برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

Alura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
مشکل ما ایرانی ها اینه که نمیخواهیم چیرایی رو از دست بدیم حتی اگر مال خودمون نباشه
و باز اینه که جرات زدن حرف حق رو نداریم بیشتر از اون که توان شنیدنش رو داشته باشیم.
دیروز این همه ثبت نام کردی که این پستو بدی؟ مافیا؟؟!!
ادب مرد به ز دولت اوست. من به شما توهین کردم؟
روزی خواهد رسید که حقایق رو میبینید و از این دلبستگی ها پشیمان خواهید شد چون توان هضم واقعیت رو دارید از دست میدید
خدانگهدارتان

scorpion.ion

Registered User
لایک‌ها
824
مشکل ما ایرانی ها اینه که نمیخواهیم چیرایی رو از دست بدیم حتی اگر مال خودمون نباشه
و باز اینه که جرات زدن حرف حق رو نداریم بیشتر از اون که توان شنیدنش رو داشته باشیم.
دیروز این همه ثبت نام کردی که این پستو بدی؟ مافیا؟؟!!
ادب مرد به ز دولت اوست. من به شما توهین کردم؟
روزی خواهد رسید که حقایق رو میبینید و از این دلبستگی ها پشیمان خواهید شد چون توان هضم واقعیت رو دارید از دست میدید
خدانگهدارتان
دوست عزیز من و آدمای دیگه ای که اینجا پست میدیم دلبستگی به هیچ چیز و هیچ کسی نداریم جز تیم استقلال! ما فقط میخوایم جز موفقیت استقلال نبینیم! و این وظیفه ما هواداراس که از مربی خودمون تو هر شرایطی حمایت کنیم حالا اون مربی میخواد هر جوری باشه. این نظر منه. مطمئنم خیلیای دیگه هم این نظرو دارن. به نظر من هر کسی جز این فکر کنه متعلق به تیم رقیبه والسلام.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
تبریک برد بسیار خوب و به موقعی بود و به نظرم شایسته این برد هم بودیم به خصوص در نیمه دوم که خیلی فشار آوردیم
کرار اگه بتونه همینجور ادامه بده خیلی واسه تیم خوبه هم تکنیکش عالیه هم پاساش
فروزان هم در این چند بازی شاید ضعف هایی داشته اما نمره قبولی میگیره در کل با برگشتن مدافع های اصلیمون بهتر میشه در موردش نظر داد
اما چیزی که این چند ساله هر فصل حسرتش رو میخوریم یه مهاجم ششدانگ و تموم کننده هست واقعا امروز خیلی موقعیت ایجاد شد که به گل تبدیل نشد شاید ادینهو رو میگرفتیم دیگه تیممون هیچی کم نداشت
امید ابراهیمی هم بسیار خوب و با انگیزه نشون داده
به امید موفقیت در هفته های آینده...

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
جالبه
البته جای تاسف داره
تا تیم یه بازی رو با بهترین حالت برده و شیرین ترین نتیجه رو برای هوادارا رقم زده ،
همه رسانه ها و نامردا دست به دست هم میدن تا تیم رو ببرن به حاشیه .
از درگیری کذایی امیر حسین تا حرفای مزخرف فنایی ، که من عناد و دشمنی این آقا رو با استقلال چندین بار به عینه در برنامه 90دیدم که مسائل رو وارونه جلوه میده
این قضایا نشون میده تیم داره توی مسیر درستی گام بر میداره و رو به پیشرفته ......ان شاا...

.
هیچ وقت برای بالا بردن قلعه نویی از استقلال مایه نذاشتم و هیچ وقت هم برای ضربه زدن به قلعه نویی ، کمر تیمم رو نمیشکنم.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
جالبه
البته جای تاسف داره
تا تیم یه بازی رو با بهترین حالت برده و شیرین ترین نتیجه رو برای هوادارا رقم زده ،
همه رسانه ها و نامردا دست به دست هم میدن تا تیم رو ببرن به حاشیه .
از درگیری کذایی امیر حسین تا حرفای مزخرف فنایی ، که من عناد و دشمنی این آقا رو با استقلال چندین بار به عینه در برنامه 90دیدم که مسائل رو وارونه جلوه میده
این قضایا نشون میده تیم داره توی مسیر درستی گام بر میداره و رو به پیشرفته ......ان شاا...

