برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع تکنولوژیک: کل اپلی ها با بقیه برندها:جرات دارید بیاید تو!

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
خب اچ پی من داشتم و انصافا مارک خوبیه و راضی بودم به خاطر همین دیگه بحثی نمی مونه.

نه تو اینجا که جز طرفدارانش بودی منظورم اوناییه که با هیولت پاکارد مشکل دارن

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
اچ پی و ایسوس و توشیبا لپ تاپ های خوبی دارند.من بهترین لپ تاپ مک بوک ها و وایو میدونم که البته گرون هم هستند.

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
اچ پی و ایسوس و توشیبا لپ تاپ های خوبی دارند.من بهترین لپ تاپ مک بوک ها و وایو میدونم که البته گرون هم هستند.
مک بوک که مال از ما بهترونه... ما فقط با فیلماش رو یوتوب حال می کنیم...چاره ای نیست فعلا باید بسازیم.(گرچه احتمال قوی این نوت بوکمو بفروشم کلا از ویندوز مهاجرت می کنم به مک. تا همین الانشم به مایکروسافتیا لطف کردم دارم ویندوز استفاده می کنم.)

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
ضمن تشکر از استارتر عزیر بخاطر تاپیک خوبشون می خواستم بدونم امکانش هست برند GLX رو وارد کل کل تکنولوژیک کنیم؟؟؟ همانطور که مستحضر هستید مدیر عامل های اپل و سامسونگ همگی الان مخشون هنگ کرده این چه تکنولوژیه که به راحتی تو جیب جا میشه و از جیب بیرون میاد. همین یک مثال کفایت می کنه تا همه این برند های درپیتی بزنن گاراژ غدیرجانگولر.

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
ضمن تشکر از استارتر عزیر بخاطر تاپیک خوبشون می خواستم بدونم امکانش هست برند GLX رو وارد کل کل تکنولوژیک کنیم؟؟؟ همانطور که مستحضر هستید مدیر عامل های اپل و سامسونگ همگی الان مخشون هنگ کرده این چه تکنولوژیه که به راحتی تو جیب جا میشه و از جیب بیرون میاد. همین یک مثال کفایت می کنه تا همه این برند های درپیتی بزنن گاراژ غدیرجانگولر.
:) اتفاقا چن وقت پیش داشتم به این فک می کردم که جوونای آمریکایی الان از خداشون تحریما ورداشته شه تا توی آمریکا هم یه GLX Store باز کنن و این قدر تحت تاثیر تحریما از تکنولوژی روز عقب نباشن،آخه اونا نمی تونن گوشیاشونو به راحتی وارد جیبشون کنن.

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
آقا من میگم ب شخصه خجالت نمیکشیم ویندوز 60دلاری رو میخریم 2هزار تومن (برابری میکنه با نرخ نون سنگگک ) بعد کل کل هم میکنیم:D تو این باره هرجا من رفتم و دیدم یه جورایی کولن ایران رو حساب نمیکنن حالا نمیدونم ب خاطر کپی رایتش هست و یا غیره:D

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
آقا من میگم ب شخصه خجالت نمیکشیم ویندوز 60دلاری رو میخریم 2هزار تومن (برابری میکنه با نرخ نون سنگگک ) بعد کل کل هم میکنیم:D تو این باره هرجا من رفتم و دیدم یه جورایی کولن ایران رو حساب نمیکنن حالا نمیدونم ب خاطر کپی رایتش هست و یا غیره:D
ببین این که می گی بر می گرده به آرمانهای ما! یکی از فواید آرمانهای ما! اینه که ویندوز مجانی باشه، آب برق گاز مجانی باشه و... . این جملت هم نامفهوم بود:"تو این باره هرجا من رفتم و دیدم یه جورایی کولن ایران رو حساب نمیکنن "

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
ببین این که می گی بر می گرده به آرمانهای ما! یکی از فواید آرمانهای ما! اینه که ویندوز مجانی باشه، آب برق گاز مجانی باشه و... . این جملت هم نامفهوم بود:"تو این باره هرجا من رفتم و دیدم یه جورایی کولن ایران رو حساب نمیکنن "

آخه زشت نی میخوای ایمیل بسازی ایران نیست میخوای اکانت psn بسازی ایران نیست! شاید همه فک میکنن ب خاطر مسائل سیاسی و ..ست این داستانا . . ولی حتی تو psn (PlayStation Network پاکستان و افغانستان و عراق و...هست ولی خبری از ایران نیست! ( چه توهینی بالاتر از این؟ )

