برگزیده های پرشین تولز

درخواست نرم افزار حسابداری رایگان

.:kamran:.

Registered User
لایک‌ها
95
درود
یه کار کوچکی راه انداختیم و میخوام حساب دخل و خرج را داشته باشم و میخوام از طریق نرم افزار حسابداری انجام دهم. دنبال نرم افزاری هستم که رایگان باشه . لطفا اگر لینک دارید معرفی کنید

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
اگه اسکریپت آنلاین می خواین باکس بیلینگ http://www.boxbilling.com هم رایگان هم عالیه اما اگه نرم افزار رایگان می خواین متن Free Accounting Software رو در گوگل جستجو کنید.

parmisit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
شما میتونبد خیلی راحت نرم افزار حسابداری پارمیس را از اینجا دانلود نمایید، هم کاملا رایگانه، هم امکاناتش کامله، هم پشتیبانی رایگان هم داره.

.:kamran:.

Registered User
لایک‌ها
95
ممنون
نرم افزار دیگه ای نبود ؟

srmm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چرا دوست عزیز من نزدیک به 6 ماه است که از نرم افزار حسابداری میزان استفاده می کنم
و بسیار راضی هستم
نرم افزار حسابداری میزان پشتیبانی بسیار بالا و پاسخ گویی سریعی برای مشتریانش دارد که این برای من بسیار مهم بود و همچنین نرم فزار حسابداری میزان تمامی امکاناتی که من نیاز داشتم را دارد و من میتوانم شرکت های نامحدودی را درین نرم افزار حسابداری جا دهم
و استفاده کاربر به صورت نامحدود و مشخص کردن دسترسی های محتلف یکی ار خصوصیات این نرم افزار حسابداری است
من به شما پیشنهاد میکنم یه سر به سایت نرم افزار حسابداری میزان بزنید تا با امکاناتش بیشتر آشنا شید
این هم لینک مستقیم نرم افزار حسابداری میزان :
http://www.hesabdari-mizan.com/product4.aspx

parmisit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
kamran جان
اگر کار کوچی راه اندازی کردی و نمیخوای در حال حاضر هزینه زیادی برای نرم افزار حسابداری داشته باشی، بهترین پیشنهاد نرم افزار حسابداری پارمیس هستش، همونطور که گفتم هم رایگانه ، هم پشتیبانی رایگان داره ، هم میتونی رایگان آپدیت کنی، و از همه مهمتر تولید یه شرکت کاملا معتبر و بزرگه .....

در نسخه نرم افزار حسابداری برگ سبز پارمیس حداقل امکاناتی که میتونید داشته باشیدو براتون گذاشتم تا مطمعن بشید که پاسخگوی تمامی نیازهاتون هست.

صدور فاکتور ساده خريد
برگشت از خريد
ورود به انبار و خروج از انبار صدور فاکتور ساده فروش
جستجوي پيشرفته در فاکتورها ، فيش صندوق و حواله ها برگشت از فروش
صورت هاي مالي شامل صورت سود و زيان ، بهاي تمام شده و ترازنامه گزارشات کنترلي از کليه اسناد
ثبت روزنامه گزارش از دفتر روزنامه ، کل ، معين و تفصيلي
تعريف و تغيير گروه حسابها ، حسابهاي کل و معين تراز دفتر کل و معين
کاردکس کالاها اختصاص يک واحد و دو گروه براي هر کالا
محاسبه قيمت ريالي کالاهاي انبار به 5 روش LIFO FIFO ميانگين و ... گزارش از کليه اطلاعات کالاها
معرفي يک انبار گزارش ريز گردش کالاا
گزارش جمع گردش کالاها
معرفي اشخاص و اختصاص 2 گروه به هر شخص
گرفتن صورت حساب هر يک از اشخاص
گرفتن مانده حساب از گروه هاي اشخاص
ثبت عمليات بانکي گزارشات از اسناد دريافتني و پرداختني
معرفي 5 بانک ثثبت و برگشت و عودت چک
معرفي يک صندوق ثبت دريافت و پرداخت به تفکيک کارت خوان حواله بانک و کارت به کارت
فيش واگذاري چک ها به بانک امکان اتصال به PC POS هاي بانک پاسارگاد
فيش وصولي چک هاي نزد بانک
معرفي 2 کاربر

از اینجا هم که میتونید دانلود کنید.;)