برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

hasan_69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام علیکم
دوستان 1 تیر الان تعطیلین تا 4 شهریور که برین برای تقسیم ؟ 4 شهریور باید چیکار کنید یعنی ؟ همین که برید برگه تقسیمتون رو بهتون بدن بیاین دیگه ؟
اون هم پادگانی دندانپزشک تون رو میبینی ؟ باهاش رفیقی چند تا سوال ازش بپرسی ؟ چون من یه دوست داشتم خضرایی برای یگان افتاد همدان میخوام بدونم این کجا میفته

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
سلام علیکم
دوستان 1 تیر الان تعطیلین تا 4 شهریور که برین برای تقسیم ؟ 4 شهریور باید چیکار کنید یعنی ؟ همین که برید برگه تقسیمتون رو بهتون بدن بیاین دیگه ؟
اون هم پادگانی دندانپزشک تون رو میبینی ؟ باهاش رفیقی چند تا سوال ازش بپرسی ؟ چون من یه دوست داشتم خضرایی برای یگان افتاد همدان میخوام بدونم این کجا میفته
آره دیگه ما رو از یکشنبه که سردوشیمون بود فرستادن پایان دوره تا ۴ شهریور
والا نه شرمنده اون بنده خدا رو نمیشناسم ولی خب اگر پیداش کردم ازش میپرسم

milad khanmirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

hasan_69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دمت گرم داداش یه آمار بگیر ازش ببین کجا افتاده متاهل هست نیست پارتی داره نداره اینا .... ممنون

vahid67

Registered User
لایک‌ها
26
دوستانی که بعد از آموزشی منتظر تقسیم هستن در جریان باشید که رشته های معماری, کامپیوتر, حسابداری, مدیریت و برق با یک رشته دیگه که الان یادم نیست احتمال اینکه دوره کد دژبان بخورن خیلی زیاد هستش ...

hamid_tar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
میدونم که سرکارم، یعنی شش میرم ولی میگن باید هفت میومدی

leadertime

Registered User
لایک‌ها
78
راستی هر دو تا برگه سبز و سفید رو حتما ببرید چون هر دوشون رو ازتون تحویل میگیرن
اگر نداشته باشید یک راست میفرستنتون پلیس به علاوه ۱۰ یا فتوکپی سر پادگان که چند ساعت کارتون طول میکشه انجام بشه.

محمد 1365

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میلاد جان ممنون .آقایون هم سنگر پس ما فردا فقط خودمونو بیاریم وسایل همه در منزل باشه دیگه

milad khanmirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان کسی میدونه رئیس عقیدتی سیاسیه خضرایی اسمش چیه ؟

korosh-bozorg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روز اول شهریور هم گذشت و رفتیم پادگان
برخوردها خوب بود . لباس ها رو تقسیم کردن که البته به من و دو نفر دیگه لباس کامل نرسید که گفتن بعد از مرخصی تحویل میدن.
یک هفته هم بهمون مرخصی دادن.
البته گفتن که احتمالا رشته های معماری ، عمران ، مدیریت ، حسابداری و از این قبیل دوره کد بخورن ، ولی رشته ای مثل مهندسی کامپیوتر و مکانیک رو نیاز دارن به همین جهت وضعیتشون بهتره.
دارو و قرص هم گفتن با نسخه مشکلی نداره.
وسیله هم خیلی کم دادن ، یعنی ساک و حوله و .. ندادن و گفتن باید خودتون بخرید (و البته تاکید کردن که باید آبی باشه!)

korosh-bozorg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش محمد جان. کدوم گروهان افتادی؟ من یاسینی هستم.
منم یاسینی افتادم !!
آقا برای روز شنبه که باید بیایم ، گفت گل آنکادر قرمز و این وسایل رو از شهر بخریم و بیایم ، یا اینکه خودشون میارن همونجا و شنبه از خودشون باید بخریم؟

milad khanmirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
منم یاسینی افتادم !!
آقا برای روز شنبه که باید بیایم ، گفت گل آنکادر قرمز و این وسایل رو از شهر بخریم و بیایم ، یا اینکه خودشون میارن همونجا و شنبه از خودشون باید بخریم؟
نه گفت همون روز از پادگان بگیریم . من که نگرفتم ولی باید برم پیدا کنیم. خیابون دانشکده تجهیزات نظامی هست

korosh-bozorg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه گفت همون روز از پادگان بگیریم . من که نگرفتم ولی باید برم پیدا کنیم. خیابون دانشکده تجهیزات نظامی هست
آره منم می خوام از خیابون دانشکده کرج بگیرم . اما شنیدم بچه ها میگفتن که گل آنکادر و ... رو باید شنبه از خودشون بگیریم ، چون ممکنه رنگش متفاوت باشه و... پس میگی خودمون از بیرون بگیریم ، آره؟

شهاب د

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من هم پادگان خضرایی افتادم و دیروز پذیرش شدم
گروهان لشکری هستم با مدرک فوق لیسانس
به ما که چیزی در مورد گل آنکادر نگفتن

milad khanmirza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آره منم می خوام از خیابون دانشکده کرج بگیرم . اما شنیدم بچه ها میگفتن که گل آنکادر و ... رو باید شنبه از خودشون بگیریم ، چون ممکنه رنگش متفاوت باشه و... پس میگی خودمون از بیرون بگیریم ، آره؟
گفت قرمز باشه دیگه

hamid_tar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من هم پادگان خضرایی افتادم و دیروز پذیرش شدم
گروهان لشکری هستم با مدرک فوق لیسانس
به ما که چیزی در مورد گل آنکادر نگفتن
منم لشگری هستم. ما گل آنکارد نداریم

بالا