برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به اندروید در این تاپیک.

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
دوستان کسی نبود؟ لطفاً یکی راهنمایی کنه
راستی لطفاً به این سؤالم هم سری بزنید

http://forum.persiantools.com/threads/درخواست-نرم-افزار-java-emulator-برای-اندرویید.572097

خیر دوست عزیز گوشی نیازی به روت نداره.البته نت با بلوتوث شیر نمیشه
چک کنید ببینین گوشیتون قابلیت dlna و hotspot داره یانه؟
چون بوسیله ایناس که نت شیر میشه و گوشیت نقش یه مودم رو بازی میکنه
واسه شیر هم خود گوشی تو قسمت وایرلس اند نتورک همچین گزینه ای داره
مثلا در گوشی های سونی و سونی اریکسون اسمش تترینگ هست که تو قسمت همون وایرلس و نتورکه

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
سلام .گوشیم سونی sl هست.از دیشب که آپدیتش کردم یه مشکلی براش پیش اومده.قبلا دکمه home رو که نگه میداشتم لیست برنامه هایی که باز بود رو نشون میداد اما الان یه صفحه سفید میاد که بالاش یه گزینه search داره
کسی میدونه چطور میتونم به حالت قبل برگردونمش؟؟؟؟لطفا جواب بدین :-(

اگه قبلا رو گوشیت 4.0.4 نصب بوده و حالا به نسخه جدیدتر اپدیت کردی سونی تو نسخه جدید اندروید اونو به اسمال اپز تغییر داده که میتونین از چند برنامه همزمان بصورت کوچیک شده استفاده کنین.
برنامه هاییم که باز باشن تو همون قسمت میاد. اون موقع شما برنامه بازی نداشتید

maxzimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان
من گلگسی اس 5 دارم و داخل نرم افزار آب و هوای گوشیم کشور ایران نیست.
میتونید راهنمایی کنید کشور ایران یا تهران یا همدان رو وارد آب و هواش کنم

_Amir_

Registered User
لایک‌ها
554
سلام.
دوستان یه سوال دارم!
میشه یک اکانت گوگل رو به دو دستگاه اندرویدی وصل کرد؟
یعنی هم رو موبایل هم رو تبلت.
فقط خواهشا اگه اطلاع دقیق دارید پاسخ بدید.
من بازی کلش آف کلنز رو تا lvl 75 رفتم یه وقت نپره!

amirr1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان اگه میشه بگیدثقcpu render وپنجمارک چیه؟؟خیلی جاهااین چیزها رو شنیدم منظورشون چیه که مثلا میگن cpurendererفلان گوشی mail-400mp؟یا پنجمارک فلان گوشی اینقدره منظورشون چیه؟

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
سلام.من میخوام اندروید گوشیم رو به 4.4.2 ارتقا بدم(کیت کت).در حال حاضر آندروید گوشیم 4.1 است.مدل تبلت هم گلکسی نوت 10.1 n8000.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید؟

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
سلام.من میخوام اندروید گوشیم رو به 4.4.2 ارتقا بدم(کیت کت).در حال حاضر آندروید گوشیم 4.1 است.مدل تبلت هم گلکسی نوت 10.1 n8000.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید؟
سلام
اگر میخواید بدون دردسر آپدیت کنید از خود تبلت چک آپدیت رو بزنید . البته فکر نکنم نسخه 4.4 رو بیونید با خودش دانلود کنید
روش دوم هم دانلود رام هست . رام رو دانلود می کنید بعد برنامه اودین رو روی کامپیوتر نصب کنید . اول وایپ کش بعد وایپ دالویک و ترجیحا وایپ دیتا ( همه چیز حذف میشه ) بکنید
بعد تبلت رو به سیستم وصل و به ریکاوری مود ببریدش ، بعد رام رو از اودین انتخاب کنید و ...

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
سلام دوستان اگه میشه بگیدثقcpu render وپنجمارک چیه؟؟خیلی جاهااین چیزها رو شنیدم منظورشون چیه که مثلا میگن cpurendererفلان گوشی mail-400mp؟یا پنجمارک فلان گوشی اینقدره منظورشون چیه؟
سلام
در مورد GPU چندین نوع هست
مثلا مالی ، ادرنو ، تگرا ، پاور وی آر و ....
این GPU هم که میگن و انواعش رو که همین بالا گفتم منظور پردازنده گرافیکی موبایل هست

