برگزیده های پرشین تولز

رشد سریع و رویش مجدد موها

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
می بینی عمو بنچی , خانم میگن تاثیر داره! گزنه بمالیم به سرمون بلکه جلوی ریزش گرفته شد و شفا پیدا کردیم!
اراجیفی بیش نیست
من 10 ماهه دارم فیناستراید میخورم هیچ تاثیری نداشته بعد بیام گیاهی که بز میخوره رو بزنم درست میشه :general304:
این همه علم پیشرفت کرده هنوز راه حلی برا طاسی پیدا نکردن فکر کنم هر وقت تونستن جلوی پیر شدن سلولها رو بگیرن که مثلا 300 سال عمر کنیم میتونن جلوی طاسی رو هم بگیرن :D
البته یاسمن خانوم خعععلی دختر خوبی هستن بنده از همینجا تقاضای پلی استیشن حضوری میکنم

The Mechanic

Registered User
لایک‌ها
1,696

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اراجیفی بیش نیست
من 10 ماهه دارم فیناستراید میخورم هیچ تاثیری نداشته بعد بیام گیاهی که بز میخوره رو بزنم درست میشه :general304:
این همه علم پیشرفت کرده هنوز راه حلی برا طاسی پیدا نکردن فکر کنم هر وقت تونستن جلوی پیر شدن سلولها رو بگیرن که مثلا 300 سال عمر کنیم میتونن جلوی طاسی رو هم بگیرن :D
البته یاسمن خانوم خعععلی دختر خوبی هستن بنده از همینجا تقاضای پلی استیشن حضوری میکنم
طاسی؟ طاسی چیه؟ خانم دارن در مورد ریزش مو حرف می زنن نه طاسی :D مدیونی اگه فکر کنی ریزش مو به طاسی ختم میشه :D

mad50

Registered User
لایک‌ها
83
دوستان توی انجمن های دیگه درمورد جواب دهی فین یپشیا و محلول فوم روگین صحبت می کنند و متاسفانه همین دوت مورد اصلا توی کشورمون نسبت فقط روی چند سایت اینترنتی دیدم و اون دلال بودند وقیمت فضایی دادند نمی دونم چی کار کنیم

کل داروخانه های معروف تهران زیرو کردم محلول فوم روگین پیدا نشد و اصلا نمی یارند براشون نمی صرفه

درمورد نظرات دوستانی که درمورد رشد مو دیدم توی سایت های دیگه

از محصولات زیر جواب گرفتند و این محصولات اصلا نیست

محصولات تقویتی جی اف لازرتیک
یک پیکج مکمل + شامپو + محلول تقویتی و سرم هست
ومحلول اصلی هم روگین امریکایی فوم
و قرص پروشیا
-----------------------------------
این چند مورد استفاده کرده نتایجش هم مو های شیقیه ها ادعا می کنه برگشته
شانش ما هست تا 6-7 سال پیش هم چیز بود کلی این محصولات بود الان توی بازار هیچی پیدا نمی شه

dvmfarshid

Registered User
لایک‌ها
36
قرص پروشیا همون فیناسترید هست عوارض جانبی جالبی نداره از جمله کاهش میل جنسی پس از قطع مصرف

ahmad0551

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
271
بنده با بسیاری از پزشکان متخصص پوست و مو و کلینیک های کاشت مو در ارتباط هستم . بیمارانی که در فاز ریزش مو قرار میگیرند و همچنین پس از عمل کاشت با روش PRP ٬ با استفاده از این شامپو تا حد زیادی ریزش مو رو کنترل کردند . این شامپو ریزش های ناشی از کمبود مواد غذایی مورد نیاز برای مو و ریزش های ناشی از هورمون ها را (مثلا پس از زایمان و ابتدای بلوغ در مردان) را کنترل و باعث افزایش خونرسانی به فولیکول مو و مهار تبدیل تستسترون به دی هیدرو تستسترون میشه که عامل اصلی ریزش مو همین هورمونه . (گزنه انزیم مسئول همین تبدیل رو مهار میکنه) استفاده از ماینوکسیدیل به دلیل ریزش مو مجدد پس از قطع مصرف دارو خیلی وقته منسوخ شده و دیگه توسط متخصصین تجویز و توصیه نمیشه .
محصولات شرکت سپیژن محصولات تخصصی درمان ریزش مو هستند و تحت لیسانس روبرته فرانسه تولید میشوند .
بنده خودم از شامپو ضد شوره این شرکت استفاده کردم و تا قبل از استفاده از این همه نوع شامپو دیگه مثل سلنیوم سولفاید ٬ کلیر ٬ هد اند شولدر ٬ کتوکونازول و … را امتحان کرده بودم . نتیجه استفاده از شامپو شرکت سپیژن از سایر برندهای قبلی خیلی بهتر بود و دیگه موهام شوره نمیزنه .
سلام..
بزرگواراین شامپوچندقیمته؟
چندمیلی هست؟
ساخت کجاست؟
کلا گیاهی هست؟شیمیایی توش بکارنرفته؟
مخصوص ریزش موش چه جوره ؟رنگش؟اسمش؟
مثل مانوکسیدیل نیست که اگه ترکش کنیم موهاهم بهش اعتیادپیداکنن وموهاهم کله راترک کنن...:D
عکسی یالینکی ازش نداری بزاری؟

