برگزیده های پرشین تولز

تحصیل در اروپا و امریکای شمالی

مطالب این تاپیک چقدر برایتان مفید بود ؟

• زیاد

Votes: 87 66.9%
  • متوسط

Votes: 23 17.7%
  • کم

Votes: 20 15.4%

• Total voters
    130

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
کی اینجا فاند گرفته؟

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام، وقت شما بخیر ، من به تازگی این تاپیک رو دیدم ، گفتم من هم یه سوالی بکنم :general406:
من قصد دارم مهاجرت کنم ولی به کجاش رو نمیدونم ، قصدم ادامه زندگی و کار هست ، رشته من عمران هست و لیسانس دارم از دانشگاه ازاد،
علاقه زیادی به انیمشن و گرافیک سه بعدی دارم ، ۶ سالی هست تو این زمینه کار میکنم. اگه بتونم یه کاری تو همین رشته پیداکنم خیلی خوب میشه .
از نظر مالی هم فکر کنم بتونم هزینه هام رو بدم تو یه کشور دیگه . به نظر شما چجوری میتونم برم و به کجا برم بهتره ؟ درضمن کارت معافیت از خدمت رو به تازگی گرفتم.
با تشکر.

سلام دوست عزیز
مهاجرت یه پروسه طولانی و پیچیده هست که باید به دقت برنامه ریزی وانجام شود به صرف اینکه شما دوست دارید نمیتونید اقدام به مهاجرت کنید باید هدفتون مشخص باشه برای چی و به کجا میخواید مهاجرت کنید

plaxis

Registered User
لایک‌ها
70
ممنون ، برای کار و ادامه زندگی ، اگه نیازه حتما برای تحصیل برم که خب چجوری میتونم برم ؟
یه رشته مثلا انیمیشن رو از پایه بخوام شروع کنم و تو دانشگاه اموزش ببینم به کدوم کشور و دانشگاه برم بهتره و شرایطش چجوریه ؟
با تشکر.

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
ممنون ، برای کار و ادامه زندگی ، اگه نیازه حتما برای تحصیل برم که خب چجوری میتونم برم ؟
یه رشته مثلا انیمیشن رو از پایه بخوام شروع کنم و تو دانشگاه اموزش ببینم به کدوم کشور و دانشگاه برم بهتره و شرایطش چجوریه ؟
با تشکر.
دوست گرامي بنده پيشنهادميكنم اگه دنبال پيشرفت هستي برنامه ريزي درستي داشته باشي به شخصه يه مدتي اماردقيق دانشگاه هاي امريكا ازهزينه هاي تحصيل وزندگي داشتم متاسفانه با ازدست رفتن ارزش پولي ما هزينه تحصيل براي إيراني ها دشوارشده چون شما ميخواي ازابتدا شروع كني مشكلات بيشتره همچنين باافزايش سن هم شانس گرفتن ويزا براي مقطع ليسانس كمتر ميشه
به نظرم اگه ميخواي ازابتداشروع كني ًهزينه زيادي نپردازي بايد به كشورهاي اسكانديناوي ويا ايتاليا ألمان فكركني
سؤالي بوددرخدمتم

mohammad76

Registered User
لایک‌ها
44
سلام من یه پسر ۱۷ ساله هستم تو فکر اینم از ایران هم برا کار وزندگی هم برا تحصیل
الان حدود هشت ماهه مدرک ielts مو با نمره ۷ گرفتم امسال میرم سال سوم
منتها فک میکنم اگه ۴ سال بخونم لیسانس بگیرم بعدش برم خیلی بهتر باشه
کشورای مورد نظرم اول کانادا که شنیدم هزینه هاش خیلی بالاس بعد امریکا سوم هم المان الان چند وقته تو اینترنت دارم میگردم میگن المان خیلی راحت تر از جاهای دیگه مهاجر قبول میکنمه و میگن تحصیل اونجا رایگان هست ایا اینا درسته اگه المان مناسب باشه میتونم برم تو این چند سال زبان آلمانی هم یاد بگیرم

