برگزیده های پرشین تولز

مشکلی عجیب در اتصال اینترنت با وای فای!!!

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
درود.....
بزرگواران بنده قبلا راحت با تبلت
ASUS Memo Pad ME173X HD - 8GB
راحت از وای فای استفاده میکردم ولی جدیدا وقتی میخوام از وای فای موجود در شهر(مثلا وقتی رستوران میرم یا ساندویچی که وای فای هم دارند) استفاده کنم و با وجود اینکه رمز رو هم میزنم ولی نکته ی عجیب اینه که تبلتم وای فای رو شناسایی میکنه ولی سبز نمیشه با اینکه انتنش پر میشه ولی یک علامت قفل در کنار انتن وای فای نمایش داده میشه و مانع از اتصال تبلت به اینترنت میشه!!قابل توجه اینکه فقط تبلت من این مشکل رو داره و بقیه دوستام همشون راحت همونجا از وای فای استفاده میکنند!!1نمیدونم قبلا این security نمایش داده نمیشد نمیدونم الان از کجا اومده؟؟در ضمن قبلا wps از این چیزا ندیده بودم ولی الان از این چیزا میاره؟؟چیکار کنم که اون علامت قفل بره و sceurity پاک شه؟؟

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
درود.....
بزرگواران بنده قبلا راحت با تبلت
ASUS Memo Pad ME173X HD - 8GB
راحت از وای فای استفاده میکردم ولی جدیدا وقتی میخوام از وای فای موجود در شهر(مثلا وقتی رستوران میرم یا ساندویچی که وای فای هم دارند) استفاده کنم و با وجود اینکه رمز رو هم میزنم ولی نکته ی عجیب اینه که تبلتم وای فای رو شناسایی میکنه ولی سبز نمیشه با اینکه انتنش پر میشه ولی یک علامت قفل در کنار انتن وای فای نمایش داده میشه و مانع از اتصال تبلت به اینترنت میشه!!قابل توجه اینکه فقط تبلت من این مشکل رو داره و بقیه دوستام همشون راحت همونجا از وای فای استفاده میکنند!!1نمیدونم قبلا این security نمایش داده نمیشد نمیدونم الان از کجا اومده؟؟در ضمن قبلا wps از این چیزا ندیده بودم ولی الان از این چیزا میاره؟؟چیکار کنم که اون علامت قفل بره و sceurity پاک شه؟؟
دوست عزیز باید wps رو غیر فعال کنید علتش همونه

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
سپاسگزارم ولی چجوری غیر فعالش کنم؟

amirsarab3

Registered User
لایک‌ها
328
all you need to do the following
1.Go to menu
2.select settings
3.choose wireless and networks option
4.Now tick mark the checkbox
5.Click wifi settings
6.Click WPS symbol
7.Now click use PIN
8.save it
thats all you have done it

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
سپاس بزرگوار بررسی میکنم میگم منتها این WP , WP2 چی هستند؟؟الان اینا میان.

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
all you need to do the following
1.Go to menu
2.select settings
3.choose wireless and networks option
4.Now tick mark the checkbox
5.Click wifi settings
6.Click WPS symbol
7.Now click use PIN
8.save it
thats all you have done it
بزرگوار یه علامت داره شبیه دو تا فلشه برعکسه یکیش به طرف بالاست یکیشم برعکسش به طرف پایین!ایا منظورتون از سیمبل همینه؟بعدش روی ستینگم 4 تا گزینه داره اولیش بدین ترتیبه:
SCAN
WPS PIN ENTRY
WI-FI DIRECT
ADVANCED
وقتی روی اون علامت فلش کلیک میکنم میگه: PRESS THE WI-FI PROTECTED SETUP BUTTON ON YOUR ROUTER.IT MAY BE CALLED "WPS" OR CONTAIN THIS SYMBOL
و به همراه اون پایینش داره پر میشه شبیه لود شدن.البته الان دسترسی به وای فای ندارم.بعد از اینکه پایینش به اصطلاح تا اخر پر میشه این نوشته میاد:
WPS FAILED.PLEASE TRY AGAIN IN A FEW MINUTES.
همچنین روی گزینه ی دوم از اون 4 تا بالای(wps pin entry) که کلیک میکنم یه کد پین میده و داره پر میشه و مینویسه:
enter pin 09345.........)8 رقمیه) on your wi-fi router.the setup can take up two minutes to complete.
اینم گزینه کنسل داره زیرش اما وقتی دست نمیزنم و تا ته پر میشه یه نوشته میاد:
ENTER ..... و اینم اخر سر میگه WPS FAILED.PLEASE TRY AGAIN IN A FEW MINUTES.
دوستان معنیشاو نمیخوام خوئم معنیاشو میدونم..میخوام ببینم منظور چیه و چگونه درستش کنم؟چیگار گنم؟

بالا