dvmfarshid

Registered User
لایک‌ها
36
شرکت سپیژن تحت لیسانس روبرته فرانسه شامپو رو عرضه میکنه . فکر میکنم ۱۲۵ میل و ۲۰۰ میل داره که قیمتش حدودا ۳۰ تومنه . لوسیون ضد ریزش تخصصی هم داره اون قیمتش بالاتره . کاملا گیاهی و فاقد ماینوکسیدیل و سلنیوم سولفاید هست . ماینوکسیدیل که فاجعه ای واسه خودش . الگو و علت ریزش مو خیلی مهمه پیشنهادم اینه که یک دوره لوسیون رو استفاده کنید بعد با توجه به جنس موهاتون از شامپوهای مخصوص موی چرب یا خشک یا معمولی استفاده کنید . ان شا الله نتیجه بگیرید . دوره درمان معمولا ۴ ماه طول میکشه تا نتیجه رو ببینید باید صبور باشید . در ضمن شامپو و لوسیون تخصصی ضد شوره هم داره که اون رو بعد از یک دوره مصرف کامل باید هر هفته حداقل یکبار استفاده کنید .

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,449
فقط فیناستراید جواب میده

mad50

Registered User
لایک‌ها
83
شاید مشکلت هورمونی نیست ازمایش بدید

mad50

Registered User
لایک‌ها
83
من 9 ماهه دارم میخورم اصلا هم جواب نداده :general602:
عزیز نوع ریزش از نوع نازک شدن هست من از نوع نازک شدن و 2 خط جلوی موکوتاه دوستان از امریکا برام روگین اوردند
این هم بدون این ارث از دایی هات گرفتی از خانواده پدری نیست من هر روز دایی هام نفرین می کنم
عزیز این تاپیک شرکت کن و روش ها دوستان که می گند ببین
http://forum.hammihan.com/thread88434-398.html

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
عزیز نوع ریزش از نوع نازک شدن هست من از نوع نازک شدن و 2 خط جلوی موکوتاه دوستان از امریکا برام روگین اوردند
این هم بدون این ارث از دایی هات گرفتی از خانواده پدری نیست من هر روز دایی هام نفرین می کنم
بله کاملا میدونم از دایی هایه گرامی ارث بردم کلا دایی طاس از پدر طاس به مراتب خطرناکتر هست

sam.70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی میدونه برا افزایش بیرویه موهاباید چی کار کرد؟o_Oo_O

Darkside Fury

Registered User
لایک‌ها
89
این شامپو ویتامینه های ایرانی تاثیر داره ؟
روش که نوشته ویتامین ب 1 ب 12 و ...

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
سلام

دوستان کسی شامپو کنوژن استفاده کرده ؟

من موهام زیاد ریزش نداره . پرپشت هست اما بسیار نازک هست تارهای مو
برای افزایش ضخامت تارهای مو چکار باید کرد ؟

چه آزمایشی باید بدم که بفهمم نوع ریزش هورمونی ست یا ارثی یا اکتسابی از محیط یا کمبود ویتامین ؟

ممنون

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
کلا دکترهای ایرانی یه مشت بی سواد و بی استعداد هستن دیگه توی زمینه مو و زیبایی که کولاک میکنن
نه آزمایش سرشون میشه و نه علم
4تا نسخه حفظ میکنن واسه همه تجویز میکنن که عبارت است از ماینوکسیدیل یا محلول ساختنیش ... فیناستراید یا نوع هندی یا آمریکایی .... قرصهای مکمل زینک و انواع ویتامین
حالا دیگه کاری ندارن این ریزش مو ارثیه یا در اثر تغذیه نامناسبه یا در اثر چربیه مو و باکتریال بودنشه

jj20

Registered User
لایک‌ها
112
این روگین چی هست؟

بالا