برگزیده های پرشین تولز

دوچرخه سواری

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
ارزش داره چرخ عقبو ترمز دیسکی بزارم؟:rolleyes:

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396

hossein888

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوستان
لطفا یکی به من بگه چطور می شه وارد یه تیم دو چرخه سواری شد من خیلی جاها گشتم (هیئت دو چرخه سواری سایت فدراسیون و...)
اما نشد که نشد لطفا کمکم کنید یکی از آرزوهای بزرگمه.

GemSoft

Registered User
لایک‌ها
52
قیمت اینا چنده ؟
http://forum.persiantools.com/attachments/20120406_100115-jpg.129599/
یه مشکی یه دستشو دارم برای فروش میخوام ببینم چه قیمتاس
دوست من این دوچرخه دیگه از رده خارجه...و برای کسی که باهاش رکاب بزنه ضرر داره...زانو آب میندازه و کلی صدمه به پا و بدن...
اما قیمت حدود 100-150 میتونی بفروشی...قیمت آکبند اینا الان 250-300 بیشتر نیست...

سلام دوستان
لطفا یکی به من بگه چطور می شه وارد یه تیم دو چرخه سواری شد من خیلی جاها گشتم (هیئت دو چرخه سواری سایت فدراسیون و...)
اما نشد که نشد لطفا کمکم کنید یکی از آرزوهای بزرگمه.

سلام
وارد شدن به تیم دوچرخه سواری به این آسونی ها نیست...
شما به خود فدارسیون باید مراجعه کنید...
بهتره به باشگاههای دوچرخه سواری برید...تمرین کنید باهاشون...
فکر میکنم حداقل باید آمادگی روزانه 100-150 کیلومتر رکاب زدن رو داشته باشین...
برای آمادگی مسابقات تا 240 کیلومتر هم دیدم کسایی توی یک روز رکاب میزنن...

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
دوست من این دوچرخه دیگه از رده خارجه...و برای کسی که باهاش رکاب بزنه ضرر داره...زانو آب میندازه و کلی صدمه به پا و بدن...
اما قیمت حدود 100-150 میتونی بفروشی...قیمت آکبند اینا الان 250-300 بیشتر نیست....
نو ش دیگه فکر نکنم باشه
اب کردمش رفت :دی

Ghazale7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
این سایت به این خوبی به این بزرگی به نظرم یه انجمن دوچرخه سواری لازم داره
حیف نیست همچین ورزشی تو قسمت سایر ورزش ها قرار بگیره؟

Ghazale7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
طراحان انگلیسی دوچرخه تاشو جدیدی طراحی کرده‌اند که با کمک یک موتور کوچک تعبیه شده در چرخ جلو، امکان حرکت با سرعت ۲۵ کیلومتر در ساعت را برای دوچرخه‌سوار فراهم می‌کند.در دوچرخه‌های معمولی به مرور زمان، زنجیر چرخ کشیده، زنگ زده و خراب می‌شود که باعث کاهش ۵۰ تا ۶۰ درصدی بهره‌وری دوچرخه می‌شود.
JIVE-folding-e-bike-00.jpg
اما دوچرخه تاشوی Jive bike فاقد زنجیر چرخ بوده و به‌جای آن ترکیبی از شفت و دیسک تسمه درون یک قاب قرار داده شده است؛ حدود ۹۵ درصد انرژی تولید شده از طریق پدال زدن نیز به چرخ جلو منتقل می‌شود.
بدنه دوچرخه از جنس آلومینیوم ساخته شده است که براحتی جمع می‌شود؛ یک باتری پلیمر لیتیوم که در مدت دو ساعت شارژ می‌شود، نیاز برق ترمزهای دیسکی هیدرولیک و ارتباط بی‌سیم تلفن همراه هوشمند از طریق بلوتوث را تأمین می‌کند.
موتور کوچک برقی ۲۵۰ وات در توپی چرخ جلو تعبیه شده است؛ با کمک این موتور و شارژ کامل باتری، امکان پیمودن ۳۰ کیلومتر در حالت تمام برقی – مشابه اسکوتر – فراهم می‌شود؛ وضعیت‌های نیمه برقی و بدون استفاده از موتور نیز برای دوچرخه در نظر گرفته شده است.
یک رایانه کوچک Arduino در داشبورد جلوی دوچرخه نصب شده است که امکان اتصال به تلفن همراه را از طریق برنامه نرم‌افزاری Jive فراهم می کند؛ نقشه‌های گوگل، سرعت‌سنج، کیلومتر شمار، میزان کالری سوزانده شده و سایر اطلاعات مفید بر روی رایانه قابل دسترسی است.
تاکنون بیش از ۴۵۰۰ دوچرخه برقی Jive bike با قیمت ۲۵۰۰ دلار سفارش داده شده‌اند، اما با شروع تولید تجاری از تابستان ۲۰۱۵ این محصول با قیمت ۳۲۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد.
منبع :
http://gadgetnews.ir/14945/jive-folding-e-bike

