برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
همون یحیی هم هیچی نبود بابا نفت تیم خوبی هست الان دست منصوریان هم هست خوب داره نتیجه میگیره یحیی اگه خوب بود الان با ذوب آهن حال روزش این نبود

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
optimized-dsc00349-665x442.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
درود
خوب بعد از شنیدن خبر پیوستن پولادی به الشحانیه جا داره این دم و دستگاه ناقابل رو حواله اش کنم!
کسی که باشگاه با مصدومیتش نگهش داشته بود رفت به تیم عربی!!!!! کسی که اگه دلار به دلار این قرارداد رو از پرسپولیس داره! کسی که بزرگش کردیم! و کسی که ما رو خر فرض کرده و نامه فدایت شوم مینویسه! اگر به باشگاه اروپایی میرفت بحثی نبود ولی الشحانیه؟؟؟
خاک تو سر گشنه گداتون کنن! هم شما پولادی عزیز! و هم اون سید جلال! که برای چندغاز بیشتر با احساسات این همه آدم بازی میکنین!
تف تو روحتون!
با تشکر!

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
این بحثها مسخرست!
حاضرم باهاتون شرط ببندم! 90 درصد اینهایی که الان از دایی می نالن و از یحیی تعریف میکنن! بعد بازی فینال جام حذفی 2 فصل پیش! حیا کن که هیچ! فحش ناموس هم دادن بهش که گورش رو گم کنه!
--------------------------

دقیق اونموقع یادمه و من و 1 یا 2 نفر دیگه تنها کسانی بودیم که از یحیی دفاع کردیم :(

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
درود
خوب بعد از شنیدن خبر پیوستن پولادی به الشحانیه جا داره این دم و دستگاه ناقابل رو حواله اش کنم!
کسی که باشگاه با مصدومیتش نگهش داشته بود رفت به تیم عربی!!!!! کسی که اگه دلار به دلار این قرارداد رو از پرسپولیس داره! کسی که بزرگش کردیم! و کسی که ما رو خر فرض کرده و نامه فدایت شوم مینویسه! اگر به باشگاه اروپایی میرفت بحثی نبود ولی الشحانیه؟؟؟
خاک تو سر گشنه گداتون کنن! هم شما پولادی عزیز! و هم اون سید جلال! که برای چندغاز بیشتر با احساسات این همه آدم بازی میکنین!
تف تو روحتون!
با تشکر!
این جام جهانی هیچ سودی برامون نداشت
بهترین بازیکن تیم ملی هم رفت به لیگ قطر
فقط آبرو ریزی نثار ما شد

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
همون یحیی هم هیچی نبود بابا نفت تیم خوبی هست الان دست منصوریان هم هست خوب داره نتیجه میگیره یحیی اگه خوب بود الان با ذوب آهن حال روزش این نبود
دوست عزیز در اینکه تیم نفت تیم یک دست و خوبیه شکی نیست ولی در نظر بگیرین در 4 سال اخیر واقعا مربی های خوبی استخدام کرده اولش که فرکی بود و بعدش هم که یحیی و حالا هم منصوریان خود منصوریان رو دست کم نگیرید و مبنا بر این نگیرید که چون نفت تیم خوبیه داره نتیجه می گیره بلکه منصوریان واقعا مربی خوش اتیه ای هست و توجه کنید که نفت نسبت به پارسال حداقل 4-5 تا از بازیکنان جوون کلیدیش رو از دست داده الانم که می بینید یحیی تو ذوب اهن وضعش اینه اینو در نظر بگیرید که ویرانه های ذوب اهن به دست یحیی داده شده تیمی که فصل قبل تا یه قدمی سقوط رفت و تو بازی اخر از سقوط فرار کرد و جز یکی دوتا بازیکن با تجربه بقیه مهره هاش جوون یا معمولین و اکثر بازیکن های خوبش همه رفتن تا با این وضع باز بازیشون رو جلو پرسپولیس دیدین و خوبه که همه اومدین اینجا گفتین حق ذوب اهن بود ببره و ما با شانس در رفتیم
الانم هنوز دیر نیست همین الانم اگه دایی رو بندازن بیرون یکی مثل فرکی بدون تیم بیرون گود هست که هر چی نباشه و حتی نتونه با این بازیکنا نتیجه بگیره که بعید می دونم حداقل دقیه 5 بازی از نظر تاکتیکی مغزش هنگ نمی کنه الان بهترین کار اینه یجوری پول قرارداد این اقا رو جور کنن بندازنش بیرون فرکی رو بیارن