مثلا PS4 (کسایی ک تو ایران PS4 دارن ) مشکل وصل شدن ب نت باهاش رو دارن . . . . خوده سونی گفته فقط ایران تو این ضمینه مشکل داره ک مشکل ISP های خودتون هست در پاسخ ب ایرانها گفته بود . (همین ک ایمیل ایرانی هارو جواب داده بود خودش کلی بود :D )

البته جایی ک شبکه های اجتماعی ش هیتلر هست و مردم ها ب سادگی دورش میزنن اینتظاری بیش از این نی :D

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
آخه زشت نی میخوای ایمیل بسازی ایران نیست میخوای اکانت psn بسازی ایران نیست! شاید همه فک میکنن ب خاطر مسائل سیاسی و ..ست این داستانا . . ولی حتی تو psn (PlayStation Network پاکستان و افغانستان و عراق و...هست ولی خبری از ایران نیست! ( چه توهینی بالاتر از این؟ )

مثلا PS4 (کسایی ک تو ایران PS4 دارن ) مشکل وصل شدن ب نت باهاش رو دارن . . . . خوده سونی گفته فقط ایران تو این ضمینه مشکل داره ک مشکل ISP های خودتون هست در پاسخ ب ایرانها گفته بود . (همین ک ایمیل ایرانی هارو جواب داده بود خودش کلی بود :D )

البته جایی ک شبکه های اجتماعی ش هیتلر هست و مردم ها ب سادگی دورش میزنن اینتظاری بیش از این نی :D

نبودن ایران در لیست کشور ها در فرم های تحت وب یک مورد بسیار کوچک از هزاران مورده.
شما اگر به کشور های بلاد کفر برید بگید از ایران هستید کشور ایران واسه مردمشون از کیریباتی ، سائوتوم و پر نسیپ و موزامبیک هم ناشناخته تره.

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
نبودن ایران در لیست کشور ها در فرم های تحت وب یک مورد بسیار کوچک از هزاران مورده.
شما اگر به کشور های بلاد کفر برید بگید از ایران هستید کشور ایران واسه مردمشون از کیریباتی ، سائوتوم و پر نسیپ و موزامبیک هم ناشناخته تره.

خو دلیلش چیه؟ (جز کپی رایت ) پَ چرا مییام تو رسانه ها و... میگم کل ـه دنیا ایران رو میشناسن با کوروشش و فرهنگش و فلان و....نمونه ش همین تویئتر ک اشاره مستقیم داره ب کوروش بزرگ

ب نظرم ما داریم خودمون رو گول میزنیم مشکل از خودمون ــــــــــــــــــــــــه !

همیشه عادت داریم عرب هارو مسخره کنیم و فلان ولی میبین تو مثلا نمونه گیم ها و فیلم هاو...های اورجینال ریجن مخصوص عرب و امارات دارن! ! ! ! این نشون میده ک اونا احترام میذارن ب کپی رایت ک خارجی های هم آدم حسابشون میکنن دیگه . . .

این کپی رایت تو ایران بالاخره باید یه روز شکل بگیره! (نگیره در آینده از این بدتر میشیم ) از کجا شکل بگیره شو دیگه من نمیدونم :D

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200

خو دلیلش چیه؟ (جز کپی رایت ) پَ چرا مییام تو رسانه ها و... میگم کل ـه دنیا ایران رو میشناسن با کوروشش و فرهنگش و فلان و....نمونه ش همین تویئتر ک اشاره مستقیم داره ب کوروش بزرگ

ب نظرم ما داریم خودمون رو گول میزنیم مشکل از خودمون ــــــــــــــــــــــــه !

همیشه عادت داریم عرب هارو مسخره کنیم و فلان ولی میبین تو مثلا نمونه گیم ها و فیلم هاو...های اورجینال ریجن مخصوص عرب و امارات دارن! ! ! ! این نشون میده ک اونا احترام میذارن ب کپی رایت ک خارجی های هم آدم حسابشون میکنن دیگه . . .

این کپی رایت تو ایران بالاخره باید یه روز شکل بگیره! (نگیره در آینده از این بدتر میشیم ) از کجا شکل بگیره شو دیگه من نمیدونم :D

برابکس، گور پدر کپی رایت حالا چرا تاپیک ما رو می برید جاده خاکی؟ لطفا اگه حرفی هم میخواید در رابطه با کپی رایت بگید ، به تاپیک کل کل تکنولوژیک مرتبط باشه مثلا نه اپل نه جدیدا مایکروسفات ایران به تخ...مشونم نیست. البته خب حقم دارن. ولی اینجا جاش نیست.(گرچه باز دم اپل گرم که اقلا اجازه می ده کی بورد فارسی و تقویم و این طور چیزا رو رو آیفون نصب کنیم.)

