برگزیده های پرشین تولز

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

AmisPT

Registered User
لایک‌ها
4
بله خودم نصب کردم آموزش نصبش را هم گذاشتم توی همین تاپیک
adsl و همه امکاناتی که با فریمور اصلی داره بخوبی جواب میده حتی با امکانات و تنظیمات بیشتر. مثلا فریمور اصلی با هارد 3 ترا مشکل داشت با openwrt براحتی با dlna و samba توی شبکه share میشه
همچنین امکانات متنوع دیگه ای مثل پرینتر سرور حرفه ای - dlna - samba - دانلود منیجر (torrent and usenet - pyload or aria2) - انواع v.p.n و پرو.کسی - اتصال هاب usb - وبکم بعنوان دوربین مداربسته - اتصال ایستگاه هواشناسی - استریم صدا و ویدیو و عکس - مانیتورینگ پیشرفته شبکه - فایروال و روتر حرفه ای - وب سرور - ایمیل سرور - ddns - افزایش حافظه فلش و رم توسط usb flash memory - ه.ک وایرلس و امکانات متنوع مدیریت وایرلس - اتصال پایگاههای داده - voip - 3g - .....
.3g هم روش جواب میده من خودم نداشتم که تست کنم اما آموزش راه اندازیش توی سایتش هست.
روی bcm63xx نصب نکردم بدرد کسانی میخوره که از 3g میخوان رو این مدلها استفاده کنند وگرنه adsl که جواب نمیده فعلا بقیه امکاناتش هم که مشکلی نداره و مشترک هست.

صفحه 50 پست 990 به بعد البته پست 990 مربوط به ساختن فریمور با تنظیمات شخصی هست که فقط مخصوص افراد حرفه ای هست شما میتونید از فریمور آماده پست 995 استفاده کنید سعی میکنم هر 40 روز آپدیتش کنم.

ممنون به خاطر توضیحاتتون
من هم جز اولین نفراتی بودم که این مودم رو خریدم البته مودم سری n رو چون اون موقع سری n+ هنوز نیومده بود اون هم به خاطر لینوکسی بودنش و Broadcom SOC که روش هست و قصد داشتم OpenWRT رو روش نصب کنم که تا حالا وقت نشده فقط نمیدونم چرا نتونستند هنوز ADSL رو روی این مدل راه بندازند ...
یه درخواست داشتم اگه براتون مقدور هست و هتوز نبستیدش یه عکس از بردش بزارید دوست دارم بدونیم چه چیپهایی روی مدل n+ هست عکس از مدل n+ من ندیدم می خوام بدونم چه پلتفرمی هست و چه چیپهایی استفاده کرده
قبلا قرار بود یه دانگل 3g از آقای آشنا بگیرم که مشکلی پیش اومد نشد شاید وسوسه بشم یه مودم n+ و یه دانگل 3g بگیرم :)
ممنون

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
ممنون به خاطر توضیحاتتون
من هم جز اولین نفراتی بودم که این مودم رو خریدم البته مودم سری n رو چون اون موقع سری n+ هنوز نیومده بود اون هم به خاطر لینوکسی بودنش و Broadcom SOC که روش هست و قصد داشتم OpenWRT رو روش نصب کنم که تا حالا وقت نشده فقط نمیدونم چرا نتونستند هنوز ADSL رو روی این مدل راه بندازند ...
یه درخواست داشتم اگه براتون مقدور هست و هتوز نبستیدش یه عکس از بردش بزارید دوست دارم بدونیم چه چیپهایی روی مدل n+ هست عکس از مدل n+ من ندیدم می خوام بدونم چه پلتفرمی هست و چه چیپهایی استفاده کرده
قبلا قرار بود یه دانگل 3g از آقای آشنا بگیرم که مشکلی پیش اومد نشد شاید وسوسه بشم یه مودم n+ و یه دانگل 3g بگیرم :)
ممنون
مودم را بستم اما این چند روز اگر وقت شد رو دو تا دیگه هم نصب میکنم حتما عکس میگیرم و اینجا میزارم. البته اینجا مشخصات و عکس بردش هست http://wiki.openwrt.org/toh/astoria/arv7510pw22 .