یه سوال دیگه هم داشتم اینکه چه جوری باید دعوتنامه این کشور ها رو بگیری
و اینکه من خیلی به رشته های مدیریت بازرگانی یا مالی علاقه دارم میخواستم بدونم ایا اونجا برای این رشته ها موقعیت شغلی هست و قبول میکنن این رشته هارو

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام من یه پسر ۱۷ ساله هستم تو فکر اینم از ایران هم برا کار وزندگی هم برا تحصیل
الان حدود هشت ماهه مدرک ielts مو با نمره ۷ گرفتم امسال میرم سال سوم
منتها فک میکنم اگه ۴ سال بخونم لیسانس بگیرم بعدش برم خیلی بهتر باشه
کشورای مورد نظرم اول کانادا که شنیدم هزینه هاش خیلی بالاس بعد امریکا سوم هم المان الان چند وقته تو اینترنت دارم میگردم میگن المان خیلی راحت تر از جاهای دیگه مهاجر قبول میکنمه و میگن تحصیل اونجا رایگان هست ایا اینا درسته اگه المان مناسب باشه میتونم برم تو این چند سال زبان آلمانی هم یاد بگیرم

یه سوال دیگه هم داشتم اینکه چه جوری باید دعوتنامه این کشور ها رو بگیری
و اینکه من خیلی به رشته های مدیریت بازرگانی یا مالی علاقه دارم میخواستم بدونم ایا اونجا برای این رشته ها موقعیت شغلی هست و قبول میکنن این رشته هارو
دوست عزیز اولن سن شما مناسبه که ازپایه شروع کنی یتونی از یکی از دانشگاه های مورد نظر پذیرش بگیری وبرای ویزای تحصیلی اقدام کنی فقط نمیدونم دقیقن چه سالی مشمول خدمت خواهی شد شما باهمون پذیرش میتونی معافیت هم بگیری به نظرم زودتر اقدام کنی اگه امریکا یا کانادا نمیتونی بری برای کشورهای مثل آلمان فنلاند یا اتریش که هنوز بعضی از دانشگاه های رایگان دارند یا حتی ایتالیا اقدام کنید
سوالی بود درخدمتم

mohammad76

Registered User
لایک‌ها
44
دوست عزیز اولن سن شما مناسبه که ازپایه شروع کنی یتونی از یکی از دانشگاه های مورد نظر پذیرش بگیری وبرای ویزای تحصیلی اقدام کنی فقط نمیدونم دقیقن چه سالی مشمول خدمت خواهی شد شما باهمون پذیرش میتونی معافیت هم بگیری به نظرم زودتر اقدام کنی اگه امریکا یا کانادا نمیتونی بری برای کشورهای مثل آلمان فنلاند یا اتریش که هنوز بعضی از دانشگاه های رایگان دارند یا حتی ایتالیا اقدام کنید
سوالی بود درخدمتم
راستشو بخوای من از چند نفر که اونجا بودن پرسیدم گفتن حداقل تو اروپا ماهی ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو هزینه ات هست به خاطر همین میخوام لیسانسمو بگیرم که حداقل اونجا رفتم بتونم خرجیمو خودم در بیارم
یه سوال هم از محظرتون داشتم الان این کشور های اروپایی که ذکر کردید رشته های مدیریت ( بیشتر بازرگانی) رو بورس میکنند خیلی ممنون

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
شنیدم از این ترم ایتالیا برا لیسانس انگلیسی پذیرش میکنه و دیگه نیازی به یادگیریه زبان ایتالیایی برای تحصیل در مقطع لیسانس نیست.

Atlanta

Registered User
لایک‌ها
168
شنیدم از این ترم ایتالیا برا لیسانس انگلیسی پذیرش میکنه و دیگه نیازی به یادگیریه زبان ایتالیایی برای تحصیل در مقطع لیسانس نیست.

