برگزیده های پرشین تولز

کیفیت مودم USB سیمکارت‌خور D-Link بهتره یا TP-Link

Mina.4

Registered User
لایک‌ها
30

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
کسی نیست؟

mehrzad6200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نمیدونم انتخوابتونو کردین یا نه در کل من پیشنهاداتمو میدم شاید به کارتون اومد.
یه سری چیزا بتون میگم که تجربه کردم(تخصصی نیست تجربیه)
من مودم DWM-156 رو دارم و ازش استفاده میکنم که امکاناتش عالیه !!
اینکه زبان فارسی رو برای نرم افزار رابط میتونید انتخواب کنید و تمام منوها و حتی راهنمای مودم فارسی میشه!(البت من انگلیسیشو گزاشتم فارسیش سخت تره!!)
اس ام اس فارسی رو پشتیبانی میکنه!
کد های ussd رو پشتیبانی میکنه(کدها که برای یه سری کارها مثلا برای شارژ مستقیم اطلاع از مانده حساب و.....)
البت برای مانده گرفتن از شرکت محترم رایتل جواب خالی میاد حلا یا از شرکت هست یا از مودم نمیدونم(فک کنم از شرکته چون با شرکت ایرانسل مشکلی نداشتم)
گفتگوی صوتی از طریق کامپیوتر رو پشتیبانی میکنه
نرم افزار رابط یه قسمت برای شمارش دیتا داره که زمانی که اینترنتتون رو شارج میکنید اونو ریسیت میکنید و میتونید از همون لحضه بدونید چقد دانلود داشتین و چه قد اپلود داشتین.
در کل هر چیزی که من از این مودم انتظار داشتم شرکت محترم دی لینک درش گنجونده!!
در باره مودم تی پی لینک چون نداشتم نمیدونم ولی زمانی که میخواستم بخرم بم گفتن مدل تی پی لینکش ظاهرا با اس ام اس فارسی مشکل داره(البت تو قسمت مقایسه سایتی که گزاشتین گفته اصلا اس ام اس پشتیبانی نمیکنه)
باز تو همون سایت در قسمت مقایسه باند های پشتیبانی تی پی لینک کمتره(اولی مال مدل دی لینک هست که بیشتره)
باندهای قابل پشتیبانی
DWM-156=
GSM: 850/900/1800/1900 MHz
UMTS/HSUPA: 850/2100 MHz or 850/1900 MHz or 900/2100 MHz
WCDMA

MA180=
GSM Band: 850, 900, 1800, 1900MH
HSUPA Band: 2100MHz
WCDMA

Last edited:

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
طبق شنیده ها میگم و نه تجربه . معمولا از سری Dwm156 اکثرا راضی بودند.

mehona

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درود به شما
شک نکنید مودم دی لینک خیلی بهتره و بنظر من اصلا قابل قیاس با هم نیستند !! من هر ذو رو دارم یعنی اول اشتباه کردم مودم tp link خریدم و دیدم خوب نیست و رفتم مودم دی لینک خریدم که الان واقعا راضیم :)
مودم دی لینک : قابلیت اتصال با سیم کارت 3g رو داره ، ussd , تماس و مکالمه با سیم کارت , ارسال و دریافت پیام و امکانات دیگر
ولی مودم tp link نصف این امکانات رو نداره مثلا امکان ussd و تماس و مکالمه وبرای هر بار شارژ سیم کارت باید در بیارین و با گوشی شارژش کنین !!! !!

