برگزیده های پرشین تولز

فروش ساعت OMAX - از تنها نمایندگی معتبر

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
جواب همه دوستان داده شده

franko

Registered User
لایک‌ها
82
سلام...دوست عزیز ساعت بند چرمی گرد دارین؟

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
بله
واتس اپ شماره منو اد کنید بفرستم
09333677473

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
ضمن اینکه جواب همه دوستان داده شده
از سایت www.watchonline.ir نیز میتوانید خرید بنمایید . همه برند ها موجوده اورجینال

shaliii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من که تبریزم چجوری میتونم خرید کنم؟ اگه بفرستین هزینه ارسال چقدر میشه؟ هزینه رو بعد تحویل پرداخت میکنم؟؟

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
برای دوستان تهرانی امکانات متعددی فراهم هست برای خرید از جمله کارتخوان سیار
اما برای دوستان و عزیزان خارج از تهران ابتدا واریز وجه و سپس ارسال ساعت با پست پیشتاز و هزینه پست 5000 تومان محاسبه خواهد شد
متاسفانه نه تنها بنده بلکه اکثر شرکت ها برای شهر های دیگه از همین روش استفاده میکنند مگر انکه عضو سیستم پستی خاصی باشند که ما نیستیم :(

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
من که تبریزم چجوری میتونم خرید کنم؟ اگه بفرستین هزینه ارسال چقدر میشه؟ هزینه رو بعد تحویل پرداخت میکنم؟؟
اما برای دوستان و عزیزان خارج از تهران ابتدا واریز وجه و سپس ارسال ساعت با پست پیشتاز و هزینه پست 5000 تومان محاسبه خواهد شد
متاسفانه نه تنها بنده بلکه اکثر شرکت ها برای شهر های دیگه از همین روش استفاده میکنند مگر انکه عضو سیستم پستی خاصی باشند که ما نیستیم :(
مدل ها بشدت کسترده شده بیش از 400 مدل موجوده

shaliii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
امکانش نیست درب منزل وجه رو پرداخت کنم؟ساعتهاتون اورجیناله و قیمت مناسبی داره ولی میترسم وجه رو واریز کنم نفرستن برام
اصلا امکانش نیست؟؟؟

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
امکانش نیست درب منزل وجه رو پرداخت کنم؟ساعتهاتون اورجیناله و قیمت مناسبی داره ولی میترسم وجه رو واریز کنم نفرستن برام
اصلا امکانش نیست؟؟؟
یعنی چه نفرستن عزیز؟
اولا یه نگاه به امتیاز بازارچه من بنداز
دوما شرکت چند میلیارد جنس و دفتر دستک نمیاد بخاطر 200 تومان اعتبار خودشو ببره زیر سوال
ادرس ما تهران و ونک هست
سوما توی تبریز برادران اسکویی بزرگان فروش ساعت در تبریز هستند نمایندگی اوماکس رو دارن هر 4 تا برادر. ادرس مغازه هاشونو میخواین بدم برین از اونجا تهیه کنید اما قیمت بالاتره چون فروش من در اینجا محدوده و قیمتم برای همین پایین تره.
. ساعت ها اورجیناله گارانتی داره
:-|

shaliii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یعنی چه نفرستن عزیز؟
اولا یه نگاه به امتیاز بازارچه من بنداز
دوما شرکت چند میلیارد جنس و دفتر دستک نمیاد بخاطر 200 تومان اعتبار خودشو ببره زیر سوال
ادرس ما تهران و ونک هست
سوما توی تبریز برادران اسکویی بزرگان فروش ساعت در تبریز هستند نمایندگی اوماکس رو دارن هر 4 تا برادر. ادرس مغازه هاشونو میخواین بدم برین از اونجا تهیه کنید اما قیمت بالاتره چون فروش من در اینجا محدوده و قیمتم برای همین پایین تره.
. ساعت ها اورجیناله گارانتی داره
:-|
من قصد جسارت نداشتم
چجوری سفارش باید بدم؟ از ساعت اولی رنگ مسی شو میخوام کد مدل SM14 هستش
شمارتونو لطف میکنین زنگ بزنم آدرس اینا بدم و شماره کارت بگیرم
مرسی