درست شنیدی حاژی

omn1990

Registered User
لایک‌ها
27
سلام.از اساتید اینجا یه سوالی دارم..من یه پسر25ساله هستم لیسانس مهندسی برق گرایش الکترونیک از دانشگاه دولتی روزانه همدان معدلم هم15.دبیرستان هم تیزهوشان بودم.خدمتم تموم شده تقریبا.زبانم هم در سطح متوسطه.به نظرتون برای من با این رزومه امکان گرفتن بورسیه تحصیلی تو کشورهای امریکا یا کانادا وجود داره؟اینم بگم که قصد تغییر رشته دارم و میخوام تو زمینه مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ادامه تحصیل بدم.شدیدا علاقه دارم ولی خب متاسفانه رشته تحصیلیم فرق میکنه.
درسته که برای پذیرش تومقطع ارشد برای کسایی که قصد تغییر رشته دارند باید تو کنکور سراسری ایران شرکت کنند و رتبه قابل قبول بیارن؟

Last edited:

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام.از اساتید اینجا یه سوالی دارم..من یه پسر25ساله هستم لیسانس مهندسی برق گرایش الکترونیک از دانشگاه دولتی روزانه همدان معدلم هم15.دبیرستان هم تیزهوشان بودم.خدمتم تموم شده تقریبا.زبانم هم در سطح متوسطه.به نظرتون برای من با این رزومه امکان گرفتن بورسیه تحصیلی تو کشورهای امریکا یا کانادا وجود داره؟اینم بگم که قصد تغییر رشته دارم و میخوام تو زمینه مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار ادامه تحصیل بدم.شدیدا علاقه دارم ولی خب متاسفانه رشته تحصیلیم فرق میکنه.
درسته که برای پذیرش تومقطع ارشد برای کسایی که قصد تغییر رشته دارند باید تو کنکور سراسری ایران شرکت کنند و رتبه قابل قبول بیارن؟

سلام دوسته عزیز
شما برگردی تاپیک های قبلی بخونید به سوالاتون تمامن پاسخ داده شده تومقطع مستر برای کشورهای کانادا امریکا با شرایطی که داردی نمیتونید بورس بگیرید اون کشورها درحال حاضر میتونید برای دکترا حساب بازکنید که از بورس یا فاندهای مورد نظر استفاده بکنید
مشکلی نیست مستونسد تغییر رشته بدید مستر چیز دیگه ای بخونید ولی بدون فاند یابورسیه
بعضی کشورهای اروپایی مثل اتریش دانمارک همون شرایط که گفتید داره باید تو کنکور شرکت کنید ورتبه بیارید ولی امریکا کانادا اینجوری نیست
سوالی بود درخدمتم

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
سلام
میشه با مدرک ارشد IT یا نرم افزار امیدوار بود برای کار یکی از کشورهای اروپایی رفت؟
خودم شنیدم خیلی خیلی سخته ولی دوستم پزشک عمومی بود اخیرا رفت دانمارک و وکیلش که کارهاش رو اوکی کرده بود گفته بود برای رشته IT احتمالش هست که بشه برای کار رفت.
اطلاع دارید برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری IT یا کامپیوتر کدام کشور اروپایی راحت تر فاند میده؟ رتبه دانشگاه اصلا مهم نیست!
ممنون

nima_0916

Registered User
لایک‌ها
522
تاپیک خوابیده؟

raneli

Registered User
لایک‌ها
109
سلام دوستان
با مدرک کارشناسی ارشد معماری و داشتن مقاله isi چقدر شانس گرفتن فول فاند هست؟ تاییدش چقدر طول می کشه؟ و اگه تایید شد چقدر فرصت برای ارائه آیلتس هست؟

mahdi2043

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به اساتید من یه پسر 28 ساله هستم کارشناسی ارشد کامپیوتر در گرایش امنیت رو دارم دانشگاه دولتی تهران میخواستم ببینم میتونم برا امریکا بورسیه بگیریم به زبان انگلیسی و المانی هم مسلطم یا پیشنهاد میدن برا دکترا هم بخونم بعدا بورسیه بگیرم....

بالا