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
من در مورد قرارداد دایی چیزی نمیدونم یکی توضیح بده چرا نمیشه اخراجش کرد همتون میگین نمیشه!!!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
من در مورد قرارداد دایی چیزی نمیدونم یکی توضیح بده چرا نمیشه اخراجش کرد همتون میگین نمیشه!!!
دوست عزیز قرار داد دایی سه ساله هست که هر سال 20 درصد میره روش اگه دایی رو بخوان اخراج کنن باید تا سال سوم پول رو بدن خوب میشه چه مقدار الان بهت میگم دو میلیارد و 100 میلیون که قرارداد امسالش هست سال بعد هم با اعمال 20 درصد میشه 2 میلیارد و 500 میلیون که جمع این دو فقط میشه 4 میلیارد و 600 و یه بندی هم در قرارداد دایی هست که علاوه بر پرداخت کل قرارداد تا سال سوم باید میلغی هم به عنوان خسارت فسخ قراداد بپردازه که دقیق نمی دونم چقدره حالا اینا به کنار باید دید از سال قبل هم بدهی داره یا نه که در کل اگه بخوان اخراجش کنن بالای 5 میلیارد باید بهش بدن
دایی 300 میلیون از باشگاه طلب داشت وقتی برکنارش کردن پدر باشگاه رو دراورد اگه 5 میلیارد طلب داشته باشه در باشگاه رو تخته می کنه

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
ای دوستان این تاکتیک دایی هم مثل صحبت کردنشه فقط بلده بگه ترامادول خوردیم

• Like
Reactions: usl

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
دوست عزیز قرار داد دایی سه ساله هست که هر سال 20 درصد میره روش اگه دایی رو بخوان اخراج کنن باید تا سال سوم پول رو بدن خوب میشه چه مقدار الان بهت میگم دو میلیارد و 100 میلیون که قرارداد امسالش هست سال بعد هم با اعمال 20 درصد میشه 2 میلیارد و 500 میلیون که جمع این دو فقط میشه 4 میلیارد و 600 و یه بندی هم در قرارداد دایی هست که علاوه بر پرداخت کل قرارداد تا سال سوم باید میلغی هم به عنوان خسارت فسخ قراداد بپردازه که دقیق نمی دونم چقدره حالا اینا به کنار باید دید از سال قبل هم بدهی داره یا نه که در کل اگه بخوان اخراجش کنن بالای 5 میلیارد باید بهش بدن
دایی 300 میلیون از باشگاه طلب داشت وقتی برکنارش کردن پدر باشگاه رو دراورد اگه 5 میلیارد طلب داشته باشه در باشگاه رو تخته می کنه
با این شرایط پس ما چرا انقدر داریم مینالیم که!خب پس فیل هم دایی رو نمیتونه تکون بده! 5میلیارد!!! تاحالا نمیدونستما!
تنها راش اینه که این 5 میلیاردو دو سه تا بازیکن طراح بخرن بندازن وسط خود بازیکنا تیم مارو راه بندازن دایی که عمرا ابی گرم شه
آقا من موضع خودمو با این شرایط عوض میکنم دیگه دایی وقتی کنار نمیره تنها راش خریده بازیکن برا وسط میدونه:general509:
البت یه راه داره اونم اینه که دایی خودش کنارش بکشه اونم اتفاقی هست که در هیچ علمی احتمال رخ دادنش وجود نداره
پس ..ن لق دایی همون 2 3 تا بازیکن برا وسطمون بگیرن تا سکته نکردیم:general208:

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دقیقا دوتا هافبک خوب می خوایم که یک اسیایی و یکی غیر اسیایی می تونیم بگیریم که اسیایی که کره ای و ژاپنی خوب که عمرا بیان ایران بازی کنن میمونه عرب که اونم فقط باید نیم نگاهی به عراق داشت که گزینه خوب می تونه هوار ملا محمد باشه البته اگه هنوزم بازیش مثل قدیما باشه که کیتونه خط هافبک رو راه بندازه و یه بازیکن هم برن از بلوک شرق اروپا بگیرن که با 400 هزار دلار می تونن بازیکن ملی خوب گیر بیارن

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
همش میگن تیم بازیکن نداره و مربی مقصر نیست. خوب مرد حسابی شما که تازه نیومدی یک فصل مربی بودی چرا شرط نکردی اگه فلان بازیکنا نباشند نیستم. چرا موندی و با این بازیکنا خواستی بگی من از اینها بهترین نتایج رو میگیرم چون خیلی مغرور بودی. آقا اولین مقصر این نتایج خود سرمربی هستش چون همونطور که برای اعتصاب پارسال کاری نکرد برای پوشش ضعف های امسالم کاری نمیکنه.
فقط میتونم بگم خدا از بانی این روزای پرسپولیس من نگذره . هرکی میخواد باشه

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
به پولادی فکر میکنم دلم آتیش میگیره خیلی نامرده:general505:

حسین کلانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس و نتیجه‌گیری ضعیف این تیم در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر اظهار کرد: "همیشه اوایل فصل چنین وضعیتی هست و از حالا نمی‌توان درباره سرنوشت تیم قضاوت کرد. باید به پرسپولیس زمان دهیم."

وی ادامه داد:‌ "برای آنکه پرسپولیس قوام پیدا کند و سرپا شود به زمان نیاز است. تنها دلخوشی ما هم این است که کادر مدیریت و مدیرعامل باشگاه کاربلد هستند. درست است که گاهی حاشیه‌هایی درباره اختلاف آن‌ها با هم مطرح می‌شود ولی عملا اختلافی نیست."