در مورد بنچ مارک هم یه امتیاز هست که توسط برنامه هایی سنجیده میشه . معروفترین و برنامه ای که اکثرا ملاکه antutu bechmark هست .
این برنامه ها خیلی از چیز ها رو ملاک سنجش دادن امتیاز قرار میدن ، مثلا همین پردازنده گرافیکی و cpu و رم و رام و خیلی چیز های دیگه
ملاک برتری همیشه امتیاز نیست چون میشه یه سری تغییرات تو گوشی ایجاد کرد که سرعتش بره بالا و ... مثلا اوورکلاک کردن cpu یا گذاشتن گوشی تو فریزر !
اصولا هم بنچ مارک هایی که اعلام میشه برای زمانی هست که گوشی تازه ازش استفاده میشه و صفر کیلومتره ! چون نصب یه برنامه هم ممکنه تغییر زیادی تو این امتیاز ایجاد کنه

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

ali zanjani4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام دوستان بنظرتون الان گوشی خوب تو بازار چیه؟راهنمایی بفرمایید قربون شوما;)

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
سلام بر جومونگ ایران زمین
بزرگوار با توجه به اینکه گوگل پلی واسه ایران بصورت کلی باز شد و دیگه موقع دانلود ارور403 نمیزنه بهترین منبع واسه دانلود همون گوگل پلی هستش
بله شما یه اکانت جی میل وصل کن و براحتی هر نرم افزاری میخوای دانلود کن

کی گوگل پلی باز شده؟
از سمت ایران هم فیل نیست؟

hamedhph

Registered User
لایک‌ها
26
دوستان ببخشید اگه جا مناسبی سوالم رو نمیپرسم.
من با گوشیم مبخوام به اینترنت wifi مودم خونه وصل بشم. به مودم کانکت میشه ولی هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه. با خود مودم ADSL تو کامپیوتر اینترنت کار میکنه ولی تو گوشیم صفحه ای رو باز نمیکنه.
تنظیمات خاصی باید رو گوشیم انجام بدم؟

takapooo

Registered User
لایک‌ها
9
سلام هوآوی p6 دارم هیچ مشکلی نداره ولی هیچ برنامه یا بازی از دیروز نمیتونم نصب کنم حافظه هم دارم تیک اون قسمت که برای نصب برنامه ی ناشناس هست رو هم زدم ! اگه میشه کمک کنید ممنون

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk
احتمالاً منوی گوشیت فارسیه ، انگلیسی کن باید خوب بشه

amir lk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam maan soony p daram ye modate antendeheish kheyli zaeef shode moshke az kojast komakam konidd!!1

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
چند تا سئوال مبتدی داشتم :

1. چطور برنامه‌ایی را که در گوشی نصب شده حذف کنیم؟

2. من فایل apk یک برنامه را در پوشه دانلود گوشی‌ام دارم (با کامپیوتر دانلود کردم و با رم دیدر روی کارت حافظه گوشی‌ ریخته‌ام) اما نمیتوانم به آن پوشه دسترسی پیدا کنم تا بتوانم آنرا برای دیگری بلوتوث کنم! چطور این کار را کنم؟

برای گوشی HTC

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
چند تا سئوال مبتدی داشتم :

1. چطور برنامه‌ایی را که در گوشی نصب شده حذف کنیم؟

2. من فایل apk یک برنامه را در پوشه دانلود گوشی‌ام دارم (با کامپیوتر دانلود کردم و با رم دیدر روی کارت حافظه گوشی‌ ریخته‌ام) اما نمیتوانم به آن پوشه دسترسی پیدا کنم تا بتوانم آنرا برای دیگری بلوتوث کنم! چطور این کار را کنم؟

برای گوشی HTC

1 - برو تو تنظیمات یه قسمت به اسم اپ منیجر یا یه چیزی شبیه به همین هست
بعد احتمالا تو قسمت دانلود همون اپ منیجر بتونید اونو پیداش کنید و از اونجا حذفش کنید ( چون هر گوشی متفاوته دقیق نمیدونم کجاش میشه ! )
2- در مورد بلوتوس
شما اول یه فایل منیجر از بازار دانلود کنید ( مثلا ES ) بعد اون رو با یه گوشی دیگه یا با کامپیوتر از طریق بلوتوث به گوشی خودتون بفرستید
وقتی فرستادید تو بالای صفحه یه پیغام میاد ، بربد از اونجا این فایل منیجر رو نصب کنید
بعدش با اون برنامه راحت میتونید به مموری کارت و حافظه داخلی دسترسی داشته باشید و فایل هاتون رو ارسال کنید

Satan1992

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
شرایط بفرست

king aj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان.در حال حاضر آخرین نسخه ی اندروید چه نسخه ای هست؟آخرین ورژنی که واسه note 3 اومده چیه؟اگه بخوام گوشیمو آپدیت کنم چه راه هایی وجود داره؟و اینکه خودم میتونم آپدیت کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟یا بهتره ببرم گوشی فروشی واسم آپدیت کنن؟

بالا