.
هیچ وقت برای بالا بردن قلعه نویی از استقلال مایه نذاشتم و هیچ وقت هم برای ضربه زدن به قلعه نویی ، کمر تیمم رو نمیشکنم.
داداش قبول کن که خودتون و شخص قلعه نوعی داره حاشیه درست میکنید بازی سپاهان تموم شد رفت حتی خیلی از هواداران استقلال قبول داشتن حقشون باخت بوده و کاری به دواری نداشته چه لزومی داره یه هفته بعد علیه کارشناس دواری مثل فنایی و کارشناسیش مصاحبه کنن اونم نه یکی چندتا و هنوزم دارن ادامه میدن الان من دیدم ماجدی هم مصاحبه کرده
بعد چه لزومی داره قلعه نوعی وسط این همه تماشاگر و این همه آدم که دورش هستند این همه خبرنگار و دوربین بیاد بپره به صادقی بعد صادقی هم به عنوان بازیکن استقلال باز وسط این همه آدم قهر کنه بعد لیدرها که اونا هم به نوعی عوامل باشگاه هستند خودشونو بندازن وسط

خدایی خدایی توی این ماجراها دیگرون چه تقصیری دارن این اتفاقات واسه هر تیمی بیفته سریع میره توی اخبار و همه در موردش بحث میکنن مهم اینه که اتفاق نیفته

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
درگیری صادقی مطمئنا بزرگنمایی هم شده . امیرحسین پسر استقلاله و مطمئن باشید هیچ مشکلی برای ادامه وجود نداره. از امثال نکونام نیست !
قلعه نوعی هم واقعا فشار روشه بخاطر این خط دفاع .
تلاش ها برای دوری امیرحسین از استقلال و قلعه نوعی مطمئنا بدون نتیجه خواهد ماند

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
درگیری صادقی مطمئنا بزرگنمایی هم شده . امیرحسین پسر استقلاله و مطمئن باشید هیچ مشکلی برای ادامه وجود نداره. از امثال نکونام نیست !
ایشالا که اینطور باشه

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
جاسم کرار خیلی دوندگی خوب داره . واقعا از نظر تکنیک با بازیکن های برزیلی قابل قیاس هست . قاضی مهاجم خوبیه به شرطی که یک بازیکن بهتر از آرش برهانی کنارش بازی کنه . آرش برهانی خیلی اشتباه داره . فیکس بازی کردن برهانی اشتباه در اشتباهه
در مورد امیر حسین صادقی هم قلعه نویی به خاطر این جو سازی های نکونام تحت فشاره .

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
قلعه نویی خوب حال صادقی رو گرفت مرتیکه الدنگو
مصدوم بوده امده قرارداد بسته مردک الان دستمون تو حناست
دوست عزیز در شأن یه تاجی نیست که به بازیکن تیمش تویهن کنه

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
دوست عزیز در شأن یه تاجی نیست که به بازیکن تیمش تویهن کنه
کاملا موافقم...هر چی فکر میکنم می بینم ما تاجی ها از این رفتارا نداریم

کاملا موافقم ولی عکسها نشون میده قضیه یکم جدی بوده

00990696.jpg

00990697.jpg

00990695.jpg

00990698.jpg

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
عکس ها رو دیدم کامم تلخ شد پیروزی دلچسبی بود تو اکثر دقایق بازی تیم برتر بودیم خیلی فشار آوردیم جاسم کرار ازش خوشم نمیاد ولی بهترین بازیکن زمین بود

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خب خدا رو شکر...مطمعنم که امیرحسین برمیگرده

امیرحسین صادقی: هیچ وقت از انتقادهای قلعه نویی ناراحت نشدم/ نگفتم «خداحافظ استقلال»
بخونید:

مدافع استقلال می گوید اظهارات رد و بدل شده‌اش قلعه نویی نوعی بحث درون خانوادگی بوده و هیچ گاه برای استقلال حاشیه ایجاد نمی‌کند. او همچنین شایعه جدایی‌اش از استقلال را تکذیب می‌کند.

امیرحسین صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، درباره اتفاقاتی که برایش پس از دیدار برابر سایپا رخ داده است، اظهار کرد: پس از پایان این دیدار برای تبریک این پیروزی به سمت آقای قلعه‌نویی رفتم اما دیدم که ایشان به دلیل بالای فشار بازی کمی عصبی و ناراحت است. ایشان وقتی مرا دید کمی با من صحبت کرد و البته شاید برخی از صحبت‌هایشان کمی تند بوده باشد اما من هم تلاش داشتم وضعیتم را برایش توضیح دهم. با توجه به رابطه‌ام با آقای قلعه‌نویی و شناختی که از او دارم هیچ وقت از انتقاداتش ناراحت نشدم.

وی ادامه داد: اعتقاد آقای قلعه‌نویی این بود که من باید هر چه زودتر درباره وضعیتم اطلاع می‌دادم. البته من در ابتدای فصل به کادر فنی استقلال گفته بودم که می‌توانم عمل نکنم و آن را به تاخیر بیاندازم اما تاکید کادر فنی بر این بود که من عمل شوم. البته این نکته را هم باید بگویم که قبل از امضای قرارداد لزوم عمل کردن من قطعی نبود و پس از برگشت تیم از ترکیه نظر کادر پزشکی روی عمل کردن من شد.

مدافع استقلال در پاسخ به این سوال که ماجرای درگیری‌اش با یکی از حاضران در ورزشگاه چه بوده است؟ گفت: یکی از افرادی که در سکوها نشسته بود و من اصلا او را نمی‌شناختم بعد از صحبت‌های من و آقای قلعه‌نویی فکر کرد من به ایشان توهینی کرده‌ام و به همین دلیل تلاش کرد با سر و صدا درست کردن عکس العملی نشان دهد. شاید این تماشاگر نمی‌دانسته که من به عنوان یکی از قدیمی‌های استقلال هیچ وقت این اجازه را نمی‌دهم که حواشی به اردوی تیمم وارد شود.

