برگزیده های پرشین تولز

فروش یکی از بهترین سایت های ابزار وب ( پیج رنک 5 )

tehro0n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام، برای مزایده یکی از سایت های برتر ابزار وب است پیشنهادات خود را اعلام نمایید
وبسایت برروی سرورهای سوییس قرار دارد
درآمد میانگین تنها از راه تبلیغات سایت حدودا یک میلیون تومان در ماه است
دارای پیج رنک 5 می باشد

ابزار حرفه ای آمارگیر مشابه وبگذر کد نویسی شده است که توانسته نسبت به رقبا آمارگیری دقیقتری داشته و با امکانات بیشتری فعالیت کند
ابزار نظرسنجی حرفه ای همراه با رسم نمودار که یکی از محبوب ترین ابزارهای وب می باشد
ابزار نمایش رتبه الکسا فارسی همراه با گزارش رتبه بندی در روزهای گذشته همراه با نمودار گرافیکی
و ..

قیمت پایه 45 میلیون تومان است

Last edited:

shakiba0090

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود ، قیمت را پ خ کنید .
1 سوال دیگه هم داشتم شما فرمودید ک درآمد میانگین تنها از راه تبلیغات سایت حدودا یک میلیون تومان در ماه است ، تضمینی واسه این حرفتون هست ؟
با تشکر

tehro0n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود ، قیمت را پ خ کنید .
1 سوال دیگه هم داشتم شما فرمودید ک درآمد میانگین تنها از راه تبلیغات سایت حدودا یک میلیون تومان در ماه است ، تضمینی واسه این حرفتون هست ؟
با تشکر
شما می توانید تنها آگهی های متنی وبسایت را با توجه به تعرفه تبلیغات مشاهده نمایید
به بالاترین پیشنهاد فروخته می شود، البته همانطور که به برخی از دوستان در مسیج توضیح دادم هیچگاه وبسایت های معتبر قیمتشان به اندازه درآمد یکساله خودشان محاسبه نمی کنند

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
شما می توانید تنها آگهی های متنی وبسایت را با توجه به تعرفه تبلیغات مشاهده نمایید
به بالاترین پیشنهاد فروخته می شود، البته همانطور که به برخی از دوستان در مسیج توضیح دادم هیچگاه وبسایت های معتبر قیمتشان به اندازه درآمد یکساله خودشان محاسبه نمی کنند
سلام
یه سوال دارم
الان یعنی برنامه جهانی غذا ی مرتبط با سازمان ملل از شما بنر خریده واسه تبلیغ سایته خودش؟! :general304:
محک از شما بنر خریده :general707:؟!!؟!
عزیز دل برادر و خواهر ، اینا تبلیغاتشون هدفمنده . از انتک ورک میخرن که به ازای هر کلیلک که روشون بشه مبلغ بدن. نه از سایت من و شما بیان بخرن .
عزیز دل اینا رو خودت گذاشتی .

Last edited by a moderator:

tehro0n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بر شما
یه سوال دارم
الان یعنی برنامه جهانی غذا ی مرتبط با سازمان ملل از شما بنر خریده واسه تبلیغ سایته خودش؟! :general304:
محک از شما بنر خریده :general707:؟!!؟!
عزیز دل برادر و خواهر ، اینا تبلیغاتشون هدفمنده . از انتک ورک میخرن که به ازای هر کلیلک که روشون بشه مبلغ بدن. نه از سایت من و شما بیان بخرن .
عزیز دل اینا رو خودت گذاشتی .
:general208:
آیا بابت این تبلیغات هزینه ای گرفته شده یا خیر! تا به حال در خیریه شرکت کرده اید؟ هیچ کدام از موسسه های خیریه هزینه ای پرداخت نمی کنند و شما هستید که موظف به نمایش تبلیغات آن ها هستید، بنابراین ما نیز ادعایی نکرده ایم که هزینه برای این موسسات گرفته ایم! به این وبسایت ها اگر سر نزده اید و قسمت های چگونگی کمک کردن را اگر نخوانده اید حداقل 4 تا سایت ببینید که به خاطر بازدید بالاشون اونها هم تصمیم به کمک به این موسسات را گرفته اند!

