برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون بخش بازارچه

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
616
با سلام
چطوری میشه تاپیک پین شده خرید کرد ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
از این قسمتی که توی عکس مشخص شده :

rPVc.jpg

یا این لینک : http://forum.persiantools.com/account/upgrades

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
سلام دوستان
یادمه موقعی که پرشین تولز تازه از ویبالتین به زن فورو منتقل شد مدیریت گفتن که اگر کسی با این همه تبلیغات بنری و لینک های زیاد بازارچه در همه صفحات مشکلی دارن می تونن اشتراک VIP بدون تبلیغ بخرن.
حالا من می خوام اشتراک VIP بدون تبلیغ داشته باشم هر چی میگردم بخش هزینه هاش و اینکه چطوری باید خریداری کنیم رو پیدا نمیکنم اشتراک VIP حذف شد؟

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
تا اونجایی که من می دونم چنین اکانتی وجود نداره.
برای حذف تبلیغات می تونید از نرم افزار هایی مثل AdBlock استفاده کنید.

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
616
از دیروز که هنوز جواب مارو ندادن

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
616
این مدیر عزیز پاسخ نمیدن
کسی نیست پیگیری کنیم ؟

CONSTANTLY1317

Registered User
لایک‌ها
2,568
وقتی adblock را فعال میکنیم مشکل ایجاد میشود
مثلا قسمت ویرایشگر نوشته را نشان نمیدهد
و حتی لوگوی انجمن را هم به عنوان تبلیغ فیلتر میکند!!

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
وقتی adblock را فعال میکنیم مشکل ایجاد میشود
مثلا قسمت ویرایشگر نوشته را نشان نمیدهد
و حتی لوگوی انجمن را هم به عنوان تبلیغ فیلتر میکند!!

من این مشکلو با adblock ندارم دلیل من برای اینکه نصبش نمیکنم اینه که تبلیغات توی سایت های خودمون هم حذف میکنه.
باور میکنید من توی یکی از سایت هام کلی درگیر بودم که چرا وقتی کد تبلیغ رو میذارم نمیاد حتی به کسی که بهم کدو داده بود گفتم خرابه آخرش فهمیدم مشکل از adblock است که تبلیغات سایت های خودم هم بلاک میکنه.

HSG

Registered User
لایک‌ها
203

یادمه بود یه بخش اطلاعیه هایی که سربرگی (Tab) بود در بالای سایت وجود داشت که یکی از اطلاعیه ها نوشته بود اگه با تبلیغات مشکلی دارید اینجا را کلیک کنید که کلیک میکردیم یه تاپیک باز میشد که قیمت پلن های حذف تبلیغ VIP وجود داشت الان هر چی میگردم اون تاپیک نیست اطلاعیه های سربرگی بالا هم که مدیر حذف کرده.

CONSTANTLY1317

Registered User
لایک‌ها
2,568
من این مشکلو با adblock ندارم دلیل من برای اینکه نصبش نمیکنم اینه که تبلیغات توی سایت های خودمون هم حذف میکنه.
باور میکنید من توی یکی از سایت هام کلی درگیر بودم که چرا وقتی کد تبلیغ رو میذارم نمیاد حتی به کسی که بهم کدو داده بود گفتم خرابه آخرش فهمیدم مشکل از adblock است که تبلیغات سایت های خودم هم بلاک میکنه.
یه راهی بگید چجوری این مشکلو حل کنم؟؟
من فقط میخوام بنرهای تبلیغاتی رو فیلتر کنم!!

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
یادمه بود یه بخش اطلاعیه هایی که سربرگی (Tab) بود در بالای سایت وجود داشت که یکی از اطلاعیه ها نوشته بود اگه با تبلیغات مشکلی دارید اینجا را کلیک کنید که کلیک میکردیم یه تاپیک باز میشد که قیمت پلن های حذف تبلیغ VIP وجود داشت الان هر چی میگردم اون تاپیک نیست اطلاعیه های سربرگی بالا هم که مدیر حذف کرده.
ما 2 دوساله اینجا عضویم چنین پلنی ندیدیم .... مطمئنین همین انجمن بوده ؟

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
ما 2 دوساله اینجا عضویم چنین پلنی ندیدیم .... مطمئنین همین انجمن بوده ؟
نمی دونم شاید تو خواب دیدم ولی یادمه بودا؟ مطمئنید اصلاً نبوده؟ آخه من فقط اینجا عضوم و انجمن دیگه ای به جز vcp.ir نمیرم پس کجا دیدم که یادم میاد پرشین تولز بوده؟ حالا نمیشه مدیر همچین چیزی راه بندازه خب پولم که توشه کی از پول بدش میاد؟ خصوصاً پرشین تولز که بای میلیونر باشه.

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
نمی دونم شاید تو خواب دیدم ولی یادمه بودا؟ مطمئنید اصلاً نبوده؟ آخه من فقط اینجا عضوم و انجمن دیگه ای به جز vcp.ir نمیرم پس کجا دیدم که یادم میاد پرشین تولز بوده؟ حالا نمیشه مدیر همچین چیزی راه بندازه خب پولم که توشه کی از پول بدش میاد؟ خصوصاً پرشین تولز که بای میلیونر باشه.
چرا اتفاقا ایده خوبی هست !
به نظر خودم انجمن حتی باید همین امکانات ویژه بازارچه رو به صورت پلن های 1 ماه و 3 ماهه 6 ماهه هم داشته باشه ... اما متاسفانه نداره :(

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
این بود:
اگر تبلیغاتی که در صفحات انجمنها نمایش داده می شود برای شما آزار دهنده است، این نوشته را بخوانید.
رهایی از تبلیغات

• Like
Reactions: HSG
بالا