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
برابکس، گور پدر کپی رایت حالا چرا تاپیک ما رو می برید جاده خاکی؟ لطفا اگه حرفی هم میخواید در رابطه با کپی رایت بگید ، به تاپیک کل کل تکنولوژیک مرتبط باشه مثلا نه اپل نه جدیدا مایکروسفات ایران به تخ...مشونم نیست. البته خب حقم دارن. ولی اینجا جاش نیست.(گرچه باز دم اپل گرم که اقلا اجازه می ده کی بورد فارسی و تقویم و این طور چیزا رو رو آیفون نصب کنیم.)

شرمنده دادا من هرچی گشتم تاپیکی در مورد کپی رایت ندیدم . . ببخشید در کل اگه تاپیک رو بردیم ب حاشیه

کپی رایت هم کم چیزی نیست عمق بی فرهنگی یه کشور رو نشون میده . . .

در کل شرمنده

grive

Registered User
لایک‌ها
364
00.JPG 01.JPG

به به خوشمان امد
just apple

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
دمت گرم ... خدابیامرزدش... یه جایی دیدم یه سری تی شرت سفید که عکس استیو جابز بزرگ روش بود...طرف کلی فروخته بود... دنیا رو تکون داد این مرد
Steve-Jobs.jpg

خوشم میاد هنوز هیچ مایکروسافتی یا سامسونگی جرات نکرده بیاد تو تاپیک!

grive

Registered User
لایک‌ها
364
این حرف ها به کنار
ولی خود شخصیت این مرد و راه و روشش خیلی جالبه
زندگینامشو به اونایی که نخوندن توصیه میکنم

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
بی صبرانه منتظرم 18 شهریور از راه برسه تا اپل شاهکارهای جدیدش رو رو کنه....

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
اینکه کلا بخوایم بگیم اپل یا مایکروسافت یا... که مقایسه درستی نیست.
توی موارد خاص باید مورد به مورد مقایسه کنیم.
مثلا توی بخش گوشی ها باید یه مقایسه انجام بشه
توی بخش سخت افزار کامپیوتر یه مقایسه
و توی نرم افزار یه مقایسه دیگه.
و توی موارد دیگه هم به همین منوال
مثلا توی سخت افزار واقعا اپل حرف نداره.
توی هماهنگی سخت افزار با نرم افزار واقعا عالی داره کار می کنه.
به نظرم یکی از دلایلی که اپل تونسته خوب پیش بره بخاطر اینکه سخت افزارش مشخصه و نرم افزارشم همین طور.
صد تا شرکت نمیان IOS رو روی دیوایس خودشون بدن.IOS مختص اپل هستش و سخت افزارشم معلومه.
اما یه سیستمی مثل آندروید. روی هزار تا دیوایس با هزار تا سخت افزار مختلف قرار میگیره.
یا هر سیستم دیگه ای
اما به هر حال اپل واقعا خوب داره کار میکنه...

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
اینکه کلا بخوایم بگیم اپل یا مایکروسافت یا... که مقایسه درستی نیست.
توی موارد خاص باید مورد به مورد مقایسه کنیم.
مثلا توی بخش گوشی ها باید یه مقایسه انجام بشه
توی بخش سخت افزار کامپیوتر یه مقایسه
و توی نرم افزار یه مقایسه دیگه.
و توی موارد دیگه هم به همین منوال
مثلا توی سخت افزار واقعا اپل حرف نداره.
توی هماهنگی سخت افزار با نرم افزار واقعا عالی داره کار می کنه.
به نظرم یکی از دلایلی که اپل تونسته خوب پیش بره بخاطر اینکه سخت افزارش مشخصه و نرم افزارشم همین طور.
صد تا شرکت نمیان IOS رو روی دیوایس خودشون بدن.IOS مختص اپل هستش و سخت افزارشم معلومه.
اما یه سیستمی مثل آندروید. روی هزار تا دیوایس با هزار تا سخت افزار مختلف قرار میگیره.
یا هر سیستم دیگه ای
اما به هر حال اپل واقعا خوب داره کار میکنه...
کاملا درسته ولی خب هر کی می تونه تو هر مبحثی که فک می کنه مناسبه کل داشته باشه مثلا یکی در زمینه نرم افزارهای موجود میاد تو تاپیک، یکی در زمینه کامپوتر، یکی او اس و... .