Last edited by a moderator:

Davood_Military

همکار بازنشسته
لایک‌ها
146
سلام
طبق قوانین بازارچه لطفا، قیمت پایه را اعلام کنید.
پستها ویرایش شد و تاپیک منتقل.

e30_007

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوست عزیز
45 تومان یه خورده بالا نگفتید؟ معمولا قیمت رو بر اساس درآمد ماهیانه سایت میزارن. اگه واقعا قصد فروش دارید قیمت پایه رو بیارید پایین
موفق باشید

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199
45میلیون؟
درآمد ماهانه چند میلبون است؟!

tehro0n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
45میلیون؟
درآمد ماهانه چند میلبون است؟!
در حال حاضر درآمد ماهیانه حدود 1700 رسیده است، با توجه به این موضوع که اوایل امسال حدود 1 میلیون تومان بوده پیشبینی میشه تا سال آینده بالای 2.5 میلیون خواهد رسید، حال اگر در نظر بگیریم که درآمد نیز بالا نرود خریدار در زمان 2 سال مبلغ پرداختی خود را به دست خواهد آورد و از آن پس سود خواهد کرد..
کدام بانک در حال حاضر چنین بازدهی میدهد؟ انتظار نداشته باشید که وبسایت هایی با درآمد بالای یک میلیون تومان قصد فروش درآمد 10 ماهه خود را بکنند!
Untitled.png

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مرد حسابی الان مردم پولشونو 1 ماهه هم به کسی نمیدن
بعد شما انتظار داری یکی بیاد پولشو 2 سال زمین بزنه به خاطر یه سایت؟
با درآمد 1.5 میل شما بین 7.5 تا 9.5 بفروشی هنر کردی
مطمئنا کسی با این قیمت فضایی شما خرید نمیکنه

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
45میلیون؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
حاجی با 45 میلیون فیص نما رو میشه خرید :دی :p

tehro0n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مرد حسابی الان مردم پولشونو 1 ماهه هم به کسی نمیدن
بعد شما انتظار داری یکی بیاد پولشو 2 سال زمین بزنه به خاطر یه سایت؟
با درآمد 1.5 میل شما بین 7.5 تا 9.5 بفروشی هنر کردی
مطمئنا کسی با این قیمت فضایی شما خرید نمیکنه
مجبور نکردم که بیان بخرن! بعد قرار نیست پول رو به من قرض بدن قراره سایت رو بخرن، شما اگر فکر اقتصادیتان در این حد است که درآمد 5 ماهتون رو یکجا بگیرید و بکشید کنار نباید هم دنبال چنین کارهایی باشی، همین که در اینترنت چرخی بزنی کافیه!
من نمی دونم مبلغ بالا تاحالا نشنیدین یا دوست ندارین جای دیگه این قیمت ها داده بشه! تبلیغات طرف می کنه 4 میلیون! در دنیای 5000 تومانی به سر میبرید؟
اگه جایی باشی و بخوای بازخرید کنی می دونی چقدر میدن؟ اصلا تاحالا حساب کتاب کردی که نظرات هنری برای دیگران ارسال می کنی؟

tehro0n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
45میلیون؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
حاجی با 45 میلیون فیص نما رو میشه خرید :دی :p
کسی جلوتون رو نگرفته اگه فکر می کنید می تونید بخرید این اکانت های 1000 تومنی رو جمع کنید و فیس نما رو خریداری کنید!

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مجبور نکردم که بیان بخرن! بعد قرار نیست پول رو به من قرض بدن قراره سایت رو بخرن، شما اگر فکر اقتصادیتان در این حد است که درآمد 5 ماهتون رو یکجا بگیرید و بکشید کنار نباید هم دنبال چنین کارهایی باشی، همین که در اینترنت چرخی بزنی کافیه!
من نمی دونم مبلغ بالا تاحالا نشنیدین یا دوست ندارین جای دیگه این قیمت ها داده بشه! تبلیغات طرف می کنه 4 میلیون! در دنیای 5000 تومانی به سر میبرید؟
اگه جایی باشی و بخوای بازخرید کنی می دونی چقدر میدن؟ اصلا تاحالا حساب کتاب کردی که نظرات هنری برای دیگران ارسال می کنی؟
اول نوشتی هیچ بانکی اینقدر سود نمیده حالا رفتی ادیت کردی
منظورم منم این که کسی بیاد قرض بده.ولی بالاخره مجبوره پولشو بابت چیزی بده که چند ماه دیگه اصل پول رو بهش بر میگردونه
الان ملت دارن صدی 4 حساب میکنن بازم کسی پولشو برای 2 ماه نمیخوابونه
بعدشم اون سایتی هم که تعرفه تبلیغاتش 4 میله با سایت تو از زمین تا زیر زمین تفاوت میکنه
در ضمن قانونه اینجا اینطوریه که هرکی میخواد بفروشه درآمد 5 6 ماهشو حساب میکنه
حالا نخواستی طبق این قانون بری برو یه جا دیگه بفروش 45 میلیون (گرچه 7 میل هم بفروشی هنر کردی)
حرف ها و مسائل مختلفو هم با هم قاطی نکن.باز خرید یه سری قانون خودشو داره سایت داری هم همینطور
موقع باز خرید برات سابقه کار در نظر میگیرن ولی تو سایت نه.حالا پس باید بگیم سایت چیز بیخودیه.نه؟

goldenashil

Registered User
لایک‌ها
19
دوست من نظرات باقی دوستان رو خوندم قصد تخریب ندارم اما ذکر چند نکته رو ضروری دونستم

