برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دوستان ک هست که از باطری ,گوشی های دیگه استفاده کرده باشه در پست های قبل گفته بودند از باطری s4 mini استفاده شده کسی تست کرده جواب گرفته باشه و تغییری در باطری داده ‌.البته باطری خود گوشی زیاده تو بازار ولی می خواستم ببینم برای بالاتر از امپر 1830 جواب داده

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
دوستان ک هست که از باطری ,گوشی های دیگه استفاده کرده باشه در پست های قبل گفته بودند از باطری s4 mini استفاده شده کسی تست کرده جواب گرفته باشه و تغییری در باطری داده ‌.البته باطری خود گوشی زیاده تو بازار ولی می خواستم ببینم برای بالاتر از امپر 1830 جواب داده
سلام: شما میتونید از باطری گوشی thl w8 استفاده کنید،دوستان تست کردند جواب میده(کلیپش در یوتیوب هست)

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام: شما میتونید از باطری گوشی thl w8 استفاده کنید،دوستان تست کردند جواب میده(کلیپش در یوتیوب هست)
ممنون ولی دردسرش زیاده ارزش نداره .شما خودتون تست کردید ضمنا قبلا گفته بودید از برنامه dr battery استفاده میکنید جوابی از برنامه گرفتید یا برعکس عمل میکنه..
ضمنا از دوستان کسی رام رسمی رو نداره نه از سایت http://www.needrom.com/mobile/inew-v3 از سایت رسمی که قبلا گرفته باشه من زمان که رام رسمی رو گوشیم بود روت نبود ورژن 1.0.8 عالی بود الان رسمی اونو میخوام یا ورژن های بالاتر رسمی

Last edited:

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
ممنون ولی دردسرش زیاده ارزش نداره .شما خودتون تست کردید ضمنا قبلا گفته بودید از برنامه dr battery استفاده میکنید جوابی از برنامه گرفتید یا برعکس عمل میکنه..
ضمنا از دوستان کسی رام رسمی رو نداره نه از سایت http://www.needrom.com/mobile/inew-v3 از سایت رسمی که قبلا گرفته باشه من زمان که رام رسمی رو گوشیم بود روت نبود ورژن 1.0.8 عالی بود الان رسمی اونو میخوام یا ورژن های بالاتر رسمی
نه متاسفانه خودم تست نکردم ولی بعضی از کاربران تست کردند فکر کنم جواب گرفتند،فیلمش در یوتیوب هست...
من از برنامه dr battery استفاده میکنم ، ازش راضی ام

Sent from my V3

siavashkhan1985

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
از باطری متفرقه استفاده نکنید، گوشی میسوزه. دیدم که میگما ;)
رام 1.1.1 مصرف باطریش خیلی بهتره
dr battery هم برنامه ی خوبیه

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
من اصلا مشکل باطری ندارم باطریم استفاده عادی یک روز الی دوروز باطریم هم چک کردم امپرش درست بوده .فقط زمانی که رام اصلی و رسمی خودش بود عالی بود
فقط مشکل رام دارم که دنبال رام رسمی میگردم چون این رام های که تو این سایت نیدرام هست همه پورت شده از رام رسمی حالا کسی واقعا لینک رام رسمی داره رام رسمی ورژن ۱.۱.۱ خوبه ولی اگر کسی لینک رام رسمیش رو داره که روت شده نباشه رسمی باشه بزاره خیلی ممنون میشم

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان هنوز تو ریکاوری نتونستم برم روی آرم گیر میکنه

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
داداش من الان شیش ماه هست باتری thl w8 انداختم روی گوشیم و شارژدهیش خیلی بهتر شده و تا حالا هم هیچ مشکلی برام پیش نیومده.میشه بگید این مواردی که دیدید چی بوده؟

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
داداش من الان شیش ماه هست باتری thl w8 انداختم روی گوشیم و شارژدهیش خیلی بهتر شده و تا حالا هم هیچ مشکلی برام پیش نیومده.میشه بگید این مواردی که دیدید چی بوده؟

شارژدهی چقد با باطری خودش تفاوت کرده ؟

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
به احتمال زیاد شما باطری قبلیتون اصلی نبوده یعنی وقتی که چک میکنید میبینید امپر اون زیر حتی 1300 هم هست. من چند روز در این مورد تحقیق کردم و پیگیر بودم تا حتی یه سایت هم پیدا کردم که باطری 2800 و 1830 داشت که با قیمت خیلی بالایی نسبت به بازار میداد .که یه نفر از همین سایت به من معرفیش کرد که وقتی چک کردم دیدم فقط داره تبلیغ این سایت رو میکنه و جالب اینکه که میگه گوشیتو بعد از خرید باطری گارانتی میکنه و میگه یه بار گوشیش سوخته ..یکی نیست بکه خوب مرد حسابی اگه گوشید سوخته چرا تبلیغ سایت رو میکنی ..البته شاید بنده خدا خواسته راهنمایی کنه . حالا سایت اول که بدون درگاه بود و فقط یه شماره ایرانسل و شماره کارت داشت و غیر قابل اعتماد چون از چیدمانش معلوم بود .دوم اینکه تماس گرفتم الاوه بر قیمت خیلی بالا اینکه میگه باطری از شرکت معتبر که اونم چک کردم و اصلا همچنین باطری وجود نداره و فقط این اقا داره و باطری 1830 رو به قیمت دو برابر بازار میده که میگه اصلی و امپر واقعی ...خوب من چنتا سایت رو که معتبر بودند گشتم و تماس گرفتن و گفتن فقط باطری اصلیشو دارن که 1830 هست و تضمین میکنن که امپرش واقعی و قیمتش مثل باطری های دیگه گوشی ها بود باز من رفتم باطری سازی های معتبر و دادم امپر رو چک کرد و اون چیزی که دوستان میگفتتند نبود و نزدیک به 1830 بود و گفت که هر گوشی رو با امپر مشخصی تولید میکنند در این رابطه شاید باطری دست ساز امپر بالاتر جواب بده ولی به مرور زمان ای سی شارژ و اختلال در صفحه نمایش بوجود میاره .البته امپر هایی مثل 2800 ......الان هم یک روز با استفاده و دو روز حالت عادی داره نگه میداره که اگه چک کنید میبینید درسته ضمنا اینکه بعضی از دوستان میگن بدون استفاده درصد زیادی کم میکنه این عیب از رام هست نه باطری که اگه چک کنید داخل ستینگ گوشی میبینید که درسته .