بازیکن پرسپولیس در دهه 40 و 50 همچنین گفت: "همه تیم‌ها وقتی جلوی پرسپولیس قرار می‌گیرند، حساسیت خاصی و انرژی مضاعف پیدا می‌کنند و به همین دلیل برای پیروزی از جانمایه می‌گذارند. البته پرسپولیس هم در این هفته‌ها بدشانسی آورده است."

وی افزود: "پرسپولیس همیشه با حاشیه درگیر بوده است اما امروز اعضای هیات مدیره باشگاه زحمت می‌کشند. من هر از گاهی با آن‌ها صحبت می‌کنم و می‌دانم که چقدر تلاش می‌کنند که اوضاع تیم سروسامان پیدا کند. اگر فشارهایی که روی باشگاه است کم شود، همه چیز درست می‌شود."

کلانی درباره اعتراض و انتقاد هواداران پرسپولیس از نحوه بازی این تیم هم گفت: "امروز پرسپولیس مشغول مبارزه در چند جبهه است. این مسئله باعث می‌شود که تیم نتیجه دلخواه نگیرد. حالا هم البته فقط چهار بازی گذشته و نتایج آن‌ها نمی‌تواند خیلی اثرگذار باشد. هواداران باید صبور باشند و فعلا تیم را تحمل کنند."

این پیشکسوت پرسپولیس در ادامه از وجود دست‌هایی پشت پرده خبر داد و گفت: "اتفاق‌هایی می‌افتد که آدم با دیدن‌شان احساس می‌کند دست‌هایی در کار است تا پرسپولیس زمین بخورد و سرپا نشود. امیدوارم این احساس غلط باشد ولی واقعیت این است که حقایق این احساس را ایجاد می‌کنند."

وی ادامه داد: "احساس می‌کنم عواملی هستند که دوست ندارند پرسپولیس قوام پیدا کند و موفق شود. البته این مسئله در مقیاس کمتر درباره استقلال هم مصداق دارد."

کلانی همچنین گفت: "بین اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه تفاهم وجود دارد. می‌دانم که آقای سیاسی چقدر تلاش می‌کند که تیم را جمع کند اما گاهی از حرف‌هایش تفسیرها و سرمقاله‌های اشتباه منتشر می‌شود. مثلا هفته قبل گفته بود که اگر تیم با همین روند جلو برود، همه ما باید برویم اما در گزارش یک روزنامه نوشته بودند که سیاسی گفته دایی و رحیمی باید بروند. این کارها شائبه برانگیزند."

وی که اکنون در باشگاه راه آهن به حمید استیلی و دوستانش مشاوره می‌دهد در این باره هم گفت: "راه آهن باشگاه قدیمی است که خیلی به گردن فوتبال ایران حق دارد. در این باشگاه به روی همه قدیمی‌های پرسپولیس باز است و می‌تواند خانه ایده‌آل آن‌ها باشد."

کلانی در پایان گفت: "هر کدام از پرسپولیسی‌ها که علاقه‌مند باشند می‌توانند در راه آهن به ما کمک کنند. راه آهن می‌تواند اولین باشگاه واقعا خصوصی ایران باشد. راه آهن متعلق به پرسپولیسی‌هاست. امیدوارم پرسپولیس هم روز به روز بهتر شود تا در کنار هم کارهای زیادی انجام دهیم."

Last edited:

Satan1992

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
بدم میاد از علی دائی.باید بکننش بیرون

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
ماشالله از زمین و زمان داره برامون بدبختی میباره :general406:
دم شاهرودی گرم حرف همه مارو زد فقط نگفت که دایی باید بره

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
بچه ها پایه هستن دیگه ؟؟؟
دوشنبه استادیوم ازادی علیه دایی
من یکی که اصلا تو نخ این طور چیزا نیستم هم میخوام شعار بدم

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
نوروزی هم به فاک رفت ...
حالا آقای دایی بیاد یه ترکیب 11نفره بچینه که حدال سقوط نکنه تیمش !
تیمی که این همه بازیکن از دست داده و رفته یسری بازیکن رو از دسته های پایینتر آورده نباید هم وضعیتش بهتر از این باشه ...
آقای دایی اینجا راه آهن نیست !

تیم باکلاس بازیکن با کلاس میخواد ... شما خودت کاری رو کردی که دشمنت از خداش بود و به امید خدا همین روزا رفتنی هستی چون با تو جام آوردن هم لذتی نداره ...
آقای مغرور از خودراضی !

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
بچه ها پایه هستن دیگه ؟؟؟
دوشنبه استادیوم ازادی علیه دایی
من یکی که اصلا تو نخ این طور چیزا نیستم هم میخوام شعار بدم
بیکاری داش
مگه پولتو از روی اب گرفتی
ولشون کن این لیگ ایران رو
باید یه موج راه بندازیم که حتی یکنفر استادیوم نره تا وقتی که کیفیت تیم در حد پرسپولیس شه

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

بالا