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
مودم را بستم اما این چند روز اگر وقت شد رو دو تا دیگه هم نصب میکنم حتما عکس میگیرم و اینجا میزارم. البته اینجا مشخصات و عکس بردش هست http://wiki.openwrt.org/toh/astoria/arv7510pw22 .
شما اتصال vp*n رو لطفا چک کن بعد خبر بده
چون برام خیلی مهمه و میخوام حتما از این مودم ها بگیرم

poshtiban

Registered User
لایک‌ها
9
سلام.
دوستان مودم من هم با کانت شدن به دیوایس های وایرلس مشکل پیدا کرده و از ریبوت مودم تا 4-5 گرفته تا کارای دیگه ای که به ذهنم می رسید نشد که مشکل حل بشه.
با توجه به اینکه احتمالا مشکل سخت افزاری وجود نداره آیا هنوز می شه روی مودم معمولی N فریم ورک رو آپگرید کرد ؟!
تاکید می کنم مودم من N معمولی هست و + نیست.
آیا راهی وجود داره برای رفع مشکل ؟
اگر احیانا بشه فرم ورک رو آپگرید کرد نیاز به همون ماژول تبدیل USB به سریال هست ؟

AmisPT

Registered User
لایک‌ها
4

دقیقا سوال من هم همین هست میخوام بدونم دقیقا همین بورد هست ؟ از طرفی روی چیپ اصلی چیزی نوشته نشده نمیدونم شاید هم پاک شده به هر حال بیشتر مد نظرم مشخصات چیپ های روی کارت هست ممنون میشم عکسهاش رو برام بفرستید

behzad_20052006

Registered User
لایک‌ها
39
ممنون میشم قیمت همکاری و خرید عمده مدل های موجود رو برام ارسال کنید

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
شما اتصال vp*n رو لطفا چک کن بعد خبر بده
چون برام خیلی مهمه و میخوام حتما از این مودم ها بگیرم

باشه تا فردا تست میکنم و آموزشش را قرار میدم.

سلام.
دوستان مودم من هم با کانت شدن به دیوایس های وایرلس مشکل پیدا کرده و از ریبوت مودم تا 4-5 گرفته تا کارای دیگه ای که به ذهنم می رسید نشد که مشکل حل بشه.
با توجه به اینکه احتمالا مشکل سخت افزاری وجود نداره آیا هنوز می شه روی مودم معمولی N فریم ورک رو آپگرید کرد ؟!
تاکید می کنم مودم من N معمولی هست و + نیست.
آیا راهی وجود داره برای رفع مشکل ؟
اگر احیانا بشه فرم ورک رو آپگرید کرد نیاز به همون ماژول تبدیل USB به سریال هست ؟

دقیقا مشکلتون چیه؟
آخرین ورژن 83 هست که میتونید از داخل صفحه تنظیمات خود مودم براحتی آپگرید کنید فقط چون دو مورد داشتم که از فریمور 61 به 83 آپگرید کردم و وای فای کار نمیکرد حتما قبل از ریختن 83 اول 70 را بریزید بعد 83 وگرنه مجبور میشید دوباره 61 را بریزید تا وای فای فعال بشه. بعد از آپگرید هم حتما با سوزن ریست کنید. https://www.dropbox.com/sh/ii5rp5o43evlbt6/QFjF-Q7yEl

دقیقا سوال من هم همین هست میخوام بدونم دقیقا همین بورد هست ؟ از طرفی روی چیپ اصلی چیزی نوشته نشده نمیدونم شاید هم پاک شده به هر حال بیشتر مد نظرم مشخصات چیپ های روی کارت هست ممنون میشم عکسهاش رو برام بفرستید

مشخصاتش دقیقا همینها هست من با خود بورد هم چک کردم. عکس هم هر وقت گرفتم همینجا قرار میدم.

