برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
مخابرات تهران يا بطور كلي اينترنت مخابرات ساعت شبانه رايگان هم داره ؟؟ توي سايت مخابران از ساعت شبانه حرفي نزده .. در ضمن براي گرفتن سرعت ١٠ مگ فرقي با يك مگ كه الان دارم داره يا خير ؟

سرویس های حجمی مخابرات تهران ساعات رایگان نداره، Burst هم نداره یعنی شما 128kbit حجمی بخرید، سرعت شما 16 کیلوبایت خواهد بود در بهترین شرایط.

سرویس های نامحدودش هم نامحدود واقعی است، سرعت هم در حدود همون سرعت خریداری شده به شما داده میشه.

خوبی و بدی، قطعی و بگیر و نگیرش هم کاملاً شانسی است، شما ممکنه بگیری عالی در بیاد و ازش لذت ببری، همسایه شما ممکنه بگیره داغون باشه و حالش رو بهم بزنه.

سرعت های بالاش رو من شنیدم (خودم تجربه نکردم) که با سرورهای خارجی چندان بالا هم نیست، بیشتر رو سرور های داخلی اون سرعت فضایی رو میده. برای گرفتن اون سرویس های 5 مگ و 10 مگ هم باید جواز کسب داشته باشید. اینها رو من شنیدم، خودم هنوز نرفتم دنبالش که دقیق بدونم، اگه کسی گرفته تو تهران سرویس 10 مگ و اطلاعات بیشتری داره بگه همه استفاده کنیم.

persiansoftware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام.دوستان میخواستم ببینم حداکثر سرعت قابل ارائه بر روی خطوط DLC در اصفهان چه سرعتیه ؟ الان من خودم سرعت 10 مگ رو گرفتم ولی بهم تا 2 مگ بیشتر نمیده... در صورتی که از اپراتورهای خود 2020 میگفتن که سرعت نت خونشون با اینکه DLC هست روی حدود 9 مگ هستش... لطفا اگر نظری دارید بگید... در ضمن کیفیت خطم فوق العاده خوبه و SNR روی DOWN 42 هستش و روی UP 23 هستش...

ممنونم

mazda_dalvandi

Registered User
لایک‌ها
13
با سلام.دوستان میخواستم ببینم حداکثر سرعت قابل ارائه بر روی خطوط DLC در اصفهان چه سرعتیه ؟ الان من خودم سرعت 10 مگ رو گرفتم ولی بهم تا 2 مگ بیشتر نمیده... در صورتی که از اپراتورهای خود 2020 میگفتن که سرعت نت خونشون با اینکه DLC هست روی حدود 9 مگ هستش... لطفا اگر نظری دارید بگید... در ضمن کیفیت خطم فوق العاده خوبه و SNR روی DOWN 42 هستش و روی UP 23 هستش...

ممنونم
دوست عزیز میشه راهنمایی کنید که من چه جوری میتونم بفهمم کیفیت خطم چطوره ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
دوست عزیز میشه راهنمایی کنید که من چه جوری میتونم بفهمم کیفیت خطم چطوره ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
وارد 192.168.1.1 بشید، یوزرنیم و پسوورد admin رو بزنید و وارد بشید، وارد منوی status بشید، وارد بخش statistics بشید. در بخش ADSL کلیه اطلاعات خط موجوده از جمله نویز خط و میزان کشش خط، SNR Margin نویزه خط هستش و Attainable Rate نیز میزان در دسترس بود خط هستش که میتونید از اون میزان کشش خط رو بسنجید.

mazda_dalvandi

Registered User
لایک‌ها
13
وارد 192.168.1.1 بشید، یوزرنیم و پسوورد admin رو بزنید و وارد بشید، وارد منوی status بشید، وارد بخش statistics بشید. در بخش ADSL کلیه اطلاعات خط موجوده از جمله نویز خط و میزان کشش خط، SNR Margin نویزه خط هستش و Attainable Rate نیز میزان در دسترس بود خط هستش که میتونید از اون میزان کشش خط رو بسنجید.
4yte9a6a.jpg

اين وضعيت من هستش ميشه بگين الان خط من چه جوري هست؟؟

make16

Registered User
لایک‌ها
38
کسی تازگی ها از مخابرات نامحدود گرفته؟؟؟؟
اگه گرفته کدوم شهر راحت دادن؟؟؟؟؟؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان وضعيت کانکشن خط من چطوره؟سرويسم 512 ميباشه.

SNR Up : 26.6
SNR Down : 26.0
Line Attenuation Up : 33.4
Line Attenuation Down : 56.0
Data Rate Up : 155
Data Rate Down : 575

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
دوستان وضعيت کانکشن خط من چطوره؟سرويسم 512 ميباشه.

SNR Up : 26.6
SNR Down : 26.0
Line Attenuation Up : 33.4
Line Attenuation Down : 56.0
Data Rate Up : 155
Data Rate Down : 575

عالی. خط اصلا نویز نداره.
دوستان الان یه هفته شده برای من هر 20 دقه به بار فقط میشه دوباره وصل میشه از اینطرف هر دفعه هم که فقط میشه data rate دانلود و اپلود هم بالا پایین میشه. ینی یه بار سرعتم مبشه 128 یه بار 256 یه بار 512 در صورتی که سرویسم 1. خط هم هیچ نویزی نداره. قبلا به بار اینطوری شده بود ولی 2 روزه اوکی شد

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
عالی. خط اصلا نویز نداره.
دوستان الان یه هفته شده برای من هر 20 دقه به بار فقط میشه دوباره وصل میشه از اینطرف هر دفعه هم که فقط میشه data rate دانلود و اپلود هم بالا پایین میشه. ینی یه بار سرعتم مبشه 128 یه بار 256 یه بار 512 در صورتی که سرویسم 1. خط هم هیچ نویزی نداره. قبلا به بار اینطوری شده بود ولی 2 روزه اوکی شد
داداش برای منم همین جوری شده برای رفیقمم هم همین جوریه فک کنم مال همه اینجوری شده باشه ولی کلا فک کنم دارن روی اینترنت کاری میکنن :|

make16

Registered User
لایک‌ها
38
اینجا نه شما کدوم شهرید؟؟ اونجا بازم نامحدود میدن؟؟؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
تو بعضی شهر ها دارن دوباره دارن ارائه میدن. تو خود سایت تعرفه نزده،
زنگ بزنید 2020 سوال کنید :)

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
دوست عزیز وضعیت کانکشن من و حداکثر سرعت و نویز چطوری؟ الان سرعت دانلودم 350 کیلو بایت یعنی سه مگه
uhuvyqam.jpg

Sent from my Lenovo A850

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
دوست عزیز وضعیت کانکشن من و حداکثر سرعت و نویز چطوری؟ الان سرعت دانلودم 350 کیلو بایت یعنی سه مگه
Sent from my Lenovo A850
وضعیت خططتون عالیه، نویز خیلی کمی داره که طبیعیه و تا سرعت 10مگ و بالاترو پشتیبانی میکنه

MG007

Registered User
لایک‌ها
39
من از مخابرات اینترنت 512 نامحدود دارم. خیلی قطع و وصل میشه و اکثرا بین قطع و وصل زیاد طول نمیکشه مثلا 5 دقیقه اما اعصاب خرد کن هستش. میخواستم ببینم برای شما هم همینجوریه یا مشکل از مودم هستش؟

بالا