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
البته تو خیلی از زمینه ها هم واقعا طرف مقابل بحثی نمی تونه داشته باشه ها !!!
مثلا تو بحث نرم افزاری : نرم افزار و ایده ای مشابه Active Directory رو هیچ وقت اپل نتونسته بزنه و نخواهد تونست!!! و مایکروسافت پیشرو هستش.
توی بخش سیستم عامل مثلا با اینکه OSX فوق العاده است و hang کردن معنی نداره اما کاربرای خاص خودشو داره. و میبینیم که گستردگی استفاده از ویندوز بیشتر شده و بعضی موارد ویندوز سر تره.
توی بحث به هنگام سازی دستگاههای مختلف و لپ تاپ می بینیم که اپل واقعا خیلی خوب داره عمل میکنه و همه دیوایس هاش با هم به خوبی با هم به هنگام میشن و ......
توی بحث سخت افزار واقعا من اپل رو قبول دارم.
بطور کلی نمی تونیم بگیم فقط اپل یا فقط ...

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
البته تو خیلی از زمینه ها هم واقعا طرف مقابل بحثی نمی تونه داشته باشه ها !!!
مثلا تو بحث نرم افزاری : نرم افزار و ایده ای مشابه Active Directory رو هیچ وقت اپل نتونسته بزنه و نخواهد تونست!!! و مایکروسافت پیشرو هستش.
توی بخش سیستم عامل مثلا با اینکه OSX فوق العاده است و hang کردن معنی نداره اما کاربرای خاص خودشو داره. و میبینیم که گستردگی استفاده از ویندوز بیشتر شده و بعضی موارد ویندوز سر تره.
توی بحث به هنگام سازی دستگاههای مختلف و لپ تاپ می بینیم که اپل واقعا خیلی خوب داره عمل میکنه و همه دیوایس هاش با هم به خوبی با هم به هنگام میشن و ......
توی بحث سخت افزار واقعا من اپل رو قبول دارم.
بطور کلی نمی تونیم بگیم فقط اپل یا فقط ...
م
من خودم دارم MCITP Administration of Win 2k8 میخونم! ولی باور کن اگر اپل میخواست یه Directory Services ارائه کنه، خیلی روون تر و ساده تر از ماکروسافت ارائه می کرد. اصن کار ماکروسافت سخت کردن کاره. مثلا 60 تا روش مختلف وجود داره تا شما به تنظیمات او اس دسترسی پیدا کنی ولی تو اپل کل تنظیمات او اس و ماشین همه توی Prefrences انجام میشه. البته این رو هم بگم که من تا حالا با مک اوس سرورسایدی کار نکردم. می دونی که مک او اس هم کلاینت سایدی داره و هم سرورسایدی. چون آشنایی ندارم نمی تونم نظر بدم که دایرکتوری سرویسز اپل چه شکلیه ولی از شناخت کلی که رو اپل دارم می گم خیلی باید کار باهاش راحت تر باشه. این رو هم بگم که ماکروسافتیا فقط به همین اکتیو دایرکتوری می نازن والا شما ببین الان ایکس باکسش که گند زد، از تبلتشم که ملت راضی نبودن من تو آمازون میخوندم، ویندوز هشتشم که قربونش برم به قدری خرابکاری کرد که رسما از کاربرا معذرت خواهی کردن و گفتن غلط کردیم که استارت منیو رو حذف کردیم!(البته خب با این ادبیات نه ها!!!). در ضمن برادر اپل این نیست که نخواهد توانست، مسئله اینه که کلا نمیخواد این کارو بکنه، علتشم خیلی چیزاس مثلا یکیش اینه که ادمین های شبکه که میرن 10 سال از عمرشونو میذارن رو ماکروسافت رو نمیشه به این راحتی راضی کرد که بیاد محصولات اپلو استفاده کنن. الان اکثر جاها حتی تو آمریکا و کانادا شبکه ها win 2k3 هستش. البته به خواست خدا این روند داره به نفع اپل بر می گرده چون خیلیا از یه سری مسائل ماکروسافت مثل پول دوستی و عدم ساپورت ویندوزای قدیمی شبکه و... دارن رو میارن به اپل. اینو حداقل تو کانادا که خودم شاهد بودم. همه می گفتن درسته که اپل در نگاه و در وحله اول گرون تره ولی در دراز مدت ماکروسافت هزینه بر تره. اونجا هم قضیه لایسنسینگ هست دیگه.

بالا