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
ممنون میشم قیمت همکاری و خرید عمده مدل های موجود رو برام ارسال کنید
سلام
سه مدل مودم موجود است
قیمتهای یوزر در پست اول هست.قیمت همکار بستگی به خرید اولتان دارد از ده تا سی درصد تخفیف همکاره

behzad353

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه مورد بود اینجوری درست شد. شما هم امتحان کن ببین درست میشه یا نه/
مودم را خاموش کنید دکمه Reset را نگه دارید و درحالی که دکمه را نگه داشتید برق مودم را وصل کنید 30 ثانیه دکمه را نگه دارید و بعد رها کنید. کمی صبر کنید دوباره مودم را از برق بکشید و مرحله قبل را اجرا کنید اینبار 5 ثانیه دکمه را نگه دارید و به این آدرس برید http://192.168.0.1 از سمت چپ گزینه تنظیمات کارخانه را بزنید و بزاری مودم ریبوت بشه و بیاد بالا .

سلام مجدد
آقا با اين روشي كه فرموديد بالاخره درست شد اما مشكلي كه داره اينه كه با تغيير پسورد وايرلس دوباره آنتن ميره و بايد دوباره ريست بشه تا وايرلس بياد با جناب آشنا صحبت كردم گفتند كه اينجا مطرح كنم
راهي براي رفع اين مشكل هست؟

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام مجدد
آقا با اين روشي كه فرموديد بالاخره درست شد اما مشكلي كه داره اينه كه با تغيير پسورد وايرلس دوباره آنتن ميره و بايد دوباره ريست بشه تا وايرلس بياد با جناب آشنا صحبت كردم گفتند كه اينجا مطرح كنم
راهي براي رفع اين مشكل هست؟

منظورتون از ریست همون ریست کارخونه هست دیگه درسته؟
یکبار بعد از اینکه ریست کردید وایرلس را از تنظیمات غیر فعال کنید و پسوردش را تغییر بدید بعد فعال کنید ببینید درست میشه یا نه
مشکل شما نرم افزاری هست اگر براتون مقدور هست opnenwrt یا بکاپ ورژن 39 که جدید تر هست را باید رو فلش مموری رایت کنید.

ahmadnesurf

Registered User
لایک‌ها
32
سلام مودم های ای دی اس ال چند تا انتن داره و اینکه ایا امکان تنظیم کردن v p n در داخل خود مودم هست با تشکر

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
منظورتون از ریست همون ریست کارخونه هست دیگه درسته؟
یکبار بعد از اینکه ریست کردید وایرلس را از تنظیمات غیر فعال کنید و پسوردش را تغییر بدید بعد فعال کنید ببینید درست میشه یا نه
مشکل شما نرم افزاری هست اگر براتون مقدور هست opnenwrt یا بکاپ ورژن 39 که جدید تر هست را باید رو فلش مموری رایت کنید.
وی پی ان رو تست نکردید ببینید جواب میگیرید یا خیر ؟

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
وی پی ان رو تست نکردید ببینید جواب میگیرید یا خیر ؟

اپن وی پی ان را تست کردم جواب داد فقط فرصت نکردم آموزشش را بنویسم این آموزشش هست
همچنین انواع دیگه تونل هم میشه روش راه اندازی کرد توی گوگل سرچ کنید پیدا میکنید

AmirKhan_0o0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
توی فرم ور جدید امکان اندازه گیری میزان مصرف هر مک آی پی هست؟؟

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183

virusman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام من داخل دانگل ایم سیم کارت رایتل گذاشتم گفت آنلاک کد بده هرچی کد سیم کارت رو زدم قبول نکرد و دستگاه قفل شد
الان هر سیم کارتی بزارم میگه only the specified sim/usim can be used on the device
چطوری میشه درستش کرد ؟؟؟

وقتی هم که دانگل به سیستم وصل هر چند دقیقه قطع میشه و دوباره وصل میشه ( انگار دانگل رو خارج کردم و دوباره به پورت usb زدم )

Last edited:

virusman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
الان اصلا کد قبول نمیکنه ، وقتی سیم کارت رو میزارم پین کد 4 رقمی سیم کارت رو قبول میکنه بعد ارور میده

بالا