برگزیده های پرشین تولز

کلاس کامپیوتر برنامه نویسی یا شبکه برم؟

DEX33ER

Registered User
لایک‌ها
209
دوستان من میخواستم در کنار دانشگاه البته امسال وارد میشم ولی رشته کامپیوتره یه کلاس کامپیوتر هم برم.حالا میخواستم ببینم بنظر شما کدوم از نظر بکار اومدن و مهمتر بازارکار بعده ها با مدرک گرفتن و صد البته مطالعه و فعالیت زیاد، بهتره؟ من به هر دو علاقه دارم و آشنایی هم دارم مثلا برنامه نویسی قبلا کلی کتابای پرقطر در مورد. Net و vb خوندم و..... راستی اگه مثلا میگین برنامه نویسی لطفا زبانم مشخص کنید یا شبکه بگین مایکروسافت یا سیسکو یا چمیدونم امنیت و لینوکس اینا.بازار کار مهمه برام
سوالم دیگم هم اینه که تو مشهد جایی رو میناسید بهتر باشه؟
ممنونم

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

DEX33ER

Registered User
لایک‌ها
209
؟؟؟

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
برای برنامه نویسی برید برنامه نویسی برای سیستم عامل های اندروید و ios یاد بگیرید که هم خوشبختانه هنوز رو به افول نرفته و هم در طول بازه زمانی کمی می تونید اقدام به یادگیری کنید و کسب درامد کنید. دور برنامه نویسی های تحت وب رو خط بکشید که بازار کارش در میهن عنزیزمان روز به روز رو به افوله و تمامی پروژه های نون آب دار رو به نور چشمی های عنزیزتر از جانشان می دهند و پروژه های کوچک تر هم که دوستانی هستند که بجای اینکه با قیمت خوب کار خوب تحویل مشتری بدن با قیمت ناچیز سر و تهش رو هم میارن و هم به کار و هم به بازار کار طراحی و برنامه نویسی وب گند می زنند. الان بنده عنقریب به هفت ساله بود در این زمینه مشغول بودم و با عندوه بسیار از زمانی که برای این کار صرف کردم عطایش را به لقایش بخشیدم

Last edited:

Paraziiit

Registered User
لایک‌ها
115
احتمالا فناوری اطلاعات.

برای برنامه نویسی برید برنامه نویسی برای سیستم عامل های اندروید و ios یاد بگیرید که هم خوشبختانه هنوز رو به افول نرفته و هم در طول بازه زمانی کمی می تونید اقدام به یادگیری کنید و کسب درامد کنید. دور برنامه نویسی های تحت وب رو خط بکشید که بازار کارش در میهن عنزیزمان روز به روز رو به افوله و تمامی پروژه های نون آب دار رو به نور چشمی های عنزیزتر از جانشان می دهند و پروژه های کوچک تر هم که دوستانی هستند که بجای اینکه با قیمت خوب کار خوب تحویل مشتری بدن با قیمت ناچیز سر و تهش رو هم میارن و هم به کار و هم به بازار کار طراحی و برنامه نویسی وب گند می زنند. الان بنده عنقریب به هفت ساله بود در این زمینه مشغول بودم و با عندوه بسیار از زمانی که برای این کار صرف کردم عطایش را به لقایش بخشیدم

بنده سخنان دوست عزیزمون رو تایید می کنم ولی بازم به خودتون بستگی داره خوشبختانه کار کامپیوتر کاری هست که شما در منزل هم می تونید پیگیر کار باشید .
ولی از اونجایی که رشته شما می خواید فناوری اطلاعات را انتخاب کنید زبان C# رو فرا خواهید گرفت و با بحث های شبکه هم آشنا خواهید شد پس لازم به کلاس نیست .
ولی اگه دوست دار پیشرفت هستید می تونید زبان برنامه نویسی رو با خانواده C شروع کنید و همین طور شبکه رو از شبکه + شروع کنید و بعد به سمت مایکروسافت بروید چون به رشته ی احتمالی بیشتر می خوره ولی از لحاظ سطح بندی مدارک سیسکو مخصوصا آرشیتک شبکه که تجربه 10 ساله می طلبه از ارزش بیشتری برخوردار هست .