GNOME

Registered User
لایک‌ها
568
ما اینجا بیشتر دیدیم دوچرخه هاشون رو می فروشند تا اینکه بیان تو تایپیک دوچرخه سواری فعالیت هم داشته باشند

Khashayarakbari999

Registered User
لایک‌ها
132
ای بابا عنوان تاپیک رو دیدم فکر کردم یه انجمن درست کردید
کسی جایی رو توی تهران نمیشناسه برای مسابقات حرفه ای یا نیمه حرفه ای دوچرخه سواری؟

Ghazale7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
بخدا حیف باید به کی این پیشنهاد انجمن دوچرخه سواری رو بدیم ؟! o_O

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
کسی جایی رو توی تهران نمیشناسه برای مسابقات حرفه ای یا نیمه حرفه ای دوچرخه سواری؟
برای مسابقات من نمیشناسم چون تمایلی به مسابقه ندارم ولی برای گرد همایی برای رکاب زنی توی شهر میشناسم بیرون شهر هم میشناسم.. توی فیسبوک گروه دوچرخه سواری رها
و گروه دوچره سواری فرار رو جستجو کن.. خیلی عالیه و مفرح.. من خودم شرکت میکنم همیشه..

Darkside Fury

Registered User
لایک‌ها
89
چرا دوچرخه های گرون کمک فنر زیر زین حذف شد ؟
برای شروع مثلاً :general106:

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
یه سر به این انجمن بزن ... شاید یه چیزی پیدا کردی
این سایت به این خوبی به این بزرگی به نظرم یه انجمن دوچرخه سواری لازم داره
حیف نیست همچین ورزشی تو قسمت سایر ورزش ها قرار بگیره؟
تاپیک دوچرخه سواری تو انجمن هست . اما دوستان کم تعداد هستن مثل تاپیک های فوتبال پر مخاطب نیست ..
دوچرخه سواری

morteza.h

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salamm nevada 27-5 1.3d chetore? do shakh =sr suntour sf13-xcm-rl w/remotehydrolic lockout
tabagh ghame=shimano alivio octaling
shanjeman=shimano deore shadow 9speed
daste dande=shimano alivio rapid fire 9speed
set tormoz=shimano m395 hydrolic disc
mige 2200000 toman nazaret chiye khoobe begiram??? l

morteza.h

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam lotfan begid modele nevada 27.5 1.3d chetore aezeshe kharid dare ?l
do shakh=sr suntour sf 13-xcm-rl w/remote hydrolic lockout
tabagh ghame=shimano alivio octalink
shanjeman=shimano deore shadow 9 speed
daste dande=shimano alivio rapid fire 9 speed
sete tormoz=shimano m 395 hydrolic disc
forooshande mige 2200000 t

peyman102030

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان :
خریدار لوازم دوچرخه کورسی قدیمی هستم یا تنه کورسی . 09158917586

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
محروميت مادام العمر دوچرخه سوار آمريكايي به علت چندين مورد دوپينگ
تهران- 'فيليپ زايچك' دوچرخه سوار آمريكايي بعد از اذعان به چندين مورد دوپينگ محروميت مادام العمر دريافت كرد.