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
من قصد جسارت نداشتم
چجوری سفارش باید بدم؟ از ساعت اولی رنگ مسی شو میخوام کد مدل SM14 هستش
شمارتونو لطف میکنین زنگ بزنم آدرس اینا بدم و شماره کارت بگیرم
مرسی
خواهش میکنم بنده هم چنین برداشتی از حرفتون نداشتم
سوء تفاهمه دیگه عیبی نداره
09333677473
شیرمحمدی هستم
مسی صفحه مشکی و صفحه سفید داره کدومو دوست دارین؟

shaliii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خواهش میکنم بنده هم چنین برداشتی از حرفتون نداشتم
سوء تفاهمه دیگه عیبی نداره
09333677473
شیرمحمدی هستم
مسی صفحه مشکی و صفحه سفید داره کدومو دوست دارین؟
بازم شرمنده اگه بد حرف زدم
صفحه مشکی شو میخوام
این ساعت بندش به هر مچی میاد؟ یعنی بزرگ میشه؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
آقا این سایت برای شماست؟

http://watchonline.ir/

عجب!!! آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم! عزیز من چند ماهه دنبال شما هستم :دی

یه بار که زنگ زدم ازتون خرید کنم هر چی به شماره ثابت که رد سایت هست زنگ میزدم دایورت شده بود روی موبایل!!! اعصابم به هم ریخت!!! آخرش هم از جای دیگه ساعت گرفتم!!

سایتتون هم که ماشاالله در پیت!! ثبت نام میکنی ولی پروفایل نداره که تکمیل کنی!!! این چه سایتیه!!؟!!!

////////////

یه سوال ساعت هایی که در سایت زده ناموجود...100% ناموجوده؟

Last edited:

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
آقا این سایت برای شماست؟

http://watchonline.ir/

عجب!!! آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم! عزیز من چند ماهه دنبال شما هستم :دی

یه بار که زنگ زدم ازتون خرید کنم هر چی به شماره ثابت که رد سایت هست زنگ میزدم دایورت شده بود روی موبایل!!! اعصابم به هم ریخت!!! آخرش هم از جای دیگه ساعت گرفتم!!

سایتتون هم که ماشاالله در پیت!! ثبت نام میکنی ولی پروفایل نداره که تکمیل کنی!!! این چه سایتیه!!؟!!!

////////////

یه سوال ساعت هایی که در سایت زده ناموجود...100% ناموجوده؟
سلام
عزیزم اولا که سایت ما دمو هست فعلا و راه نیافتاده رسما( با این حال فروش قابل توجهی داره )
از اول مهر راه اندازی میشود و ای نماد هم دارد.
دلیل این بی نظمی طولانی اینه که سایت نسخه دموش راه اندازی شده که عیب هاش بر طرف بشه . شک نکنید بزرگترین فروشگاه اینترنتی ساعت در ایران خواهد شد .
شما هر ساعتی که مد نظر دارین تماس بگیرین ( الان شماره هست که جوابگوی شما عزیز گرانقدر میباشد ) براتون استعلام گرفته میشود و در کوتاه ترین زمان خدمت شما تماس میگیرن و جوابشو میدن.
لازم بذکر هست اگر واچ انلاین ساعتی رو نداشته باشه اصولا اون ساعتو شرکت وارد کننده اون برند نداره و توی ایران تک و توک شاید مغازه ها داشته باشد.
( سوال شما - جواب : ساعت هایی که استعلام زده یا ناموجود کاملا واضح است شما تماس بگیرید براتون استعلام میگیرن دوستان و همکاران . ساعت هایی که با رنگ سبز زده موجود نقص سایت هست که داره بر رفع میشه و شما به گزینه استعلام و موجود داخل توضیحات ساعت توجه کنید و اون معتبر هست. )
قیمت ها همه معتبر و شرکتی هست و حتی 500 تومان اضافه یا کمتر از دیگر جاها نیست!
همه ساعت ها اورجینال هستند و ما اصلا ساعت فیک ندارن از این بابت هم خیالتون راحت!
در خدمتتون هستم خلاصه

Last edited:

XP Win

Registered User
لایک‌ها
20
داداش کیفیت این ساعت در مقایسه با کاسیو چطوره؟ کاسیو صفحه ضدخش داره، بدنه استیل داره که واقعا رنگش هرگز نمی ره، اوماکس چطور؟