AGATE

Registered User
لایک‌ها
186
نمیدونم انتخوابتونو کردین یا نه در کل من پیشنهاداتمو میدم شاید به کارتون اومد.
یه سری چیزا بتون میگم که تجربه کردم(تخصصی نیست تجربیه)
من مودم DWM-156 رو دارم و ازش استفاده میکنم که امکاناتش عالیه !!
WCDMA
سلام
منم یه DWM-156 دارم منتها مموری که داخلش بود رو گم کردم ..نرم افزار خاصی داخل مموریش بوده ؟ الان چجوری میتونم با رایتل و ایرانسل به اینترنت وصل بشم؟ ممنون

mehona

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
داخل مموری چیز خاصی نبوده ، و شما فقط با گذاشتن سیم کارت داخل مودم و اتصال به لپ تاپ اتوران اتومات خود نرم افزار مودم دی لینک میاد واسه نصب و استفاده

AGATE

Registered User
لایک‌ها
186
داخل مموری چیز خاصی نبوده ، و شما فقط با گذاشتن سیم کارت داخل مودم و اتصال به لپ تاپ اتوران اتومات خود نرم افزار مودم دی لینک میاد واسه نصب و استفاده
من امروز سیم کارت رو نصب کردم رو مودم به راحتی فعال شد ...از سرعت هم خیلی راضی هستم فقط 2 تا سوال

1- برای تنظیم اس ام اس شماره شبکه ارسال اس ام اس چی هستش؟ چون اس ام اس ها ارسال نشد

2- مودمم خیلی داغ شده این عادیه؟؟؟

sensation xe

Registered User
لایک‌ها
53
منم بین مودم جیبی وایرلس دی لینک و تی پی لینک موندم کدومش بهتره و انتظاراتم این هست که سیم ۳ جی بخوره و سریع سریع کانکت بشه و داغم نکنه لطفا بگین کدومش عالیتره و میگن یک مدل جدیدم هواوی زده عالیه

aminkhaki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
به نظر من دی لینک بهتره ... دلیلشم اینه که D-Link یه برند جهانی هست . توی خیلی از کشورها مثل آلمان، آمریکا و روسیه هم به فروش می ره و این موردی هم که شما انتخاب کردی از دی لینک الان بیش از ۳ ساله که توی بازار ایران هست و خیلی پر فروشه ... از طرفی این محصولات قبل از اینکه توی ایران اصلا شبکه 3Gیی باشه توی همه دنیا داشته استفاده می شده و اگر هم باگی داشته برطرف شده ... از طرفی دی لینک توی ایران گارانتی خیلی خوبی داره ... یه شرکت هست که الان بیش از ۲۰ ساله که داره گارانتی دی لینک می ده و از همون موقع هم انحصاری بوده و خود D-Link هم توی ایران دفتر ثبت شده داره ولی تی پی لینک اینجوری نیست چند تا شرکت هستن که دارن وارد می کنن هر کدومشون واسه خودشون گارانتی دارن و خلاصه به نظر من خیلی باحال نیست .

ولی به نظر من بهتره که این مدلو بگیری این مدل انتخاب بهتریه چون فقط برقشو از USB می گیره و خودش اکسس پوینت داره و شما می تونی هر چند تا دستگاه که بخوای بهش وصل کنی ... حتی می تونی برقشو از USBروی تلویزیون بگیری ... خیلی باحاله

سلام

به نظرتون کیفیت مودم USB سیمکارت‌خور D-Link بهتره یا TP-Link ؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-5236/D-Link-DWM-156-3-75G-HSUPA-USB-Adapter/دی-لینک-آداپتور-یو-اس-بی-DWM-156

http://www.digikala.com/Product/DKP-20790/TP-Link-3G-Model-MA180/تی-پی-لینک-مودم-3G-ام-آ-180

خواهشا کسانی که میدونن در این زمینه راهنمایی کنن، مرسی!

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
ببخشید که تاپیک قدیمیه ولی برای سایر دوستان من، دی لینک رو برای مودم 3G پیشنهاد می کنم که می تونید از اینجا هم تهیه کنید.این و دیجی و چند تادیگه همگی وارد کننده مستقیم هستند.

405010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه مدوم دی لینک یو اس بی خریدم ولی به اینترنت وصل نمیشه چیکارش کنم

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

rezaee415

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام، لطفا این دو تا مودم رو با مودم USB جیبی ساده هواوی نیز مقایسه کنید ... بعضی از مودم هم نوشتن چیپ هواوی دارن مثل "اکستروم" قابل اعتمادن؟

بالا