• نکته اول : مصرف بالای منایع سرور توسط ابزارهای شما خصوصاً ابزار کنتور که نیاز به یک سرور درست و حسابی هست و کسی که دانش کافی برای مدیریت اون رو داشته باشه که این از درآمد کم میشه و احتمالاً یکی از دلایل فروش سایت شما همین دردسرهای نگهداری سایت هست.
  • نکته دوم : درآمد شما از بک لینک هست و با توجه به آمار الکسا خیلی نمیشه روی درآمد حاصل از بنر حساب کرد. بر فرض محال، زبانم لال با توجه به تعداد لینک های خروجی سایت شما در آپدیت بعدی گوگل یک یا دو رنک از دست دادید مطمئناً اون موقع درآمد سایت کفاف هزینه های نگهداری رو هم نخواهد داد.
  • نکته سوم : کسی که 45 میلیون بخواد هزینه کنه بانک نمیذاره که بخواد سود ناچیز بگیره من اگر بخوام چنین پولی هزینه کنم ترجیح میدم یه تیکه زمین تو نقاط دور افتاده شهر بگیرم تا در عرض دو سال قیمت اون چند برابر بشه!

در هر حال من سایت شما رو خریدارم ولی با قیمتی معقول! که بین قیمتی که مدنظر حقیر هست با قیمتی که شما به عنوان پایه قرار دارید فاصله ی زیادی هست(در حد چندین کیلومتر). هر زمان که واقعاً فروشنده بودید می تونید روی من حساب کنید.
یا حق

tehro0n

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست من نظرات باقی دوستان رو خوندم قصد تخریب ندارم اما ذکر چند نکته رو ضروری دونستم

• نکته اول : مصرف بالای منایع سرور توسط ابزارهای شما خصوصاً ابزار کنتور که نیاز به یک سرور درست و حسابی هست و کسی که دانش کافی برای مدیریت اون رو داشته باشه که این از درآمد کم میشه و احتمالاً یکی از دلایل فروش سایت شما همین دردسرهای نگهداری سایت هست.
  • نکته دوم : درآمد شما از بک لینک هست و با توجه به آمار الکسا خیلی نمیشه روی درآمد حاصل از بنر حساب کرد. بر فرض محال، زبانم لال با توجه به تعداد لینک های خروجی سایت شما در آپدیت بعدی گوگل یک یا دو رنک از دست دادید مطمئناً اون موقع درآمد سایت کفاف هزینه های نگهداری رو هم نخواهد داد.
  • نکته سوم : کسی که 45 میلیون بخواد هزینه کنه بانک نمیذاره که بخواد سود ناچیز بگیره من اگر بخوام چنین پولی هزینه کنم ترجیح میدم یه تیکه زمین تو نقاط دور افتاده شهر بگیرم تا در عرض دو سال قیمت اون چند برابر بشه!
در هر حال من سایت شما رو خریدارم ولی با قیمتی معقول! که بین قیمتی که مدنظر حقیر هست با قیمتی که شما به عنوان پایه قرار دارید فاصله ی زیادی هست(در حد چندین کیلومتر). هر زمان که واقعاً فروشنده بودید می تونید روی من حساب کنید.
یا حق
در اوایل کار نبودن منابع سرور اذیت میکرد که جدیدا با افزودن منابع بهتر و کدنویسی بهینه تر این مشکل حل شده

اگر یکسال گذشته را نگاه کنید دوره ای بود که به زیر 30 هزار اومدیم اما با تغییرات همراه شد و همچنین سایت های ریفرش زیاد شدن که الکسا آنها را در جایگاه بهتر قرار داد و سایت ما افت کرد، اما این مورد نیز در حال بهبود است و به جایگاه قبل داره باز میگردد

هر شخصی ایده و فکر خودش رو داره و می تونه پیشرفت کنه، من خودم فکر می کنم با راه های دیگه ای بیشتر سود کنم و زمینی که ممکنه سود نکنه و شانس چند برابر شدن رو نداشته باشم رو انجام ندم! با این حال شما نیز می تونید مبلغی رو بفرمایید شاید مانند 450 هزار تومان دوستان خندیدیم و یا قبول کردیم

بالا