برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
دوستان میدونید من چند از کاربران چرا از مسابقه رفتیم؟
چون مسابقه از مسیر هنری خارج شد، از همه عزیزان خواهش میکنم کمی ذوق هنری به خرج بدید چه تو عکس گذاشتن چه تو امتیاز دادن
ضمنا حدالامکان دلیل امتیاز هم جلوش بنویسید

یاحق
سلام :) من متوجه منظور شما از داشتن ذوق هنری در امتیاز دادن نشدم. قرار دادن عکس هم به نظر من کاملاً به سلیقه ی افراد وابستس و نمیشه ازش ایراد گرفت(ایراد رو با امتیاز دادن نشون دادیم)
اما با قسمت دوم صحبتتون که دلیل امتیاز رو بنویسیم کاملاً موافقم (هر چند نگرانم از اینکه گاهی ممکنه نظر من، باعث بشه شخص قرار دهندهی عکس ناراحت بشه)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول این هفته:

Table%2022%20August%202014.png

این هفته شرکت کننده کم بود و منطقیه که چون هر شرکت کننده سه بار بیشتر امتیاز نگرفته ممکنه دو نفر مساوی در بیان که اون دو نفر هم عبارتند از saeid.kh و albaloo2009. بین این دو عجیج با توجه به امتیاز 9 که آلبالو به سعید داده و امتیاز 7 که سعید به آلبالو (!) بنابراین برنده این هفته میشه سعید عجیج هستند که اولین بردشون رو بهشون تبریک میگم و خواهش می کنم موضوع مسابقه هفته بعد رو تا آخر شنبه تعیین کنند و به پست 2 هم دقت کنند که موضوع شون تکراری نباشه.

کلا دو تا شرکت کننده دیگه هم هست که بین اونها هم مدال برنز می رسه به رامتین عجیج.

--------------------------------------------------
دوستان میدونید من چند از کاربران چرا از مسابقه رفتیم؟
چون مسابقه از مسیر هنری خارج شد، از همه عزیزان خواهش میکنم کمی ذوق هنری به خرج بدید چه تو عکس گذاشتن چه تو امتیاز دادن
ضمنا حدالامکان دلیل امتیاز هم جلوش بنویسید

یاحق
در مورد خارج شدن از مسیر هنری نظری ندارم، ولی در مورد نوشتن دلیل امتیاز من بارها از کاربرها پیشنهاد داشتم که همه دلیل امتیاز رو بنویسند و بارها هم پیشنهاد داشتم که هیچ کس دلیل امتیاز رو ننویسه! هر کسی هم دلایل خودش رو داره که قابل احترامه، ولی خوب هیچ وقت نه نوشتن دلیل اجباری بوده نه ننوشتن دلیل.

بچه ها هم همه باید بدونند که همونطور که ممکنه خودشون برای پیشنهادشون دلایلی دارند که منطقی به نظرشون میاد ممکنه طرف مقابل هم دلیلی برای پیشنهاد متفاوتش داشته باشه و درست بگه.
سلام بر حاج محمود عزیز. حاج محمود شما چرا این هفته تصویر قرار ندادید؟
والا من یه بار تو مسابقه "بهترین عکس حرفه ای که خودتون گرفتید" شرکت کرده بودم و این دفعه اگر شرکت می کردم باز باید همون عکس رو می گذاشتم که خیلی به نظرم جالب نیومد دوباره تکرار کنم یه عکسی که گرفتم رو.

ramtinhm

Registered User
لایک‌ها
835
باید به این نکته هم توجه داشت که من خیلی جوونم و راه بلندی در پیش دارم، از بدست آوردن مدال برنز در بین عجیجانِ پیشکسوت راضی هستم! D:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
شایان ذکره که برنده ماه مرداد هم همون طور که حدس می زدیم اشکان (mehrashkan) هستند که با میانگین امتیاز 10 برنده یکی از مسابقه ها بودند و برای اعطای جایزه ماه (نیم کیلو عسل) به ایشون با آقای برزویان هماهنگی صورت می گیره.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
شایان ذکره که برنده ماه مرداد هم همون طور که حدس می زدیم اشکان (mehrashkan) هستند که با میانگین امتیاز 10 برنده یکی از مسابقه ها بودند و برای اعطای جایزه ماه (نیم کیلو عسل) به ایشون با آقای برزویان هماهنگی صورت می گیره.

به به از هرچه بگذریم از سخن این عسل نمیشه بگذریم محمود خان ما از کجا و با کی باید هماهنگ کنیم؟
حیف شد من این هفته سفر بودم و نتونستم شرکت کنم موضوع جالبی بود و عکس هم براش داشتم حسابی!! :دی
به برنده مسابقه تبریک میگم من پر انرژی از سفر برگشتم و امیدوارم موضوعی که انتخاب میشه باحال باشه تا بتونم شرکت کنم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
به به از هرچه بگذریم از سخن این عسل نمیشه بگذریم محمود خان ما از کجا و با کی باید هماهنگ کنیم؟
حیف شد من این هفته سفر بودم و نتونستم شرکت کنم موضوع جالبی بود و عکس هم براش داشتم حسابی!! :دی
به برنده مسابقه تبریک میگم من پر انرژی از سفر برگشتم و امیدوارم موضوعی که انتخاب میشه باحال باشه تا بتونم شرکت کنم
اشکان جان من صبح شما رو به عنوان برنده ماه به آقای برزویان معرفی کردم. لینک پروفایل ایشون هم توی صفحه اول (انتهای پست یک) هست. شما هم اگر خواستید پی ام بزنید و هماهنگ کنید که براتون بفرستند.
lRVc.gif

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
:general404: سلام به همه ی دوستان :) آقا اصلاً انتظار نداشتم که تصویر من برنده ی این هفته بشه. از لطف همه ی بچه ها سپاسگزارم.یادش بخیر اون سال که من این عکس رو گرفتم، از سرما لوله های آب ویلا ترکید، گاز نداشتیم، آب کامل قطع شده بود... خد ا شاهده آتیش درست میکردیم و برف ذوب میکردیم برای آب آشامیدنی، اصلاً وضعیت وحشتناکی شده بود. اما روز های واقعاً زیبایی بود :) .
و معذرت میخوام که امروز نبودم. حقیقتش از ساعت 5 بامداد مشغول کمک به اسباب کشی خونه ی دوستم بودم تا نیم ساعت پیش که برگشتم خونه.
در مورد موضوع این هفته هم از اونجایی که امروز در گرمای هوا خیلی اذیت شدم و اینکه امسال یکی از گرمترین سالهای کره ی زمین در دوره ی پیدایشش بوده، اگر اشکال نداره موضوع این هفته رو "گرمای طاقت فرسا" انتخاب میکنم. امیدوارم که گرمای وجود دوستانی که به هر دلیل این تاپیک رو تحریم کردن، مجدد تنور رقابت رو گرم کنه و افتخار مجدد حضورشون در تاپیک رو به بنده بدن . ارادت فراوان...

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966

garshasp dragon

Registered User
لایک‌ها
11,062
بالا