برگزیده های پرشین تولز

امادگی نویسندگی با قیمت بسیار مناسب

alirezaseyfallahe

Registered User
لایک‌ها
130
سلام انجام کار نویسندگی با قیمت مناسب و با کیفیت نمونه کار nasim-fun.ir پیشنهاد های خود را پخ کنید

amir0017

Registered User
لایک‌ها
41
پستی 50 تومن میدم هستی؟
روزی 10 مطلب

amir0017

Registered User
لایک‌ها
41
مطالب خوبی میخوام با ویرایش و اپلود شدن عکس و برچسب زیاد و...

amir0017

Registered User
لایک‌ها
41
قیمتی بود که پیشنهاد دادم خود دانی

ali.dante

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان پیشنهاد میکنم با این شخص همکاری نداشته باشید اگر دوست ندارید از یک کودک 15 ساله وفوق العاده دم دمی مزاج فریب بخورید .
الان این جا زده نویسنده میشم بعد امده تو تاپیکم pm داد 4روزه قبل که نویسنده میشم برای سایتت بعد 4 روز 9 تا خلاصه فیلم گذاشته بعدبه من میگه اقا من نمیتونم دیگه نمی خوام کار کنم (رفتار های یک کودک) در صورتی که قید کرده بودم روزانه حده اقل 15 خلاصه برای باید بزاری ! الانم هست پ.خ ها ... بعد که دید حقی برای گرفتن نداره تازه ضرر هم زده چند خط نا سزا که لایق خانوادش بود رو به من گفت و سریع remove کرد منو از یاهو...(دوباره کار های کودکانه)
با یکسری پرس و جو فهمیدم که بله این کودک سایتشم از همین روش ها و کلا گذاشتن سره نویسنده ها بالا اورده مثل اینکه!!!
در کل برای خودم که ثابت شد .
اطلاع رسانی کردم تا دوستانه دیگر اعصاب و وقتشون هدر نره!

alirezaseyfallahe

Registered User
لایک‌ها
130
خخخخ من الان با ده نفر همکاره میکنم و به شما هم ربطی نداره من وقتی میگم سرم شلوغه شما میگی قانون منو نقض کردی
از من میشنوید کسی با این اقا همکاری نکنه چون اسن اهل تسویه حساب نیس و اینکه سایتم سایتم همه مطالبوش خودم گذاشتم به کوری چشم بعضی ها

بالا