DEX33ER

Registered User
لایک‌ها
209
بنده سخنان دوست عزیزمون رو تایید می کنم ولی بازم به خودتون بستگی داره خوشبختانه کار کامپیوتر کاری هست که شما در منزل هم می تونید پیگیر کار باشید .
ولی از اونجایی که رشته شما می خواید فناوری اطلاعات را انتخاب کنید زبان C# رو فرا خواهید گرفت و با بحث های شبکه هم آشنا خواهید شد پس لازم به کلاس نیست .
ولی اگه دوست دار پیشرفت هستید می تونید زبان برنامه نویسی رو با خانواده C شروع کنید و همین طور شبکه رو از شبکه + شروع کنید و بعد به سمت مایکروسافت بروید چون به رشته ی احتمالی بیشتر می خوره ولی از لحاظ سطح بندی مدارک سیسکو مخصوصا آرشیتک شبکه که تجربه 10 ساله می طلبه از ارزش بیشتری برخوردار هست .
خوب دوست عزیز پس شد یا برنامه نویسی آندروید و آی او اس یا شبکه.اگر بخوام شبکه برم بعد network+ به سمت مایکروسافت بهتره برم یا سیسکو؟ کدوم آیندش بهتره؟ برای سیسکو به مشکل مدرک گرفتن یا چمیدونم سختی و اطلاعات پیش نیاز نمیخورم؟
خیلی ممنونم از همه

Paraziiit

Registered User
لایک‌ها
115
کلا بحث شبکه بحث سنگینی هست گفتم در پست قبل شما اگه بخواید وارد شبکه بشید اگه رشته فن آوری اطلاعات و همین طور برنامه نویسی اندروئید را فرا بگیرید بهترین گزینه مایکروسافت هست و همین طور بحث پایگاه داده هم پیش میاد اگه بخواید نرم افزار آنلاین طراحی کنید .

shs1366

Registered User
لایک‌ها
15
موفق باشید ، یه پیشنهاد برای کوتاه کردن لینک هاتون از سایت www.mwow.in استفاده کنید تا علاوه بر کوتاه کردن لینک یه بک لینک از سایت رنک 4 بگیرید ، این سایت رنک گوگل 4 داره!

DEX33ER

Registered User
لایک‌ها
209
موفق باشید ، یه پیشنهاد برای کوتاه کردن لینک هاتون از سایت www.mwow.in استفاده کنید تا علاوه بر کوتاه کردن لینک یه بک لینک از سایت رنک 4 بگیرید ، این سایت رنک گوگل 4 داره!
عجب[emoji58]

aligator2006

Registered User
لایک‌ها
43
سلام دوست عزیز

نمیشه گفت با نظر دوستان مخالفم ولی من یه چیز دیگه خدمتت عرض میکنم

تا شما ندونی به کدوم شاخه بیشتر علاقه داری ( برنامه نویسی یا شبکه ) هیچوقت نمیتونی تصمیم درستی بگیری . به نظر من یکی دو ترم دانشگاه رو بخون اونجا با افراد ایده ها و اساتید مختلف اشنا میشی راحتتر میتونی تصمیم بگیری که چه شاخه ای یا اصلا چه زبان برنامه نویسی یا کلا سیسکو یا مایکروسافت برای شبکه رو انتخاب کنی .

اول ببین علاقه ت به کدوم سمت میچربه یا فکر میکنی تو کدوم زمینه یادگیریت سریع تر و روون تر هست. این اصل اوله دوست عزیز

امیدوارم موفق باشی تو انتخاب مسیرت.

DEX33ER

Registered User
لایک‌ها
209
سلام دوست عزیز

نمیشه گفت با نظر دوستان مخالفم ولی من یه چیز دیگه خدمتت عرض میکنم

تا شما ندونی به کدوم شاخه بیشتر علاقه داری ( برنامه نویسی یا شبکه ) هیچوقت نمیتونی تصمیم درستی بگیری . به نظر من یکی دو ترم دانشگاه رو بخون اونجا با افراد ایده ها و اساتید مختلف اشنا میشی راحتتر میتونی تصمیم بگیری که چه شاخه ای یا اصلا چه زبان برنامه نویسی یا کلا سیسکو یا مایکروسافت برای شبکه رو انتخاب کنی .

اول ببین علاقه ت به کدوم سمت میچربه یا فکر میکنی تو کدوم زمینه یادگیریت سریع تر و روون تر هست. این اصل اوله دوست عزیز

امیدوارم موفق باشی تو انتخاب مسیرت.
دوست عزیز من فارسی نوشتم با هر دو اشنایی و علاقه دارم در نتیجه بازار کار مهمه برام.چرا کسی درست نمیخونه.علاقه کیلو چنده بعدا ببینم باید کافی نت بزنم بیشتر درد داره!
به شخصه رشته کامپیوترو فقط دوس دارم بین اینا و سخت افزار هیچ فرقی نمیکنه برام هر چی بود فقط ایندش بهتر باشه.

a.j.g

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دکستر بالاخره رفتی شبکه یا برنامه نویسی؟

بالا