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
fhj
به احتمال زیاد شما باطری قبلیتون اصلی نبوده یعنی وقتی که چک میکنید میبینید امپر اون زیر حتی 1300 هم هست. من چند روز در این مورد تحقیق کردم و پیگیر بودم تا حتی یه سایت هم پیدا کردم که باطری 2800 و 1830 داشت که با قیمت خیلی بالایی نسبت به بازار میداد .که یه نفر از همین سایت به من معرفیش کرد که وقتی چک کردم دیدم فقط داره تبلیغ این سایت رو میکنه و جالب اینکه که میگه گوشیتو بعد از خرید باطری گارانتی میکنه و میگه یه بار گوشیش سوخته ..یکی نیست بکه خوب مرد حسابی اگه گوشید سوخته چرا تبلیغ سایت رو میکنی ..البته شاید بنده خدا خواسته راهنمایی کنه . حالا سایت اول که بدون درگاه بود و فقط یه شماره ایرانسل و شماره کارت داشت و غیر قابل اعتماد چون از چیدمانش معلوم بود .دوم اینکه تماس گرفتم الاوه بر قیمت خیلی بالا اینکه میگه باطری از شرکت معتبر که اونم چک کردم و اصلا همچنین باطری وجود نداره و فقط این اقا داره و باطری 1830 رو به قیمت دو برابر بازار میده که میگه اصلی و امپر واقعی ...خوب من چنتا سایت رو که معتبر بودند گشتم و تماس گرفتن و گفتن فقط باطری اصلیشو دارن که 1830 هست و تضمین میکنن که امپرش واقعی و قیمتش مثل باطری های دیگه گوشی ها بود باز من رفتم باطری سازی های معتبر و دادم امپر رو چک کرد و اون چیزی که دوستان میگفتتند نبود و نزدیک به 1830 بود و گفت که هر گوشی رو با امپر مشخصی تولید میکنند در این رابطه شاید باطری دست ساز امپر بالاتر جواب بده ولی به مرور زمان ای سی شارژ و اختلال در صفحه نمایش بوجود میاره .البته امپر هایی مثل 2800 ......الان هم یک روز با استفاده و دو روز حالت عادی داره نگه میداره که اگه چک کنید میبینید درسته ضمنا اینکه بعضی از دوستان میگن بدون استفاده درصد زیادی کم میکنه این عیب از رام هست نه باطری که اگه چک کنید داخل ستینگ گوشی میبینید که درسته .
باتری اصلی بود.من خودم جزو اولین کسایی هستم که گوشی رو خریده.در ضمن شارژهیش خیلی بهتر شده و با رام تسونامی که نصب کردم مورد سریع خالی شدن باتری حل شده و دیگه هیچ مشکلی با شارژ گوشی ندارم و از خیلی از گوشی های بازار الان شارژ دهیش بهتر هست

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان کسی این رام جدید رو تست کرد یا نه؟اگه تست کردید لطف کنید بگید چطور هست؟

shahab_021

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان چطور سنسور حركتي اين گوشي كار ميكنه؟ من هر كاري ميكنم جواب نميده

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
من اندروید 4.4.2 رو نصب کردم یک روز وقت گذاشتم بلاخره مشکل imei با این دستور “* # * # 3646633 # * # *” بعد CDS info بعد Radio info بعد Phone1 دقت کنید اینجا دستور رو اینجور بنویسید (AT +EGMR=1,7,”IMEI_1)توجه اول at حتما (")بزارید و اخرش و قبل از imei گوشیتون( " )بزارید و بعد گزینه زیرشو بزنید و بعد گوشی رو رسیت کنید و # 06 # *lمبینید که درست شده و برای دومی هم به این ترتیب فقط دومی میشه AT +EGMR=1,10,”IMEI_2 و جای imei_2 میشه ime 2 روی کارتن گوشی و بعد دوباره رسیت البته یکی از دوستانمان در صفحه 74 توضیح انگلیسی رو داده بودند ... بعدش برید برنامه google camera رو نصب کنید تا الان باطری خوب بوده دوربین هم مثل رام های قبلی عالی هست وایرلس و .. چک کردم مثل رام های رسمی قبلی .اینم تصاویر ...
مشاهده پیوست 645938 مشاهده پیوست 645937 مشاهده پیوست 645940
دوستان من imei گوشیم پرید الان ایین کارو هم هر چی انجام میدم درست نمشه چیکار کنم؟

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دوستان من imei گوشیم پرید الان ایین کارو هم هر چی انجام میدم درست نمشه چیکار کنم؟
شما چه رامی زدید .حتما دقت به (") بکنید .در بعضی رام ها اول و اخر نمیخواد " بزارید شما چند بار تست بزنید یعنی یکبار " بزارید یا بردارید ضمنا حتما wipe ها رو قبلش انجام بدید داخل ریکاوری .مخصوصا data .

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
بالا