برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
عکس ها رو از بلبل گرفتی ؟؟

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
عکس های منو که هو میدون صبحگاه جلو هواپیما با رفیقم گرفتم رو میشه واسم بفرستی

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
واسه این که بیفتیم نیروی هوایی یا دریایی چیکار باید بکنیم یا چه مدارکی لازمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

siavashhn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شماره تماس با اون خراب شده چنده ؟؟
هرچی 33255009 رو میگیرم کسی جواب نمیده.
می خوام با گروهان لشگری تماس بگیرم! خیلی مهمه!
لطفاً اگه کسی میدونه زودتر خبر بده.

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
من افسر وظیفه **** هستم (ستوان سوم). روزبرگ هستم (قسمت اداری).
لطفا بگید که قانوناً هرچند روز یک بار باید به عنوان پاسبخش در پادگان بمونم؟

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
کسی جواب نمیده؟
واسه این که بیفتیم نیروی هوایی یا دریایی چیکار باید بکنیم یا چه مدارکی لازمه؟

siavashhn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسی جواب نمیده؟
واسه این که بیفتیم نیروی هوایی یا دریایی چیکار باید بکنیم یا چه مدارکی لازمه؟
اگه معاف از رزم باشی یا بتونی امریه بگیری احتمال زیاد نیرو هوایی می افتی

error747

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برهمه دوستان
آقا این قضیه لخت شدن چیه ؟؟؟؟ شاید کسی نخواد یا یکی مثل من مشکل پوستی داشته باشه ....واقعا باید لخت شد ؟؟؟؟؟

mousa7610

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام برهمه دوستان
آقا این قضیه لخت شدن چیه ؟؟؟؟ شاید کسی نخواد یا یکی مثل من مشکل پوستی داشته باشه ....واقعا باید لخت شد ؟؟؟؟؟
لخت شدنه فقط تو معاینه قبل اعزام هست. اونجا هم حالا نخاستی میتونه به دکتره بگی که مشکلی نداری و از خیرش بگذره (یعنی اگه مشکلی بود و میتونستی معاف یا معاف از رزم بشی، نمیخایش) اونم احتمالا بیخیال میشه.
ولی بگم که در کل چیز خیلی مهمی نیست. من خودم هم خیلی قبلش مشکل داشتم ولی راحت باهاش کنار اومدم و تازه خودم یه دکتر دیگه تخصصی‌تر هم رفتم، یعنی دو بار معاینه شدم :D

mousa7610

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
امریه یعنی با یه مکان دولتی صحبت میکنی که تو رو سرباز بگیرن و بری برا اونا مثل کارمند کار کنی به جای اینکه واقعا سرباز باشی تو نیروهای نظامی.
در کل اینکه بخای جایی بیفتی دست خودتون نیست (مگر اینکه احتمالا پ. کله گنده داشته باشی و اونا کاری کنن). توی این نیروی هوایی اولا بیشتر نیروهای فنی برمیدارن، یعنی لیسانس و فوق لیسانس و دکتر از رشته‌های فنی، البته از همه رشته‌ها هست ولی فنی بیشتر. ثانیا امریه‌دارها و ثالثا معاف از رزم ها؛ چون اینجا نیروی زمینی نیست و قرار نیست نیروهای زمینی تربیت کنن که به سلامتی بدنی بیشتر یا نیروهای جوونتر احتیاج دارن.
در کل هرچی سن بیشتر داشته باشی، یا مدرک بالاتر داشته باشی، یا از دانشگاه خوبتری فارغ التحصیل شده باشی و تخصصت ارزش بالاتری داشته باشه، یا فنی‌تر باشی یا مشکل جسمی داشته باشی (معاف از رزم) یا امریه‌دار باشی، احتمال افتادن تو این نیروی هوایی بیشتره.

mousa7610

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا انتقام یک ماه رمضون رو ازمون تو یه هفته گرفتن! خدا هفته بعد رو رحم کنه.
فقط شکر که داره تموم میشه. یه هفته یا فوقش ده روز مونده.

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
خب خدا رو شکر که تموم شد
فردا سردوشیمونه. خیلی خوب بود و خوش گذشت. فشار جسمانی سنگینی رومون نبود. جوش هم خیلی دوستانه و خوب بود.
آقایون اول شهریوری اصلا به خودتون بد راه ندید مطمین باشید بهتون خوش میگذره. هفته های اولش سخته اما بقیه اش خوش میگذره بهتون قول میدم.

mohammad_d66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من اعزامی اول شهریور از خوزستان هستم که البته کد مازاد خوردم. یه اشنا پیدا کردم که روز اعزام سفازش کنه که یه جای خوب بندازنم. حال سوالم اینه که نیروی انتظامی بهتره یا ارتش؟ و اینکه بین 01 تهران و خضرابی کدوم بهتره؟
اگه کسی لطف کنه جواب منو بده ممنون میشم

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
من اعزامی اول شهریور از خوزستان هستم که البته کد مازاد خوردم. یه اشنا پیدا کردم که روز اعزام سفازش کنه که یه جای خوب بندازنم. حال سوالم اینه که نیروی انتظامی بهتره یا ارتش؟ و اینکه بین 01 تهران و خضرابی کدوم بهتره؟
اگه کسی لطف کنه جواب منو بده ممنون میشم
سلام
والا کلا ارتش از نیروی انتظامی خیلی بهتره. نیروی انتظامی هم آموزشیش خیلی سخته هم روز و شب نداری
بین ۰۱ و خضرایی هم من به شخصه خضرایی رو می پسندم چون نیرو هوایی کلا سخت گیری های نیرو زمینی رو نداره.

بالا