برگزیده های پرشین تولز

حذف شدن تمامی ایندکس ها از گوگل...سئو کاران عزیز راهنمایی کنند

persian111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
سلام واقعا متاسفم اینشالله که زودتر سایتت برگرده :)

من یه 300 تایی مطلب دارم ورودی گوگلمم روزی 20 تا 25 تاست
الکسامم همینجوری داشت کاهش پیدا میکرد, تا وقتی این خطارو دیدم توی الکسا Your metrics are Not Certified بغل دامنم کسی میدونه یعنی چی همینجوری هر روز داره رتبم افزیش پیدا میکنه .. تا 26000 رسیدم که این خطارو داد الان شده 102000 ایران

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
سلام به استارتر عزیز
در مورد پنالتی شدن دلایل زیادی وجود داره :
1.صفحات راهرو – صفحاتی که مخصوصاً برای کسب رتبه بالا طراحی می شوند و نه برای کمک به کاربران. این صفحات متناسب با هر موتور جستجو ساخته می شوند. در ساخت این صفحات تلاش می شود تا وزن پارامترهای موثر در افزایش رتبه در بهترین حالت باشد و از همه پارامترها استفاده می شود.
2.متنهای پنهان – استفاده از فونتهای ریز یا متنهایی که همرنگ پس زمینه است.
3.دزدیدن مطالب سایتهای دیگر
4.کلوکینگ – نمایش دو محتوای مختلف به موتور جستجو و کاربر عادی سایت. در این پروسه ابتدا درخواست کننده صفحه مشخص می شود. اگر درخواست کننده موتور جستجو باشد محتوای خاص آن موتور جستجو به وی نمایش داده می شود و اگر درخواست کننده کاربر باشد، صفحه اصلی به وی نشان داده می شود.
5.لینکهای هرز – استفاده از نرم افزارهای دریافت خودکار لینک، گرفتن لینک از سایتهای بی ربط، در یافت حجم بالایی لینک در زمانی کوتاه
6.تکرار بیش از حد کلمات - تکرار بی مورد کلمات کلیدی در متن بدون توجه به حالت طبیعی و آنچه عملا درگفتار روی می دهد.
اگر دامنه تون رو حذف کنید کلا زحمتتون به باد میره(عزیزی که میخوای فقط پول دراری لطفا رعایت کن-اسم خودشم گذاشته سئوکار بعد نمیدونه چرا سایت پنالتی میشه:)-)
متن رو نگا کن اگر مشکلی بود بازم من در خدمتم

persian111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
یعنی بین شماها یکی نیست به ما کمک کنه اینم عکسش :-(
imagef-f15722_f157ec3de01-png.html

بالا