وی ادامه داد: بعد از بازی هم من با آقای قلعه‌نویی تماس گرفتم تا ماجرا را برایشان توضیح دهم. طبیعی است که آقای قلعه‌نویی از من ناراحت شوند. ایشان روی من برای خط دفاع حساب کرده و البته بحث‌های درون خانوادگی چیزی است که در هر تیمی وجود دارد و نباید به آنها زیاد پرداخت. در خود ورزشگاه آزادی هم قلعه‌نویی نظراتش را به من گفت و من تلاش کردم برای او توضیحاتی ارائه دهم. همه این را بدانند که من هیچ مشکلی با قلعه‌نویی ندارم و اتفاقات دیشب یک بحث درون خانوادگی بود. من به خود آقای قلعه‌نویی گفتم که از شنبه در خدمت استقلال هستم و امیدوارم بتوانم سریع‌تر به شرایط بازی برسم.

امیرحسین صادقی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد پس از بازی استقلال و سایپا او گفته است «خداحافظ استقلال» افزود: نه. من اصلا چنین حرفی نزده‌ام.
عکس ها رو دیدم کامم تلخ شد پیروزی دلچسبی بود تو اکثر دقایق بازی تیم برتر بودیم خیلی فشار آوردیم جاسم کرار ازش خوشم نمیاد ولی بهترین بازیکن زمین بود
آقا یاور این پست شما فقط یک کلمه "لکن" کم داشت!

ماجدی: صادقی گفت یکی به گوشش زده/ در 90 تئاتر بازی کردند!

Last edited:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
جالبه..این مصاحبه رو نخونده بودم...بنظرم امیرخان بی ربط نگفته....چقدر خدا به ما لطف کرده که اون عادل بیابونی بازیه ای استقلال رو گزارش نمیکنه..گزارش جواد خیابانی شرف داره به گزارش اون عادل...باور کنید از روز اول ازش متنفر بوده و هستم..به همین سوی چراغ!!!!

قلعه نویی: در برنامه 90 به هواداران استقلال توهین شد
سرمربی استقلال با انتقاد شدید از برنامه 90 گفت: از این پس بازیکنانم حق مصاحبه با این برنامه را ندارند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امیر قلعه نویی پس از پیروزی سه بر دو تیمش برابر سایپا در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر با تسلیت درگذشت سیمین بهبهانی و مهدی نفر، درباره این دیدار گفت: من باید به تیم خودم تبریک بگویم. یک توپ روی دروازه ما آمد و دو گل خوردیم. ما موقعیت های پر شماری داشتیم و من به مجموعه خودمان افتخار می کنم که یک هافبکی گرفتم که یکی از بهتری های تاریخ ایران است. ابراهیمی در جام جهانی در حقش اجحاف شد اما متاسفانه او را ندیدند. او فراتر از آسیا است. ما در این دیدار خوب شروع کردیم و در نیمه دوم تغییراتی هم داشتیم و در نهایت موفق شدیم. به جلالی هم بابت تیم خوبش تبریک می گویم. از تماشاگران هم یک تشکر می کنم که تا آخرین لحظه تیم را تشویق کردند. ما در حال برگشت به تیم سال 84 هستیم. می بینید که بازی های ما پر گل هستند.

وی در ادامه با انتقاد شدید از برنامه نود، بیان کرد: متاسفانه دیروز در برنامه 90 به هواداران استقلال بی احترامی شد. در برنامه 90 به سرپرست استقلال توهین شد و به ایشان فرصت حرف زدن داده نشد تا از حق میلیون ها استقلالی دفاع شود. 20 دقیقه درمورد یک اسم بحث می کنند اما به استقلال که می رسد، وقت ندارند.

سرمربی استقلال ادامه داد: من به بازیکنان هم گفته ام که دیگر حق ندارند با این برنامه صحبت کنند. متاسفانه در این برنامه کارشناسی ها از قبل معلوم است. آقای فنایی قبل از کارشناسی خودش را لو داد. آقای فنایی ما هم فوتبال را می دانیم. شما برای داشتن تریبون، آمدید و صحبت کردید و جالب است که آن توپ را هی می چرخاندند تا مثلا شبیه سازی کنند. اگر قانون اجازه دهد، ما نمی خواهیم که کارشناسی داوری ما در این برنامه پخش شود. من اگر قانون اجازه دهد، دیگر اجازه نمی دهم مصاحبه حتی من را هم پخش کنند.

وی اضافه کرد: کارشناسان توجیه شده در این برنامه می آیند. آقای مرادی می آید در برنامه و هیچ نظر قطعی ای نمی دهند. این ها درد فوتبال ماست. حالا اگر تیم ما نبود، شاید برخی از این کارشناسان نظر قطعی می دادند. به هرحال همانطور که گفتم، این درد فوتبال ماست که باید درمان شود.

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
ایول استقلال :دی .

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها