیتونم امضام رو ویراش بکنم همون جور که حدس میزدم و دوستان گفتن بخاطر پست های پایینمه!!
پست هام به چندتا باید برسه تا بتونم ویرایش بکنم؟؟؟
مرسی
بیشتر از 70 تا 100

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
کی میخوای درست کنی

Sent from my iPhone 2G using tapatalk

saeednot

Registered User
لایک‌ها
282
عرض ادب خدمت مدیران محترم.
لطفا یکم تنظیمات مربوط به جستجو تو فوروم رو پیشرفته تر کنید.وقتی جستجو میکنیم بدون هیچ ترتیبی موضوعات یافته شده رو نشون میده!مثلا من اگه بخوام جستجو بر اساس تاریخ کنم نمیشه و موضوعات یافت شده یکی برای سال 2008 هست و بعدی بطور مثال برای 2013 و...
ممنون

bazkhan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
امیدوارم این سوال رو توی تایپیک مربوطه فرستاده باشم
ظاهرا دسترسی من به انجمن‌های پرشین تولز مسدود شده. من در بازار عمومی با حساب کاربری armashir21 لباس می‌فروشم و برای فروشنده معتبر شدن وجه رو به حساب سایت واریز کردم و ایمیل هم زدم و بررسی داشت می‌شد. بعد از آخرین ایمیلم که ارسال فیش واریزی بوده دسترسی من به انجمن مسدود شده. الان با این حساب موقتی اومدم که مشکلم رو مطرح کنم.
لطفا دوستان راهنمایی کنن که آیا خطایی از من سر زده یا این مشکل طبیعی هست؟ چون همه چیز رو طبق قوانین پرشین تولز فرستادم و هیچ مشکلی وجود نداشت.
با تشکر

100.jpg

بالا