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
داداش کیفیت این ساعت در مقایسه با کاسیو چطوره؟ کاسیو صفحه ضدخش داره، بدنه استیل داره که واقعا رنگش هرگز نمی ره، اوماکس چطور؟
عزیز دل اولا توجه داشته باش مقایسه کاسیو با اوماکس هرگز درست نیست چرا که قیمت ساعت کاسیو دو برابر و یا بیشتر از اوماکس میباشد .
دوم اینکه اصلا کاسیو در مقایسه با ساعت های گران تر مثل اورینت و سیکو و اسپریت و ...
و در مقایسه با تمامی برند های ساعت دنیا بهترین کیفیت رو داره . دیگه خیالت راحت که یه ساعت جی شاک 2 میلیونی کاسیو کیفیتش از ژژ لکولتره 300 میلیونی بهتره!!!
اما اوماکس تنها کمپانی تولید ساعت در دنیا هست که تمامی قطعاتش رو خودش تولید میکنه که از این جهت کیفیت مطلوبی داره.
در مقایسه با تمامی برند های هم قیمت خودش دارای بالاتریت کیفیت میباشد . (کاملا تضمینی خدمتتون میگم)
در بیش از 128 کشور جهان فروش دارد و ارزانقیمت ترین ساعت خوشکیفیت جهان هست.
حرفهای بالا من دیدگاه تمامی ساعت فروشان با تجربه و دیدگاه رتبه جهانی این برند میباشد.
اگر توان مالی خرید ساعت 600 تومانی کاسیو رو دارید انتخاب کاسیو مناسب تره
ولی توی رنج قیمت 200 تا 350 بی شک اوماکس حرف اول رو میزنه
مطمءن باشید یک ساعت استیل اوماکس کیفیتی در حد کاسیو هست . رنگش یک سال که گارانتی داره ولی بی شک کیفیت ابکاری ای پی که کار شده اصلا رنگ نمیره.
موتورش هم که دیگه خیالتونو راحت کنم در یک کلا
اپسون ژاپن!
دقیقا موتوری که روی ساعت سیکو 1 میلیونی یا 2 میلیونی سواره .
مهمترین ملاک هم قدمت برند و جهانی بودنشه . اوماکس از سال 1946 ساعت تولید میکنه . خوب توی همه کشور های دنیا اوماکس رو میشناسن
ولی بفرمایید بیرون ببینید ساعت های فیکی مثل ویولت کارلوپیروجی نوادا و ... همه قیمت بالای 300 دارن و مردم که نمیدونن فیک چی هست و اصل چیه خیلی راحت ترجیح میدن.
ولی دوست گرامی و دوستان گرامی
خرید ساعت یعنی خرید برند ساعت وکرنه همه ساعتا میچرخن؛)

Last edited:

XP Win

Registered User
لایک‌ها
20
ممنون بابت توضیحات مفصل شما، بودجه من دور و بر 200 تومنه، یه سری کاسیو های کپی درجه یک هست سری ادیفایس که بیشتر از اون مدلا خوشم میاد، میگن کیفیتش با اورجینالش مو نمی زنه. نظر شما چیه؟
اوماکس مدلای شبیه سری ادیفایس کاسیو چیزی داره عکسشو برام بفرستید؟

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
ممنون بابت توضیحات مفصل شما، بودجه من دور و بر 200 تومنه، یه سری کاسیو های کپی درجه یک هست سری ادیفایس که بیشتر از اون مدلا خوشم میاد، میگن کیفیتش با اورجینالش مو نمی زنه. نظر شما چیه؟
اوماکس مدلای شبیه سری ادیفایس کاسیو چیزی داره عکسشو برام بفرستید؟
اوماکس مدلاش خیلی شبیه به کاسیو هست .
اگر واتس اپ منو اد کنید مدلاشو براتون میفرستم
09333677473
-------------------------------
در مورد سوال اول شما به عنوان یک برادر کوچک و یک ساعت شناس کم تجربه تر از دیگران
دارین 200 میدین بابت ظاهر ساعت . نه برند میخرین و نه موتور و ساختشون شبیه هم نیست. در نتیجه خیلی زود به مشکل بر میخوره. اصلا و ابدا شبیه به اورجینالش نیست و جالبه فروشنده های کلاهبرداری هم هستند که از اورجینالش هم گرونتر میفروشن.
اصلا فلسفه خرید ساعت در ادما اینه که ساعتی که میندازن توی دستشون بهشون احساس رضایت بده
خود من ساعتم ef-554 کاسیو هست . هر وقت ازش استفاده میکنم حس اورجینال بودن ساعتی که تو دستمه باعث رضایتمندیم میشه . این مهمه دوست عزیز وگرنه ساعت چندرو از روی گوشیم میبینم اکثرا.
کسی که ساعت میخره پول بابت این نمیده که ببینه زمان چنده!!!
احساس رضایت در خرید یک ساعت با چند تا فاکتور بوجود میاد که هیچ کدومشون توی ساعت های فیک نیست :|
من جای شما باشم پولمو تو جوب نمیریزم بابت ساعت فیک !!!!!!!!!

بالا