برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
قبل از مودم و تلفن اسپلیتر گذاشتید؟چک کنید خروجی ها را درست وصل کرده باشید و جا به جا نباشه،ممکنه به خاطر خراب بودن اسپلیتر شما یا اسپلیتر سمت مرکز هم باشه
2 تا تلفن توی خونه بود یکی رو بدون اسپلیتر استفاده میکردیم تو نت چند تا مطلب خوندم که اگه همه تلفن هارو در هر جای خونه اسپلیتر بذاریم خوب میشه تست کردم جواب داد

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
2 تا تلفن توی خونه بود یکی رو بدون اسپلیتر استفاده میکردیم تو نت چند تا مطلب خوندم که اگه همه تلفن هارو در هر جای خونه اسپلیتر بذاریم خوب میشه تست کردم جواب داد
اره باید قبل از همه تلفن ها اسپلیتر بگذارید تا نویز بوجود نیاد روی تلفن

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
بله،تعرفه ها در سایت موجوده

ممنون، منظورشون از حداقل ترافیک ۱۲ گیگ همون دانلود منصفانه است؟! بعد از ۱۲ گیگ سرعت چقدر میشه؟!

Sent from my C2105 using Tapatalk

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
ممنون، منظورشون از حداقل ترافیک ۱۲ گیگ همون دانلود منصفانه است؟! بعد از ۱۲ گیگ سرعت چقدر میشه؟!

Sent from my C2105 using Tapatalk
بله
استفاده نکردم شخصا، ظاهرا نصف میشه

X_Patriot

Registered User
لایک‌ها
11
ی هفته میشه رفتم نمایندگی درخواست تخلیه خط دادم ولی هنوز تخلیه نشده کسی میدونه چطور میشه سریع از دست اسیاتک خلاص شد؟

memo96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام.می خواستم بگم که آسیاتک چرا تعرفه هاش اینطوریه؟ماهی 10 گیگ گذاشته!!! چه خبره خب؟!!چرا باید اینقدر هزینه ی ترافیک بدی؟من ترجیح میدم همون هزینه رو برم سرویس با سرعت بالاتر از 2 مگ بگیرم.

fazel_shams

Registered User
لایک‌ها
45
سلام.می خواستم بگم که آسیاتک چرا تعرفه هاش اینطوریه؟ماهی 10 گیگ گذاشته!!! چه خبره خب؟!!چرا باید اینقدر هزینه ی ترافیک بدی؟من ترجیح میدم همون هزینه رو برم سرویس با سرعت بالاتر از 2 مگ بگیرم.
سلام دوست عزیز خوب هر شرکتی برای خودش تعرفه ای داره آسیاتک برای حرفه ای ها که میخوان با هزینه کم حجم زیاد استفاده کنن خیلی خوبه ولی شاید برای کم مصرف ها و اونایی که اقتصادی فکر میکنن خوب نباشه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوست عزیزمون e.m برای بنده لطف کردند و سریع کارهای سرویس ای دی اس ال بنده انجام شد.
خط روی 6-7 مگ بسته شده که البته ایشون قول 1ونیم مگ رو داده بودن.
این سرعت دانلود :
04966875639704346551.gif

memo96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوست عزیزمون e.m برای بنده لطف کردند و سریع کارهای سرویس ای دی اس ال بنده انجام شد.
خط روی 6-7 مگ بسته شده که البته ایشون قول 1ونیم مگ رو داده بودن.
این سرعت دانلود :
04966875639704346551.gif
طرح چند مگ رو خریدین؟ و جند گیگ در ماه؟

skywalker1362

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان چند روزه سرعت سرویسم افتضاح شده (سرویسم 4 مگ 30 گیگ) قبلن از سرور های داخلی با سرعت 1.1 مگابایت دانلود میکردم سرورهای خارجی هم تا 500 کیلوبایت بالا می رفت ولی الان از داخلی ها نهایت تا 350 400 بالا میره از خارجی ها هم حداکثر تا 160 170 سرعت استریم هم که افتضاح 256 کیلوبیت رو نمی تونه بدون قطعی پخش کنه! شبانه رو هم زیاد استفاده نمی کنم به خاطر همین الان نمی دونم سرعتش چطوره خواستم ببینم دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن یا فقط سرویس من اینطور شده.

mikestar20101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان چند روزه سرعت سرویسم افتضاح شده (سرویسم 4 مگ 30 گیگ) قبلن از سرور های داخلی با سرعت 1.1 مگابایت دانلود میکردم سرورهای خارجی هم تا 500 کیلوبایت بالا می رفت ولی الان از داخلی ها نهایت تا 350 400 بالا میره از خارجی ها هم حداکثر تا 160 170 سرعت استریم هم که افتضاح 256 کیلوبیت رو نمی تونه بدون قطعی پخش کنه! شبانه رو هم زیاد استفاده نمی کنم به خاطر همین الان نمی دونم سرعتش چطوره خواستم ببینم دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن یا فقط سرویس من اینطور شده.

من هم دقیقا 4 روزه سرویس پر سرعت 10 مگابیتی (گرونترین تعرفه ی حجمی آسیاتک )من که قرار بود 1/1 باشه سرعتش افتضاح شده و پشتیبانی هم نه به روی خودش میاره و نه مشکل رو حل می کنه، استریم که اصلا نگو، شبکه ی سه برای فوتبال رو هم نمیشه دید!

از دوستان اگر کسی اطلاع داره خبر بده لطفا، این شرکتها ی گران فروش و قانون گریز که فقط پول می گیرن که سرویس ندن!

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
من هم دقیقا 4 روزه سرویس پر سرعت 10 مگابیتی (گرونترین تعرفه ی حجمی آسیاتک )من که قرار بود 1/1 باشه سرعتش افتضاح شده و پشتیبانی هم نه به روی خودش میاره و نه مشکل رو حل می کنه، استریم که اصلا نگو، شبکه ی سه برای فوتبال رو هم نمیشه دید!

از دوستان اگر کسی اطلاع داره خبر بده لطفا، این شرکتها ی گران فروش و قانون گریز که فقط پول می گیرن که سرویس ندن!
مال من مشکلی نداره خداروشکر !
یکی از دوستام تو یه استان دیگه میگفت قطع شدن !

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان آسیاتک هم محدودیت دانلود داره در ماه ؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
ماهی 50 تومن برای 1 مگ نامحدود میدیم به قدر 128 هم جواب نمیده .واقعا ناراضی هستم .

بالا