به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، تحقيقات در مورد قاچاق هورمون رشد انساني واريتروپوئتين از چين به 200 ورزشكار منجر به افشاي دوپينگ اين دوچرخه سوار شد.
سازمان ضددوپينگ آمريكا اعلام كرد اين دوچرخه سوار به دوپينگ براي خريد اريتروپوئتين، دوپينگ براي شهادت دروغ در جلسه دادگاه و ترغيب شاهدان به شهادت دروغ اعتراف كرده است.
در اين ماجرا بيش از 10 ورزشكار از سراسر جهان از جمله جوناتان چودروف و دوان ديكي دوچرخه سواران آمريكايي جريمه شده اند.
يكي از چهره هاي مهم اين پرونده جو پاپ دوچرخه سواري است كه واسطه بين فروشندگان چيني داروهاي نيروزا و ورزشكاران در سالهاي 2006 و 2007 بوده است.
سال گذشته پاپ به دو مورد دسيسه براي فروش هورمون رشد انساني و اريتروپوئتين در اينترنت اعتراف كرد. وي از محل فروش اين داروها به 187 مشتري شامل دوچرخه سواران و ساير ورزشكاران، 80 هزار دلار بدست آورده است.
زايچك قهرمان سابق آمريكاست كه اولين بار در سال 2004 بعد از آزمايش مثبت يك ماده محرك از رقابتهاي ورزشي محروم شد.
در اين پرونده، وي ابتدا از هر گونه خطاكاري تبرئه شد، اما سازمان ضددوپينگ آمريكا وي را وادار به اعتراف كرد. اين ورزشكار 32 ساله بايد 5 هزار دلار نيز جريمه بپردازد.
تراويس تيگارت مسئول سازمان ضددوپينگ آمريكا گفت اين پرونده چهره زشت دوچرخه سواري حرفه اي را نشان مي دهد؛ فرهنگي كه ورزشكاران را به تقلب با داروهاي خطرناك تشويق مي كند. آنها بعد از آنكه با حقيقت روبرو شدند گمان كردند با شهادت دروغ مي توان آن را مخفي كرد.
پاپ كه سابقا يك دوچرخه سوار بوده از سال 2006 كه به فريب اعتراف كرد، يك منبع مهم اطلاعات سازمان ضددوپينگ آمريكا بوده است. پاپ از دوپينگ **** مند در دوچرخه سواري خبر داد. وي در پرونده سال 2007 كه به گرفتن عنوان قهرماني تور فرانسه از فلويد لانديس انجاميد شاهد سازمان ضد دوپينگ آمريكا بود.
لانديس متعاقب آن به دوپينگ اعتراف كرد و لانس آرمستراگ و سايرين را به فريب متهم كرد. اطلاعات لانديس باعث به جريان افتادن تحقيقات فدرال در مورد دوچرخه سواري كه آرمسترانگ و تيم او در كانون اين تحقيقات بوده اند، شد.
چرا مادام العمر گناه داره بابا جوونی کرده

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
این دوچرخه ها که روی دراز میکشن چیه؟

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
سلام!
منم دوچرخه سواری می کنم و یک فروند مریدا 2011 tf100v دارم که بزودی به دیسکی هیدرولیک مجهز می شه :دی
علاقه عجیبی به دوچرخه سواری دارم و از زمان کودکی دوچرخه داشتم و اغلب دوچرخه هامم دزدیدن!! :دی
اهل رکاب زدن در مسافت های طولانی و مسیر های خلوت، بیابان، تپه ها و بعضی موقع تو شهر هستم.
دفعه آخری رکاب زدم تو بیابون با مشخصات زیر:
مدت زمان 3:17:28
مسافت: 42.82 کیلومتر
متوسط سرعت: 13.01
متوسط زمان طی یک کیلومتر: 4:36 دقیقه
کالری مصرفی تقریبی (چون میزان ضربان قلب و دمای محیط گرم به خصوص جنوب رو نمی تونه چک کنه) 1238 کیلو کالری
...
کلا ورزش باحالی هست. دکمه پاور گوشیم خرابه، نمی تونم اسکرین شات براتون بگیرم!! :دی
بهتون توصیه می کنم حتما برنامه های ورزشی رو نصب کنید روی گوشیتون. یوزر من توی endomondo :
[email protected]

چرا دوچرخه های گرون کمک فنر زیر زین حذف شد ؟
برای شروع مثلاً :general106:
دوست عزیزم، ما چندین نوع دوچرخه داریم.
دقیق متوجه نشدم زیر زین منظورتون زیر خود زین هست یا کمک وسط؟!
توی دوچرخه ها فقط دوچرخه های دانهیل کمک وسط دارند، فری راید ها، تریال ها، کورسی و BMX ها و... این سیستم رو ندارند! چون به شدت باعث اتلاف انرژی می شه!(به صورت مطلق صحیح نیست)
دانهیل هم مخصوص پایین اومدن از کوه هست و نیاز زیادی به رکاب زدن نداره!! ولی به این سیستم فنر بندی جهت دفع ضربات نیازمند هست.
البته قابل ذکر هست در برخی مدل های فری راید هم کمک وسط دیدم که البته قیمتشون خیلی بالاست.

بالا