برگزیده های پرشین تولز

نیاز به طراح کارت ویزیت (فقط حرفه ای ها لطفا) - به همراه 1 نمونه کار با مشخصات گفته شده [درآمد عالی]

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263

hadisherafat

Registered User
لایک‌ها
128
ببخشید یک چیز دیگه هم که قابل گفتن هست
این دوستمون این کار رو انجام نداده این فقط یک ماک اپ ساده هست
http://8pic.ir/images/a3m2h6p29adaip91ozbk.jpg
ببخشید ولی میشه بگید اگه من انجام ندادم پس کی انجام داده
پ.ن: شاید فتوشاپ فهمیده من میخوام کارت ویزیت بزنم خودش اومده برام اینو درست کرده!!!!!!!o_O

psdgraph

Registered User
لایک‌ها
129
باسلام خدمت دوستان و هنرمندان عزیز.
بنده طرح های فعلی سایت ریزه رو مشاهده کردم و متوجه شدم که متاسفانه بیشتر طرح ها کپی هستند و از سایت های خارجی کپی شده و بنده بیشتر این طرح هارو خودم دارم.
وقتی نسخه رایگان این کارت ویزیت ها به صورت لایه باز در نت آماده دانلود هست . مشتری چرا باید بیاد اونو از سایت مذکور با پرداخت هزینه خریداری کنه؟؟

psdgraph

Registered User
لایک‌ها
129
بنده طرح های فعلی سایت ریزه رو مشاهده کردم و متوجه شدم که متاسفانه بیشتر طرح ها کپی هستند و از سایت های خارجی کپی شده و بنده بیشتر این طرح هارو خودم دارم.
وقتی نسخه رایگان این کارت ویزیت ها به صورت لایه باز در نت آماده دانلود هست . مشتری چرا باید بیاد اونو از سایت مذکور با پرداخت هزینه خریداری کنه؟؟
مثل این طرح که فقط Horizontal شده.

Creative_0014_Front2.jpg

Facebook-Inspired-Business-Card-PSD.jpg

Last edited:

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
مثل این طرح که فقط Horizontal شده.

Creative_0014_Front2.jpg

Facebook-Inspired-Business-Card-PSD.jpg

سلام
شما دیدین که بنده جایی گفتم همه طرح ها رو اختصاصی خودم طراحی کردم؟
شما تاپیک ریزه رو خوندین؟
http://forum.persiantools.com/threads/طراحی-کارت-ویزیت-به-سبک-ریزه-طرح-های-جدید-امروز-رو-دیدن؟.601249/#post-10092491
من که چندین بار گفتم همه طرح ها مال من نیست و بعضی ها فقط تنظیمش با من بوده...
مشتری چرا باید پول بده؟ -خوب اگر طراح باشه بدونه فوتوشاپ چیه که اصلا نیازی نیست بیاد تو سایت. خودش میزنه برای خودش...
اگر نباشه و بخواد یه طرح سریع داشته باشه در یک محلی که یه عالمه طرح دسته بندی شده و بروز هست میاد ریزه
و 5 یا 10 تومن هم برای ورود اطلاعات و اینا ما ازش میگیریم کل داستان همینه!

به نظر شما قسمت طراحی اختصاصی رو برای چی گذاشتیم توی سایت؟
(البته psd graph هم قصد خراب کردن تاپیک رو ندارن متوجه هستم فقط سوال پرسیدن)
من همینجا دوباره با فونت درشت اعلام میکنم:

همه طرح های ریزه رو بنده طراحی نکردم! ریزه فقط یک گالری هست همین!

:general208::general208::general208:

Last edited:

ali-najafi

Registered User
لایک‌ها
37
ببخشید ولی میشه بگید اگه من انجام ندادم پس کی انجام داده
پ.ن: شاید فتوشاپ فهمیده من میخوام کارت ویزیت بزنم خودش اومده برام اینو درست کرده!!!!!!!o_O
شما ففقط لوگو سایت ریزه رو بهش دادید خودش تبدیل کرده

psdgraph

Registered User
لایک‌ها
129
سلام و عرض احترام مجدد خدمت شما دوستان و هنرمندان عزیز.
بنده به هیچ وجه قصد جسارت به کار و گروهی نداشتم و فقط اطلاعاتی رو که داشتم رو مطرح کردم و امیدوارم که دوستان عزیز از بنده دلخور و رنجیده خاطر نشده باشند.
بنده طراح هستم همچنین آقای دانش پور هم طراح هستند و خواهشمندم که دوستان غزیز به هیچ وجه فکر نکنن این کار بنده از روی رقابت کاری و حسادت و... بوده چون ایشون استاد بنده هستند و هیچ وقت بین شاگرد و استاد رقابت وجود نداره.بنده کوچک ترین طراح ایرانی و شاگرد تمام گرافیست های ایران.
اما بنده خوندم که ایشون فرمودند بنده طی یک روز 60 کارت ویزیت طراجی کردم و این تعداد کم نیست بنده یه مقدار نگران شدم همین.و خواهشمندم دوستانی که کارت ویزیت برای دوست خوبمون و ارائه به مشتریان سایت مذکور ارائه میدن در صورت امکان اختصاصی باشه چون هم باعث آسودگی خاطر از لحاظ حلال بودن درآمد حاصل شده باشند و هم باعث جذب مشتری شوند.
بنده در طراحی کارت ویزیت بیشتر از ایده احرا استقبال می کنم تا طراحی المان و رنگ بندی.
بنده مثلا برای یک فروشگاه گوشی موبایل و... یک کارت ویزیت طراحی کردم و اون طرح رو روی پوگه سیم کارت اجراءکردم که با موفقیت تونستم ارائه بدم.وکار نسبتا مجذوبی شد.و هنگام برش کاملا شبیه خود سیم کارت همراه با فیک سیم کارت درونی که میشد اونو به عنوان سیم کارت از بدنه کارت جدا کرد و پشت اون لوگو روشگاه درح میشد.
یا مثلا برای یک آرایشگاه مردانه روی نمونه بزرگ تیغ اجراءکردم که بعد از برش کاملا شبیه تیغ بود همراه با اطلاعات مشتری.
این نمونه ها خیلی بهترن البته نظر شخصی حقیر هستو/ببخشید اگر زیاد متن نوشتم.درپناه حق. یاعلی

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
موتوشکرم من پیشا پیش عرض کردم مشکلی با انتقاد ندارم
اون 60 کارت در 3 روز هم دقت کرده باشین همون انگلیسی ها رو فارسی کردن (و البته همشون هم Right to Left شدن! :general304:)
کم وقت نمی بره بماند که طرح های آماده نهایت 40 تا بوده باشن و 20 و خورده ایش رو هم بنده خودم طراحی کردم.
بهرحال همین هم توی 3 روز نیازمند بسی نخوابیدن هست... می تونین امتحان کنین :general107:

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
ممنون از لطفتون زمانی که سایت دوباره بازگشایی شد حتما مزاحم میشم و از هنر شما استفاده خواهم کرد.
ارادت

بالا